Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#1061 Hozzászólás Szerző: Dante »

edeskeves írta: 2022. május 26., csütörtök 18:15 Diego Carlos a Sevillabol -> Aston Villa ez azert eleg kemeny :O
Szerintem nem sokaig lesz majd ott, de kb hasonlo kivasarlasi ara volt, mint Koundenak van es egy tank az ember.
Carlos és Kamara június előtt. Plusz az elég jól bevált Coutinho is marad. Gerard-nak jövőre európai kupáért versenyző csapata lehet, ha ügyes, akkor meg is lesz neki.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#1062 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Diego Carlos a Sevillabol -> Aston Villa ez azert eleg kemeny :O
Szerintem nem sokaig lesz majd ott, de kb hasonlo kivasarlasi ara volt, mint Koundenak van es egy tank az ember.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#1063 Hozzászólás Szerző: Dante »

AwayRoller írta: 2022. május 24., kedd 15:19Másrészt, ha Tuchel is az erre megfelelő arc, Klopp és Guardiola is 2+ év után kezdett ilyen performanszokat kisajtolni az addigra kezükre alakított csapatból, mi pedig megint benyomjuk a restartot.
Igazából ez lett volna a gondolatom lényege. Talán Ancelotti-ig kellene visszamenni, hogy olyan edzőt találjunk, akibe csak akkor lehet belekötni, ha nagyon akar az ember - mindegy, hogy kritikus, vagy szurkoló. José elhülyült, Conte összeférhetetlen, Lampard valószínűleg sosem lesz ez a szint, de ha igen, akkor sem akkor és ott, amikor ő kapta meg ezt a csapatot. A többieknek még nagyobb problémái voltak. Az sem véletlen, hogy mindig van dráma a csapat körül, szerintem az edzőkeringő és az aktuális problémák kicsit "csirke-tojás" effektus, mindig párban járnak, még ha nem is lehet közvetlen összekötni őket. És Tuchel-ben megvan a potenciál, hogy kibekkelje a csapat élén a szar periódusokat, a második szezonos hullámvölgyet amikor általában a fejek hullanak és a játékosok hátradőlnek.
Szóval bízom benne, hogy kap 1-2 szezont, hogy meglegyenek azok a változtatások, amikre Klopp-nak és Pep-nek is megvolt az ideje és megmutathassa, hogy mire megy amikor rendelkezésre állnak az alapanyagok a receptjéhez.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#1064 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bajnoki cím teljesen esélytelen, top4+építkezést aláírók bármikor (de akkor legyen építkezés sok fiatallal!).

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#1065 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dante írta: 2022. május 24., kedd 13:09 A 7. fordulótól a 14. fordulóig vezettük az idei bajnokságot. A tavalyi szezont nagyjából ott folytatta a csapat, ahol a BL döntőben abbahagyta, döcögősen indult az augusztus, szeptemberig a jóllakottság érzetét keltették a játékosok, viszont ősszel szerintem - ha nem is sokáig - de a világ legjobbjaként játszottunk, hengereltünk, amihez foghatót nagyon rég nyújtott ez a klub. Sajnos decembertől teljesen földbe állt a szezon. Ettől függetlenül engem így másfél év után teljesen meggyőzött Tuchel, pedig Lampard menesztése után sokáig visszafogott véleménnyel voltam róla.

Úgy fest, hogy a nyáron kisebb, nagyobb tisztogatás lesz, már a Chriatensen - Rudiger - Alonso hármas távozása is eléggé gyökeres változásokat hozna magával és akkor még a levegőben lóg Azpi, Jorginho és jó pár kiegészítő ember igazolása is. Emiatt a következő év reális elvárása szintén nem a bajnoki cím, de egy jó nyárral fekete lókent, egy éhes és fiatalabb kerettel lehet esélyünk eredményekben is felzárkózni a City - Pool kettőshöz. Az egymás elleni eredmények között nem volt nagy különbség.
90 pontos szezon kell, hogy ezzel a két csapattal egy lapra kerüljünk... Egyrészt kérdőjel, hogy TT erre alkalmas vagy sem a látszólag ok nélküli padoztatásokkal illetve játszatásokkal. Másrészt, ha Tuchel is az erre megfelelő arc, Klopp és Guardiola is 2+ év után kezdett ilyen performanszokat kisajtolni az addigra kezükre alakított csapatból, mi pedig megint benyomjuk a restartot. Eközben új lendületet kap a MU meg a Szarzi. Ha Conte kedvére igazolnak a csirkék, akkor marad és érősödnek, és akkor még mindig ott vannak sötét lónak a WHU, Leicester, Castle félék.

