Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#2401 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Crap írta: 2023. június 2., péntek 19:58
flatley09 írta: 2023. június 2., péntek 14:46
Crap írta: 2023. június 2., péntek 10:27
Ezzel így teljesen egyet tudok érteni pár dolgot leszámítva de azok személyes meglátások inkább.
Én sem akarom elküldeni Mount-ot az anyjába és szeretném ha maradna viszont eddig csak olyan infókat kaptunk, minden ajánlatot visszautasított, MU-t elfogadta, stb. Az ellenkezőjéről semmit.
Persze, amíg hiteles, biztos infó nem lát napvilágot, nem tudjuk mi folyik a háttérben...viszont Mount is símán előállhatna, mondjuk egy Insta post-tal ahol leírja, hogy a hírek nem igazak...nem kell részletekbe belemenni de annyit mondhatna, hogy nem egyezett meg a MU-val, főleg ha annyira fontos neki a mi klubunk, hogy törődjön vele, mit gondolnak róla ha esetleg távozik...viszont ez sem történt meg, szóval valami biztos van a háttérben.

Amit viszont nem értek, hogy mitől annyira nélkülözhetetlen? Az egyedüli jó szezonja a 21-22 volt...előtte volt egy 9/9 gól, assist szezonja 53 meccsen...az azért nem acélos...maximum ígéretesnek nevezném a fiatal kora miatt.
Az meg, hogy BL-t nyert, sok játékosra igaz...az 2 POY award meg inkább a keret egyéb tagjainak teljesítményét minősíti..szerintem. Nem arról van szó, hogy aranylabdás teljesítményt rakot le az asztalra.
A kiemelt résszel kapcsolatban vagy 20 fajta ellenkező scenariot betudok linkelni. Amire most válaszolsz, abba a posztomba is éppen egy olyan hír áll, ami szerint a klubb okolható mindenért.

Egyébként nekem pont az ellenkezője jön le Mountról és nagyon örülök neki, hogy ilyen fiatalon van annyira profi, hogy instan, twitteren stb. semmit se oszt meg arról, hogy el akar-e húzni vagy hogy mi baja van jelenleg vagy akármi kényes ügy. Az ilyen dolgokból egyetlen egyszer se jöttünk ki jól, az agyalágyultainkról nem is beszélve.
Amint kiposztolná, hogy valami baja van, vagy hogy távozni akar egyből csökkene az értéke vagy 10-20 milliót alsó hangon.
Ehelyett viszont krízis helyzetbe ő volt az egyetlen játékos, aki kiment a szurkolóktól elnézést kérni, meg lepacsizni velük pl. Villa elleni 0-2 után, de más meccsek után is beszámoltak erről.

Az meg hogy nélkülözhetetlen ? Senki se az, de borzasztó nehezen pótolható és elsőnek nem tűnik nagy számnak amiket belinkeltél, (egy 10-esnek, aki ráadásul nálunk sokszor poszt idegenül játszott,) igenis rohadt jó számok. Tegyük hozzá, hogy minden másban is a top-ban van nálunk (mint futott mennyiség, letámadással töltött idő ; big chance created, a melózása hátul stb.) Itt volt a lehetőség egy tucatnyi játékosnak ,hogy megpróbálja utána csinálni de senkinek se sikerült. Az idei új játékosoknál meg már akkor örültünk, ha futottak egy egyenest a szélen és éppen nem szerelték őket. Ezek a játékosok jelenleg ég és földre vannak még attól, hogy megközelítsék Mount utóbbi 2 évét potenciál ide vagy oda és ezért bosszantó a helyzet.

