Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Bajnokok Ligája

#16621 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Én csak azért szomorkodok nagyon, mert ki tudja mikor jutunk el idáig és fogunk így játszani... :cry: :cry: (mellesleg mikor lesz ilyen szerencsénk is...)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16622 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Gerivel értek egyet!

Bebizonyosodott, hogy a BL nem szól másról, csak a szerencséről. Nem mindegy, hogy milyen csoportban vagy, nem mindegy, hogy kiket kapsz a kieséses szakaszban. A gyengébb csapat is nyerhet BL-t, míg az erősebb kieshet a csoportkörben.
Ezért gondolom, hogy ennek az egésznek csak is marketing haszna van. Meg amolyan gála hangulata...de egyáltalán nem komoly.

Tegnap teljesen kiegyenlített volt a meccs, az I. félidő egyértelműen a United-é, a II. a mienk. Mind a két védősor jól mükődött, nekünk még pechünk is volt a kapufákkal. Ez van. A hosszabbításra mindenki elfáradt, nem véletlenül jöttek a végén a cserék.
Drogba kiállítása szerintem jogos, ilyet nem tehet! Buta játékos, rendkívül buta! Felőlem mehet, Anelka-val karöltve!

JT pedig zseniális ember, aki haragudni mer rá, az ostoba! Teljesen jogos volt, hogy elvállalta, de peche volt...

Egy haszna azért mégis volt a tegnapi meccsnek (legalábbis remélem): Grant-et végre elküldik a fenébe!!!

Kell egy jó ezdő és 2-3 igazolás, ennyi.
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Bajnokok Ligája

#16623 Hozzászólás Szerző: undertow »

szpecnaz írta:Lubos-sal nem foglalkoznék...ezt a meccset el kellett volna dönteni a második félidőben, a mu padlón volt, a játékosok többsége seggén vette a levegőt (a muból)
igy. sokat tevedett a haverjaival egyutt, de vegsosoron nem o dontotte el.
bar az azert erdekelne mirol diskuralt a felidoben fergievel...

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16624 Hozzászólás Szerző: Kicker »

Annyira közel voltunk a győzelemhez, annyira minden mellettünk szólt, a legjobb formánkat hoztuk, és 5 centin múlott a győzelem, a végső dicső BL győzelem. Nem akarom elhinni, hogy ennyi volt... még mindig sokkos állapotban vagyok /no és másnapos is/
GO BLUES!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16625 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Tegnapi meccs érdekes volt...az első félidőben összetehtjük a kezünket hogy nem kaptunk 3-at a MU-tól...a második félidőben ők köszönhetik meg hogy nem lettek kivégezve....Lubos-sal nem foglalkoznék...ezt a meccset el kellett volna dönteni a második félidőben, a mu padlón volt, a játékosok többsége seggén vette a levegőt (a muból)...11-k meg...orosz rulett...terry megcsúszott...ennyi...nem hibáztatok senkit, mindenki pörgött, jók voltak....majd legközelebb...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#16626 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Hát baszki én is bebőgtem a végén :cry:
A bíró nem velünk volt, pechesek is voltunk. Anelkaban nem tudom mit láttak/látnak de sztem ez a 11ese mindent elárult a játékáról. takarodjon.
Elismerem nagyon jó csapat a man u, de nem ennyire, mi érdemeltük volna meg a trófeát.

John Terry a legjobb és az is marad!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Bajnokok Ligája

#16627 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Objektiv ertekeleshez vissza kellene nezni a meccset, de ehhez nincs sok kedvem...
Voltak hajmereszto vedelmi hibaink, legalabb harom, bar ezeket altalaban oriasi mentes kovette. Es egyszer golt is kaptunk...
Inkabb azt sajnalom hogy igy kellett eldolnie...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#16628 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A bíró egy nagy szar volt tegnap. Bármit hajlandó volt elnézni a vörösöknek, nekünk meg bármikor képes volt tévedni. A piros meg... menjen egyen faszt. Mindegy, megvan a harmadik ezüst az évben, Grant nem lett hős (nem is érdemelte volna meg), az van, egy jó év, trófeák nélkül. Most amolyan Arsenalos évünk volt :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

#16629 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Hát, ha már DD pirosat kapott akkor az aki lenyomta Joeyt, Tevez és a "naaagy legenda" szkolsz is kaphatott volna 1 mezéhez illő lapot!!!!! Egyébként ki az a @#$! aki miselt jelölte ki erre a meccsre?!?!?! Drogba, Anelka húzzon amerre lát, Terry, Lamps MARADJATOK!!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16630 Hozzászólás Szerző: kdako »

tibi71 írta:én azért kicsit haragszom JT-re hogy ennyire bevállalos volt ! minden tiszteletem az övé,de a 11-es nem az ö asztala ! gondolom nem egyedül döntötte el,hogy neki megy a mindent eldöntő tizinek de .......... :roll: egyébként ez a köcsög szkólsz tényleg mindent megtehet ! agyam eldobom,hogy lekönyököli makát és semmi ! mikelt rögtönitélő biroságon azonnal fejbelövetnék érte !
Állítólag Drogba rúgta volna az ötödiket...
GO BLUES!

