Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#41941 Hozzászólás Szerző: Dízel »

a szezonba már nem lép pályára deco, remélem jövőre sem... sokkal jobb játékosok vannak azon a poszton mint ő.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41942 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nesztek, mondtam, hogy Deco tuti sérült.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#41943 Hozzászólás Szerző: Hege »

Nem várhattunk többet decotól mind amit teljesített hiszen sérülésből visszatérve ez az első meccse és sokán már el is akarják adni.....irelandra semmi szükség sztem....és sztem sem volt jobb ma ballacknál!!!!
Richards nem rossz és fiatal is de azért bosingwa-t jobbnak érzem mind támadásban mind védekezésben
We love you Chelsea^^

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41944 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Robi írta:ha megy Ballack és Deco (utóbbit mai teljesítménye alapján főleg nem bánnám),akkor én leigazolnám Ireland-et.Nekem nagyon tetszett a játéka. Illetve szerintem van még egy hiányposzt,az a szélső védő. Emlékszem még régebben többen írtuk a fórumon Richards nevét. Szerintem jó lenne
Deco sérülés után tért vissza, s valószínűleg újra megsérült, nem hiszem, hogy a félidő vége előtt 4 perccel lehozta volna Hiddink, ha nem így van. Ireland meg ma semmivel nem volt jobb Ballacknál. Richards meg csak 1 védő, semmi több. Bosingwa számomra jobb opció.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#41945 Hozzászólás Szerző: Spring »

Hege írta:Tegnap a real meccsen a kommentátor felvetette hogy JM akarja a madrid menedzsernek de a kommentátor azt monta hogy valószinüleg vissza jön a chelseahez JM
Nem tom mi igaz belőle de így legyen :D
Szerintem esélytelen, hogy visszajöjjön, bár nem lennék szomorú.. :wink:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#41946 Hozzászólás Szerző: Hege »

Tegnap a real meccsen a kommentátor felvetette hogy JM akarja a madrid menedzsernek de a kommentátor azt monta hogy valószinüleg vissza jön a chelseahez JM
Nem tom mi igaz belőle de így legyen :D
We love you Chelsea^^

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41947 Hozzászólás Szerző: Robi »

ha megy Ballack és Deco (utóbbit mai teljesítménye alapján főleg nem bánnám),akkor én leigazolnám Ireland-et.Nekem nagyon tetszett a játéka. Illetve szerintem van még egy hiányposzt,az a szélső védő. Emlékszem még régebben többen írtuk a fórumon Richards nevét. Szerintem jó lenne

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Átigazolások

#41948 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Spring írta:
Most már a tököm (bocs) tele van, itt azt írják, hogy Mikel-nek 2011-ig, Kalou-nak 10-ig... Most már abszolút nem értek semmit... :oops: :o
Szerintem ez a helyes dátum, mivel több helyen ezekkel az adatokkal találkoztam.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#41949 Hozzászólás Szerző: Spring »

Most már a tököm (bocs) tele van, itt azt írják, hogy Mikel-nek 2011-ig, Kalou-nak 10-ig... Most már abszolút nem értek semmit... :oops: :o
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41950 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:Ez igaz. De a Carvalho-s tuti igaz, mert emlékszem, egyszer ugyanígy te kérdezted meg, hogy meddig vna szerződése, és akkor megtaláltam a BBC-s hírt amiben ugyanez a dátum szerepelt. :) (most lustább voltam keresni)
Belletti meg nem hiszem, hogy csak 2 évre kapott volna szerződést.
Mea Culpa, visszakerestem, Carvalho igaz (ettől azonban még nem lett több bizalmam a wiki iránt :) )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41951 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta: Mivel a főoldalon (.com) nincs fent erről infó (ezt mondju nem értem, miért; vagy csak én nem találom?!), saját emlékeimre hagyatkoztam, a wikipédiában pedig én nem bízom. Azt bárki szerkesztheti, és (nagyon) sok fals információt hordoz. Csak hogy egy példát említsek Robinho, akit a nyáron eladtak a Chelseanek a wiki szerint, kb a 10. fordulóig Chelsea játékos volt, mire javították :wink:
Ez igaz. De a Carvalho-s tuti igaz, mert emlékszem, egyszer ugyanígy te kérdezted meg, hogy meddig vna szerződése, és akkor megtaláltam a BBC-s hírt amiben ugyanez a dátum szerepelt. :) (most lustább voltam keresni)
Belletti meg nem hiszem, hogy csak 2 évre kapott volna szerződést.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41952 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta: by Wikipedia ;)
Mivel a főoldalon (.com) nincs fent erről infó (ezt mondju nem értem, miért; vagy csak én nem találom?!), saját emlékeimre hagyatkoztam, a wikipédiában pedig én nem bízom. Azt bárki szerkesztheti, és (nagyon) sok fals információt hordoz. Csak hogy egy példát említsek Robinho, akit a nyáron eladtak a Chelseanek a wiki szerint, kb a 10. fordulóig Chelsea játékos volt, mire javították :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41953 Hozzászólás Szerző: Daniel »