Kis összehasonlításképpen Premier Leauge meccseket nézve.:
25 évesen Lampard.: 223 meccs; 203 kedző ; 18380 perccel 35 Gólhoz és 17 gólpassz
25 évesen Gerrard.: 200 meccs; 179 kezdő ; 15588 perc ; 27 gól ; 31 gólpassz
24 évesen Mount.: 128 meccs ; 110 kezdő ; 9768 perc ; 27 gól ; 22 gólpassz
forrás, ahol még jobban szét vannak szedve a statok.: https://www.telegraph.co.uk/football/20 ... r-chelsea/

És amit a stat nem mutat, de mind a három játékosra igaz. Ezek a játékosok a góljaikat nem úgy szerezték, hogy a liga utolsó ellen lövöldöztek mesterhármasokat, aztán meg 10 meccsre eltűntek (lásd Havertz bármelyik szezonja a PL-ben vagy Willian anno leszámítva az utolsó évét)
Ezek hárman pont azért bizonyítottak és a legjobbak mert a legkeményebb és fontosabb meccseken tudtak kiemelkedőt játszani konstans és emellé hozni egy oké szintet aztán a PL-ben. Mount esetén lásd a Porto elleni gólját, ami nélkül nem mentünk volna tovább a BL menetelésben, vagy a Real elleni 2. gólja, City elleni gólpasszai (a döntőben is ugye) Liverpool elleni kupa meccsen lőtt gólja, idén a Milan elleni teljesítménye, mikor rohadt szarul állt a csapat a BL-ben és stb.
Ez az ami rohadtul nehezen pótolható és nagyon kivételes, nem pedig a mennyiség.
Na végre egy logikus, értelmes és jól összeszedett - beszélgetésre, kultúrált vitára érdemes - hozzászólás.

Ami a cikkeket illeti, én elhiszem, hogy léteznek azok, amiket említesz. Viszont én eddig valóban egyel sem találkoztam. Kizárólag azt az egy twitter linket láttam amit te dobtál be. Ezzel ellentétben a távozásáról szóló cikkek, postok és kommentek a csapból is folynak...mindenhol belebotlik az ember. Szóval csak arra céloztam, hogy minden fronton valószínűnek tartják a távozását, a maradását meg kevésbé.
Emellett, Mount nem cáfol meg semmit. Én sem azt várom tőle, hogy Lókaki, vagy Ronaldo féle pocskondiázó interview-t adjon...de abból biztos nem lenne baj, ha annyit elhintene, hogy semmi egyezség nincs még másik klubbal. Ez csak akkor okozna gondot (a másik, leendő klubbjának), ha egyezség már valóban lenne... de nem semmi ilyen nem történt. Ezért sincsenek nagyon olyan hírek, hogy maradna, ellentétben a távozásáról szólóakkal.

A statokra reagálva:
Valóban,valóban,így sokkal jobb teljesítménynek tűnik...de attól, hogy szar környezetbe helyezel valamit, hogy jobbnak tűnjön, még nem lesz jó:) Ezek a statok Gerrard-tól meg Lampard-tól is gyengék voltak...
Kb olyan ez, mint amikor a kaját a kutyaszarhoz hasonlítod, csak hogy finomabbnak tűnjön. Persze, értem én, hogy arra céloztál, hogy mások sem kezdték jobban, sőt és a potenciál ott van benne. Ezt nem is vitattam soha. Mindig is leírtam, hogy szeretném, hogy maradjon és akár a legjobb is lehetne. Viszont ez sehol nem jelenti azt, hogy letett annyit az asztalra, hogy olyan jelzőkkel illessük, hogy nélkülözhetetlen, meg, hogy neki köszönhetjük a BL győzelmet. Ezek korántsem igazak.

Egy szó, mint száz, én is azon a véleméynen vagyok, hogy nem kell ráhúzni a vizes lepedőt, mert nem látjuk a teljes képet...viszont felmenteni sem kell teljesen emiatt. A kardunka dőlni meg plána nem, egyelőre.
Én sem pocskondiázni akarom. Csupán annyi a meglátásom, hogy abból amit tudunk és amit leginkább olvasni lehet, az az, hogy több szerződési ajánlatot elutasított és távozni szeretne, meg, hogy megegyezett az MU-val. Ezt simán megcáfolhatná ha nem lenne igaz - minden negatív következmény nélkül - de nem teszi.
Ezek mellett eglsz évben szarul játszott, meg majd fél éve nem bevethető, valószínűleg "kamu" sérülés miatt.