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Bajnokok Ligája

#16631 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

1. Tevez rögbi játékos módjára lerántotta a 16osunkon belül Carvalho-t vagy Essien-t már nem emlékszem a dühtől. (ez minimum egy sárga ha nem piros)
2. A már említett Malouda felrúgása.
3. A mu 16osán belül Ferdinand kungfusokat megszégyenítö rúgással ugrott Joe Cole fejének, hálistennek el bírt hajolni.
4. Joe Cole lekönyöklése a bedobásnál Wes Brown vagy Paul Scholes által.
5. Ricardo Carvalho nyújtott lábas becsúszása arra a majomra is pirosat ért.
6. A bunyónál Drogba mellett Makele-t, Tevez-t(akit már hamarabb ki kellett volna) és Vidic-et is ki kellett volna állítani.
7. Minden bedobás, kirúgás és szöglet szituáció ami kétes volt a mu javára ítéltetett.

Ha ezt jól nézem kicsit eladták és emiatt nem tudok nyugodt lenni. Egyszerűen az elsö félidöben jobbak voltak, de a végére mi is belejöttünk. A második félidöben a mu semmit nem csinált azon kívül, hogy szabálytalanságait megúszta. Jobbak voltunk és nem tudok nyugodt lenne michel miatt. És továbbra is Lampard-é volt a meccs. Nagyon nagy tartás van benne, szegény Pat biztos büszke rá.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16632 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A következő idény hosszú és bármikor jöhet egy ilyen fasz bíró és elcseszhet megint sokmindent... Bár szerintem nem teljesen a bírón múlott, mert csak apróságokat fújt el, de amit lehetett, azt elrontott. (A Malouda felrúgása szerintem különben tizi volt... Ez az egyetlen nagyobb hibája, de ez nagyon nagy)
Ott volt a kezünkben a BL, és kicsúszott a markunkból...

suki-r
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008. április 23., szerda 19:03
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben

Re: Bajnokok Ligája

#16633 Hozzászólás Szerző: suki-r »

michel egy köcsög bíro ....csupa nagy betűvel....és tudom miről beszélek mert szlovákiai vagyok....:-(....most is avgy vak volt,vagy pedig télleg a manu nak fujt....:-((((

suki-r
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008. április 23., szerda 19:03
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben

Re: Bajnokok Ligája

#16634 Hozzászólás Szerző: suki-r »

hát ez sajnos nem jött össze:-( pedig annyira megérdemeltük volna...de ez már tényleg a szerencsén múlott...szerintem képesek vagyunk rá,h jövőre ez ne igy alakuljon:-)legalábbis remélem

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Bajnokok Ligája

#16635 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

én azért kicsit haragszom JT-re hogy ennyire bevállalos volt ! minden tiszteletem az övé,de a 11-es nem az ö asztala ! gondolom nem egyedül döntötte el,hogy neki megy a mindent eldöntő tizinek de .......... :roll: egyébként ez a köcsög szkólsz tényleg mindent megtehet ! agyam eldobom,hogy lekönyököli makát és semmi ! mikelt rögtönitélő biroságon azonnal fejbelövetnék érte !

Avatar
Flonaldo
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008. április 23., szerda 8:45
Kedvenc játékos: Anelka
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo

Re: Bajnokok Ligája

#16636 Hozzászólás Szerző: Flonaldo »

Ezt nem érdemeltük meg!
De sebaj, majd jövőre mi nyerünk!!!!!
Tore Andre Flo forever!

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

#16637 Hozzászólás Szerző: findex »

Na énis hazaértem!Jó volt a meccsnézés,remek hanghulat,csakhát a slusszpoén hiányzott a végéről...!Ez van...!Remélem ez a "kudarc" mégjobban összehozza a csapatot és jövőre egy uj edzővel egy világverő csapat lehetünk!
Minden elismerésem a fiuké mindent megtette a sikerért de ugylátszik hogy ez ma este kevés volt :?
C mon CHELSEA!!
Carefree, wherever we may be

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16638 Hozzászólás Szerző: mourinho »

pfu jo reg irtam. neztem en is a meccset itthon rol de azert jo volt. az elso felidoben korulbelul nevettem a csapaton. vicc volt amit csinaltunk.... fogadtam is magunkra nem jott ossze... lehet a szezonban mazlisvolt az mu de tavalyelott meg azelott mi voltunk azok az 1-0 as sikereinkkel a bajnoksagban. a jatekvezeto is borzaszto volt, amiketfujt... en csak azt sajnalom nagyon hogy nem tudott vegre szomoru lenni a nagy "zseni" ronaldo meg a ragogumis paraszt ferguson.... kihagyta a 11est az a majom erre miis kihagyjuk:S...majdjovore talan:)

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16639 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Vén Diákban néztem a meccset a többiekkel és hihetetlen volt a hangulat... Nagyszerű csapat a miénk és tudom hogymindent megtettek a srácok a győzelemért... Ez a tizenegyespárbaj meg a nem dönt el semmit, mert bárkinek megremeghet a lába...Hiszem és vallom hogy megszenvedve, de miénk lesz a Bl-trófea egyszer mert ez egy nagyszerű klub és megérdemelné! Ez kudarc erősebbé tesz bennünket, hogy jobban viseljük a megpróbáltatásokat!!! Chelsea we do, Chelsea we do, oh Chelsea we love You! :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Bajnokok Ligája

#16640 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Szerintem meg ponthogy ezek után nem fogják elhagyni a Chelsea-t. Ha van bennük annyi tisztelet a csapat iránt, akkor maradnak, hogy ismét eljussunk idáig!!

MINDÖRÖKKÉ CHELSEA!!!! :cry: :cry: :cry:

Válasz küldése