Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#781 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Caicedo egészen a mai napig nem edzett a csapattal. Holnap kerül felmérésére az állapota, hogy vasárnap elérhető lesz-e a csapat számára.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#782 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pityee írta: 2023. szeptember 22., péntek 11:32
AwayRoller írta: 2023. szeptember 22., péntek 11:15 Én inkább az átgazolásoknál ténykedő orvosokat venném elő. James sérülékenysége adott volt, viszont olyan embereket engedtek át orvosin(Fofana, Nkunku, Lavia, Puli) akikről még azt sem lehet mondani, hogy a semmiből jöttek a sérülések, mivel már ideérkezésükkor hosszabb volt a kórtőrténetük, mint egy nyugdíjas otthonnak. Ez talán jelezhette volna, hogy alaposabb kivizsgálás szükséges.
Arról nem is beszélve, hogy milyen összegekért érkeztek. Ha ingyen jöttek volna vagy pár misiért, akkor jobban megtudná emészteni az ember. De ha belegondolunk, hogy a Fofana-Lavia-Nkunku trió összesen volt vagy 200 misi és decemberig egyik sem játszik egyetlen meccset sem, akkor azért bicskanyitogató.
Ez amúgy tényleg felfoghatatlan... LAviáról mondjuk pont nem tudtam, hogy sérülékeny de Fofana meg Nkunku pont mindkettő serült volt akkortájt amikor leigazoltuk. elhiszem, hogy volt orvosi teszt, meg vélemény meg azt is, hogy egy nagyobb sérülés nem feltétlen jelenti azt, hogy onnantól kuka az ember...de azért biztos, hogy elég rizikós a dolog, szóval talán várni kellett volna ezekkel a döntésekkel és megnézni az adott játékos hogyan teljesítmiutén felépül. Hogy csak egy, egyéni sérülés volt-e vagy krónikus visszaeső a játékos...
Az ilyen üveglábúaknak nem a PL-ben, hanem a Seria A-ban vagy a La Liga-ban a helye...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#783 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta: 2023. szeptember 22., péntek 11:15 Én inkább az átgazolásoknál ténykedő orvosokat venném elő. James sérülékenysége adott volt, viszont olyan embereket engedtek át orvosin(Fofana, Nkunku, Lavia, Puli) akikről még azt sem lehet mondani, hogy a semmiből jöttek a sérülések, mivel már ideérkezésükkor hosszabb volt a kórtőrténetük, mint egy nyugdíjas otthonnak. Ez talán jelezhette volna, hogy alaposabb kivizsgálás szükséges.
Arról nem is beszélve, hogy milyen összegekért érkeztek. Ha ingyen jöttek volna vagy pár misiért, akkor jobban megtudná emészteni az ember. De ha belegondolunk, hogy a Fofana-Lavia-Nkunku trió összesen volt vagy 200 misi és decemberig egyik sem játszik egyetlen meccset sem, akkor azért bicskanyitogató.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#784 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Én inkább az átgazolásoknál ténykedő orvosokat venném elő. James sérülékenysége adott volt, viszont olyan embereket engedtek át orvosin(Fofana, Nkunku, Lavia, Puli) akikről még azt sem lehet mondani, hogy a semmiből jöttek a sérülések, mivel már ideérkezésükkor hosszabb volt a kórtőrténetük, mint egy nyugdíjas otthonnak. Ez talán jelezhette volna, hogy alaposabb kivizsgálás szükséges.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#785 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Dízel írta: 2023. szeptember 22., péntek 10:19
flatley09 írta: 2023. szeptember 22., péntek 10:12 Nem tudom már melyik topicban volt téma a játékosok sérülései és az orvosi/edzői stáb felelőssége.
A napokban lehetett olvasni a neten pár cikkben, hogy Chalobah személyi edzője kritizálta a klub fitness edzőit.
Elmondta, hogy a probléma az, hogy a játékosok folyamatosan pakolják magukra az izmot, ilyen jellegű edzésmunkát kell végezniük anélkül, hogy "nyújtanák" őket. Kb senki nem végez Ínszalag erősíő gyakorlatokat, mint lépcsősprintek.

Szóval kb ilyen dolgoknak lehet köze a sérülésekhez és ha ez igaz itt valóban kell lennie valakinek aki felelősségre vonható.

