Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#48841 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Elismerem, hogy baromi jól támad és jól lővi a szabadrúgásokat. Védekezésben semmivel nem jobb Glenny-nél! Ennyi. Jobb szélső meg nem kell, ott van SWP és Joey.
De mindegy, ez még némi bizakodásra ad okot: http://www.chelseafc.com/xxchelsea18070 ... le_1092267
Only one Di Matteo!

ramos4
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2007. április 15., vasárnap 21:35
Tartózkodási hely: Nagy-Magyarország, Csepel
Kapcsolat:

#48842 Hozzászólás Szerző: ramos4 »

ToreAndre írta:Végülis csak egy UEFA kupa döntőn esett meg vele ez:
http://www.youtube.com/watch?v=SmPndTr2 ... er&search=
Johnson-on meg felveritek a CS döntőn esett gólját, amiben ráadásul nem csak Ő volt hibás.
Dani Alves egy újabb remek megmozdulásai David Villa-val:
link
Ha 4 év alatt csak ez a két "hibája" volt, akkor egy nagyon jó játékosról beszélünk. El sem merem képzelni, hogy Glennyről, hány ilyet lehetne felrakni a netre. Egy olyan Villa csel után Terry is csak keresgélné önmagát.
A történet ezekkel a videókkal kerek:
http://www.youtube.com/results?search_q ... rch=Search
http://www.youtube.com/watch?v=aAPXfMlojRw

Kicsit hosszabbak mint a Tiedid...
Szeretni nem kell, de elismerni tessék :wink:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#48843 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

szpecnaz írta: első évében imádtam...zseniális volt...csodáltam a játékát...aztán lesérült és onnatól kezdve nem találja a helyét. Számomra egy dolog mérvadó vele szemben. 1 Évig játszott a pompiban, de válogatott közelbe nem került, de még talán a hét csapatában sem volt benne....míg Bridge fél év alatt a fos Fulhamből válogatott lett....sajnos már nem a régi a srác...
Sokat volt sérült, főleg tavasszal. Előtte meg ott volt Gary Neville, aki a világ egyik legjobbja a poszton. De Redknapp áradozott róla, nekem ennyi elég.
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#48844 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

bilhacica írta:ne haragudj hogy ezt irom de ez marhaság. az hogy Villa átbasz vkit meg hogy egy UEFA kupa döntöbe egy csatár letudja futni az ellenfél védőjét nem hiszem hogy világszenzácio... de mind1, Neked csak az nem tetszik hogy nem olyan az egénisége ami nem tankönyvbe illő szal kár a tudását belekeverni...
Ebből az erőből nem világszenzáció, hogy Kapo átment Glenny-n vagy hogy Shauny-val zavarták egymást a CS döntőn... Márpedig ti ezek miatt vagytok Glenny ellen. De pl. a gólpassz, amit Drogbának adott még fel sem merült...
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#48845 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:
szpecnaz írta:Johnson-t preferáljuk, de miért? Miben olyan jó?
Védekezésben, támadásban, beadásban. Tény, hajlamos hajmeresztő hibákat véteni, ugyanakkor bravúr szerelései is vannak. Ebben a tekintetben Carlo-ra hasonlít. Az Ő képességeit meg remélem senki sem vitatja!!
első évében imádtam...zseniális volt...csodáltam a játékát...aztán lesérült és onnatól kezdve nem találja a helyét. Számomra egy dolog mérvadó vele szemben. 1 Évig játszott a pompiban, de válogatott közelbe nem került, de még talán a hét csapatában sem volt benne....míg Bridge fél év alatt a fos Fulhamből válogatott lett....sajnos már nem a régi a srác...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#48846 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ToreAndre írta:Végülis csak egy UEFA kupa döntőn esett meg vele ez:
http://www.youtube.com/watch?v=SmPndTr2 ... er&search=
Johnson-on meg felveritek a CS döntőn esett gólját, amiben ráadásul nem csak Ő volt hibás.
Dani Alves egy újabb remek megmozdulásai David Villa-val:
link
ne haragudj hogy ezt irom de ez marhaság. az hogy Villa átbasz vkit meg hogy egy UEFA kupa döntöbe egy csatár letudja futni az ellenfél védőjét nem hiszem hogy világszenzácio... de mind1, Neked csak az nem tetszik hogy nem olyan az egénisége ami nem tankönyvbe illő szal kár a tudását belekeverni...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Megyó 2007. augusztus 15., szerda 14:12-kor.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#48847 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

szpecnaz írta:Johnson-t preferáljuk, de miért? Miben olyan jó?
Védekezésben, támadásban, beadásban. Tény, hajlamos hajmeresztő hibákat véteni, ugyanakkor bravúr szerelései is vannak. Ebben a tekintetben Carlo-ra hasonlít. Az Ő képességeit meg remélem senki sem vitatja!!
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#48848 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Johnson-t preferáljuk, de miért? Miben olyan jó?

