Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14221 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

szabocsaba írta:Valaki nyomjon légyszi sopcastes címet!
http://myp2p.eu/Matches/Match2.htm

én itt nézem: http://livefooty.doctor-serv.com/sun23. ... elsea.html
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#14222 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én is mondtam, amikor megtudtam, hogy izraeli ő is , hogy TBH tuti kezdő lesz, erre igazam lett... :D Az a baj, hogy a négy középső-védőnk közül TBH a leggyengébb(persze Ricky sérült, szal jelenleg 3. ) mégis szerintem amíg Grant lesz, kezdő lesz.

Avatar
szabocsaba
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006. szeptember 10., vasárnap 20:35
Tartózkodási hely: Budapest

#14223 Hozzászólás Szerző: szabocsaba »

Valaki nyomjon légyszi sopcastes címet!
Gondolkozz, mielőtt leírsz valamit!
Thx Guus!

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#14224 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Na, én megyek most már nézni... majd szünetben jelentkezem...
Áhh, szerencsére Hajdú B. nyomja...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#14225 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

-Ba7u- írta:hm
Alex-Terry páros nem biztos, hogy a legjobb választás Rooney-Tevez kettőssel szemben...gondolom Grant úgy agyalt, hogy Benhaim gyorsabb Alexnél ...:)
ő tudja :roll:
sajnos csak carvalho aki tud futni ! terry,alex,tbh is lassú sajnos ! viszont légipárbajban alex nagyon jó !

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#14226 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

hm
Alex-Terry páros nem biztos, hogy a legjobb választás Rooney-Tevez kettőssel szemben...gondolom Grant úgy agyalt, hogy Benhaim gyorsabb Alexnél ...:)
ő tudja :roll:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#14227 Hozzászólás Szerző: Megyó »

tibi71 írta:
ZenZo írta:Tibi: TBH és Grant - ennyi.
Dani: Belletti valószínűleg sérült, ha még a padra sem nevezték... SWP/JC - ez most mindegy, mindkettejüknek jól megy. Alex meg Grant miatt került ki.
tbh és grant :D :D kemény ! ezt le sem mertem irni !! :wink: akkor viszont seva helyett sahart ! legalább ennyi hasznunk legyen !
én már is utálom ezt a gyökeret.
Remélem TBHROL kapunk 4 golt és mihamarabb elmegy ez a *********.
tudtam ohgy ez lesz már akkor jeleztem amikor megtudtam milyen nemzetislgü. fuu baszki igazságtalan az élet ugyebár de ez most...!!!!!

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

#14228 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

Ez a zsidó manóka papírok nélkül egy vicc! Kiváncsi leszek mit hoz ki a csapatból!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#14229 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ZenZo írta:Tibi: TBH és Grant - ennyi.
Dani: Belletti valószínűleg sérült, ha még a padra sem nevezték... SWP/JC - ez most mindegy, mindkettejüknek jól megy. Alex meg Grant miatt került ki.
tbh és grant :D :D kemény ! ezt le sem mertem irni !! :wink: akkor viszont seva helyett sahart ! legalább ennyi hasznunk legyen !

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#14230 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Nem hiszem, hogy Belletti sérült lenne, akkor azt írták volna, de Alex kihagyását sem értem, el kéne vonatkoztatni a nemzeti hovatartozástól kedves Mr. Grant...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#14231 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:Mai kezdő:
1 Petr Cech
20 Paulo Ferreira :?:
22 Tal Ben-Haim :)
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
12 John Mikel Obi
4 Claude Makelele
5 Michael Essien
10 Joe Cole
7 Andriy Shevchenko
15 Florent Malouda

Substitutes: 23 Carlo Cudicini, 33 Alex, 24 Shaun Wright-Phillips, 21 Salomon Kalou, 14 Claudio Pizarro.

Kíváncsi leszek, ebből mi lesz, de: hol van Belletti? Pizarro végre legalább a padon.

qrva anyját.... dögöljön meg... meg szakadjon le a diszpáholy majd abra alatt...
Alex kihagyása is várlázito, de Belletti???

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14232 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Tibi: TBH és Grant - ennyi.
Dani: Belletti valószínűleg sérült, ha még a padra sem nevezték... SWP/JC - ez most mindegy, mindkettejüknek jól megy. Alex meg Grant miatt került ki.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#14233 Hozzászólás Szerző: Daniel »

jééé visszatérünk a régi 4 3 2 1 es felállásunkhoz még duff meg robben amikro itt voltak toltuk igy valahogy :D .Végülis megy bellettinek alexnak swpnwk..Miért is játszanak :D

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#14234 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ZenZo írta:Mai kezdő:
1 Petr Cech
20 Paulo Ferreira :?:
22 Tal Ben-Haim :)
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
12 John Mikel Obi
4 Claude Makelele
5 Michael Essien
10 Joe Cole
7 Andriy Shevchenko
15 Florent Malouda

Substitutes: 23 Carlo Cudicini, 33 Alex, 24 Shaun Wright-Phillips, 21 Salomon Kalou, 14 Claudio Pizarro.

Kíváncsi leszek, ebből mi lesz, de: hol van Belletti? Pizarro végre legalább a padon.
és nem értem alex miért került ki a kezdöböl ! jó nem egy sprinter,de tbh sem,ráadásul a brazil remekül játszott bellettiröl nem is beszélve !

