Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Izland
Hozzászólások: 496
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Játékosok

#821 Hozzászólás Szerző: Izland »

Szabi írta: 2023. szeptember 12., kedd 15:41 Remélem egy árva petákot nem fizet érte senki télen és kénytelenek leszünk ingyen elengedni, szívják csak a kefét a marhák fent az irodában. Jobb helyeken értékelni szokták, ha egy játékos meg szeretne küzdeni a helyéért és nem futamodik meg a konkurenciától. Itt az a módi, hogy kicsinyes módon keresztbe tesznek a játékosnak. Miközben az eszetlen, féktelen pénzszórás közepette az az összeg, amit a Nottingham ajánlott (25 m, ha jól rémlik), elenyésző, nem számottevő.
+100

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#822 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Remélem egy árva petákot nem fizet érte senki télen és kénytelenek leszünk ingyen elengedni, szívják csak a kefét a marhák fent az irodában. Jobb helyeken értékelni szokták, ha egy játékos meg szeretne küzdeni a helyéért és nem futamodik meg a konkurenciától. Itt az a módi, hogy kicsinyes módon keresztbe tesznek a játékosnak. Miközben az eszetlen, féktelen pénzszórás közepette az az összeg, amit a Nottingham ajánlott (25 m, ha jól rémlik), elenyésző, nem számottevő.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Izland
Hozzászólások: 496
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Játékosok

#823 Hozzászólás Szerző: Izland »

Szabi írta: 2023. szeptember 12., kedd 15:34
Bandi írta: 2023. szeptember 12., kedd 15:27 Trevoh Chalobah faces being exiled from the Chelsea squad.

The defender has been told there is a chance he will not play for the club again this season and has asked if he can play for the Under-23s, once he returns from injury, in order to keep his fitness levels up.

#CFC
(@BobbyVincentFL)


Ez gyönyörű megint… az hogy eljátszottuk ezt anno pl. Malouda-val vagy most Lukaku-val az még oké, de egy saját neveléssel? És ezt úgy hogy Disasi semmivel nem jobb nála, de Badi sem az az egetrengető tehetség hogy ne lenne ellene esélye. Meg mikor is igazoltuk le Disasi-t, augusztus elején? Lett volna 1 hónap eladni, nem pedig az utolsó napokban 50 milláért árulni…
Ez valami hihetetlenül szánalmas esemény már megint, ha igaz. Gondolom berágott rá az amerikai és/vagy az iráni bohóc, hogy az ablak zárulta előtt egy órával nem akart elmenni a kiesőjelölt Foresthez, hiába fogadta el a klub a Nottingham ajánlatát érte.
Biztosan. Az argentín pedig ült kussban, amikor közölték vele ezt az amcsik.
Ezért nem jött ide értelmes(ebb) edző..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#824 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta: 2023. szeptember 12., kedd 15:27 Trevoh Chalobah faces being exiled from the Chelsea squad.

The defender has been told there is a chance he will not play for the club again this season and has asked if he can play for the Under-23s, once he returns from injury, in order to keep his fitness levels up.

#CFC
(@BobbyVincentFL)


Ez gyönyörű megint… az hogy eljátszottuk ezt anno pl. Malouda-val vagy most Lukaku-val az még oké, de egy saját neveléssel? És ezt úgy hogy Disasi semmivel nem jobb nála, de Badi sem az az egetrengető tehetség hogy ne lenne ellene esélye. Meg mikor is igazoltuk le Disasi-t, augusztus elején? Lett volna 1 hónap eladni, nem pedig az utolsó napokban 50 milláért árulni…
Az komoly. De egyáltalán nem lep meg ez a viselkedés. Bármit kinézek ebből az amcsi bohócból. Annyiban pedig kijavítanálak, hogy amikor Chalo játszott akkor jobb teljesítményt is nyújtott mint Disasi. Eddig nulla amit lerak a pályára.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2023. szeptember 12., kedd 15:37-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Izland
Hozzászólások: 496
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Játékosok

#825 Hozzászólás Szerző: Izland »

Bandi írta: 2023. szeptember 12., kedd 15:27 Trevoh Chalobah faces being exiled from the Chelsea squad.

