Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

#47201 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tényleg ennyire tüntetni kell Anelka ellen? Sztem Pizzarótól sokkal jobban játszik, már csak a gyorsasága miatt is...meg hát francia vállogatott...ja és az mellékes, hogy hány chelsea játékos lőtt 10 gólt eddig a premier league-ben?mert Anelka 10 nél tart...úgyhogy sztem erősítés lenne, de ezzel itt csak egyedül vagyok...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#47202 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Zsoca87 írta:Túl sok a pletyka... Ilyenkor valami mindig történik. Fogadásom van rá h Anelka jan.31-én legkésőbb Chelsea játékos lesz.
még mindig jobb ezt olvasni mint azt hogy jön ide,reméljük nem elég neki amit adnánk érte vagy nemtudom..

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#47203 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Túl sok a pletyka... Ilyenkor valami mindig történik. Fogadásom van rá h Anelka jan.31-én legkésőbb Chelsea játékos lesz.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#47204 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Dani1905 írta:
8Lampard8 írta:egy váratlan fordulat:

Bolton boss Gary Megson has rejected reports that the club are in talks with Chelsea over a move for Nicolas Anelka.
ezt hol olvastad??A JÓ ISTEN adja hogy igaz legyen:D:D4kérlek írd ide hogy honnan olvastad
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 56,00.html

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#47205 Hozzászólás Szerző: Daniel »

8Lampard8 írta:egy váratlan fordulat:

Bolton boss Gary Megson has rejected reports that the club are in talks with Chelsea over a move for Nicolas Anelka.
ezt hol olvastad??A JÓ ISTEN adja hogy igaz legyenkérlek írd ide hogy honnan olvastad :D :D !
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Daniel 2008. január 3., csütörtök 20:47-kor.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#47206 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

egy váratlan fordulat:

Bolton boss Gary Megson has rejected reports that the club are in talks with Chelsea over a move for Nicolas Anelka.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#47207 Hozzászólás Szerző: Daniel »

8Lampard8 írta:Liverpool Deny Bridge Move

Liverpool have denied any interest in signing Chelsea full-back Wayne Bridge.

Bridge has started Chelsea's last two games, but is still considered second choice behind Ashley Cole at Stamford Bridge and was linked on Wednesday with a switch to Anfield.

The Daily Mirror claimed that a £60million Chelsea spending spree will leave Bridge surplus to requirements.

And the Express reckoned Rafael Benitez would move for Bridge after failing with a second bid to sign Gabriel Heinze.

The Liverpool boss was keen to sign the Argentine from Manchester United in the summer, but he instead joined Real Madrid.
Sajan hamar sikerült az előző irományodat megcáfolni :(

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#47208 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Liverpool Deny Bridge Move

Liverpool have denied any interest in signing Chelsea full-back Wayne Bridge.

Bridge has started Chelsea's last two games, but is still considered second choice behind Ashley Cole at Stamford Bridge and was linked on Wednesday with a switch to Anfield.

The Daily Mirror claimed that a £60million Chelsea spending spree will leave Bridge surplus to requirements.

And the Express reckoned Rafael Benitez would move for Bridge after failing with a second bid to sign Gabriel Heinze.

The Liverpool boss was keen to sign the Argentine from Manchester United in the summer, but he instead joined Real Madrid.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#47209 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Bridgeről annyit,hogy mér adnánk őt el??Ivanonvic középhátvéd és JOBB(!)hátvédet tud játszani.Szóval nem Bridge helyére jött.

Lampardnak örülök,hogy maradni akar ,már csak Drogbatól kell egy ilyen nyilatkozat. :D

Kíváncsi vagyok melyik csatár jön a Berbatov-Anelka kettősből.Egyre valószínűbb Anelka,pedig én Berbatovnak sokkal jobban örülnék ,ha már csatárt veszünk.Mert ugye ott van Drogba, Sheva kezd belendülni(csak pont most sérült meg),Kalou is jobban játszik csatárként,Pizzaro nem játszik sokat.Ha átállnánk a kétcsatáros játékra akkor kellene még 1 csatár szerintem.

Ja,amit kihagytam,hogy a Sun szerint 50 milliót költünk a télen....

Avatar
Bumblebee
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2007. augusztus 31., péntek 18:29

#47210 Hozzászólás Szerző: Bumblebee »

twopac írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=165031
enyit arról hogy hova igazol lamps!igazi sportember aki tudja mi a klubhűség
Rossz linket adtál meg :)
Nem érdekel minket holmi " cipész " :lol: :lol:
Itt a jó:
http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=165039

Tudtam, hogy nem megy ő sehova enélkül is :)

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#47211 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

twopac írta:ha bridge akkor nem ment el amikor megvettük a nyakára colet-t,akkor most biztosan nem fog!azért szegényt sajnálom,hiába játszik hihetetlenül plusz hiába néha a csapat legjobbja akkor is csak a.cole után a 2.ik balvédőnk!
A.Cole utan o tenyleg a legjobb de a szerb nema zert jon hogy az o posztjan jatszon henm inkabb belso vedekezesben segitsen mert a |Ben Haim nem a legjobb cover.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#47212 Hozzászólás Szerző: twopac »