Ezek azért beszédes dolgok, akkor is ha nem tudjuk a pontos részleteket. Ezek miatt lehet inkább negatív kontextusba helyezni, szerintem teljesen érthetően.
Nem kell elítélni...de felmenteni, meg ódákat zengeni sem szabad róla.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2402 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Crap írta: 2023. június 2., péntek 19:58


A kiemelt résszel kapcsolatban vagy 20 fajta ellenkező scenariot betudok linkelni. Amire most válaszolsz, abba a posztomba is éppen egy olyan hír áll, ami szerint a klubb okolható mindenért.

Egyébként nekem pont az ellenkezője jön le Mountról és nagyon örülök neki, hogy ilyen fiatalon van annyira profi, hogy instan, twitteren stb. semmit se oszt meg arról, hogy el akar-e húzni vagy hogy mi baja van jelenleg vagy akármi kényes ügy. Az ilyen dolgokból egyetlen egyszer se jöttünk ki jól, az agyalágyultainkról nem is beszélve.
Amint kiposztolná, hogy valami baja van, vagy hogy távozni akar egyből csökkene az értéke vagy 10-20 milliót alsó hangon.
Ehelyett viszont krízis helyzetbe ő volt az egyetlen játékos, aki kiment a szurkolóktól elnézést kérni, meg lepacsizni velük pl. Villa elleni 0-2 után, de más meccsek után is beszámoltak erről.

Az meg hogy nélkülözhetetlen ? Senki se az, de borzasztó nehezen pótolható és elsőnek nem tűnik nagy számnak amiket belinkeltél, (egy 10-esnek, aki ráadásul nálunk sokszor poszt idegenül játszott,) igenis rohadt jó számok. Tegyük hozzá, hogy minden másban is a top-ban van nálunk (mint futott mennyiség, letámadással töltött idő ; big chance created, a melózása hátul stb.) Itt volt a lehetőség egy tucatnyi játékosnak ,hogy megpróbálja utána csinálni de senkinek se sikerült. Az idei új játékosoknál meg már akkor örültünk, ha futottak egy egyenest a szélen és éppen nem szerelték őket. Ezek a játékosok jelenleg ég és földre vannak még attól, hogy megközelítsék Mount utóbbi 2 évét potenciál ide vagy oda és ezért bosszantó a helyzet.

Kis összehasonlításképpen Premier Leauge meccseket nézve.:
25 évesen Lampard.: 223 meccs; 203 kedző ; 18380 perccel 35 Gólhoz és 17 gólpassz
25 évesen Gerrard.: 200 meccs; 179 kezdő ; 15588 perc ; 27 gól ; 31 gólpassz
24 évesen Mount.: 128 meccs ; 110 kezdő ; 9768 perc ; 27 gól ; 22 gólpassz
forrás, ahol még jobban szét vannak szedve a statok.: https://www.telegraph.co.uk/football/20 ... r-chelsea/

És amit a stat nem mutat, de mind a három játékosra igaz. Ezek a játékosok a góljaikat nem úgy szerezték, hogy a liga utolsó ellen lövöldöztek mesterhármasokat, aztán meg 10 meccsre eltűntek (lásd Havertz bármelyik szezonja a PL-ben vagy Willian anno leszámítva az utolsó évét)
Ezek hárman pont azért bizonyítottak és a legjobbak mert a legkeményebb és fontosabb meccseken tudtak kiemelkedőt játszani konstans és emellé hozni egy oké szintet aztán a PL-ben. Mount esetén lásd a Porto elleni gólját, ami nélkül nem mentünk volna tovább a BL menetelésben, vagy a Real elleni 2. gólja, City elleni gólpasszai (a döntőben is ugye) Liverpool elleni kupa meccsen lőtt gólja, idén a Milan elleni teljesítménye, mikor rohadt szarul állt a csapat a BL-ben és stb.
Ez az ami rohadtul nehezen pótolható és nagyon kivételes, nem pedig a mennyiség.
Abban igazad van, hogy kár meglovagolni a pletykákat, várjuk ki a végét. Én is elhamarkodottan írtam amit írtam, viszont az tény, hogy Mount kb fél éve nem bevethető mindenféle kam sérülés miatt, de amikor pályán volt is szarul játszott és hisztis volt. Ha olyan hozzáállással nyomja végig ezt a szezont mint ahogy megszoktuk tőle most mindenki pánikolna, hogy úristenmilesz ha Mount lelép, kb mint Hazardnál, de az a nagy semmi ( nem volt szar, mert ahhoz legalább pár meccset végig kellett volna kocognia idén ) amit idén "lerakott" az ad hitelt ezeknek a pletykáknak.