kiskacsa08 írta:
ZenZo írta:(vagy Sevat eladtuk végül???).
Igen, Shevát eladtuk végleg, csak nem hozták nyilvánosságra a díjat (sztem azért, mert rengeteget buktunk rajta).
Szerintem meg nem adtuk el, csak kölcsönbe ment, de nyáron úgyis lejár a szerződése, esélytelen hogy meghosszabbítsuk, szóval teljesen mindegy hogy eladtuk vagy nem mert soha többet nem látjuk Chelsea mezbe
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#41954 Hozzászólás Szerző: AryanH »

http://transfermarkt.de/de/verein/631/f ... daten.html

Nagyon sok adatot tartalmaz általában olyan 95% pontosak is. Mikelben nem vagyok biztos, mert legalább kétszer volt róla hír, hogy szerződést hosszabbít, amiben a 40 ezres bérét 60-ra emelték volna és plusz öt évre kapott volna szerződést. A mai napig abban a hiszemben voltam, hogy ez megtörtént.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41955 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Essiennek ha jól emlékszem nyáron írattunk alá új szerződést pont a pletykák miatt, úgyhogy neki még vagy 5 évre szól.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41956 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Carvalho:
2007. május 18-án újabb 5 évre hosszabbította meg szerződését a klubnál, így várhatóan a 2011-2012-es szezonig a kékeknél marad.
Belletti:
2007. augusztus 23-án a Chelsea hivatalosan is bejelentette, hogy Belletti 3 évre szóló szerződést kötött velük.
by Wikipedia ;)

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Átigazolások

#41957 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

ZenZo írta:(vagy Sevat eladtuk végül???).
Igen, Shevát eladtuk végleg, csak nem hozták nyilvánosságra a díjat (sztem azért, mert rengeteget buktunk rajta).
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41958 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Robi írta:Az jutott eszembe,hogy ugye keringenek a hírek,hogy nagyobb változások várhatóak a Chelsea-nél...viszont nekem egyre inkább úgy tűnik (ne legyen igazam),hogy a távozók nem az eladásokból fognak kikerülni,hanem akiknek lejár a szerződésük. Úgyhogy ez a nyár megint az eszetlen költekezésről is szólhat akár.
Szégyen szemre nem tudom kiknek jár le a szerződésük. Van aki le tudná írni a sort?
A hírek nem keringenek, csak a pletykák, találgatások. Tény, hogy Buck tett néhány homályos kijelentést, hogy akár 4-5-en is távozhetnek a Chelseatől, de ez nem sok. A kérdés elsősorban, hogy ki lesz az új edző, s hogy Abra az új embernek mekkora (anyagi) keretet szán, s hogy az új menedzser mekkora kerettel szeret dolgozni. Az meg, hogy kinek jár le a szerződése, igazából semmit nem jelent. Nézd meg, mit szerencsétlenkedtek össze Lampard szerződésével, Bridgenek ellenben az elsők közt kínáltak újat, mégis már a télen távozott, Makelelének még volt 1 éve, mégis hazaengedték ingyen. Tavaly nyáron sokan kaptak új szerződést, az első keretből egyébként Ballack, Kalou és Mikel az, akinek a szezon végén lejár a szerződése asszem. Mert Cech nyáron kapott újat, Bosingwa nem 1 évre jött, Alex, Terry, Ivanovics szerződése később jár le, AC is, Lampard most kapott újat, Drogbanak még két éve van, JC újat kapott, Essien még asszem 2 év, a két franciának sem most jár le, ki van még, PF nyáron kapott, még 4 év, Deco még 2 év, Di Santo még marad, két embert nem tudok, Carvalhot és Bellettit.

Ballack lehet az egyik esélyes szerintem. Nagyon remélem, hogy Kalout és Mikelt megtartjuk, talán Malouda lehet a kettes, esetleg Deco, Anelkat nem hiszem, hogy most elküldenénk, ha pedig igaz a Drogba vs. Scolari történet, (ami egyre valószínűbb) akkor Drogba is marad. Távozó lehet még a két kölcsönös, Pizarro és Seva (vagy Sevat eladtuk végül???).
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#41959 Hozzászólás Szerző: Spring »

Robi írta:Szégyen szemre nem tudom kiknek jár le a szerződésük. Van aki le tudná írni a sort?
Hilario, Mineiro, Mikel, Ballack, Kalou
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41960 Hozzászólás Szerző: Ricko »

ParanoidAndroid írta:én inkább attól fosok,hogyha lejár Mikel szerződése,aakkor nehogy milanban folytassa,ahogyan a pletykák mondják...
Ő nem egy 30 feletti játékos, a Milannak tuti nem kell, és ő se olyan hülye hogy odaigazoljon...
Yes, We BLUE!!!

Válasz küldése