The defender has been told there is a chance he will not play for the club again this season and has asked if he can play for the Under-23s, once he returns from injury, in order to keep his fitness levels up.

#CFC
(@BobbyVincentFL)


Ez gyönyörű megint… az hogy eljátszottuk ezt anno pl. Malouda-val vagy most Lukaku-val az még oké, de egy saját neveléssel? És ezt úgy hogy Disasi semmivel nem jobb nála, de Badi sem az az egetrengető tehetség hogy ne lenne ellene esélye. Meg mikor is igazoltuk le Disasi-t, augusztus elején? Lett volna 1 hónap eladni, nem pedig az utolsó napokban 50 milláért árulni…
Ha az igaz, az szánalmas. Ismét. Hiába nem top játékos, többet tett a csapatért már, mint mondjuk Fofana...
Egyébként nekem van olyan konteóm, továbbra is, hogy Mountnak hasonló dolgokkal lehetett tele a töke.
Az a megérzésem, hogy a Tomori/Abraham eladása a csapategységet meggyengítette. Abrahamban biztos vagyok Mount szempontjából.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#826 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bandi írta: 2023. szeptember 12., kedd 15:27 Trevoh Chalobah faces being exiled from the Chelsea squad.

The defender has been told there is a chance he will not play for the club again this season and has asked if he can play for the Under-23s, once he returns from injury, in order to keep his fitness levels up.

#CFC
(@BobbyVincentFL)


Ez gyönyörű megint… az hogy eljátszottuk ezt anno pl. Malouda-val vagy most Lukaku-val az még oké, de egy saját neveléssel? És ezt úgy hogy Disasi semmivel nem jobb nála, de Badi sem az az egetrengető tehetség hogy ne lenne ellene esélye. Meg mikor is igazoltuk le Disasi-t, augusztus elején? Lett volna 1 hónap eladni, nem pedig az utolsó napokban 50 milláért árulni…
Ez valami hihetetlenül szánalmas esemény már megint, ha igaz. Gondolom berágott rá az amerikai és/vagy az iráni bohóc, hogy az ablak zárulta előtt egy órával nem akart elmenni a kiesőjelölt Foresthez, hiába fogadta el a klub a Nottingham ajánlatát érte.
6+8+5+4+1+1+2+1

Bandi
Hozzászólások: 2759
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#827 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Trevoh Chalobah faces being exiled from the Chelsea squad.

The defender has been told there is a chance he will not play for the club again this season and has asked if he can play for the Under-23s, once he returns from injury, in order to keep his fitness levels up.

#CFC
(@BobbyVincentFL)


Ez gyönyörű megint… az hogy eljátszottuk ezt anno pl. Malouda-val vagy most Lukaku-val az még oké, de egy saját neveléssel? És ezt úgy hogy Disasi semmivel nem jobb nála, de Badi sem az az egetrengető tehetség hogy ne lenne ellene esélye. Meg mikor is igazoltuk le Disasi-t, augusztus elején? Lett volna 1 hónap eladni, nem pedig az utolsó napokban 50 milláért árulni…

Crap
Hozzászólások: 1040
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#828 Hozzászólás Szerző: Crap »

frankieboy08 írta: 2023. szeptember 12., kedd 14:22
Dízel írta: 2023. szeptember 12., kedd 13:29
Mudryk fiatal, bohokas, szerintem kicsit hulye is. Na pont az ilyen emebereket nem kene még leterhelni extra plusz feladatokkal, mi abszolute nem az o dolga.
Ezt már nem az első embertől látom itt a forumon (és am sehol máshol), de kiváncsi vagyok hogy ezt mégis mire alapozzátok? Lemaradtam itt pár dologról?
Közösségi médiában rendre csinál valami hülyeséget. Egyszer volt valami hülye rappelése, aztán valami hülye feszítése a neten. Most nyáron meg egy öreg embert akart lejáratni teljesen indokolatlanul egy konditeremben, aminek a végén az egész net meg mindenki ellenefordult és a konditerem is kitiltotta.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4625
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#829 Hozzászólás Szerző: kazomester »

frankieboy08 írta: 2023. szeptember 12., kedd 14:22
Dízel írta: 2023. szeptember 12., kedd 13:29
Mudryk fiatal, bohokas, szerintem kicsit hulye is. Na pont az ilyen emebereket nem kene még leterhelni extra plusz feladatokkal, mi abszolute nem az o dolga.
Ezt már nem az első embertől látom itt a forumon (és am sehol máshol), de kiváncsi vagyok hogy ezt mégis mire alapozzátok? Lemaradtam itt pár dologról?
Akkor ezek szerint nem néztél fel Twitterre, amikor kikerult az edzotermi posztja. Hidd el, ott is megkapta a magáét.

