Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4421 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Frenkie de Jong is extremely angry with the club. He considers that he is a victim of a planned media slander campaign.

Frenkie's lawyers have contacted AFE, FIFpro and La Liga to denounce the club on their treatment with the player.

[Mundo Deportivo]

Remélem De jongnak megjött az esze és megfingatja azt a retek bőrszalonnát.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#4422 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Dízel írta: 2022. augusztus 10., szerda 8:44 Fel lehet ugy fogni, hogy werner helyett jott sterling es igazabol ez upgrade is.
Lukakut viszont illene potolni, marmint nem hagyott maga mogott nagy urt, de Brojaban en annyira nem bizom.
Raadasul ziyech is menni akar nagyon, miattam mehet is. Puli sztem marad, kell a gyorsasag a csapatba.
Ha bizik tuchel brojaba akkor meglehet adni neki az eselyt. Annyit hozza tud tenni mint a belga szar.
Az mar az everton elleni keves idobol is latszott, hogy Broja joval tobbet tud hozzatenni majd a jatekhoz, mint Lukaku. Szerintem meg kell adni neki az eselyt.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#4423 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Chelsea are preparing a third bid for Wesley Fofana, although they have other central-defensive targets they are considering should that approach fail.

https://www.skysports.com/football/news ... y-defender

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#4424 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Fel lehet ugy fogni, hogy werner helyett jott sterling es igazabol ez upgrade is.
Lukakut viszont illene potolni, marmint nem hagyott maga mogott nagy urt, de Brojaban en annyira nem bizom.
Raadasul ziyech is menni akar nagyon, miattam mehet is. Puli sztem marad, kell a gyorsasag a csapatba.
Ha bizik tuchel brojaba akkor meglehet adni neki az eselyt. Annyit hozza tud tenni mint a belga szar.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#4425 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Valószínűleg Auba nem fog elmenni a Barcából, mert Depay már közelebb került a Juvehoz, és állítólag csak az egyiket akarják elengedni. Valószínűleg Broja lesz az, aki pótolni fogja az egyik elégedett támadónkat! Sokat lehet hallani mostanában Zaha-ról mint opció, és szerintem az ő érkezésére most komoly esély van!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4426 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyetértek, erre az Aubára egyáltalán nincs szüksége a csapatnak. Az 5 évvel ezelőttire, amikor odaszerződött a szarzihoz, még talán. Egyébként durva, hogy egy átigazolási ablakban elengedtük mindkét csatárunkat. Ráadásul úgy, hogy a piac nem tolong ütőképes elérhető támadó nevekkel. Normális csapatnál ez úgy szokott működni, hogy amíg nincs pótlása legalább az egyiknek, addig nem mehet sehova. Érdekes lesz ez az augusztus, hogy egyáltalán egy valakit tudunk-e hozni csatár posztra. Mer nekem ne mondja senki, hogy két támadó kiesik és az fel sem fog tűnni a csapatnak. Egy Havertzel nem lehet végighúzni a szezont, meg remélem nem is akarja Tuchel, akármennyire is csípem Havertzet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#4427 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta: 2022. augusztus 9., kedd 22:36
Dante írta: 2022. augusztus 9., kedd 22:32 Aguero-nak vannak szívproblémái, vissza is vonult.
Meg aubának is, jól emlékeztem. Kikellett hagynia miatta a januári Afrika kupát is.

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2 ... ika-kupan/#
Köszi, nem voltam képben, mint kiderült. Remélem ez az utolsó hír amit Auba-ról olvastam és ha már "tisztogatunk" akkor eszébese sem jut senkinek idehozni őt, vagy hozzá hasonló embert. Örüljünk, hogy a Giroud-sztori jól sült el, legyen ez a vége az idős csatárok kukázásának.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4428 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta: 2022. augusztus 9., kedd 22:32 Aguero-nak vannak szívproblémái, vissza is vonult.
Meg aubának is, jól emlékeztem. Kikellett hagynia miatta a januári Afrika kupát is.

