Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
koni0725
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#201 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Pityee írta: 2024. június 14., péntek 22:40
Crap írta: 2024. június 14., péntek 10:38 Hummels távozik a Dortmundtol. Ingyen igazolható.
Esetleg egy második Thiago sztori? :D
Dortmundbol ezt a Fülkrugot kéne elhoznunk. Jó nagy tahó csatár. Vele asszem nem lenne gondunk, megy a gólért mindenesetben mint a vaddisznó :D
Nekem már a 2022-es VB-n is nagy kedvencem volt (bár akkor Messi mennybemenetele mellett nem esett elég szó róla) de Musiala-t kéne valahogy behúzni. Tudom, álom kategória, de a srác már 21 évesen is eszméletlen, úgy mozog, mint a prime Hazard.
211! NEW RECORD!

Pityee
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

#202 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Crap írta: 2024. június 14., péntek 10:38 Hummels távozik a Dortmundtol. Ingyen igazolható.
Dortmundbol ezt a Fülkrugot kéne elhoznunk. Jó nagy tahó csatár. Vele asszem nem lenne gondunk, megy a gólért mindenesetben mint a vaddisznó :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap

#203 Hozzászólás Szerző: Crap »

Hummels távozik a Dortmundtol. Ingyen igazolható.

kecske01
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard

#204 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2024. június 13., csütörtök 20:49
kecske01 írta: 2024. június 13., csütörtök 20:05 Olisehez mit szólnátok? Nagyon megindultak a hírek, elvileg Madueket is bedobnánk cserébe. Olise jobb játékos szerintem csak baromi sérülékeny.
Már beszéltünk itt róla dantéval. Maduekét nagyon megbánnánk, viszont olise sokkal összetettebb játékos, kizártnak tartom, hogy ne váljon be.
Meg szerintem Madueke se akar elmenni egy Crystalba. Szerintem együtt elférne a kettő, mert úgyis mind2 sérülékeny Palmer meg elvileg középen fog játszani az előzetes találgatások során.

Bubi
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben

#205 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2024. június 13., csütörtök 20:05 Olisehez mit szólnátok? Nagyon megindultak a hírek, elvileg Madueket is bedobnánk cserébe. Olise jobb játékos szerintem csak baromi sérülékeny.
Már beszéltünk itt róla dantéval. Maduekét nagyon megbánnánk, viszont olise sokkal összetettebb játékos, kizártnak tartom, hogy ne váljon be.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

kecske01

#206 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Olisehez mit szólnátok? Nagyon megindultak a hírek, elvileg Madueket is bedobnánk cserébe. Olise jobb játékos szerintem csak baromi sérülékeny.

Gaba
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

#207 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta: 2024. június 13., csütörtök 17:00
Gaba írta: 2024. június 13., csütörtök 11:01 Limat hivatalosan a Strasbourg veszi meg, aztán ha jól alakul a fejlődése, tudjuk mi lesz! :)
7 milláért ez a gyerek ingyen van, nem is értem... Szerintem gyorsan kinövi a Strasbourgot

Reece James és Gusto mellett nehéz dolga lenne.... :D Aztán a jövőben ki tudja...Még az is lehet hogy támadó szélső lesz belőle!

Bubi

#208 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gaba írta: 2024. június 13., csütörtök 11:01 Limat hivatalosan a Strasbourg veszi meg, aztán ha jól alakul a fejlődése, tudjuk mi lesz! :)
7 milláért ez a gyerek ingyen van, nem is értem... Szerintem gyorsan kinövi a Strasbourgot
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Sindu
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

#209 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Dízel írta: 2024. június 12., szerda 18:06

Vilagszinten a szinesboruek genetikajuknak koszonhetoen jobbak a sportokban.
Ehhez még hozzáadódik, hogy a foci remek kitörési lehetőség a szegénységből. A feketék felülreprezentáltak a kevésbé jómóduak közt. Ezzel szemben a középosztály/jómódú családok inkabb egyetemre akarjak küldeni a gyereket. A foci kb. lottó, csak kevesekből lesz élsportoló.

