Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Átigazolások

#42681 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Zsoca87 írta:
Victorio írta:Nem tud vki vmit, h mi van Owennel?
Állítólag most nem sérült. :D
Mire gondolsz? Hozzánk igazol-e? Háát még pletyka szinten is kevés az ilyen hír.
Zoláéknak lött most egy szép gólt a hétvégén...
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#42682 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Victorio írta:Nem tud vki vmit, h mi van Owennel?
Állítólag most nem sérült. :D
Mire gondolsz? Hozzánk igazol-e? Háát még pletyka szinten is kevés az ilyen hír.

Avatar
Victorio
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 16:57
Kedvenc játékos: Branislav Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolások

#42683 Hozzászólás Szerző: Victorio »

Nem tud vki vmit, h mi van Owennel?

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#42684 Hozzászólás Szerző: Kicker »

Gchamp írta:Deco, Ballack...zsákutca mindkettő. Leigazolni öreg és kiégett játékosokat, ehhez nagyon értünk. Annyi pénzért remek fiatal srácokat vehettünk volna, akik megduplázták, vagy megtriplázták volna az árukat, ehelyett kidobtunk Decora 10M-et, eladni meg nem tudjuk, mert a kutyának nem kell.
Nehezen hiszem el, hogy egy Abra féle üzletember ezt nem látja át, siralmas.

ennyire azért ne írjuk le az aprókerekűt, de egy BL trófeával a háta mögött 32 évesen azért nem angliában kéne új kihívásokat keresni, mert itt sokkal motiváltabb játékosok vannak már csak a koruk és eredményeik alapján is. Ballack legalább hajtós, még ha MU ellen ez igazából nem ért szart se.

meg a másik morális kérdés, tény
tavaly azért BL döntőt játszuttunk, amit azért paraszthajszállal vesztettünk el, szóval hova lehet fejlődni? No és hogyan?
Vettük a fenn említett Decot, és már korábban elengedtünk egy ígéretes játékost, Diarrat.... tehát nincs semmi egészséges párharc posztokért, ahova mondjuk egy fiatal jó játékos be akarna lépni, hanem kicsit nagyarcú idősebb középpályások nyújtanak rosszabbnál rossszabb teljesítményt, meccsek óta. És ezt az edzőnek kell látni, kezelni. A másik, kit adtunk el? Fiatal lendületes? Hát Robben, mekkora hiba ez is...

De mindezt egy olyan csapatnál nehéz, ahol Mourinho-t gyakorlatilag kifurták... és egy jó munkát végző Grant-et is elzavartunk. Hát könyörgöm, ez azért luxus, bocsánat, rossz szót használtam, ostobaság!!!!
GO BLUES!!

Avatar
Gchamp
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2008. november 10., hétfő 21:49
Kedvenc játékos: Super Frankie
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42685 Hozzászólás Szerző: Gchamp »

Deco, Ballack...zsákutca mindkettő. Leigazolni öreg és kiégett játékosokat, ehhez nagyon értünk. Annyi pénzért remek fiatal srácokat vehettünk volna, akik megduplázták, vagy megtriplázták volna az árukat, ehelyett kidobtunk Decora 10M-et, eladni meg nem tudjuk, mert a kutyának nem kell.
Nehezen hiszem el, hogy egy Abra féle üzletember ezt nem látja át, siralmas.
IT'S IN THE BLOOD

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#42686 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Kicker írta:Ribery-t kéne megvennünk és elküldeni Decot vagy Ballackot. Én ezt javaaslom Abramovics elvtársnak!
Teljes mértékben támogatva! :wink:

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#42687 Hozzászólás Szerző: Kicker »

Ribery-t kéne megvennünk és elküldeni Decot vagy Ballackot. Én ezt javaaslom Abramovics elvtársnak!
GO BLUES!!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#42688 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Megyó írta:
emsanya írta:És már jön is a "nem igazolunk senkit" szöveg, gratulálok, de akkor ezzel a kerettel ne várjon senki bajnoki címeket, a 3. helyre elég, azt kész...