Nem vitatom a képességeit, főleg, hogy a kedvencem a keretből, de sokkal többre tudok tartani egy Gallaghert aki a lelkét kifutja minden meccsen mint egy olyan Mountot aki csak a múltjából él perpill. Ha nincs motivációja amit amúgy nem tudok megérteni akkor inkább menjen, felesleges belekényszeríteni egy amúgy zsíros szerződésbe hogy aztán beleszarjon az egészbe mert úgy is dől a lé.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6940
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2403 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea could offer Brighton the chance to sign Levi Colwill on loan as part of a deal for Moisés Caicedo.

#CFC

(@JacobSteinberg)

Ez hatalmas butaság lenne. Ezek után Colwill nem írna alá új szerződést és jövő nyáron fillérekért elviszik.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6940
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2404 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szabi írta: 2023. június 2., péntek 19:58
almos írta: 2023. június 2., péntek 8:32
emsanya írta: 2023. június 2., péntek 8:22 Real Madrid will turn their attention to Kai Havertz if they can’t get Harry Kane. Pochettino would not mind if he left for another signing, he is not a priority in his plans.

Florentino Perez is a fan of Havertz, following his performances against Real Madrid.

(@relevo@MadridXtra)


Valoszinu ha Benzema tavozik, a helyere vinnék.
Én már örülnék, ha elmenne és a helyére érkezne egy vérbeli kilences gólvágó.
Am meg a Realba nagyon jól illene szerintem, balon Vinivel, jobbon Rodrygóval.
A kapu a társaktól függetlenül ott is ugyanakkora. Mindegy ki, csak valaki takarítsa el innen ezt a szerencsétlent örökre. A Real szerintem sajnos nem tenne ekkora szívességet nekünk, oda egy vérbeli gólvágó kell, nem egy ilyen balf@sz Jovic 2.0...
Real Madrid have concrete interest in Kai Havertz. He’s one of the players in the list, really appreciated by Ancelotti. 🚨⚪️ #RealMadrid

Understand Chelsea are open to discuss Havertz exit but they want important fee, no way for loan & similar.

-Romano

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#2405 Hozzászólás Szerző: Crap »

flatley09 írta: 2023. június 2., péntek 14:46
Crap írta: 2023. június 2., péntek 10:27
Ezzel így teljesen egyet tudok érteni pár dolgot leszámítva de azok személyes meglátások inkább.
Én sem akarom elküldeni Mount-ot az anyjába és szeretném ha maradna viszont eddig csak olyan infókat kaptunk, minden ajánlatot visszautasított, MU-t elfogadta, stb. Az ellenkezőjéről semmit.
Persze, amíg hiteles, biztos infó nem lát napvilágot, nem tudjuk mi folyik a háttérben...viszont Mount is símán előállhatna, mondjuk egy Insta post-tal ahol leírja, hogy a hírek nem igazak...nem kell részletekbe belemenni de annyit mondhatna, hogy nem egyezett meg a MU-val, főleg ha annyira fontos neki a mi klubunk, hogy törődjön vele, mit gondolnak róla ha esetleg távozik...viszont ez sem történt meg, szóval valami biztos van a háttérben.

Amit viszont nem értek, hogy mitől annyira nélkülözhetetlen? Az egyedüli jó szezonja a 21-22 volt...előtte volt egy 9/9 gól, assist szezonja 53 meccsen...az azért nem acélos...maximum ígéretesnek nevezném a fiatal kora miatt.
Az meg, hogy BL-t nyert, sok játékosra igaz...az 2 POY award meg inkább a keret egyéb tagjainak teljesítményét minősíti..szerintem. Nem arról van szó, hogy aranylabdás teljesítményt rakot le az asztalra.
A kiemelt résszel kapcsolatban vagy 20 fajta ellenkező scenariot betudok linkelni. Amire most válaszolsz, abba a posztomba is éppen egy olyan hír áll, ami szerint a klubb okolható mindenért.