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=165031
enyit arról hogy hova igazol lamps!igazi sportember aki tudja mi a klubhűség
mindörökké chelsea!!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#47213 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Az én véleményem hogy ha mindne pletyka igaz lenne ami létezik akkor azt hiszem h a caspatunk idén már 2szer telejsen átalakult volna.Van olyan ember akit nem mondtak tőlünk eddig más klubbhoz?nem hiszem sőt még nyáron asszem joe colet is vitte volna a Sp*rs(elvileg ha midnen igaz már ne mlenne a miénk:lampi,joey,carvalho,terry,drogba,seva,essien,make,alex,sidwell,swp,mostmár bridgy sem,most más hirtelen enm jut eszembe de ezek az ujságok egyszerüen SZAR SZENNYLAPOK!!!!sajnos az én véleményem ennyi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amugy bridyvel kapcsolatban kicsit olyan érzésem van mint anno recobával volt;hihetetlen nagy castár és jó,mégse kapott állandó lehetőséget soha!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#47214 Hozzászólás Szerző: twopac »

ha bridge akkor nem ment el amikor megvettük a nyakára colet-t,akkor most biztosan nem fog!azért szegényt sajnálom,hiába játszik hihetetlenül plusz hiába néha a csapat legjobbja akkor is csak a.cole után a 2.ik balvédőnk!
mindörökké chelsea!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#47215 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Bridge már rég elmehetett volna, ha akar. Nem hiszem, hogy el akarjuk adni...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#47216 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ha Bridge elmegy, akkor megtámadjuk a klub vezetőit... Nagyon remélem h ez csak vmi gyökér pletyka.
Mást nem tudok hozzáfűzni az előttem elmondottakhoz...

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

#47217 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

ha eladják Bridge-t akkor most megyek a ferihegyre...irány london....ott meg harc....
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#47218 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:
bilhacica írta:véleményem az eddgi pletykákrol ill a szerb védő érkezéséről: \o/
Kedves Bilha. Kérjük használj szavakat.
Üdv:
a Magyar Nyelv Baráti Köre

:lol:


ok, a védelmünk jo, ennél több védő már nem kell.
sőt minden jo a csapatban csak 1 poszt nem, de arra még esély sincs hogy jöjjön valaki (szélső vagy támado kp)
nem értem az egészet ezért sajnálok rá akár egy sort is leirni mert értelmetlen. a vezetőség biztos tudja mit csinál....

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#47219 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Arbeloára azthittem jobboldali, de tévedtem :wink:
Nem tévedtél,ittis ottis szokott játszani a Poolban :)
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Bumblebee
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2007. augusztus 31., péntek 18:29

#47220 Hozzászólás Szerző: Bumblebee »

Oziris írta:
Bumblebee írta:De most úgy egyébként... védőt minek igazol(t)unk :?:
Sztem nincs rá szükség ha csak PF vagy Bridge el nem megy.
De biztos nem 3. védőnek igazolná Benitez:
Riise -->> Valencia
Fabio Aurelio-->> Kispad
Bridge-->> Kezdő
Csak mi nemtudunk semmit, hogy kifog elmenni ezért tűnik ( számomra :roll: ) érthetetlennek Ivanovic esetleges érkezése.
Kéne egy szélső: Régebben asszem októberben mikor szóbahoztak minket Ivanovic-al akkor volt még egy szélső Diniyar Bilyaletdinov. Ő is ottjátszik Moszkvában, és arról volt szó, hogy párban érkeznek... No nemtudom de sztem jólenne, 22 éves orosz nagyválogatott.
Meg így ha jön Ivanovic akkor fölöslges de sztem jólett volna ha elhozzuk Drenthét KÖLCSÖNBE!!! nyárig :lol: Mert tudjuk mennyire univerzális játékos, ugye Essien Mikel kiesik simán bemehetne középre védekező középpályásnak. Vagy ha védelemben van probléma ott is akárhol. Ha a széleken ott is tud játszani. Nagyon jó lett volna kölcsönbe. Aztán ha van egy olyan opció a szerződésben, hogy végleges vásárlás az se bánom... :lol: :lol:
Csatár meg mi a F@x-nak ????
Ottvan Pizzaro, Sinclair, Sahar.... Na és akkor most kérdem nem úgy volt, hogy leigazoltuk Mathias Franco Di Santot ????? Ő csatár máskülönben nem szélső, 193 centi magas csatár. És akkor mér van csatárproblémánk ??? Ja és akkor még ha Seva felépül ??? áá mind1
Plussz Arbeloa is balvédő meg az argentin Insua is a poolban!
Kb annyit érne ezzel Bridge mint Diarra az Arsenalba való igazolásával!
Arbeloára azthittem jobboldali, de tévedtem :wink:
Insuáról meg szégyen de nemhallottam, hogy a Poolban van, sőőőt azt sem, hogy a világon :oops:
Háát kb annyit érne mert valamicskét Diarra is játszik a gúnároknál, annyit azért Bridge is játszana a Poolban, de sztem egy percet sem fog :lol: :lol: :lol: Vagyis remélem :wink:

Válasz küldése