Persze, ezt is feltételekkel kell kezelni. Még ha egy személyi edzőről is van szó, ez csak egy személyes vélemény volt tőle. Valakitől akiről semmit nem tudunk.
Chalobah edzője...ha van is némi szaktudása, azért nem egy világhírű szakemberről beszélünk. Nehéz azt elképzelni, hogy a mezei edző egyből tudja, mitől bűzlik a rendszer Cobham.ben...a világhírá football club alkalmazottja pedig nem látják a problémát.
A problema valos, az hogy hol vagy mi az es ki tehet rola az kerdojel.
Szamomra nonszensz, hogy egy ekkora vallalatnal egy ekkora sport klubnal ilyen pitianer faszagok egyaltalan megtortenhetnek, ez egy orulet.
Hogy van valami gond az biztos. De ahogy mondod, nem valami hihető sztori, hogy ekkora entitásnál ilyen pitiáner dolgok lehetségesek lennének...ezért mondom, hogy feltételekkel kell ezt kezelni és nem rögtön minden szót elhinni.
Pl, az sem támasztja alá ezt az egészet, hogy vanak, voltak játékosok akik egyáltalán nem voltak sérültek. Haverzt, vagy Jorgi pl soha nem dőlt ki, pedig ugyanazt az edzést végezték, mindig játszottak. De Enzoval sincs baj, pedig itt van egy ideje... Most meg Nkunku dőlt ki, pedig ő még alig edzett a csapattal. Ha az edzésmunka szar nálunk annak nála még nem lehet hatása ha másoknál még nem jött ki pedig régebb óta vannak kitéve ugyanannak a hatásnak.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#786 Hozzászólás Szerző: Dízel »

flatley09 írta: 2023. szeptember 22., péntek 10:12 Nem tudom már melyik topicban volt téma a játékosok sérülései és az orvosi/edzői stáb felelőssége.
A napokban lehetett olvasni a neten pár cikkben, hogy Chalobah személyi edzője kritizálta a klub fitness edzőit.
Elmondta, hogy a probléma az, hogy a játékosok folyamatosan pakolják magukra az izmot, ilyen jellegű edzésmunkát kell végezniük anélkül, hogy "nyújtanák" őket. Kb senki nem végez Ínszalag erősíő gyakorlatokat, mint lépcsősprintek.

Szóval kb ilyen dolgoknak lehet köze a sérülésekhez és ha ez igaz itt valóban kell lennie valakinek aki felelősségre vonható.

Persze, ezt is feltételekkel kell kezelni. Még ha egy személyi edzőről is van szó, ez csak egy személyes vélemény volt tőle. Valakitől akiről semmit nem tudunk.
Chalobah edzője...ha van is némi szaktudása, azért nem egy világhírű szakemberről beszélünk. Nehéz azt elképzelni, hogy a mezei edző egyből tudja, mitől bűzlik a rendszer Cobham.ben...a világhírá football club alkalmazottja pedig nem látják a problémát.
A problema valos, az hogy hol vagy mi az es ki tehet rola az kerdojel.
Szamomra nonszensz, hogy egy ekkora vallalatnal egy ekkora sport klubnal ilyen pitianer faszagok egyaltalan megtortenhetnek, ez egy orulet.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#787 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Nem tudom már melyik topicban volt téma a játékosok sérülései és az orvosi/edzői stáb felelőssége.
A napokban lehetett olvasni a neten pár cikkben, hogy Chalobah személyi edzője kritizálta a klub fitness edzőit.
Elmondta, hogy a probléma az, hogy a játékosok folyamatosan pakolják magukra az izmot, ilyen jellegű edzésmunkát kell végezniük anélkül, hogy "nyújtanák" őket. Kb senki nem végez Ínszalag erősíő gyakorlatokat, mint lépcsősprintek.

Szóval kb ilyen dolgoknak lehet köze a sérülésekhez és ha ez igaz itt valóban kell lennie valakinek aki felelősségre vonható.

Persze, ezt is feltételekkel kell kezelni. Még ha egy személyi edzőről is van szó, ez csak egy személyes vélemény volt tőle. Valakitől akiről semmit nem tudunk.
Chalobah edzője...ha van is némi szaktudása, azért nem egy világhírű szakemberről beszélünk. Nehéz azt elképzelni, hogy a mezei edző egyből tudja, mitől bűzlik a rendszer Cobham.ben...a világhírá football club alkalmazottja pedig nem látják a problémát.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#788 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta: 2023. szeptember 21., csütörtök 19:09
kecske01 írta: 2023. szeptember 21., csütörtök 7:50 Armando Broja close to returning to full fitness in the coming week.