Egyébként nekem pont az ellenkezője jön le Mountról és nagyon örülök neki, hogy ilyen fiatalon van annyira profi, hogy instan, twitteren stb. semmit se oszt meg arról, hogy el akar-e húzni vagy hogy mi baja van jelenleg vagy akármi kényes ügy. Az ilyen dolgokból egyetlen egyszer se jöttünk ki jól, az agyalágyultainkról nem is beszélve.
Amint kiposztolná, hogy valami baja van, vagy hogy távozni akar egyből csökkene az értéke vagy 10-20 milliót alsó hangon.
Ehelyett viszont krízis helyzetbe ő volt az egyetlen játékos, aki kiment a szurkolóktól elnézést kérni, meg lepacsizni velük pl. Villa elleni 0-2 után, de más meccsek után is beszámoltak erről.

Az meg hogy nélkülözhetetlen ? Senki se az, de borzasztó nehezen pótolható és elsőnek nem tűnik nagy számnak amiket belinkeltél, (egy 10-esnek, aki ráadásul nálunk sokszor poszt idegenül játszott,) igenis rohadt jó számok. Tegyük hozzá, hogy minden másban is a top-ban van nálunk (mint futott mennyiség, letámadással töltött idő ; big chance created, a melózása hátul stb.) Itt volt a lehetőség egy tucatnyi játékosnak ,hogy megpróbálja utána csinálni de senkinek se sikerült. Az idei új játékosoknál meg már akkor örültünk, ha futottak egy egyenest a szélen és éppen nem szerelték őket. Ezek a játékosok jelenleg ég és földre vannak még attól, hogy megközelítsék Mount utóbbi 2 évét potenciál ide vagy oda és ezért bosszantó a helyzet.

Kis összehasonlításképpen Premier Leauge meccseket nézve.:
25 évesen Lampard.: 223 meccs; 203 kedző ; 18380 perccel 35 Gólhoz és 17 gólpassz
25 évesen Gerrard.: 200 meccs; 179 kezdő ; 15588 perc ; 27 gól ; 31 gólpassz
24 évesen Mount.: 128 meccs ; 110 kezdő ; 9768 perc ; 27 gól ; 22 gólpassz
forrás, ahol még jobban szét vannak szedve a statok.: https://www.telegraph.co.uk/football/20 ... r-chelsea/

És amit a stat nem mutat, de mind a három játékosra igaz. Ezek a játékosok a góljaikat nem úgy szerezték, hogy a liga utolsó ellen lövöldöztek mesterhármasokat, aztán meg 10 meccsre eltűntek (lásd Havertz bármelyik szezonja a PL-ben vagy Willian anno leszámítva az utolsó évét)
Ezek hárman pont azért bizonyítottak és a legjobbak mert a legkeményebb és fontosabb meccseken tudtak kiemelkedőt játszani konstans és emellé hozni egy oké szintet aztán a PL-ben. Mount esetén lásd a Porto elleni gólját, ami nélkül nem mentünk volna tovább a BL menetelésben, vagy a Real elleni 2. gólja, City elleni gólpasszai (a döntőben is ugye) Liverpool elleni kupa meccsen lőtt gólja, idén a Milan elleni teljesítménye, mikor rohadt szarul állt a csapat a BL-ben és stb.
Ez az ami rohadtul nehezen pótolható és nagyon kivételes, nem pedig a mennyiség.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#2406 Hozzászólás Szerző: Szabi »

almos írta: 2023. június 2., péntek 8:32
emsanya írta: 2023. június 2., péntek 8:22 Real Madrid will turn their attention to Kai Havertz if they can’t get Harry Kane. Pochettino would not mind if he left for another signing, he is not a priority in his plans.

Florentino Perez is a fan of Havertz, following his performances against Real Madrid.