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 0112095639" onclick="window.open(this.href);return false;
Elég sokáig volt a Chelsea messze az első négy helytől. Elégedjünk meg a helyzetünkkel és ne legyünk gyarlók. Most ez van, volt is és lesz is jobb még, ebben biztos vagyok.
Rendben, ezért írtam hogy a 3.-ik hely a realitás, jelenleg sztem két keret is erősebb a premier leagueben. Csak már megint nyilatkozzák a 3-0 után is, hogy továbbra is bajnok esélyes a csapat...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42689 Hozzászólás Szerző: Megyó »

emsanya írta:És már jön is a "nem igazolunk senkit" szöveg, gratulálok, de akkor ezzel a kerettel ne várjon senki bajnoki címeket, a 3. helyre elég, azt kész...

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 0112095639" onclick="window.open(this.href);return false;
Elég sokáig volt a Chelsea messze az első négy helytől. Elégedjünk meg a helyzetünkkel és ne legyünk gyarlók. Most ez van, volt is és lesz is jobb még, ebben biztos vagyok.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#42690 Hozzászólás Szerző: emsanya »

És már jön is a "nem igazolunk senkit" szöveg, gratulálok, de akkor ezzel a kerettel ne várjon senki bajnoki címeket, a 3. helyre elég, azt kész...

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 0112095639" onclick="window.open(this.href);return false;

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#42691 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Victorio írta:
grimrieper írta:ya es meg egy a scolari elerte azt amit meg a Grant sem tudott
1;3 alkalommal egymas utan kikaptunk otthon,
2;elvesztette az otthoni veretlensegi sorozatott
3;az elso feleben az idenynek egyetlen egy nagy csapatott sem vertunk meg es minden meccsett otthon jatszottunk
4;ya es meg barki itt a forumon 15 masodperc gondolkodas utan meg tudja nevezni akarmelyik msod edzot annk a nagy koruton fenyes nappl benyalok. a Wilkins-en kivul.
5;azelott legalabb minden csapat rettegett a Bridge-re jonni most mindeninek a kedvenc helye.
az embernek fing fogalma sincs az Angol focirol
Kedves londoni fórumozó... Nyilván testközelben vagy lakóhelyed miatt (jó ott mi?:D) azonban itt a hozzászólásoddal kapcsolatban van néhány unsignificant dolog:
1. Így is másodikak vagyunk
2. 4 és fél év után persze h elveszítjük... Semmi sem tart örökké... Grantnak is csak szerencséje volt...
3. jó, a hármasban némiképp igazad van, de ez nem feltétlenül az ő hibája...
4. Nem tudok megnevezni másodedzőt, és tudom h most erre az lesz a válasz h akkor minek vagyok Chelsea drukker, de 15 mp után a régiektől sem tudnék
5. Most sem szeret senki a Bridge-re jönni sztem, bár ezen a ponton nem nyilatkozom, angolokat te jobban ismered...
+1: Ha nem jó Scolari, akkor szted ki kéne? Mert én se szerettem őt (pláne h brazil meg portugál válogatottnál volt+még brazil is :S:P) de azért vmit elért ezzel a kerettel, amelynek a fele sérült... Jó, jöhetne vissza Mourinho, én is örülnék, csak nem fog. Hívjuk Neil Warnockot? Vagy Alan Pardewt? Vagy Schustert? Vagy Riijkardot? Vagy most ki lenne jobb? Jelen esetben sztem húzza ki Phil a szezon végéig, aztán ha akkor sem alkotott semmi maradandót (bár már most alkotott mert elvesztettük a veretlenségünket XXD) vagy legalábbis nem hozta fel a csapat játékát a csapathoz méltó szintre akkor beszéljünk arról h milyen rossz edző... Szerintem...