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#830 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Dízel írta: 2023. szeptember 12., kedd 13:29
Mudryk fiatal, bohokas, szerintem kicsit hulye is. Na pont az ilyen emebereket nem kene még leterhelni extra plusz feladatokkal, mi abszolute nem az o dolga.
Ezt már nem az első embertől látom itt a forumon (és am sehol máshol), de kiváncsi vagyok hogy ezt mégis mire alapozzátok? Lemaradtam itt pár dologról?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#831 Hozzászólás Szerző: Dízel »

edeskeves írta: 2023. szeptember 12., kedd 11:00
Dízel írta: 2023. szeptember 12., kedd 7:02
Szabi írta: 2023. szeptember 11., hétfő 23:46 A Bournemouth ellen végre kezdőbe lesz rakva, bár azon a libalegelőn mindenkitől 6 méterre elpattognak a labdák, nem ez a meccs fogja meghozni az önbizalmát. Majd jöhet megint utána a rákövetkező fordulóban hátrányban megváltani a világot a 10 emberrel bunkerező Villa ellen. Ez fog történni, nyakamat tenném rá.

Ezzel most nem védem meg semmi ilyesmi, csak sanszos ez a forgatókönyv.
Sajnos ez lesz valoszinu.
Kapnia kene 4-5 meccset zsinorban. Egy olyan taktikaval, amiben lw-kent szerepel , kicsit kotetlenul, mint hazard, de semmikepp sem visszafutkosos vedot jatszva.
Rosszul vagyok, hogy nalunk minden edzo minden jatekosbol vedot akar csinalni, es ha egy tamado nem vedekezik rendesen akkor o mar ki is esett a keretbol.
Erdekes elkepzeles, hogy visszajon mudryk a sajat 16osunkhoz vedekezni, majd le van baszva, hogy nem cselezi at magat az egesz palyan a bunkerezo kiscsapatokon.
utcalány idegesito.
Oldja meg poch a vedekezeset. Igy is 5 vedozunk, mit akar… nem azon fog mulni hogy a tamado visszajon vedekezni vagy sem. Ja, meg ugye akkor nem kell csodalkozni, ha nem tudunk golokat loni.
Dolgozhat ezen, meg a szar taktikajan, de ha ilyen makacs mint lamps akkor rovid story lesz ez.
Hogyha nem kene vedekeznie akkor hirtelen megtanulna okos dontest hozni, kapuraloni stb?
Abban lehet igazad, hogy talan kaphatna tobb tamado feladatot inkabb, de attol meg nem valtoznanak azok az alap dolgok amiket korabban emlitettem. A kedvencem az amikor gondol egyet es raveri ugy 40-rol :D tokeletes pelda, hogy mennyi esze van :D
Szerintem igen.
Ha a sajat feladatomra kell csak koncentralnom, akkor sokkal jobban tudok teljesiteni, mintha be kellene segitenem masok munkajaban.
Mudryk fiatal, bohokas, szerintem kicsit hulye is. Na pont az ilyen emebereket nem kene még leterhelni extra plusz feladatokkal, mi abszolute nem az o dolga.

Ez tipikus edzoi gyokerseg, ha nem tudom megszervezni a csapatot, hogy kinek mi hol a dolga, akkor mindenkinek kiadom az osszes feladatot es ha nem tudjak megcsinalni akkor ok a balfaszok.

Hat nem draga poch. Ez nem igy mukodik. Es ha ez az elvaras, akkor nyugodtan el lehet mar most adni mudrykot, de sztem nkunkut is meg meg mindenki mast elol.
Az hogy egy kp-n egy gallager tamad es vedekezik is, ez benne van a futballban, de az hogy egy lw javitsa ki a tamadoharmad hianyossagait az netto okorseg.