Arra kíváncsi vagyok, pl. Drogba mit gondol azokról a drukkerekről, akiket zavar, h alig van feher játékos a Chelsea-ben.

Gaba
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

#210 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Limat hivatalosan a Strasbourg veszi meg, aztán ha jól alakul a fejlődése, tudjuk mi lesz! :)

BlueBlood1993
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

#211 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2024. június 13., csütörtök 7:22
Bubi írta: 2024. június 12., szerda 22:25 Állítólag leigazoltuk Pedro Limát. Brazil RB, jövőhónapban lesz 18 éves. A gyerek videóiban láthattok 15 kötényt és 10 gólt, köztük egy 25 méteres bombát ballábbal, és mellesleg 1-2 szerelést...

Szerintem ez a gyerek annyira RB mint Gareth Bale LB, de állítólag a védőmunkája is pazar és tényleg brutál tehetségesnek látszik.

Ára nem tudni mennyi?
7 millió + 3.5 addons.

Real is ment érte, nagyon ügyes gyerek, de mi tele vagyunk rb poszton szóval nem tudom minek kellett. Bár pár szezont gondolom letol az inkubátorban és majd utána eladjuk vagy áthozzuk.
Na ez végre olyan ár ami nem veri ki a biztosítékot. Ennyiért látatlanban sem bukunk nagyot, hajrá. Viszont jó lenne letudni mihamarabb az első csapatot.

Nagyon kéne minimum egy csatár és remélem nem Petrovics lesz az első számú kapus, oriasikat hibázott a szezon vége felé rendszeresen.

Ezen kívül kellene egy kezdő CB, egy csere CDM, kezdő LB vagy visszahozni valahogy Maatsent, illetve egy ideális világban egy kezdő LW is.

És rengeteg a ballaszt.

AwayRoller
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

#212 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2024. június 13., csütörtök 7:22 7 millió + 3.5 addons.

Real is ment érte, nagyon ügyes gyerek, de mi tele vagyunk rb poszton szóval nem tudom minek kellett. Bár pár szezont gondolom letol az inkubátorban és majd utána eladjuk vagy áthozzuk.
Lehet vannak ügyes srácaink, akikről nem hallottam, de nem igazán látom a telítettséget. Jamestől ki tudja hány meccset lehet reálisan elvárni egy szezonban és lehet érdemesebb lenne kp-n próbálkozni vele. Gusto rendben van, de ő is még van ahova fejlődjön, szerencsére fiatal, úgyhogy remélhetőleg megoldja. Ezt meg lehet fejelni azzal, hogy mindketten inkább rwb-k. Ezen felül csak kényszermegoldásaink vannak, vagy lb-ből(Cucu) vagy cb-ből(Disasi, Gilchrist), úgyhogy nem árthat egy igazi rb. Amúgy is szeretem az ilyen radar alatti neveket, nincs nagy nyomás rajtuk az árcédula miatt és ha nem válnának be, még mindig simán hozhatnak profitot ilyen ár mellett.

kecske01

#213 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Egyébként nagyon tetszik, hogy most Júniusban le akarjuk tudni az igazolásokat. Független attól, hogy milyen nevek jönnek, de az a halálom, hogy Augusztusban igazolgatunk még amikor a szezon már megy

kecske01

#214 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2024. június 12., szerda 22:25 Állítólag leigazoltuk Pedro Limát. Brazil RB, jövőhónapban lesz 18 éves. A gyerek videóiban láthattok 15 kötényt és 10 gólt, köztük egy 25 méteres bombát ballábbal, és mellesleg 1-2 szerelést...

Szerintem ez a gyerek annyira RB mint Gareth Bale LB, de állítólag a védőmunkája is pazar és tényleg brutál tehetségesnek látszik.

Ára nem tudni mennyi?
7 millió + 3.5 addons.

Bubi

#215 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Állítólag leigazoltuk Pedro Limát. Brazil RB, jövőhónapban lesz 18 éves. A gyerek videóiban láthattok 15 kötényt és 10 gólt, köztük egy 25 méteres bombát ballábbal, és mellesleg 1-2 szerelést...