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14235 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Mai kezdő:
1 Petr Cech
20 Paulo Ferreira :?:
22 Tal Ben-Haim :)
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
12 John Mikel Obi
4 Claude Makelele
5 Michael Essien
10 Joe Cole
7 Andriy Shevchenko
15 Florent Malouda

Substitutes: 23 Carlo Cudicini, 33 Alex, 24 Shaun Wright-Phillips, 21 Salomon Kalou, 14 Claudio Pizarro.

Kíváncsi leszek, ebből mi lesz, de: hol van Belletti? Pizarro végre legalább a padon.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#14236 Hozzászólás Szerző: Drogba »

bilhacica írta:
Etelkozi írta:Nekem a Chelsea Lampard és Terry, meg Joey.
Ha értitek, amire gondolok...

én értem és nekem is... Cechvel kiegészülve. és behasad az agyam, hogy hogy lehet ilyet irni hogy nem emblematikus meg hogy Ricky mellé keressünk meg.... pfff azt a qrva.... Lamps Cech és Terry a 3 olyan játékosunk aki Mouri érkezése ota a legjobban teljesit. szinte nincs is rossz meccsük. Lamps ugyan nem olyan szinesen játszik mint 2005 ben DE ember!!!! 4 meccsből 3 gol rugott idén a Plbe... tavaly 20 gol meg vagy 20 golpassz!! RC is sokat tett a csapatért, de össze sem hasonlithato a 2 angollal.
de még hogy nem emlematikus.... Lampard nélkül Plt sem nyerünk, Ő volt a csatár helyett csatár meg a szervező egyszemélyben. JT meg kapus és védő egyszemélyben, meg az összetarto erő....
sajnálom ha nem igy gondolod...
egyáltalűn nem azt írtam, h nem emblematikus! csak az, hogy angolok, ezért mindenki elfogultabb... spanyoloknál ez sztem annyira nincs meg...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#14237 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ZenZo írta: De igazából Essien sem a legmeggyőzőbb Make posztján, csakúgy, mint Mikel. Ők sokkalta támadóbb felfogásúak, Mikelt inkább a diamond élén vagy teljesen középen tudom elképzelni, mint hátravontan, Essient pedig úgyszintén támadóbb szellemben, most, jelenleg inkább a jobbszélen. (mint amikor a Valencia ellen nyomtuk)
Hm...Essien szerintem elég meggyőző Make posztján, csak mostanában nem sűrűn játszik ott, így elfelejtetted..:)...Mikel-ről meg párszor el lett mondva hogy támadó középpályás az eredeti posztja...:)

AMúgy szerintem az átigazolási időszak annyira tragikusra nem sikeredett....Malouda,Pizarro,Ben Haim,Alex...ők jó vételek....Sidwellről és Bellettiről nem tudok nyilatkozni...mivel nem nagyon láttam a játékukat...Robben elment, ez van...nem haltam volna bele ha marad, de az sem különösebben zavar hogy elment...Glenről már párszor elmondtam a véleményemet...Diarrát sajnálom, de ha menni akart és számára annyira csábító volt az arsenal, hát menjen...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14238 Hozzászólás Szerző: undertow »

jo, hat sidwellt en is becserelnem diarrara :)

de ezen latszik a kulonbseg az arseski es kozottunk. toluk az angol sracok menekulnek, tolunk meg a franciak oda.
ezt a ket jatekost megcserelnem, de a tendencia szerintem nalunk egeszsegesebb. az akademian a jatekosok legalabb 60-70%-a angol. voros szomszedunknal vajon hogy all ez a mutato?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14239 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

jogosságot érzek felfedezni a véleményezésedben :) No majd a szezon végén újra megtárgyaljuk. De most akkor is úgy érzem, hogy inkább maradt volna Robben és Diarra, és hagytuk volna a francba Bellettit és Sidwellt. De ez idővel megváltozik majd. (remélem)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14240 Hozzászólás Szerző: undertow »

zenzo,

nezd, diarra eladasa nyilvan nem optimalis, de mint irtam az ordog ugyvedjet probaltam jatszani :) azaz a tavozas okaira akartam meg ravilagitani.
egyebkent szinte biztos vagyok benne, hogy a tobb jateklehetoseg mellett a gall vonulat befolyasolta leginkabb a donteset. nalunk van maka. malouda most jott, drogba meg nem francia. de folosleges a darabszamokon vitatkozni, lassuk be whinger mar onmagaban eros francia befolyas az arsenal.
szerintem egyebkent essien meggyozobb volt eddig maka posztjan, mikel meg ugyanugy valtozo. azzal a kulonbseggel, hogy tobb lehetoseg rejlik benne. mindharmukat nem tudtuk megtartani, es az ment aki a legkevesbe tudott alkalmazkodni.
nem a legjobb megoldas, de nem is a legrosszabb. kivancsian varom, hogy a barbar eszak-londoni csapatban mennyit jatszik diarra, es hogy. majd a szezon kozepen/vegen visszaterhetunk arra, hogy mekkora veszteseg erte a klubot a tavozasaval.

Válasz küldése