(@relevo@MadridXtra)


Valoszinu ha Benzema tavozik, a helyere vinnék.
Én már örülnék, ha elmenne és a helyére érkezne egy vérbeli kilences gólvágó.
Am meg a Realba nagyon jól illene szerintem, balon Vinivel, jobbon Rodrygóval.
A kapu a társaktól függetlenül ott is ugyanakkora. Mindegy ki, csak valaki takarítsa el innen ezt a szerencsétlent örökre. A Real szerintem sajnos nem tenne ekkora szívességet nekünk, oda egy vérbeli gólvágó kell, nem egy ilyen balf@sz Jovic 2.0...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6940
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2407 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea remain absolutely INTO the race for Moises Caicedo. Nothing has changed. 🔵 #CFC

He’s in the list, 100% — no matter what happens with Ugarte deal, still ongoing.

8) Két fronton megyünk

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2408 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2023. június 2., péntek 14:25 Manuel Ugarte wants the Premier League, what is at stake now is a last effort from Chelsea to bring the proposals closer and make his dream possible. (@Record_Portugal)
Akkor viszont könyörgöm tegyük le neki, amit kér, ritkaság hogy valaki ide akar jönni, toljuk ezerrel a dolgot!

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#2409 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Crap írta: 2023. június 2., péntek 10:27 Mountnál kár ítélkezni, amíg nem lehet tudni, hogy pontosan mivan és miért lép le. Alex Goldberg, aki szintén inkább másod / harmadrangú újságíró, viszont elég sok játékosunkkal készített interjút (mai nap éppen egy Chalobah interjút rakott ki) és köztudott, hogy ismeri Mount egész családját, tegnap a következőket írta.:
1. Mason Mount and his camp had a verbal agreement with Chelsea right before the World Cup. That verbal agreement was then PULLED by Chelsea in early January.
2. There has only ever been ONE formal offer from Chelsea and that was the 1 year deal at the beginning of February. Everything else, just verbal.
3. As of right now there is still nothing for Mason to sign.
4. Reports of Mason agreeing personal terms with Manchester United are 100% INCORRECT.
https://twitter.com/AlexGoldberg_/statu ... -1zZguAAAA

Igaz lehet? Simán, hiszen egyetlen híresebb újságíró se hozta még le, hogy Mountnak tettünk egy hivatásos ajánlatot. (Ornstein, Law, Fabrizio) Maximum annyit írtak, hogy tárgyalunk, de összegek stb. semmi nem derült ki, ami egyébként kiszokott derülni (Lásd bármelyik transzferünk vagy korábbi szerződés hosszabításunk)
Viszont a srác totál elfogult Mounttal szemben, mielőtt jó ismerőse ill. nála PR nem a Mount gyűlölők, hanem a Boehly utálok bevonzás a lényeg.

Őszintén, azt látom, hogy mindenki rá ugrik mindenfajta trash újságíróra és fogalmunk sincs, hogy mi lehet egyébként a háttérbe. Az ilyen Nizzar, Steinberg stb. akik minden szart össze írnak, törölgetik a saját posztjaikat stb.

Kár elküldeni Boehlyt / klubbot illetve Mountot is az anyjába, amíg fogalmunk sincs és csak az alsós trash újságírók írogatnak össze vissza hülyeségeket 2 hetente mint hogy.: Mount ; James fizetését akarja, meg 300 k , vagy pl. most ez a Goldberg gyerek, aki meg rohadtul elfogult Mounttal szemben valszeg.

Majd ha Fabrizio, Ornstein , Law, esetleg Simon Johnos, aki az utóbbi 1-2 évben meglepően pontos és össze kapta magát, lehoz pár részletes infot, utána lehet majd ítélkezni. Addig kár is idegeskedni.

Rohadtul fog hiányozni egy jó Mount, 2x Chelsea legjobbja címet nem a szél fújta össze és ebbe kár is belemenni. Az összes fontos mutatóba top 3 játékos volt az utóbbi 2 évben. Senki nem tudta pótolni idén a visszaeső / kieső teljesítményét. Reméljük jövőre talán Nkunku pótolni tudja, ha végül tényleg lelép.