He is set to play for Chelsea’s junior team as he build his way back to full fitness after after his ACL surgery.

#CFC

(@iamrahmanosman)

Broja lassan bevethető szerintem a jövő héten már játszik.
Ilyen sérülés után a "játszik" biztos hogy nem a felnőtt csapatra értendő. 10 hónap után muszáj pár korosztályos meccset beiktatni, hogy legyen meccsterhelés.
Távol van még az, hogy kezdjen.
Nem kezdésre gondoltam. 10-20 percekre majd fokozatosan.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#789 Hozzászólás Szerző: Dante »

kecske01 írta: 2023. szeptember 21., csütörtök 7:50 Armando Broja close to returning to full fitness in the coming week.

He is set to play for Chelsea’s junior team as he build his way back to full fitness after after his ACL surgery.

#CFC

(@iamrahmanosman)

Broja lassan bevethető szerintem a jövő héten már játszik.
Ilyen sérülés után a "játszik" biztos hogy nem a felnőtt csapatra értendő. 10 hónap után muszáj pár korosztályos meccset beiktatni, hogy legyen meccsterhelés.
Távol van még az, hogy kezdjen.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#790 Hozzászólás Szerző: Pityee »

#Badiashile sustained a minor setback in his recovery. He's to resume team training next week & could be back in October.

Badi rásérült az előző sérülésére.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#791 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Armando Broja close to returning to full fitness in the coming week.

He is set to play for Chelsea’s junior team as he build his way back to full fitness after after his ACL surgery.

#CFC

(@iamrahmanosman)

Broja lassan bevethető szerintem a jövő héten már játszik.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#792 Hozzászólás Szerző: Anti »

kazomester írta: 2023. szeptember 15., péntek 14:17

Az 1. Fordulóban hatalmas lelkesedessel ültem le meccset nézni, ez mára teljesen elhalt, ott tartok mint tavaly. Leulok, megnezem, de kb leszarom mi lesz :| Öreg vagyok én már ehhez.
Én is. A gyerekeim visszakapták azt a két órát 4 forduló után...:roll:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#793 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Crap írta: 2023. szeptember 15., péntek 15:01 Poch az interjún elég dühös volt és világosan megmondta hogy nincs kirakva Chalobah a csapatból mint ahogy egy játékosunk se. Számol vele és várja a közös munkát. Elmondta hogy most ő a Chelsea Fc, erős keze van a játékosok játszatásában és abban hogy ki jön és ki marad.

Eközben.: A sok szenny újságíró (Kinsella,Law,Felix + Simon Johnson és stb.) pedig már törölgeti twitterről a sok szart amit az elmúlt napokban posztoltak, amit a szurkolóink észre is vettek.
Jól benyelte itt mindenki. Szándékosan nem reagáltam rá, komolytalannak látszott.

Senkivel nem bánnánk így, nem hogy Chalobahval, főleg, hogy egy rakás szar a védelem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 1040
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#794 Hozzászólás Szerző: Crap »

Poch az interjún elég dühös volt és világosan megmondta hogy nincs kirakva Chalobah a csapatból mint ahogy egy játékosunk se. Számol vele és várja a közös munkát. Elmondta hogy most ő a Chelsea Fc, erős keze van a játékosok játszatásában és abban hogy ki jön és ki marad.

Eközben.: A sok szenny újságíró (Kinsella,Law,Felix + Simon Johnson és stb.) pedig már törölgeti twitterről a sok szart amit az elmúlt napokban posztoltak, amit a szurkolóink észre is vettek.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Játékosok

#795 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

kazomester írta: 2023. szeptember 15., péntek 14:17
AwayRoller írta: 2023. szeptember 15., péntek 13:12
kazomester írta: 2023. szeptember 15., péntek 12:13 Mauricio Pochettino: "I know Ben [Chilwell] is a full back. He can help the team in a different position. Ben was created more chances than any player in full game [last four games]. In the national team last week Ben played in a similar position."