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#832 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta: 2023. szeptember 12., kedd 7:02
Szabi írta: 2023. szeptember 11., hétfő 23:46 A Bournemouth ellen végre kezdőbe lesz rakva, bár azon a libalegelőn mindenkitől 6 méterre elpattognak a labdák, nem ez a meccs fogja meghozni az önbizalmát. Majd jöhet megint utána a rákövetkező fordulóban hátrányban megváltani a világot a 10 emberrel bunkerező Villa ellen. Ez fog történni, nyakamat tenném rá.

Ezzel most nem védem meg semmi ilyesmi, csak sanszos ez a forgatókönyv.
Sajnos ez lesz valoszinu.
Kapnia kene 4-5 meccset zsinorban. Egy olyan taktikaval, amiben lw-kent szerepel , kicsit kotetlenul, mint hazard, de semmikepp sem visszafutkosos vedot jatszva.
Rosszul vagyok, hogy nalunk minden edzo minden jatekosbol vedot akar csinalni, es ha egy tamado nem vedekezik rendesen akkor o mar ki is esett a keretbol.
Erdekes elkepzeles, hogy visszajon mudryk a sajat 16osunkhoz vedekezni, majd le van baszva, hogy nem cselezi at magat az egesz palyan a bunkerezo kiscsapatokon.
utcalány idegesito.
Oldja meg poch a vedekezeset. Igy is 5 vedozunk, mit akar… nem azon fog mulni hogy a tamado visszajon vedekezni vagy sem. Ja, meg ugye akkor nem kell csodalkozni, ha nem tudunk golokat loni.
Dolgozhat ezen, meg a szar taktikajan, de ha ilyen makacs mint lamps akkor rovid story lesz ez.
Hogyha nem kene vedekeznie akkor hirtelen megtanulna okos dontest hozni, kapuraloni stb?
Abban lehet igazad, hogy talan kaphatna tobb tamado feladatot inkabb, de attol meg nem valtoznanak azok az alap dolgok amiket korabban emlitettem. A kedvencem az amikor gondol egyet es raveri ugy 40-rol :D tokeletes pelda, hogy mennyi esze van :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#833 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szabi írta: 2023. szeptember 11., hétfő 23:46 A Bournemouth ellen végre kezdőbe lesz rakva, bár azon a libalegelőn mindenkitől 6 méterre elpattognak a labdák, nem ez a meccs fogja meghozni az önbizalmát. Majd jöhet megint utána a rákövetkező fordulóban hátrányban megváltani a világot a 10 emberrel bunkerező Villa ellen. Ez fog történni, nyakamat tenném rá.

Ezzel most nem védem meg semmi ilyesmi, csak sanszos ez a forgatókönyv.
Sajnos ez lesz valoszinu.
Kapnia kene 4-5 meccset zsinorban. Egy olyan taktikaval, amiben lw-kent szerepel , kicsit kotetlenul, mint hazard, de semmikepp sem visszafutkosos vedot jatszva.
Rosszul vagyok, hogy nalunk minden edzo minden jatekosbol vedot akar csinalni, es ha egy tamado nem vedekezik rendesen akkor o mar ki is esett a keretbol.
Erdekes elkepzeles, hogy visszajon mudryk a sajat 16osunkhoz vedekezni, majd le van baszva, hogy nem cselezi at magat az egesz palyan a bunkerezo kiscsapatokon.
utcalány idegesito.
Oldja meg poch a vedekezeset. Igy is 5 vedozunk, mit akar… nem azon fog mulni hogy a tamado visszajon vedekezni vagy sem. Ja, meg ugye akkor nem kell csodalkozni, ha nem tudunk golokat loni.
Dolgozhat ezen, meg a szar taktikajan, de ha ilyen makacs mint lamps akkor rovid story lesz ez.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#834 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A Bournemouth ellen végre kezdőbe lesz rakva, bár azon a libalegelőn mindenkitől 6 méterre elpattognak a labdák, nem ez a meccs fogja meghozni az önbizalmát. Majd jöhet megint utána a rákövetkező fordulóban hátrányban megváltani a világot a 10 emberrel bunkerező Villa ellen. Ez fog történni, nyakamat tenném rá.