Szerintem egy hasonlóan szoros 3. helynek és a remélhetőleg új arcoknak a beépítésének kell a reális célnak lennie. Természetesen a kupákban helyt állva, azon a pár ki-ki meccsen meg lehet pakolni őket. 2 év múlva pedig 10 pontra csökkenteni a lemaradásunk az elsőkhöz képest. És így, a koncepciót támogatva, stabilan építkezve juthatunk oda, hogy 3 év múlva csapat szinten annyira csúcsra legyen járatva a gépezet, hogy a bajnoki címről beszélhessünk.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#1066 Hozzászólás Szerző: Dante »

A 7. fordulótól a 14. fordulóig vezettük az idei bajnokságot. A tavalyi szezont nagyjából ott folytatta a csapat, ahol a BL döntőben abbahagyta, döcögősen indult az augusztus, szeptemberig a jóllakottság érzetét keltették a játékosok, viszont ősszel szerintem - ha nem is sokáig - de a világ legjobbjaként játszottunk, hengereltünk, amihez foghatót nagyon rég nyújtott ez a klub. Sajnos decembertől teljesen földbe állt a szezon. Ettől függetlenül engem így másfél év után teljesen meggyőzött Tuchel, pedig Lampard menesztése után sokáig visszafogott véleménnyel voltam róla.

Úgy fest, hogy a nyáron kisebb, nagyobb tisztogatás lesz, már a Chriatensen - Rudiger - Alonso hármas távozása is eléggé gyökeres változásokat hozna magával és akkor még a levegőben lóg Azpi, Jorginho és jó pár kiegészítő ember igazolása is. Emiatt a következő év reális elvárása szintén nem a bajnoki cím, de egy jó nyárral fekete lókent, egy éhes és fiatalabb kerettel lehet esélyünk eredményekben is felzárkózni a City - Pool kettőshöz. Az egymás elleni eredmények között nem volt nagy különbség.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1067 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2022. május 22., vasárnap 8:15
kecske01 írta: 2022. május 22., vasárnap 7:06 Szerintem valamelyiken körkapcsolás lesz. Ha lesz gól, azt látni fogjuk. Mu mecccsnek is van tétje, ha nem nyernek és a West Ham nyer akkor mennek a konfetti ligába. :D
Elvileg nem lehet körkapcsolas a megosztott jog miatt. A digin a liverpool meccs lesz, a spileren a city. Es a kieseses csapatok meccsei is megosztasra kerultek.
De jó, üdv 2022-ben..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1068 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2022. május 22., vasárnap 7:06 Szerintem valamelyiken körkapcsolás lesz. Ha lesz gól, azt látni fogjuk. Mu mecccsnek is van tétje, ha nem nyernek és a West Ham nyer akkor mennek a konfetti ligába. :D
Elvileg nem lehet körkapcsolas a megosztott jog miatt. A digin a liverpool meccs lesz, a spileren a city. Es a kieseses csapatok meccsei is megosztasra kerultek.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1069 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szerintem valamelyiken körkapcsolás lesz. Ha lesz gól, azt látni fogjuk. Mu mecccsnek is van tétje, ha nem nyernek és a West Ham nyer akkor mennek a konfetti ligába. :D

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#1070 Hozzászólás Szerző: broduer »

Chris22 írta: 2022. május 21., szombat 23:09
broduer írta: 2022. május 21., szombat 22:40 Nem azért mintha annyira nagyon érdekelne a holnapi meccsünk, de a két sport tv összesen 5 meccset közvetít élőben és a miénk nincs közte. Tényleg potenciálisan nagyobb nézettséget generál egy Brentford-L**ds meccs? Értem én, hogy van még tétje, de már csak a szurkolók miatt is, nehogy már ne lenne jobb nézettsége egy Chelsea (vagy amúgy akár egy Arsenal meccsnek)...
Szerintem objektíven logikus. 10 meccsből ahogy én számolom 8. helyre tenném a mi meccsünket. Semmilyen kimenetel nem befolyásolja a tabellát, biztos b csapattal fogunk kiállni Watford már rég kiesett.
City és Pool ugye nem kérdés, Tottenham megint nem, vért isznak majd, mennek a bl helyért. L**ds kiesési rangadó, iszonyat pikáns egyértelműen azt kell adni.
MU már vitás mert az is tét nélküli, de nekik van a legnagyobb nézettségük, be kellett préselni.
És akkor még ott van az általad említett Arsenal meg Burnley meccse is akiknek kb az év legfontosabb mérkőzése és még így sem férnek be a közvetítésbe.
Szerintem várható volt, hogy nem lesz élőben a meccsünk
Nem feltétlen panaszkodásból írtam, várható volt. Inkább csak azon filóztam, hogy televíziós (nézettségi) szempontból nem lenne-e több értelme egy Chelsea vagy Arsenal meccset adni a kiesési balhé helyett. Most komolyan, ki fogja nézni a Brentford-L**dset? Mert a nem létező magyarországi L**ds szurkolók szerintem nem.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1071 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

