Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40801 Hozzászólás Szerző: twopac »

kikapott a mancseszter teljesen megérdemelten!de az arsenal ismét simán behuzta a meccsét!ha nem verjük meg őket a rangadón eldőlt a bajnokság!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#40802 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Sasuke írta:hell!valaki tudna adni egy linket a meccsekről?Mert sajna a matches nem jön be:S
http://myp2p.eu/competition.php?competi ... e=football
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Sasuke
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2007. április 10., kedd 22:28
Tartózkodási hely: Miskolc

#40803 Hozzászólás Szerző: Sasuke »

hell!valaki tudna adni egy linket a meccsekről?Mert sajna a matches nem jön be:S

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40804 Hozzászólás Szerző: twopac »

bolton vezet 1-0ra manu ellen bár még messze a vége!na még ha valami csoda folytán a wigan pontot szerez az emirate-ben akkor ez a mi fordulónk lenne!
mindörökké chelsea!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40805 Hozzászólás Szerző: twopac »

newcastle licerpool 0-3!nem hittem volna hogy a pool ilyen simán nyer idegenben
mindörökké chelsea!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#40806 Hozzászólás Szerző: mourinho »

jamar latom hogy igen

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#40807 Hozzászólás Szerző: mourinho »

kozvetitik ma a meccsunket?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#40808 Hozzászólás Szerző: undertow »

mellberget majdnem megvette vialli, de aztan inkabb terryt hozta fel a nagycsapatba.

en egyebkent birom a svedet.

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

#40809 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

8Lampard8 írta:ja szerencsére Terry visszatér,de remélem,hogy Drogbanak nem súlyos a sérülése és már kedden játszik.(Cechvel együtt) Azt olvastam itt ebben a cikkben,hogy Carvalhonak 4 hete van vissza,de lehet csak félreolvastam :?
Mi lesz kedden? Ja, Bl...
Reach out touch blue (faith)

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#40810 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

ja szerencsére Terry visszatér,de remélem,hogy Drogbanak nem súlyos a sérülése és már kedden játszik.(Cechvel együtt) Azt olvastam itt ebben a cikkben,hogy Carvalhonak 4 hete van vissza,de lehet csak félreolvastam :?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40811 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

óóó, bazz... de legalább Terry visszatérhet :) ellenben továbbra is sérült: Ballack, PF, Cech, Carvalho, Make csak fontosabb meccseken játszik (ez nem hiszem, hogy azok közé tartozik) na szép.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

#40812 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Reach out touch blue (faith)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#40813 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:A Villaban Mellberg elérte a kort, hogy a Milan érdeklődjön iránta :) - bár mivel még csak harminc, nem is értem az olaszokat: mi az, hogy ilyen fiatalon??? :lol:


utálom azt a játékost... mindig az a komor tekintet.. wáhh..

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40814 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A Villaban Mellberg elérte a kort, hogy a Milan érdeklődjön iránta :) - bár mivel még csak harminc, nem is értem az olaszokat: mi az, hogy ilyen fiatalon??? :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#40815 Hozzászólás Szerző: Megyó »


Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#40816 Hozzászólás Szerző: undertow »

szerintem az eb selejtezoknek semmi kozuk nincs a PLhez.
probaljatok megtalalni a vonatkozo topicot, itt toroltem a temahoz nem kapcsolodo hozzaszolasokat.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#40817 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

ZenZo írta:
Gyeszti írta:...
Nem tudom, te hogy vagy vele, de a tegnapi meccsen mintha a 2003-2004-es Arsenal lett volna ismét a pályán. A saját 16-osuk elöl 5-6 másodperc alatt átrobogtak a pályán és gólhelyzetbe kerültek. Leginkább a meg nem adott Adebayor gólnál volt ez az érzésem.
Hát, ha a 03-04-et nem is éreztem annyira, azért mindenképpen elismerésre méltó. Valahogy pont ez hiányzik a mi játékunkból. A mi támadásainkban alig van lendület. Pedig hát tudunk mi is olyat, láttuk a Citeh ellen. Vagy akár a Valencia ellen Drogba gólja. Másrészről a középpályás sor: nálunk a kp-knak mintha húztak volna egy margót a felező vonaltól 5-8 méterre, amit nem léphetnek át, ha meg átlépik, zavarban vannak. Kivétel talán Lampard, aki oda-oda kerül a kapu elé, de ő 1. A Hleb-Rosicky-Fabregas sor viszont állandó jelleggel ott sertepertél az ellen tizenhatosánál.
Ezt IGEN JÓL látod. Nekem is ez volt mindig a bajom, de eddig betuttam Murinnyo gólt nem kapni játékának. De most??? Mikel pl. most az Everton ellen megmutatta, hogy tud cslezni a kapu felé, és passzolni, nem csak vissza... Mintha le lennének butitva a középső középpályásaink...

DE MÉ?????

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#40818 Hozzászólás Szerző: Megyó »

hihetetlen hogy ezek a szavak miért most fogalmazodnak meg bennünk :D (bennetek)

tavaly még rosszabb volt a helyzet, csak gondoljatok bele mennyire elmarad Essien és Drogba a tavalyi önmagátol és ahhoz képest (hozzátéve azt hogy idén egyelőlőre senki nincs isten kategoriába) még is legalább annyira megy a szekér.
jo tom a Plben hátrébb álunk de a pont lemaradásunk nem több és azért az edző váltáskori egy két gyenge meccset is besorolhatju a "tavaly ilyen nem volt" kategoriába.

én most legalább annyira bizakodo vagyok mint tavaly Zenzo volt, mert a játékosok nagy része jo, és jol játszik :)
és csapatként vunk jok..

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40819 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Gyeszti írta:...
Nem tudom, te hogy vagy vele, de a tegnapi meccsen mintha a 2003-2004-es Arsenal lett volna ismét a pályán. A saját 16-osuk elöl 5-6 másodperc alatt átrobogtak a pályán és gólhelyzetbe kerültek. Leginkább a meg nem adott Adebayor gólnál volt ez az érzésem.
Hát, ha a 03-04-et nem is éreztem annyira, azért mindenképpen elismerésre méltó. Valahogy pont ez hiányzik a mi játékunkból. A mi támadásainkban alig van lendület. Pedig hát tudunk mi is olyat, láttuk a Citeh ellen. Vagy akár a Valencia ellen Drogba gólja. Másrészről a középpályás sor: nálunk a kp-knak mintha húztak volna egy margót a felező vonaltól 5-8 méterre, amit nem léphetnek át, ha meg átlépik, zavarban vannak. Kivétel talán Lampard, aki oda-oda kerül a kapu elé, de ő 1. A Hleb-Rosicky-Fabregas sor viszont állandó jelleggel ott sertepertél az ellen tizenhatosánál.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40820 Hozzászólás Szerző: twopac »

azért wnger sem hiába van ott!nagyon jól összerakta a mostani csapatát,főleg igy hogy herny is elment és az elmult 4évben nem igen költöttek öszesen 30milió eurót
mindörökké chelsea!!

Válasz küldése