Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#46701 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:
ZenZo írta:Kíváncsi vagyok, idén (most) elkövetünk-e még valami AC féle gyarlóságot a közvetlen lezárást megelőzően :) holnap vége(?) Szerintem lezártuk télire ezzel a 3 igazolással. Di Santora vagyok a leginkább kíváncsi, Kalou/Mikel vagy Sinclair/Sahar szinten kap lehetőséget. Ivanovicsra csak azért, mert nem nagyon ismerem a játékát, Anelkára a legkevésbé, őt ismerem, nála is inkább a csapatba kerülés miatt - Drogba, Seva, Pizarro, Kalou, Anelka, Di Santo ... ez igen :) van egy olyan érzésem, hogy Di Santoból is wingert akarunk faragni.
Egy majd 2 méteres gyerekből (Argentína válasza Peter Crouch-ra) azért nehéz lenne szélsőt faragni...
Mi (Chelsea) mindenre képesek vagyunk... :) Grant is, de ha JM maradt volna, lehet, hogy nem igazolunk Anelkat, hanem már Hilario vágdosná elöl a gólokat :) Csak emlékeztetőül: középpályásból, aki jó szűrő és szélső kp csináltunk jobb illetve középhátvédet (Essien), egy jobb-bal hátvédből csináltunk középhátvédet (PF), egyszem középcsatárunkból csináltunk egész pályát bejátszó univerzális embert (Drogba), Terryből kapust, naésígytovább :) persze ezeket mind a "szükség szülte", de akkor már miért ne tudnánk egy kétméteres emberből szélsőt faragni??? :D
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#46702 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nem az a tipikus argentin csatár 194 cm-el... :D Kiváncsi vagyok hogy milyen játékos.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#46703 Hozzászólás Szerző: Norbert »

kdako írta:
ZenZo írta:Kíváncsi vagyok, idén (most) elkövetünk-e még valami AC féle gyarlóságot a közvetlen lezárást megelőzően :) holnap vége(?) Szerintem lezártuk télire ezzel a 3 igazolással. Di Santora vagyok a leginkább kíváncsi, Kalou/Mikel vagy Sinclair/Sahar szinten kap lehetőséget. Ivanovicsra csak azért, mert nem nagyon ismerem a játékát, Anelkára a legkevésbé, őt ismerem, nála is inkább a csapatba kerülés miatt - Drogba, Seva, Pizarro, Kalou, Anelka, Di Santo ... ez igen :) van egy olyan érzésem, hogy Di Santoból is wingert akarunk faragni.
Egy majd 2 méteres gyerekből (Argentína válasza Peter Crouch-ra) azért nehéz lenne szélsőt faragni...
És mivel 19 éves, még nőni fog. Középső csatárnak ideális, aki a beívelésekre érkezik és a védők fölé tud ugrani. :) Maradona hozta el nekünk egy hosszú óriáslimuzinon... :D
IN CHELSEA WE TRUST!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#46704 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:Kíváncsi vagyok, idén (most) elkövetünk-e még valami AC féle gyarlóságot a közvetlen lezárást megelőzően :) holnap vége(?) Szerintem lezártuk télire ezzel a 3 igazolással. Di Santora vagyok a leginkább kíváncsi, Kalou/Mikel vagy Sinclair/Sahar szinten kap lehetőséget. Ivanovicsra csak azért, mert nem nagyon ismerem a játékát, Anelkára a legkevésbé, őt ismerem, nála is inkább a csapatba kerülés miatt - Drogba, Seva, Pizarro, Kalou, Anelka, Di Santo ... ez igen :) van egy olyan érzésem, hogy Di Santoból is wingert akarunk faragni.
Egy majd 2 méteres gyerekből (Argentína válasza Peter Crouch-ra) azért nehéz lenne szélsőt faragni...
GO BLUES!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#46705 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ZenZo írta:Kíváncsi vagyok, idén (most) elkövetünk-e még valami AC féle gyarlóságot a közvetlen lezárást megelőzően :) holnap vége(?) Szerintem lezártuk télire ezzel a 3 igazolással. Di Santora vagyok a leginkább kíváncsi, Kalou/Mikel vagy Sinclair/Sahar szinten kap lehetőséget. Ivanovicsra csak azért, mert nem nagyon ismerem a játékát, Anelkára a legkevésbé, őt ismerem, nála is inkább a csapatba kerülés miatt - Drogba, Seva, Pizarro, Kalou, Anelka, Di Santo ... ez igen :) van egy olyan érzésem, hogy Di Santoból is wingert akarunk faragni.
'I am happy from the squad and we will continue to look but I don't think we need to rush about these things. We didn't rush even when we had big, big problems,' Grant said.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#46706 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Kíváncsi vagyok, idén (most) elkövetünk-e még valami AC féle gyarlóságot a közvetlen lezárást megelőzően :) holnap vége(?) Szerintem lezártuk télire ezzel a 3 igazolással. Di Santora vagyok a leginkább kíváncsi, Kalou/Mikel vagy Sinclair/Sahar szinten kap lehetőséget. Ivanovicsra csak azért, mert nem nagyon ismerem a játékát, Anelkára a legkevésbé, őt ismerem, nála is inkább a csapatba kerülés miatt - Drogba, Seva, Pizarro, Kalou, Anelka, Di Santo ... ez igen :) van egy olyan érzésem, hogy Di Santoból is wingert akarunk faragni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#46707 Hozzászólás Szerző: twopac »