Ezzel most nem védem meg semmi ilyesmi, csak sanszos ez a forgatókönyv.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#835 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Pityee írta: 2023. szeptember 11., hétfő 22:39
Meg a hozzáállása is. Valszeg Pokettino nincs elájulva az edzéseken nyújtott teljesítményétől. Nem hinném,hogy csak hobbiból ad neki ilyen kevés lehetőséget. Lehet ha cs versenyben indulna a csapatunk, akkor jobban járnánk vele.
állítólag a hozzállása az edzésekhez kiváló szóval azzal nem lehet gond

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#836 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Traxver írta: 2023. szeptember 11., hétfő 22:32
Bubi írta: 2023. szeptember 11., hétfő 22:11 Azért furcsa, hogy a felkészülési időszakban jól szerepelt, ment is a hype meg a nyilatkozata, hogy majd idén megmutatja mert megvan a bizalom, azt azóta alig kap lehetőséget.
ebben mondjuk benne volt sajnos a sérülése is
Meg a hozzáállása is. Valszeg Pokettino nincs elájulva az edzéseken nyújtott teljesítményétől. Nem hinném,hogy csak hobbiból ad neki ilyen kevés lehetőséget. Lehet ha cs versenyben indulna a csapatunk, akkor jobban járnánk vele.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#837 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Bubi írta: 2023. szeptember 11., hétfő 22:11 Azért furcsa, hogy a felkészülési időszakban jól szerepelt, ment is a hype meg a nyilatkozata, hogy majd idén megmutatja mert megvan a bizalom, azt azóta alig kap lehetőséget.
ebben mondjuk benne volt sajnos a sérülése is

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9448
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#838 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Azért furcsa, hogy a felkészülési időszakban jól szerepelt, ment is a hype meg a nyilatkozata, hogy majd idén megmutatja mert megvan a bizalom, azt azóta alig kap lehetőséget.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Sindu
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#839 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Traxver írta: 2023. szeptember 11., hétfő 21:09
edeskeves írta: 2023. szeptember 11., hétfő 10:03 A sebessegen kivul miben jo Mudryk?
sztem counter strike-ban elég jó. viccet félre téve sztem Mudryk nem PL szinvonal fejben abszolút kisgyerek továbbra is úgy gondolom, hogy ő csak politikai igazolás volt. kb azt fogja produkálni mint az arsenalban Pepe (nagy lóvé kis teljesítmény) én sztem Mudryk az arsenalba se lenne jobb,ennyi ésszel ennyit tud. kb 2 év és már nem is lesz itt.
Szóval az Arsenal is politikai okokból akarta leigazolni? Nekik is kompenzálniuk kellett azért, hogy korábban orosz pénzből működtek? :D
Nem lehet, hogy szimplán az arsenal is olyan vakon volt, mint mi? Vagy mégsem volt vakon, ezt majd az idő eldönti.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#840 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Traxver írta: 2023. szeptember 11., hétfő 21:09
edeskeves írta: 2023. szeptember 11., hétfő 10:03 A sebessegen kivul miben jo Mudryk?
sztem counter strike-ban elég jó. viccet félre téve sztem Mudryk nem PL szinvonal fejben abszolút kisgyerek továbbra is úgy gondolom, hogy ő csak politikai igazolás volt. kb azt fogja produkálni mint az arsenalban Pepe (nagy lóvé kis teljesítmény) én sztem Mudryk az arsenalba se lenne jobb,ennyi ésszel ennyit tud. kb 2 év és már nem is lesz itt.
Én nem gondolom így. A tehetsége szerintem vitathatatlan. Az lehet itt és most nem jön ki belőle, bármilyen okok miatt, az is lehet a PL-hez kevés, nem bírja az ilyen fizikai focit. Viszont aki látta játszani a Shaktarban, az nem mondja, hogy szar játékos.Nem csak gyors...tud lőni messziről, cselezni, stb.
Azt én is elismerem, hogy jelenleg ezekből semmit nem mutat...lehet nem is fog.
De azért volt nálunk egy Mohamed Salah, aki nála sokkal szánalmasabb teljesítmény rakott le az asztalra, konkrétan a saját lábában botlott meg majd nyomott egy bukfencet...aztán látjuk miből lett a cserebogár...

Válasz küldése