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2 ... ika-kupan/#
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#4429 Hozzászólás Szerző: Dante »

Aguero-nak vannak szívproblémái, vissza is vonult.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4430 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Traxver írta: 2022. augusztus 9., kedd 20:08
fst200 írta: 2022. augusztus 9., kedd 17:38
Plusz nagyon pletykaljak Aubat is a barcabol
világ balfaszai leszünk, ha őt leigazoljuk
+ neki ráadásul nem olyan rég még voltak valami szívproblémai is nem?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#4431 Hozzászólás Szerző: Traxver »

fst200 írta: 2022. augusztus 9., kedd 17:38
Plusz nagyon pletykaljak Aubat is a barcabol
világ balfaszai leszünk, ha őt leigazoljuk

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#4432 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2022. augusztus 9., kedd 19:39 Szerintem ha jön még egy CB akkor nem kell RB. Azpi tud ott játszani. Már nem olyan mint fiatalon, de még így is stabil zömében.
Valamint RLC is. Akárhogy is szúrja a szemét egyeseknek, RLC-nél ez az új poszt jó húzás.

Belső KP-ra nem fér oda, viszont a tempója nem rossz, 1v1ben nem rossz, védekezni is egész korrektül tud, eddig egész jó volt RWB poszton.
James tehermentesítésére idén ő és Azpi elég lehet

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#4433 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem ha jön még egy CB akkor nem kell RB. Azpi tud ott játszani. Már nem olyan mint fiatalon, de még így is stabil zömében.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4434 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

fst200 írta: 2022. augusztus 9., kedd 17:38 Ampadu kölcsönbe megy vszinu

De Jong rá ra repülünk, mindegy mennyit kell fizetni
Plusz nagyon pletykaljak Aubat is a barcabol

Zaha - Odoi csere hírek is egyre erősödnek, ha Odoi kölcsönbe menne akkor igazából jó üzlet lenne

Fofana ért nem fogunk rekord árat fizetni, nem akarunk úgy járni mint Maguirel a mu

Illetve egy jobb Backet még szeretnék elvileg igazolni - interbol Denzel Dumfries vagy kyle walker Péters
Chelsea are preparing new proposal for Wesley Fofana. Negotiations will continue with Leicester, they insist he’s not for sale but Chelsea will now push again after bid for more than £70m turned down last week. 🚨🔵 #CFC

Fofana wants the move. Chelsea will try again, on it.

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4435 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Ampadu kölcsönbe megy vszinu

De Jong rá ra repülünk, mindegy mennyit kell fizetni
Plusz nagyon pletykaljak Aubat is a barcabol

Zaha - Odoi csere hírek is egyre erősödnek, ha Odoi kölcsönbe menne akkor igazából jó üzlet lenne

Fofana ért nem fogunk rekord árat fizetni, nem akarunk úgy járni mint Maguirel a mu

Illetve egy jobb Backet még szeretnék elvileg igazolni - interbol Denzel Dumfries vagy kyle walker Péters

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#4436 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta: 2022. augusztus 9., kedd 11:39 beindul Tuchel fantáziája.
Sztem már most is az a baj, hogy túl élénk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#4437 Hozzászólás Szerző: Bubi »

flatley09 írta: 2022. augusztus 8., hétfő 22:31
Kiemelném azt a részt, hogy "ha megérdemli" !
Ehhez képest, úgy írod, hogy idén ugyanazt a játékot mutatjuk, mint tavaly, mintha túl lennénk a szezon felén. 1!!! meccset játszottunk.
Továbbá, nem egyszer volt leírva az itt, és volt Tuchel ekézve azért mert már tavaly is sirva álltunk fel a TV elől, még egy győzelem után is.