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#48849 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ToreAndre írta:Végülis csak egy UEFA kupa döntőn esett meg vele ez:
http://www.youtube.com/watch?v=SmPndTr2 ... er&search=
Johnson-on meg felveritek a CS döntőn esett gólját, amiben ráadásul nem csak Ő volt hibás.
Dani Alves egy újabb remek megmozdulásai David Villa-val:
link
Most akkor kérdezzem meg, hogy Johnson mit csinált volna ezekben a helyzetekben... :roll:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#48850 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Végülis csak egy UEFA kupa döntőn esett meg vele ez:
http://www.youtube.com/watch?v=SmPndTr2 ... er&search=
Johnson-on meg felveritek a CS döntőn esett gólját, amiben ráadásul nem csak Ő volt hibás.
Dani Alves egy újabb remek megmozdulásai David Villa-val:
link
Only one Di Matteo!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#48851 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ToreAndre írta:
Festa írta: Tore:Csaknem a nagyképű gólörömeire gondolsz.Mert különben nem nagyon értem. miért lenne gerinctelen.Nem a Betisből igazolt a Sevillába.
Nagyon jó kis játékos lesz itt. :wink:
Nem, hanem a már említett durva színészkedéseire. Ti is szídjátok jogosan C.Ronaldo-t. Most megkaptuk ugyanazt.
a c.ronaldo az más ember ő tényleg gerinctelen vb kiállíttatja a csapattársát meg ő mindentől elesik(sokat változott,már nem fetreng örkké,de van még mit tanulnia)de ha te tényleg láttad a meccseit (meg idén is fpgpd gondolom attól még mert egy számodra gerinctelen ember játszik a csapatba megnézed a meccseinket)akkor rájöhetsz hogy nem színészkedik annyit és a pl válatoztatni fog rajta is!!
Szerintem se kellet volna ennyi mindenkit igazolni :(

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#48852 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Festa írta: Tore:Csaknem a nagyképű gólörömeire gondolsz.Mert különben nem nagyon értem. miért lenne gerinctelen.Nem a Betisből igazolt a Sevillába.
Nagyon jó kis játékos lesz itt. :wink:
Nem, hanem a már említett durva színészkedéseire. Ti is szídjátok jogosan C.Ronaldo-t. Most megkaptuk ugyanazt.
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#48853 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Dani1905 írta:Hadd kérdezzem meg hogy ti mégéis kiket akartatok idén igazolni??
Senkit. Vagy max. kettőt. Kellett egy középsővédő (Ben Haim vagy Alex) és egy csatár. (Pizarro) Bőven elég lett volna ez a kettő.

Chelseafan: Emlékszem. Az első meccsén amikor láttam, jó benyomást tett rám, lehet, hogy a többit nem kellett volna megnéznem!
Only one Di Matteo!

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#48854 Hozzászólás Szerző: Festa »

ToreAndre írta:Chelseafan: Tavaly télen is felmerült a neve, így megnéztem jópár Sevilla meccset. (senkit és semmit nem utálok anélkül, hogy meg ne ismerném) Nem tudom te miket néztél, de hihetetlen, hogy milyen primadonna ez a srác. Tény, baromi jó támadásban, jól osztogat, csakhát, gerinctelen...

Tore:Csaknem a nagyképű gólörömeire gondolsz.Mert különben nem nagyon értem. miért lenne gerinctelen.Nem a Betisből igazolt a Sevillába.

Nagyon jó kis játékos lesz itt. :wink:
Mi az élet értelme??? 42!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#48855 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ToreAndre írta:Chelseafan: Tavaly télen is felmerült a neve, így megnéztem jópár Sevilla meccset. (senkit és semmit nem utálok anélkül, hogy meg ne ismerném) Nem tudom te miket néztél, de hihetetlen, hogy milyen primadonna ez a srác. Tény, baromi jó támadásban, jól osztogat, csakhát, gerinctelen...
Nem tudom jól emlékszem-e, de mintha te írtad volna, hogy szimpi a srác, mikor az egyik meccsen (talán barca) Mikulás-sapkában ünnepelte a gólját.. :)

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Átigazolások

#48856 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Amugy csak azt nem értem hogy amikor megkezdödött az átigazolási idöszak és igazoltuk pizzaroékat senki se örül és jött hogy mekkora faszokat veszünk,jött malouda öt se birtátok pedig szerintem jobb bemutatkozás nem sürün kell,aztán most alves és neki se örültök!!Hadd kérdezzem meg hogy ti mégéis kiket akartatok idén igazolni??

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#48857 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Chelseafan: Tavaly télen is felmerült a neve, így megnéztem jópár Sevilla meccset. (senkit és semmit nem utálok anélkül, hogy meg ne ismerném) Nem tudom te miket néztél, de hihetetlen, hogy milyen primadonna ez a srác. Tény, baromi jó támadásban, jól osztogat, csakhát, gerinctelen...
Only one Di Matteo!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#48858 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Chelseafan írta:
ToreAndre írta:Az a szar, hogyha egy védő hibázik, azt egyből meglátja mindeki, de amikor szép dolgokat csinál vagy épp góltól menti meg a csapatát, (Birmingham ellen) akkor az nem fontos!
Na pont ez az... Te se veszed észre, ha Alves szép dolgokat csinál, jól szerel, de ha hibázik, azt te is észreveszed. Szerintem Alves nem is színészkedik. Elég sok meccsen láttam, de nem nagyon dobálta magát.
Szerintem se szinészkedik ami sevilla messcet adtak megnéztem és jó volt hajtos küzdös játékos!Bolodog vagyok idén csupa hasznos embert vettünk :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#48859 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

bilhacica: Nem a játékos kvalitásaival van a bajom, (bár felelőtlennek, és nem különösebben jó védőnek tartom) hanem az emberi részével. Mindennél jobban utálom a színészkedő, reklamáló játékosokat. Emberileg egy patkány, ez szúrja a szememet. Illetve, hogy elveszi a helyét az egyik kedvencemtől. Igen, bevallom, ez is közrejátszik.
Only one Di Matteo!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#48860 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ToreAndre írta:Az a szar, hogyha egy védő hibázik, azt egyből meglátja mindeki, de amikor szép dolgokat csinál vagy épp góltól menti meg a csapatát, (Birmingham ellen) akkor az nem fontos!
Na pont ez az... Te se veszed észre, ha Alves szép dolgokat csinál, jól szerel, de ha hibázik, azt te is észreveszed. Szerintem Alves nem is színészkedik. Elég sok meccsen láttam, de nem nagyon dobálta magát.

Válasz küldése