Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#4301 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Botond9797 írta: 2022. augusztus 15., hétfő 11:09 Ha nagyjából kész keretünk lenne, mint pl. a City-é, én lennék a legnagyobb támogatója Gordon leigazolásának. Hatalmas munkabírású, direkt játékos, aki állandóan előre próbál játszani, technikás, több poszton is bevethető. Ha nem tátongana 3-4 hatalmas űr a keretben (középhátvéd, középső középpályás, csatár, akár jobb szárnyvédő csere is), kifejezetten örülnék az elképzelésnek, miszerint angol Bayern-ként lenyúljuk a PL-klubok legnagyobb hazai tehetségeit (Chukwu, Gordon), így viszont egyelőre a kulcsemberek élvezzenek prioritást, mert Gordon idén aligha tud akkora pluszt hozzáadni a top4-es esélyeinkhez, mint tudna pl. Fofana, De Jong és egy épkézláb, rendszer-kompatibilis középcsatár.
De hát jobb szárnyvédő cserének érkezne :lol:

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#4302 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Ha nagyjából kész keretünk lenne, mint pl. a City-é, én lennék a legnagyobb támogatója Gordon leigazolásának. Hatalmas munkabírású, direkt játékos, aki állandóan előre próbál játszani, technikás, több poszton is bevethető. Ha nem tátongana 3-4 hatalmas űr a keretben (középhátvéd, középső középpályás, csatár, akár jobb szárnyvédő csere is), kifejezetten örülnék az elképzelésnek, miszerint angol Bayern-ként lenyúljuk a PL-klubok legnagyobb hazai tehetségeit (Chukwu, Gordon), így viszont egyelőre a kulcsemberek élvezzenek prioritást, mert Gordon idén aligha tud akkora pluszt hozzáadni a top4-es esélyeinkhez, mint tudna pl. Fofana, De Jong és egy épkézláb, rendszer-kompatibilis középcsatár.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#4303 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bandi írta: 2022. augusztus 15., hétfő 5:34 Wing backet nem tud véletlen játszani? Mert ha Tuchel kapna egy olyan embert aki csatár és szélső mellett azon a poszton is tud játszani akkor tuti elélvezne örömében :D
Ez egyre jobb lesz. A hírek szerint 40m fontot ajánlottunk, az Everton 50-et akar(ezekért a pénzekért Sterlingek és GJesusok váltottak klubot idén) és itt jön a te csavarod b+ :mrgreen: Gordon Jamesnek lenne a posztriválisa :lol:

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#4304 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Wing backet nem tud véletlen játszani? Mert ha Tuchel kapna egy olyan embert aki csatár és szélső mellett azon a poszton is tud játszani akkor tuti elélvezne örömében :D

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3544
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4305 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Ha szélső az más tészta, de megint olyan poszt ami nem esszenciális. Persze ha már itt lenne Fof és FDJ akkor hadd szóljon de már Cucu igazolást sem értettem akármennyire szeretem. Nincs végtelen lóvénk.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4306 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

BlueBlood1993 írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 23:37 Nemar....nekem is tetszett ellenünk a játéka de 51 meccs 4 gól a statja ha jól látom...túl fiatal még, akkor már adjunk brojanak esélyt.

FDJ, Fofana azt csókolom ezt kellene.

Persze jó lenne egy csatár de senki értelmes nincsen.
Nem csatár a gyerek hanem szélső, most csak kényszerből játszik centerben. Én puli helyett szivesebben nézem, de még Ziyechen is elgondokodnék. Én inkább vennék halálig hajtó fiatal iparosokat mint mások levetett szemetét.
Szabi írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 23:51 Ha ez a csávó skót vagy ír nemzetiségű lenne, nagyjából ennek a negyedéért lehetne vinni. Az az egy szerencsénk, hogy tényleg ő az Everton egyetlen valamirevaló játékosa és jött be komoly bevétel a brazil tulokból is nekik, így nem kényszerülnek rá, hogy mindenáron eladják.

Jó angol iparos ütnivaló ábrázattal, közepes technikai tudással. Tucat.
Igen, ronda. Igen ha moldáv lenne nem lenne ennyi. De ezen a nyáron kiadtunk egy hasonló kaliber balhátvédért 65m fontot, most akarunk hozni világrekord összegért egy nemzetközi szinten noname védőt (én bírom, de ha egy átlag foci szurkolót megkérdeztek 10ból 6 nem fogja tudni ki az a Fofana) és kiadtunk 20millát egy 18 eves csubakkára. Ezek után 40m az everton legjobb játékosáért nem veri ki a biztosítékot.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#4307 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ha ez a csávó skót vagy ír nemzetiségű lenne, nagyjából ennek a negyedéért lehetne vinni. Az az egy szerencsénk, hogy tényleg ő az Everton egyetlen valamirevaló játékosa és jött be komoly bevétel a brazil tulokból is nekik, így nem kényszerülnek rá, hogy mindenáron eladják.

Jó angol iparos ütnivaló ábrázattal, közepes technikai tudással. Tucat.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3544
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4308 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Nemar....nekem is tetszett ellenünk a játéka de 51 meccs 4 gól a statja ha jól látom...túl fiatal még, akkor már adjunk brojanak esélyt.

