Guus Hiddink

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#81 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Na, én rájöttem, hogy Hiddink milyen taktikával küldi pályára a fiúkat: rúgjunk mindig 1-el többet, mint az ellenfél! (1-0, 1-0, 2-1)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Guus Hiddink

#82 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Hiddink egyelőre nagyon meggyőző, de gondoljunk bele, Scolari mennyire meggyőző volt az elején. Bizonyos szempontból jó ez a félév, mert így kiderül, hogy hosszabbb távon is jó-e Hiddink(meg lennék lepve egyébként, ha nem lenne az).
Ha olyan marad a csapat, mint amilyen most, azaz a régi, küzdő, padlóról is bármikor felálló Chelsea, akkor viszont nem engedheti meg magának Abra, hogy ne tartsa itt Hiddink-et. Valahogy csak megoldja az orosz cimbikkel... Persze ez nem ilyen egyszerű, Hiddinktől is függ, hogy akar-e maradni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Guus Hiddink

#83 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

hat en nem tudom mit szoljak hozza :oops: ...az az igazsag hogy az en szememben o egy ellenszenves szemely, vagyis sohase birtam, de nah ha kepes jol osszerakni ezt a csapatot akkor usse ko...de oszinten megvallva inkabb gyozze meg Abrapapa Hiddinket hogy maradjon :lol:

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Guus Hiddink

#84 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

mivel az edzőkérdés topic le lett zárva ezért ideírom: http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=16&" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Guus Hiddink

#85 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Mert ha jókor cserélünk, akkor megtörhetjük az ellenfél lendületét és még az időt is tudjuk húzni! :D

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Guus Hiddink

#86 Hozzászólás Szerző: Pöri »

gabops írta:nem értem ezt a hiddinket hogy mért nem használja ki a 3 cserelehetöséget. ez murinho ota ragályos az eddigi edzöinkre és általában ezen ment el a meccs vagy kikaptunk vagy x lett. igy történt majd nem ma is. én azért nem ájulok el hiddinktöl mert behozott 3 meccset de igen szoros meccseken ugy hogy mikor+szereztük a vezetést ráültünk. jo lett volna ma lehetöségünk többet löni de a végén majdnem ráfáztunk.. én nem mancient hoztam volna le hanem anelkat qaresma csere de ezt még a 65 perc környékén és utána jött volna a belleti kalu de mind 1 ez volt éés kész de azért a 3 cseréhez hozzá szokhatna már igazán
Miért akarja mindenki h cseréljünk?Ezt nem értem..
Be cseréltük RQ-t gólt kaptunk.3 meccset behozott de abból 2 rangadó amit a brasil tuti nem nyert volna meg..
Azo kívül Mancienne és nem Mancien!
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1591
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#87 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Az lehet, hogy ki kellett volna használnia...
De tudja mit csinál. (igaz, ez a baki nem volt jó dolog...) Erre LFS biztos nem lett volna képes... Ha egy Hullt nem tudott megverni akkor egy Juvét hogyan? :roll:

gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Guus Hiddink

#88 Hozzászólás Szerző: gabops »

nem értem ezt a hiddinket hogy mért nem használja ki a 3 cserelehetöséget. ez murinho ota ragályos az eddigi edzöinkre és általában ezen ment el a meccs vagy kikaptunk vagy x lett. igy történt majd nem ma is. én azért nem ájulok el hiddinktöl mert behozott 3 meccset de igen szoros meccseken ugy hogy mikor+szereztük a vezetést ráültünk. jo lett volna ma lehetöségünk többet löni de a végén majdnem ráfáztunk.. én nem mancient hoztam volna le hanem anelkat qaresma csere de ezt még a 65 perc környékén és utána jött volna a belleti kalu de mind 1 ez volt éés kész de azért a 3 cseréhez hozzá szokhatna már igazán

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#89 Hozzászólás Szerző: Robi »

undertow írta:miért, a realnál ki lett az? :)
del bosque

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Guus Hiddink

#90 Hozzászólás Szerző: undertow »

miért, a realnál ki lett az? :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Guus Hiddink