broduer írta: 2022. május 21., szombat 22:40 Nem azért mintha annyira nagyon érdekelne a holnapi meccsünk, de a két sport tv összesen 5 meccset közvetít élőben és a miénk nincs közte. Tényleg potenciálisan nagyobb nézettséget generál egy Brentford-L**ds meccs? Értem én, hogy van még tétje, de már csak a szurkolók miatt is, nehogy már ne lenne jobb nézettsége egy Chelsea (vagy amúgy akár egy Arsenal meccsnek)...
Szerintem objektíven logikus. 10 meccsből ahogy én számolom 8. helyre tenném a mi meccsünket. Semmilyen kimenetel nem befolyásolja a tabellát, biztos b csapattal fogunk kiállni Watford már rég kiesett.
City és Pool ugye nem kérdés, Tottenham megint nem, vért isznak majd, mennek a bl helyért. L**ds kiesési rangadó, iszonyat pikáns egyértelműen azt kell adni.
MU már vitás mert az is tét nélküli, de nekik van a legnagyobb nézettségük, be kellett préselni.
És akkor még ott van az általad említett Arsenal meg Burnley meccse is akiknek kb az év legfontosabb mérkőzése és még így sem férnek be a közvetítésbe.
Szerintem várható volt, hogy nem lesz élőben a meccsünk

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#1072 Hozzászólás Szerző: broduer »

Nem azért mintha annyira nagyon érdekelne a holnapi meccsünk, de a két sport tv összesen 5 meccset közvetít élőben és a miénk nincs közte. Tényleg potenciálisan nagyobb nézettséget generál egy Brentford-L**ds meccs? Értem én, hogy van még tétje, de már csak a szurkolók miatt is, nehogy már ne lenne jobb nézettsége egy Chelsea (vagy amúgy akár egy Arsenal meccsnek)...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1073 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta: 2022. május 17., kedd 15:58
Amazing24 írta: 2022. május 17., kedd 13:49 Nagy talalgatasok vannak, hogy melyik ceg szerepelhet a mezunkon a kovetkezo szezontol. American Airlines Group, AT&T, Caterpillar mind-mind szoba kerult, de egyenlore nincs semmi konkretum.
Hmmm, egy aranyozott AT&T logo nem nézne ki rosszul a 3-as helyén. A másik kettőt most valahogy nem tudom elképzelni. Max a teljes feliratot, sima fehérben, az meg elég semmilyen.
Trivago is benne van a pakliban de valoszinu uj szponzor lesz. Az unodorito bohoc 3as szam utan barmi jobb szerintem.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#1074 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta: 2022. május 17., kedd 13:49 Nagy talalgatasok vannak, hogy melyik ceg szerepelhet a mezunkon a kovetkezo szezontol. American Airlines Group, AT&T, Caterpillar mind-mind szoba kerult, de egyenlore nincs semmi konkretum.
Hmmm, egy aranyozott AT&T logo nem nézne ki rosszul a 3-as helyén. A másik kettőt most valahogy nem tudom elképzelni. Max a teljes feliratot, sima fehérben, az meg elég semmilyen.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#1075 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nagy talalgatasok vannak, hogy melyik ceg szerepelhet a mezunkon a kovetkezo szezontol. American Airlines Group, AT&T, Caterpillar mind-mind szoba kerult, de egyenlore nincs semmi konkretum.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1076 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Én azért jobban örültem volna ha az Arsenal indul a BL-ben, így hogy a Sp*rs végez a top 4-ben Conte valószínűleg nagyobb anyagi támogatást fog kapni és akkor valószínűleg jó kis csapatot fog építeni a csirkéknél...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1077 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Arsenal kikapott, megvan a Bl :)

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#1078 Hozzászólás Szerző: Mesti »

.....és az élet újra gyönyörű. :twisted: :D :lol:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Premier League

#1079 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

London... :)

Chelsea fórumon nem illik a West Ham-et méltatni, de most mégis megteszem. A 2021-2022-es csapatuk Extra. Nálam az Év Csapata... :)
Az egyetlen problémájuk, hogy iszonyatosan "vékony a keret"...(Nem lehet ennyi meccset lenyomni a sérülések/covid/eltiltások/kettős terhelés stb. miatt...kb. 13 igazán jó játékossal lehetetlen küldetés.)

A Tottenham-et is kb. kimaxolta Conte. Rossz belegondolni, hogy jobb kerettel mire lenne képes... :)

Az Arsenal is összességében nagyot lépett előre az előző időszakhoz képest...

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#1080 Hozzászólás Szerző: Mesti »

De idegesítő ilyenkor főleg, hogy ez a balfasz Arsenal megvert minket...

Válasz küldése