FDJ, Fofana azt csókolom ezt kellene.

Persze jó lenne egy csatár de senki értelmes nincsen.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4309 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Én nagyon adnám Gordont. Szerintem akik most hülledeznek, hogy zs terv azok nem látták még nagyon játszani. Evertont furcsállanám ha elengedné, az egyetlen normális játékosuk.
Stílusra kicsit Robben, nyilván nem tart még ott, de nagyon fiatal, nagyon szívós és a belét kihajtja. Én szurkolok hogy összejöjjön.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#4310 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Michy Batshuayi could be involved in a potential deal to take Anthony Gordon to #Chelsea. He would prefer a permanent departure rather than a loan, with the Blues looking to offload him this summer.

[via @sachatavolieri]

Ez így fantasztikus lenne! :)

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#4311 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Gordon egy nagyon technikás, és pörgős, agresszív játékos! Nagyon emlékeztet Mount-ra a munkamorál terén, csak szerintem jobb a technikája! Ha a jövőt tervezzük, akkor egy alapkő lehetne ő is, bár azonnali megoldást ő sem jelentene!

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#4312 Hozzászólás Szerző: focimark »

Elvileg el is utasitottak halisten. Akkor inkabb ne vegyunk senkit, ha ilyen panikigazolasokat tudnak csak felmutatni. Annyit hoz Cho is mint ez a csavo, de lehet Vale is vagy az Arsenalbol igazolt srac.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3544
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4313 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kazomester írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 21:04 BREAKING 🚨: Chelsea are interested in signing Everton forward Anthony Gordon.

One source says they have already made a £40m bid.🔵⤵️ #CFC

:?:
A mai meccs után ilyen neveket bedobni még viccnek is rossz

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4314 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kazomester írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 21:04 BREAKING 🚨: Chelsea are interested in signing Everton forward Anthony Gordon.

One source says they have already made a £40m bid.🔵⤵️ #CFC

:?:
Középszerek középszere

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#4315 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BREAKING 🚨: Chelsea are interested in signing Everton forward Anthony Gordon.

One source says they have already made a £40m bid.🔵⤵️ #CFC

:?:

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3544
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4316 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Gaba írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 13:40 🚨 Chelsea getting more positivity that Aubameyang is open to the move.

#CFC

(@siphillipssport)

Lehet nem fogjuk megúszni a Higuain 2.0 transzfert!
Szá-nal-mas

Boehly out!

Najo nyilván nem, de könyörgöm szerezzen egy transzferekèrt felelős embert mert tragikus, ami itt folyik nyáron. Borzasztó lassan, iszonyat drágán veszünk embereket, olyan is jön, akiről mindenki megmondja, hogy baromság, a sajátjainkat meg vagy egyáltalán nem tudjuk elpasszolni vagy irreálisan olcsón. Hiányoosztra nem igazolunk (középpálya), bezzeg egy második bal WB az nagyon kellett (bár Cucu nagyon jó ez kétségtelen).

TT meg mindenhová játszat embereket csak a posztján nem. Nagyon remélem hogy nem fog belebukni a szezonban, mert nincs jobb, és elképesztően kellene már stabilitás de azért nem feltétlenül úgy alakul ez a nyár ahogy azt elképzelte az ember...

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#4317 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Pityee írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 14:02 Ennyi erővel Vardyt vagy Ingset is leigazolhatnánk :lol:
Az én jelöltem, ahogy a védelembe Fofana volt kezdetektől, a csatár posztján Ivan Toney. Igaz, értékelhető tudásom erősen beszűkül Anglia, azon belül is a PL határain belülre. :D
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#4318 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Daniel írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 13:51
Gaba írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 13:40 🚨 Chelsea getting more positivity that Aubameyang is open to the move.

#CFC

(@siphillipssport)

Lehet nem fogjuk megúszni a Higuain 2.0 transzfert!
Nem ertem ot mert nem probaljuk meg kolcson…. Nem kell mindenkit leigazolni foleg nem ezer eves embereket…
Azert, mert lehet fikazni a barcat, de ugy nez ki, akit akartak azt beregisztraljak, a ballasztot meg ledobjak magukrol jokora haszonnal.
A kolcson az minden esetben aki adja, ő jol jar, aki kapja az meg az esetek tobbsegeben szenved vele.
Aubat kolcson kene venni max, de jongot meg maximum 65misiert leigazolni. Ez lenne a valos kep, ehhez kepest de jong marad a barcaba, auba meg jon 25 misiert.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4319 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ennyi erővel Vardyt vagy Ingset is leigazolhatnánk :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#4320 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Gaba írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 13:40 🚨 Chelsea getting more positivity that Aubameyang is open to the move.

#CFC

(@siphillipssport)

Lehet nem fogjuk megúszni a Higuain 2.0 transzfert!
Nem ertem ot mert nem probaljuk meg kolcson…. Nem kell mindenkit leigazolni foleg nem ezer eves embereket…
*knock, and it shall be opened unto you*

Válasz küldése