Hiányozni fog egy jó Kova is, de nézve mennyire vékonyak lettünk a KP-n még Jorgit is vissza sírom.
Ezzel így teljesen egyet tudok érteni pár dolgot leszámítva de azok személyes meglátások inkább.
Én sem akarom elküldeni Mount-ot az anyjába és szeretném ha maradna viszont eddig csak olyan infókat kaptunk, minden ajánlatot visszautasított, MU-t elfogadta, stb. Az ellenkezőjéről semmit.
Persze, amíg hiteles, biztos infó nem lát napvilágot, nem tudjuk mi folyik a háttérben...viszont Mount is símán előállhatna, mondjuk egy Insta post-tal ahol leírja, hogy a hírek nem igazak...nem kell részletekbe belemenni de annyit mondhatna, hogy nem egyezett meg a MU-val, főleg ha annyira fontos neki a mi klubunk, hogy törődjön vele, mit gondolnak róla ha esetleg távozik...viszont ez sem történt meg, szóval valami biztos van a háttérben.

Amit viszont nem értek, hogy mitől annyira nélkülözhetetlen? Az egyedüli jó szezonja a 21-22 volt...előtte volt egy 9/9 gól, assist szezonja 53 meccsen...az azért nem acélos...maximum ígéretesnek nevezném a fiatal kora miatt.
Az meg, hogy BL-t nyert, sok játékosra igaz...az 2 POY award meg inkább a keret egyéb tagjainak teljesítményét minősíti..szerintem. Nem arról van szó, hogy aranylabdás teljesítményt rakot le az asztalra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flatley09 2023. június 2., péntek 17:08-kor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6940
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2410 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Manuel Ugarte wants the Premier League, what is at stake now is a last effort from Chelsea to bring the proposals closer and make his dream possible. (@Record_Portugal)

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#2411 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Remelem a vege nem az lesz majd, hogy eladjuk Kovacicot es Gallagher meg marad helyette mint kezdo. Amilyen erdeklodessel befejeztem az elozo szezont ugy fogom folytatni a kovetkezot is..

Remelem hamarosan jonnek a hirek Pulisicrol, Ziyechrol, Gallagherrol is mint tavozok, mert eddig 1-2 kivetellel csak olyan emberek mennek akiket kedvelek meg szerintem hasznosak is a csapat szamara..

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#2412 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Chelsea reject £30m Brighton bid for Levi Colwill and have no plans to sell - Sky Sports

Manchester City have held initial talks with Chelsea over the signing of midfielder Mateo Kovacic. - Sky Sports

https://www.google.com/amp/s/www.skyspo ... acic-talks

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#2413 Hozzászólás Szerző: Crap »

Mountnál kár ítélkezni, amíg nem lehet tudni, hogy pontosan mivan és miért lép le. Alex Goldberg, aki szintén inkább másod / harmadrangú újságíró, viszont elég sok játékosunkkal készített interjút (mai nap éppen egy Chalobah interjút rakott ki) és köztudott, hogy ismeri Mount egész családját, tegnap a következőket írta.:
1. Mason Mount and his camp had a verbal agreement with Chelsea right before the World Cup. That verbal agreement was then PULLED by Chelsea in early January.
2. There has only ever been ONE formal offer from Chelsea and that was the 1 year deal at the beginning of February. Everything else, just verbal.
3. As of right now there is still nothing for Mason to sign.
4. Reports of Mason agreeing personal terms with Manchester United are 100% INCORRECT.
https://twitter.com/AlexGoldberg_/statu ... -1zZguAAAA

Igaz lehet? Simán, hiszen egyetlen híresebb újságíró se hozta még le, hogy Mountnak tettünk egy hivatásos ajánlatot. (Ornstein, Law, Fabrizio) Maximum annyit írtak, hogy tárgyalunk, de összegek stb. semmi nem derült ki, ami egyébként kiszokott derülni (Lásd bármelyik transzferünk vagy korábbi szerződés hosszabításunk)
Viszont a srác totál elfogult Mounttal szemben, mielőtt jó ismerőse ill. nála PR nem a Mount gyűlölők, hanem a Boehly utálok bevonzás a lényeg.