eloszor is nem tudom hogy te ki vagy. 2 dolgot nem ertek miert irtad pirossal azt hogy Londoni drukkolo, vagy mi kozod van ahhoz hogy en hol elek es hogyan. mar aki ismer engem es nagyon sokan vannak errol a forumrol tudjak azt hogy en nem azert vagyok itt mert nem tudok ervenyesulni M.O- n csak en meg akkor eljottem onnan amikor te meg kicsi voltal. nem erdekel az hogy neked mi a velemenyed amig majd ha te is kb elered azt amit en. ya es meg egy ezt volt az utolso hogy itt a forumon valaszoltam neked nem azert mert nem akarnak csak nem akarok egy ilyen emberrel tarsalogni.
sorry mindenkitol az off-ert

Avatar
kalandor
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 13:46
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: kalandor0706@freemail.hu

Re: Átigazolások

#42692 Hozzászólás Szerző: kalandor »

Nem minden esetben igazolni kéne bár luis fabiano jól jönne hanem Essient várjuk vissza ő tudna lelket lehelni a csapatunkba :lol:
Hajrá chelsea ----------

skrew
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 5:36
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen

Re: Átigazolások

#42693 Hozzászólás Szerző: skrew »

Hát ez a kapustéma nem tudom hogy került szóba, ezen a poszton szerintem tökéletes a dolog. Cech-nél jobb kapust azért nagyon nehezen találni, Carlo Cudicini is jó kapus, ráadásul lojalitásból csillagos ötös. Bár szorosan nem focihoz kötődik, de mindkét kapus úriember, stílussal. Hilário pedig mint harmadik kapus szerintem tökéletes. Nem fájlalja, hogy csak harmadik számú kapus, viszont számomra maximálisan bizonyított a 2006/2007-es szezonban mikor Cech és Carlo is sérült volt.

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Átigazolások

#42694 Hozzászólás Szerző: Sasur »

Mondjuk szerintem most igaza van Scolarinak amikor azt mondja kéne egy klasszikus "tizes".Egy ember aki "varázslatot" visz a játékba.(nem mintha a premier league-ben annyi varázslatot be lehetne "vinni")
És hát álmain ne továbbja lenne,ha Abra mégis venne valakit télen és az a személy Villa lenne.
De ez több dologból nem fog sikerülni:
1.Nem "öreg" a focihoz
2.Nem brazil vagy portugál
3.Ilyen jó igazolásunk régen volt
Talán az utolsó jó igazolásunk Essien volt.
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

B o t o n d
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 19:19
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#42695 Hozzászólás Szerző: B o t o n d »

Szerintem a mai meccs után egyértelmüvé vált, hogy kell 1 szélső középpályás, és 1 csatár, bár nem látok sok esélyt arra, hogy érkezzen. Amúgy ha igazolunk valakit, akkor fiatalt kéne, nem 30 év körülit.

Bence11
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009. január 10., szombat 20:15
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#42696 Hozzászólás Szerző: Bence11 »

BlueBlood1993 írta:http://letoltes-downloads.gportal.hu/gi ... id=4840115 úgy tűnik lecsúsztunk róla...kár, nagyon kár :(
Én olyat hallottam már meg is eggyeztek csak még apró részleteket tisztáznak le, és a következő szezontól lesz a Köln játékosa Podolski.

Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#42697 Hozzászólás Szerző: Albinho »

A mai meccsen is meglátszott: csatár kell, méghozzá egy klasszis...
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42698 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Itt az idő, hogy Abráék pénzt agyanak LFS-nek! Fizessék ki aztán mehet a halálba!!
I'm Chelsea till I die

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#42699 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Most érdemes lenne elővenni Kenyon-ék nyilatkozatát, azaz elég erős ez a keret, nem lesz igazolás, bla-bla...
Ez a keret ennyit tud, 3.-ik helyre elég sztem, jelenleg két csapatnak is erősebb kerete van. Fölösleges az edzőváltás, Ballack, Deco nem lesz gyorsabb, Anelka, Drogba se fog feléledni...

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#42700 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

http://letoltes-downloads.gportal.hu/gi ... id=4840115" onclick="window.open(this.href);return false; úgy tűnik lecsúsztunk róla...kár, nagyon kár :(

Válasz küldése