Ez is csak egy wannabe Guardiola bohóc. Várom a következő edzőt.
És mi lenne, ha megpróbálnál 1-2 meccset egy igazi LWvel lehozni öregem?! Talán ő is hozná Chilly számait, esetleg jobbakat vagy még néha gólt is lőne mellé. Attól Ben nyugodtan felfuthat a szélen és beadhatja a labdát.

Egyetlen pozitívum, hogy így valóban megnőhet az esély Zizoura 0.01%ról 0.02re
Az 1. Fordulóban hatalmas lelkesedessel ültem le meccset nézni, ez mára teljesen elhalt, ott tartok mint tavaly. Leulok, megnezem, de kb leszarom mi lesz :| Öreg vagyok én már ehhez.
Az előszezonban végig 4 védős, tamadó játékot próbált játszatni, ment is, ráadásul full idegen volt a keret. Persze, sok a sérült, de miért nem lehet ugyanazt nyomatni?
Ahogy jönnek majd a nyeretlenségi szériák, annyál inkább bunker focit fog eröltetni, hogy legalább ne kapjunk ki, így ugyanazt a hátul passzolgatós fost fogjuk játszani...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4625
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#796 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta: 2023. szeptember 15., péntek 13:12
kazomester írta: 2023. szeptember 15., péntek 12:13 Mauricio Pochettino: "I know Ben [Chilwell] is a full back. He can help the team in a different position. Ben was created more chances than any player in full game [last four games]. In the national team last week Ben played in a similar position."

Ez is csak egy wannabe Guardiola bohóc. Várom a következő edzőt.
És mi lenne, ha megpróbálnál 1-2 meccset egy igazi LWvel lehozni öregem?! Talán ő is hozná Chilly számait, esetleg jobbakat vagy még néha gólt is lőne mellé. Attól Ben nyugodtan felfuthat a szélen és beadhatja a labdát.

Egyetlen pozitívum, hogy így valóban megnőhet az esély Zizoura 0.01%ról 0.02re
Az 1. Fordulóban hatalmas lelkesedessel ültem le meccset nézni, ez mára teljesen elhalt, ott tartok mint tavaly. Leulok, megnezem, de kb leszarom mi lesz :| Öreg vagyok én már ehhez.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#797 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta: 2023. szeptember 15., péntek 12:13 Mauricio Pochettino: "I know Ben [Chilwell] is a full back. He can help the team in a different position. Ben was created more chances than any player in full game [last four games]. In the national team last week Ben played in a similar position."

Ez is csak egy wannabe Guardiola bohóc. Várom a következő edzőt.
És mi lenne, ha megpróbálnál 1-2 meccset egy igazi LWvel lehozni öregem?! Talán ő is hozná Chilly számait, esetleg jobbakat vagy még néha gólt is lőne mellé. Attól Ben nyugodtan felfuthat a szélen és beadhatja a labdát.

Egyetlen pozitívum, hogy így valóban megnőhet az esély Zizoura 0.01%ról 0.02re

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#798 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta: 2023. szeptember 15., péntek 12:13 Mauricio Pochettino: "I know Ben [Chilwell] is a full back. He can help the team in a different position. Ben was created more chances than any player in full game [last four games]. In the national team last week Ben played in a similar position."

Ez is csak egy wannabe Guardiola bohóc. Várom a következő edzőt.
Hansi Flick szabad lett (kissé váratlan időzitéssel), ő potenciális jelölt volt (?).

Bandi
Hozzászólások: 2759
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#799 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kazomester írta: 2023. szeptember 15., péntek 12:13 Mauricio Pochettino: "I know Ben [Chilwell] is a full back. He can help the team in a different position. Ben was created more chances than any player in full game [last four games]. In the national team last week Ben played in a similar position."

Ez is csak egy wannabe Guardiola bohóc. Várom a következő edzőt.
Nem értem miért kell minden edzőnek túlgondolnia valamit. Ha valaki a posztján játszatja a játékosait valami hagyományos felállásban és úgy sikeres az már nem is számít vagy mi van? Komolyan amikor Chilwell konkréten csatár poszton várta a labdát a Forest ellen, a fejemet fogtam már kínomban…

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4625
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#800 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Mauricio Pochettino: "I know Ben [Chilwell] is a full back. He can help the team in a different position. Ben was created more chances than any player in full game [last four games]. In the national team last week Ben played in a similar position."

Ez is csak egy wannabe Guardiola bohóc. Várom a következő edzőt.

Válasz küldése