#91 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ZenZo írta:Ez a felállás sem zavarna, de én naggggyon örülnék a fordítottjának is :wink:
ez a felállás fasza lenne, a fodítottjának viszont én nem örülnék. emlékszem, hogy 2 szép szezon után végül milyen csúnyán leépült a keze alatt a rangers, pedig egy igen erős és gazdag csapatot vett át. o'neill celticje simán levette a fejükről a koronát.
Ugyanmár, nagyon kevés olyan edző van, aki sehol nem égett meg. Szégyenfoltok a legtöbbjük lapján vannak, ettől még jó edzők. Advocaatot én kiváló edzőnek tartom, olyannak, aki képes az eredményesség mellett igényes támadófocit is képes pályára vinni. Hiddink is kiváló edző, a Realnál azonban ő sem lett kedvenc anno...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Guus Hiddink

#92 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:
kdako írta:A Daily Mail szerint Abra Advocaatot akarná az orosz válogatott élére, hogy Hiddink nyártól is maradjon a Chelsea-nél.

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... elsea.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez a felállás sem zavarna, de én naggggyon örülnék a fordítottjának is :wink:
ez a felállás fasza lenne, a fodítottjának viszont én nem örülnék. emlékszem, hogy 2 szép szezon után végül milyen csúnyán leépült a keze alatt a rangers, pedig egy igen erős és gazdag csapatot vett át. o'neill celticje simán levette a fejükről a koronát.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Guus Hiddink

#93 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

dankodavid írta:
Zsoca87 írta:Én se lennék ellenére egy kisebb orosz inváziónak, nagyon jónak tűnnek az orosz játékosok. Technikásak, van eszük a focihoz, küzdenek és szerintem szívesen igazolnak a Chelsea-be. Mi kell még? :)
Igen, eszük van, tehetségesek, és mi kell még? Legyenek ízig-vérig Chelsea-sek, mert szerintem az hogy szívesen jönnek hozzánk, abban nagy szerepe van a PÉNZNEK!
Persze, de miért, szerinted a manure-ban ingyen fociznak?? :) Hiddink ha marad, hát miatta tuti szívesen jönnek majd ide. Erre gondoltam.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#94 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Zsoca87 írta:Én se lennék ellenére egy kisebb orosz inváziónak, nagyon jónak tűnnek az orosz játékosok. Technikásak, van eszük a focihoz, küzdenek és szerintem szívesen igazolnak a Chelsea-be. Mi kell még? :)
Igen, eszük van, tehetségesek, és mi kell még? Legyenek ízig-vérig Chelsea-sek, mert szerintem az hogy szívesen jönnek hozzánk, abban nagy szerepe van a PÉNZNEK!
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Guus Hiddink

#95 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én se lennék ellenére egy kisebb orosz inváziónak, nagyon jónak tűnnek az orosz játékosok. Technikásak, van eszük a focihoz, küzdenek és szerintem szívesen igazolnak a Chelsea-be. Mi kell még? :)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#96 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

ZenZo írta:
kdako írta:A Daily Mail szerint Abra Advocaatot akarná az orosz válogatott élére, hogy Hiddink nyártól is maradjon a Chelsea-nél.

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... elsea.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez a felállás sem zavarna, de én naggggyon örülnék a fordítottjának is :wink:
Hát, ha ez igaz, akkor a Stamfordon nyártól orosz hódoltság lesz! :lol: Bár az igaz, hogy én is baromira örülnék Hiddinknek!
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Guus Hiddink

#97 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:A Daily Mail szerint Abra Advocaatot akarná az orosz válogatott élére, hogy Hiddink nyártól is maradjon a Chelsea-nél.

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... elsea.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez a felállás sem zavarna, de én naggggyon örülnék a fordítottjának is :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#98 Hozzászólás Szerző: kdako »

A Daily Mail szerint Abra Advocaatot akarná az orosz válogatott élére, hogy Hiddink nyártól is maradjon a Chelsea-nél.

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... elsea.html" onclick="window.open(this.href);return false;
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Guus Hiddink

#99 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

vigh92 írta: Hidding
Ez nem kifejezetten neked szól, hanem mindenkinek, csak most nálad olvastam ismét: ha már a mi edzőnk, akkor a nevét írjuk már helyesen! Ő Guus Hiddink...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Guus Hiddink

#100 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Elég jól játszottunk, bár ez a csapat többre is képes!(ezt már be is mizonyitották).Az tényleg jó lenne ha Hidding maradna......

Lezárt