Ára nem tudni mennyi?

broduer
Kedvenc játékos: petr cech

#216 Hozzászólás Szerző: broduer »

edeskeves írta: 2024. június 12., szerda 20:12
kazomester írta: 2024. június 12., szerda 18:39 Valaki fehéreket akar a csapatban látni, én jó játékosokat. Nem vagyunk egyformák.
Sok a jo feher jatekos a ketto nem zarja ki egymast :D

Semmi rasszizmus, de tenyleg lassan egy afrikai valogatottra hajaz a keret.

Ezt a Durant nem tudom honnan szedtek egyebkent, tavaly erkezett a Villahoz es osszesen lott 5 golt 0 golpassz.
És akkor mi van, ha afrikai válogatott? Pont ez a probléma, hogy ez még mindig szempont. Semmi rasszizmus, de azért megjegyzitek egy negatív kontextusban, hogy sok a fekete. Vagyis akkor mégis csak az a problémátok, hogy sok a fekete, vagy nem?

Egyébként természetesen arról kellene szólnia ennek a vitának, hogy miért akarnak megint egy ilyen 0 kilométeres, csodagyereket venni. A bőrszíne utcalány mindegy, a játékpercei és a rutinja már kevésbé.

Botond9797
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

#217 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Pityee írta: 2024. június 12., szerda 15:11
AwayRoller írta: 2024. június 12., szerda 14:22
kazomester írta: 2024. június 12., szerda 14:18 Jhon Duran faced an internal disciplinary after a house he rented was severely damaged including light fittings being taken off the wall, damages were in excess of £12000 and the club become involved. #AVFC

Szimpatikus a fickó.
Növekszik a létszám, de mégis csökken az össz IQ :lol:
De amúgy tervezünk fehéreket is igazolni? :D Mert lassan tényleg egy afrikai válogatottra hasonlít a keretünk.
Ez szerencsét hoz. Legutóbb, ha jól emlékszem, tavaly augusztus végén dobta fel ezt valaki, aztán betippeltem, hogy Palmer lesz a "fehér" meglepetés érkező. Bejött. :D
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

edeskeves
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

#218 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kazomester írta: 2024. június 12., szerda 18:39 Valaki fehéreket akar a csapatban látni, én jó játékosokat. Nem vagyunk egyformák.
Sok a jo feher jatekos a ketto nem zarja ki egymast :D

Semmi rasszizmus, de tenyleg lassan egy afrikai valogatottra hajaz a keret.

Ezt a Durant nem tudom honnan szedtek egyebkent, tavaly erkezett a Villahoz es osszesen lott 5 golt 0 golpassz.

kazomester

#219 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Valaki fehéreket akar a csapatban látni, én jó játékosokat. Nem vagyunk egyformák.

Dízel
Kedvenc játékos: Joe cole

#220 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2024. június 12., szerda 15:11
AwayRoller írta: 2024. június 12., szerda 14:22
kazomester írta: 2024. június 12., szerda 14:18 Jhon Duran faced an internal disciplinary after a house he rented was severely damaged including light fittings being taken off the wall, damages were in excess of £12000 and the club become involved. #AVFC

Szimpatikus a fickó.
Növekszik a létszám, de mégis csökken az össz IQ :lol:
De amúgy tervezünk fehéreket is igazolni? :D Mert lassan tényleg egy afrikai válogatottra hasonlít a keretünk.
Ezert kapni fogsz. :D
Na, de nem tolem.
Vilagszinten a szinesboruek genetikajuknak koszonhetoen jobbak a sportokban.
Ahogy terjed europaban a multikulti, egyre kevesebb lesz a feher boru jatekos.
Meglehet nezni a francia valogatottat. Rengeteg afrikai gyarmata van Franciaorszagnak, onnan meg nagyon sokan jottek at es mar kitudja hanyadik generacio el ott.

Nyilvan johet a habzoszaju rasszistazas pityere, de tok felesleges.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Dízel 2024. június 13., csütörtök 3:24-kor.

Válasz küldése