Woodgate a Tottenhambe igazolt!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#46708 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Ailton írta:Ez a Mboua mondani sem kell, hogy csatár.
Hát inkább kp

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Átigazolások

#46709 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Ailton írta:ez teljesen érthetetlen, minek ennyi csatár. S akkor itt az újabb pletyka: Premier League jagt Marc Mboua Ez a Mboua mondani sem kell, hogy csatár.
Na még csak ő hiányozna...pf :shock:
COME ON CHELSEA!

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#46710 Hozzászólás Szerző: Ailton »

ez teljesen érthetetlen, minek ennyi csatár. S akkor itt az újabb pletyka: Premier League jagt Marc Mboua Ez a Mboua mondani sem kell, hogy csatár.

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Átigazolások

#46711 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Hát szerintem is mehetne Pizzaro, mert ha visszatér Kalou és Drogba nem sok esélye lesz pályára lépni.

Egyébként nagyon örülök Di Santonak.
És ha már a fiatalitás is szóba került akkor Scott Sinclair az akit én legalább cserének neveznék, ha Grant helyében lennék.
COME ON CHELSEA!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#46712 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

bilhacica írta:én azt mondom, hogy pizzat simán el lehetne küldeni ezek után.
tök mind1 hogy ha már az 5. számu csatárt vetjük be hogy pizza az vagy ez a srác...
pizzaroért most még lehetne pénzt is kapni és azért semmit sem sem vesztenénk... tényleg kb lőtt 2 golt és ennyi az ami a Chelseahez köti
Ebben igazad van. A Valencia állítólag hívja is, de nem akar menni... :roll:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#46713 Hozzászólás Szerző: Megyó »

én azt mondom, hogy pizzat simán el lehetne küldeni ezek után.
tök mind1 hogy ha már az 5. számu csatárt vetjük be hogy pizza az vagy ez a srác...
pizzaroért most még lehetne pénzt is kapni és azért semmit sem sem vesztenénk... tényleg kb lőtt 2 golt és ennyi az ami a Chelseahez köti

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#46714 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ez tipikus igazolás, a mostani nagy csapatokra jellemző... Fiatal, nagy tehetség, le kell igazolni, az le van szarva hogy lesz-e esélye odakerülni vagy sem... Nem igazán látom az értelmét hogy leigazoltuk, de aztán cáfoljon rám, és játssza be magát a csapatba.

Amúgy ez Saharnak nem sok jót jelent, mert ő az, aki idén még egy percet nem kapott(persze volt kölcsönben is), és nem is nagyon fog szerintem...

Haspy13
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008. január 25., péntek 23:21
Kedvenc játékos: S.Wright Phillips
Kedvenc exjátékos: G. Zola
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#46715 Hozzászólás Szerző: Haspy13 »

szevasztok!
végre fiatalokat igazolunk ez nagyon tetszik! De az is igaz hogy most szóba került Amauri neve is nem tom mi lesz belőle majd kiderül!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#46716 Hozzászólás Szerző: kdako »

Matuszka írta:A nagycsapatba jött Di Santo ?? :shock:
Erről nincs infó, majd kiderül. Végül is Sahar és Sinclair is az első csapat keretéhez tartozik, de még a padra is alig kerülnek.
GO BLUES!

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#46717 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

A nagycsapatba jött Di Santo ?? :shock:

tamasboldizsar
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008. január 3., csütörtök 19:35

Re: Átigazolások

#46718 Hozzászólás Szerző: tamasboldizsar »

Nagyon sok csatárunk van(lesz).
Drogba, Anelka, Kalou, Seva, Pizzaro, Di Santo. Nyáron Pizzarot elkellene adni.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#46719 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

8Lampard8 írta:Ja,de ha fele annyira jó lesz, mint Maradona már jól jártunk vele :) :)
Majd ha be tudja verekedni magát a kezdőbe, és ott jól teljesít, akkor jól jártunk vele. Az argentínokkal eddig nem volt sok szerencsénk. Lesz négy és fél éve a bizonyításra, és jó, fiatal játékosok véreztek már el nálunk. (Diarra) Sok sikert neki, tényleg. De ne csak a tarcsik közt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Átigazolások

#46720 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Ja,de ha fele annyira jó lesz, mint Maradona már jól jártunk vele :) :)

Válasz küldése