Szóval ez kijelentés azért nem teljesen állja meg a helyét, hogy CSAK akkor van kritizálva, ha megérdemli.
Szerintem ez azért van mert tavaly év végén már egyben volt a keret, Chilly hiányzott de rá nem lehet kenni mindent. Játszottunk pár borzalmas felkészülési meccset és egyet az everton ellen. Mégegyszer, nem az eredményekkel van bajom és nem is azzal, hogy tökéletlen a játékunk, engem az zavar hogy UGYAN AZT látom. Nem látom be, hogy változtatás nélkül miért lennénk eredményesebbek és szórakoztatóbbak.

Remélem jön még Fofana vagy Gvardiol, esetleg Inacio (ő nem tudom miért nincs radaron) és beindul Tuchel fantáziája.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#4438 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Bubi írta: 2022. augusztus 8., hétfő 22:15 Szerintem nincs ebben semmi érdekes. Amikor idejött nagyot változott a játék, a játékosok jobban játszottak és jöttek az eredmények. Természetesen mindenki Tuchelhez írta, joggal.

Tavaly jól kezdtünk, sokáig vezettük a tabellát és jó volt a játék, aztán jöttek a sérülések, nem volt védelmünk, szar lett a játék de Tuchel nem volt basztatva, úgy gondoltuk nem ő tehet róla, James és Chilwell szezon elején szarták a gólokat.

Idén viszont pontosan ugyan azt a semmilyen játékot mutatjuk mint tavaly. Ragaszkodik a 3 védőhöz és már gyakorlatilag alig van olyan aki a saját posztján játszik. Ragaszkodhat az elképzeléseihez, de tudnia kell, hogy mikor kell elengedni, mikor kell váltani.

Aztán lehet, hogy érkezik még egy védő és úgy már bátrabb lesz.
Tuchel sem tökéletes, de egy remek edző és akár a legjobb is lehet. Én hiszek benne, de a kritikát megkapja ha megérdemli.
Kiemelném azt a részt, hogy "ha megérdemli" !
Ehhez képest, úgy írod, hogy idén ugyanazt a játékot mutatjuk, mint tavaly, mintha túl lennénk a szezon felén. 1!!! meccset játszottunk.
Továbbá, nem egyszer volt leírva az itt, és volt Tuchel ekézve azért mert már tavaly is sirva álltunk fel a TV elől, még egy győzelem után is.

Szóval ez kijelentés azért nem teljesen állja meg a helyét, hogy CSAK akkor van kritizálva, ha megérdemli.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#4439 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem nincs ebben semmi érdekes. Amikor idejött nagyot változott a játék, a játékosok jobban játszottak és jöttek az eredmények. Természetesen mindenki Tuchelhez írta, joggal.

Tavaly jól kezdtünk, sokáig vezettük a tabellát és jó volt a játék, aztán jöttek a sérülések, nem volt védelmünk, szar lett a játék de Tuchel nem volt basztatva, úgy gondoltuk nem ő tehet róla, James és Chilwell szezon elején szarták a gólokat.

Idén viszont pontosan ugyan azt a semmilyen játékot mutatjuk mint tavaly. Ragaszkodik a 3 védőhöz és már gyakorlatilag alig van olyan aki a saját posztján játszik. Ragaszkodhat az elképzeléseihez, de tudnia kell, hogy mikor kell elengedni, mikor kell váltani.

Aztán lehet, hogy érkezik még egy védő és úgy már bátrabb lesz.
Tuchel sem tökéletes, de egy remek edző és akár a legjobb is lehet. Én hiszek benne, de a kritikát megkapja ha megérdemli.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#4440 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ez a 20milla egy vicc. 3ev van a szerzodesebol es azert nem volt o annyira veszesen rossz, 18 eves 300 PL jatekperces, szerzodesenek utolso eveban jaro sracot vettunk ugyanennyiert. Nagy szukseg lesz egy sportigazgatora, mert szvsz katasztrofa amit boehlyek muvelnek a nyaron.

Válasz küldése