Őszintén, azt látom, hogy mindenki rá ugrik mindenfajta trash újságíróra és fogalmunk sincs, hogy mi lehet egyébként a háttérbe. Az ilyen Nizzar, Steinberg stb. akik minden szart össze írnak, törölgetik a saját posztjaikat stb.

Kár elküldeni Boehlyt / klubbot illetve Mountot is az anyjába, amíg fogalmunk sincs és csak az alsós trash újságírók írogatnak össze vissza hülyeségeket 2 hetente mint hogy.: Mount ; James fizetését akarja, meg 300 k , vagy pl. most ez a Goldberg gyerek, aki meg rohadtul elfogult Mounttal szemben valszeg.

Majd ha Fabrizio, Ornstein , Law, esetleg Simon Johnos, aki az utóbbi 1-2 évben meglepően pontos és össze kapta magát, lehoz pár részletes infot, utána lehet majd ítélkezni. Addig kár is idegeskedni.

Rohadtul fog hiányozni egy jó Mount, 2x Chelsea legjobbja címet nem a szél fújta össze és ebbe kár is belemenni. Az összes fontos mutatóba top 3 játékos volt az utóbbi 2 évben. Senki nem tudta pótolni idén a visszaeső / kieső teljesítményét. Reméljük jövőre talán Nkunku pótolni tudja, ha végül tényleg lelép.

Hiányozni fog egy jó Kova is, de nézve mennyire vékonyak lettünk a KP-n még Jorgit is vissza sírom.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6940
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2414 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2023. június 2., péntek 9:12 Igy jo sok penz bejon, de ha minosegben akarunk potolni embereket akkor megint el kell verni 300-400milliot.
Kuli, mount, kova, rlc es akkor meg havertz out elso korben. Ez kicsit sok.
Es akkor itt marad puli, ziyech, es a kit utalok sterling. Szep.
Puli meg Ziyech nem fog maradni

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#2415 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Igy jo sok penz bejon, de ha minosegben akarunk potolni embereket akkor megint el kell verni 300-400milliot.
Kuli, mount, kova, rlc es akkor meg havertz out elso korben. Ez kicsit sok.
Es akkor itt marad puli, ziyech, es a kit utalok sterling. Szep.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6940
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2416 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ugartenek növeltük a fizetési ajánlatunkat elvileg.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#2417 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2023. június 2., péntek 8:22 Real Madrid will turn their attention to Kai Havertz if they can’t get Harry Kane. Pochettino would not mind if he left for another signing, he is not a priority in his plans.

Florentino Perez is a fan of Havertz, following his performances against Real Madrid.

(@relevo@MadridXtra)


Valoszinu ha Benzema tavozik, a helyere vinnék.
Ez milyen döntés Poch?! Még a végén megszeretünk :lol:

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#2418 Hozzászólás Szerző: almos »

emsanya írta: 2023. június 2., péntek 8:22 Real Madrid will turn their attention to Kai Havertz if they can’t get Harry Kane. Pochettino would not mind if he left for another signing, he is not a priority in his plans.

Florentino Perez is a fan of Havertz, following his performances against Real Madrid.

(@relevo@MadridXtra)


Valoszinu ha Benzema tavozik, a helyere vinnék.
Én már örülnék, ha elmenne és a helyére érkezne egy vérbeli kilences gólvágó.
Am meg a Realba nagyon jól illene szerintem, balon Vinivel, jobbon Rodrygóval.
LAMPARD#8

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2419 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Real Madrid will turn their attention to Kai Havertz if they can’t get Harry Kane. Pochettino would not mind if he left for another signing, he is not a priority in his plans.

Florentino Perez is a fan of Havertz, following his performances against Real Madrid.

(@relevo@MadridXtra)


Valoszinu ha Benzema tavozik, a helyere vinnék.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2420 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Moldván írta: 2023. június 1., csütörtök 22:19 Nem bírja az egoja, hogy James mindenben előtte van a listán. Így inkább lelép. Ennyi a rövid magyarázatom. :D
Én nem bánom egyáltalán, elég volt ez az 1-1,5 év belőle.
Nagy pénzt azért ne tegyél rá, hogy James nem lép le Mount után. Viniciussal csak egymás seggét nem nyalták ki kb.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése