Frank Lampard

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7058
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#261 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2021. január 6., szerda 16:47 Sajtóértesülések szerint a korábbi aranylabdás futballista, Andrij Sevcsenko válthatja a Chelsea kispadján Frank Lampardot.

Részletek:
https://bit.ly/2LmgG6a

Na mondjuk ezt a lépést nem igazán érteném, de simán kinézem az Abra-Sheva barátságból.
Mondjuk ez nagy downgrade lenne. :lol: Tuchel elvileg szivesen jonne akkor mar inkabb o.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6834
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#262 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sajtóértesülések szerint a korábbi aranylabdás futballista, Andrij Sevcsenko válthatja a Chelsea kispadján Frank Lampardot.

Részletek:
https://bit.ly/2LmgG6a

Na mondjuk ezt a lépést nem igazán érteném, de simán kinézem az Abra-Sheva barátságból.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Frank Lampard

#263 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bandi írta: 2021. január 6., szerda 14:35
kecske01 írta: 2021. január 6., szerda 12:41 Fulham feljovoben van eppen szoval nehez meccs lesz. :D
Én a Sheffield elleni február 6-i meccset várom már. Valahogy annyira adná magát hogy ellenünk szerezzék meg az első győzelmüket :mrgreen:
Es megint az a balfasz rugná a golt aki tavaly duplazott ellenunk. Elotte csatárként jatszott 600 meccset es 0 gólos volt.

Bandi
Hozzászólások: 2758
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Frank Lampard

#264 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2021. január 6., szerda 12:41 Fulham feljovoben van eppen szoval nehez meccs lesz. :D
Én a Sheffield elleni február 6-i meccset várom már. Valahogy annyira adná magát hogy ellenünk szerezzék meg az első győzelmüket :mrgreen:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9443
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#265 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hawaii írta: 2021. január 6., szerda 13:22
Pityee írta: 2021. január 6., szerda 13:02 Sztem ha nem verjük meg a következő meccsen a Fulhamet, akkor csomagolhat Lamps.
És ezt mégis mire alapozod?
Ez a tendencia nálunk, bár még szerintem nem érte el azt a tűréshatárt ami jellemző volt ránk eddig. Másfelől, szerintem akkor se lesz menesztve ha nem lesz meg a top4.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2021. január 6., szerda 16:07-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Frank Lampard

#266 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pityee írta: 2021. január 6., szerda 13:02 Sztem ha nem verjük meg a következő meccsen a Fulhamet, akkor csomagolhat Lamps.
És ezt mégis mire alapozod?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6834
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#267 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sztem ha nem verjük meg a következő meccsen a Fulhamet, akkor csomagolhat Lamps.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Frank Lampard

#268 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta: 2021. január 5., kedd 20:25
Nem szerepelnek jól az érkezőink, ezért az egész csapat gyengén teljesít, mindezt tetézi a sok meccs. Persze nálunk muszáj keresni egy bünbakot aki általában az edzőnk lesz.

Allegri? Ő a tuti megoldás? Ugyan ez lenne vele is. Előlről kezdené az építkezést aminek lennének eredményes és kevésbé eredményes időszakai. Sokszor lenyilatkozná hogy építkezünk, időre van szükségünk és egyelőre nem realitás a bajnoki cím mert vannak csapatok akik jóval előrébb járnak.
Fél-másfél év múlva őt is kikezdenétek mert itt vagy egyből faszrahúzza a világot valaki mint DiMatteó, vagy sajnos alkalmatlan a feladatra. Nem tudom hányszor néztem ezt végig ...
Amennyire radikális és szélsőséges faj a szurkoló, annyira szélsőséges és indokolatlanul nagymértékű a csapat visszaesése. Alapvetően mindenki azonnal eredményeket várna el, ebben igazad van, viszont szerintem ettől még senkinek sem lenne egy rossz szava sem, ha csakúgy mint tavaly, idén is stabilan ott lennénk a 4. hely környékén, de legalábbis kinézne a játékunk valahogy. Ha ezzel a kerettel és csapattal nem tudunk bejutni a legjobb négybe, akkor az egy irgalmatlan nagy bukás. Ha tönkreteszünk 50 és 80 milliós játékosokat, mert nem a posztjukon játszatjuk őket, az szakmailag és anyagilag is egy totális kudarc, ami nem építkezés, hanem leépülés.

Sokan bajnoki címet rebesgettek itt a szezon előtt, holott ez nem volt már akkor sem reális. Az elvárható, amit egy építkezési folyamat során is EL KELL VÁRNI, hogy a top 4 meg legyen, de még egy szoros 5. hely miatt sem kellene feltétlen kirúgni Lampardot. Jelenleg úgy áll a helyzet, hogy a 10. helyhez leszünk inkább közelebb, mint a top 4-hez. Ezt sugallja a mutatott játék, a motiváció, a játékosok formái és az eredmények is.

Mindenki Kloppal példálozik. 15-ben vette át a csapatot. Abban az évben egy romokban heverő csapat volt, rossz kerettel, csapnivaló morállal. 8. lett. Az első teljes szezonjában már bevitte a Poolt a 4-be, akárcsak a második szezonban. Hozta azt amit elvártak akkor attól a csapattól, talán még kicsit többet is. Ha a Pool az első és második teljes évében is csak a 8. hely körül végzett volna, vélhetően menesztették volna, mert brutálisan alulteljesített volna. A többi már történelem. De éppen így néz ki egy építkezés. Vannak elvárások amiket igenis teljesíteni kell. Ha nem sikerül, elveszik a bizalom a játékosok részéről, és az egész egy nagy visszafejlődéssé válik.

Ha Lampard a következő 5 fordulóban nem hozza vissza a reményt a top 4-re (ergo nem nyerünk több meccset, nem csak a Fulham ellen), akkor muszáj lesz lenyelni a békát, és számolni a következményekkel.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7058
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#269 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

ilcalmo írta: 2021. január 5., kedd 22:27 Nagyjából egyetértek mindenkivel, csak annyit fűznék hozzá, hogy volt már néhány edző:
Mourinho, Grant, Angelotti, Di Matteo, Conte,
akik rögtön ahogy leültek a kispadra egyből csodát tettek és szerintem Allegri is ilyen. Lehet egyszer Lampard is ilyen lesz 2-3 év múlva csak győzzük kivárni.
Azt meg végképp nem látnám szívesen, ha Allegri mondjuk a szArzenal kispadjára ülne le.
Ami a csatárokat illeti a premierleague valóban az erőcsatároknak kedvez, de azért többnyire Aubameyang, Salah, Mane típusú emberek rugtak a legtöbb gólt csak ugye houzájuk kell jól összerakni a játékot.
Az lesz a vege most a kicsiket fulhem meg ilyenek majd elverjuk 3-4 góllal aztan a kovetkezo derbin megint jön egy pofon.
Fulham feljovoben van eppen szoval nehez meccs lesz. :D

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#270 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Amikor az egyből csodát tevő edzőket emlegetjük, azért azt sem szabad elfelejteni, milyen csúnya vége lett az ilyen sztoriknak is. Reflektálva az előttem szólókra és a korábbi véleménykifejtésekre, Di Matteonál például különösen érvényes volt az első nagyobb hullámvölgynél való kapitulálás, de a második Mou-éra sem volt egy lovestory.
Nekem is ebből lett elegem már, szeretném ha végre egy szimpatikus vízió kapna több időt. Mindamellett persze, hogy a Lampardellenes érvek is nagyrészt rendben vannak.

Avatar
ilcalmo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. május 22., kedd 15:56
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Poyet
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Frank Lampard

#271 Hozzászólás Szerző: ilcalmo »

Nagyjából egyetértek mindenkivel, csak annyit fűznék hozzá, hogy volt már néhány edző:
Mourinho, Grant, Angelotti, Di Matteo, Conte,
akik rögtön ahogy leültek a kispadra egyből csodát tettek és szerintem Allegri is ilyen. Lehet egyszer Lampard is ilyen lesz 2-3 év múlva csak győzzük kivárni.
Azt meg végképp nem látnám szívesen, ha Allegri mondjuk a szArzenal kispadjára ülne le.
Ami a csatárokat illeti a premierleague valóban az erőcsatároknak kedvez, de azért többnyire Aubameyang, Salah, Mane típusú emberek rugtak a legtöbb gólt csak ugye houzájuk kell jól összerakni a játékot.
Az lesz a vege most a kicsiket fulhem meg ilyenek majd elverjuk 3-4 góllal aztan a kovetkezo derbin megint jön egy pofon.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9443
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#272 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2021. január 5., kedd 22:10
cech19960320 írta: 2021. január 5., kedd 21:59
Pityee írta: 2021. január 5., kedd 21:55
Nanee, tehát szerinted Haaland vagy Lewa nem fosná ugyanúgy a PL-ben a gólokat mint a bundesligában? :D
és felhoztad a két magas, erős csatárt...igen, ők valószínűleg beválnának. és kb ennyi is volt a bundesliga támadók listája, akik minden valószínűséggel beválnának. A PL-hez mindig azok a támadók szoknak amúgy nehezen hozzá, akik a gyorsaságukból és a bemozgásaikból élnek, mert itt sokkal kevesebb helyet hagynak nekik.
Mondhatok én másik példát is. Pl. Auba egész gyorsan hozzászokott a PL ritmusához. De ahogy néztem a Soton ellen, Wernernek se menne rosszul, ha eddig is a posztján lett volna jàtszatva.
Nem is ez a lényeg Pityee. Nem minden játékos alkalmazkodik gyorsan. Biztos vagyok benne, hogy Haaland akár hova is igazol, a következő évtized top as csatára lesz, 1-2 aranylabdát is kinézek belőle, de egyáltalán nem biztos, hogy azonnal át tudná menteni a formáját. Abban is biztos vagyok, hogy Werner és Havertz nem lufi.

Én sem értek egyet azzal, hogy Werner szélen játszott, viszont látom, hogy mi áll a dolog mögött és megértem. Lampard nagyra tartja Abrahamet és tiszteli Giroudt, szerette volna hogy mind a három játékos játékban legyen. Ha jegeli a franciát és esetleg jön egy ugyan ilyen hullámvölgy, akkor azért lenne szétsavazva. Ha elkezdi Tammyt jegelni az tuti hogy el fog igazolni mert fiatal és tehetséges, kellenek neki a percek. Ő folytatná a Salah, debruyne sort, az tuti.

Nem lehet 3 csatárt egyformán játszatni hiszti nélkül, ezért lett a német szélső. Csak az ő kvalitásai jók papíron a szélső poszthoz .
Belátta hogy ez nem működik, és nyilván tudja hogy még fog kapni rendesen amiért a három közül egyet teljesen ki fog vonni a csapatból ( nyilván giroudt)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6834
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#273 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta: 2021. január 5., kedd 21:59
Pityee írta: 2021. január 5., kedd 21:55
Nanee, tehát szerinted Haaland vagy Lewa nem fosná ugyanúgy a PL-ben a gólokat mint a bundesligában? :D
és felhoztad a két magas, erős csatárt...igen, ők valószínűleg beválnának. és kb ennyi is volt a bundesliga támadók listája, akik minden valószínűséggel beválnának. A PL-hez mindig azok a támadók szoknak amúgy nehezen hozzá, akik a gyorsaságukból és a bemozgásaikból élnek, mert itt sokkal kevesebb helyet hagynak nekik.
Mondhatok én másik példát is. Pl. Auba egész gyorsan hozzászokott a PL ritmusához. De ahogy néztem a Soton ellen, Wernernek se menne rosszul, ha eddig is a posztján lett volna jàtszatva.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Frank Lampard

#274 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta: 2021. január 5., kedd 21:55
Bubi írta: 2021. január 5., kedd 20:25
Semmit, SEMMIT nem garantál 200 milla elköltése. Főleg, hogy Silva a maga 35 évével az egyetlen játékos az érkezők közt aki bizonyított már a legmagasabb szinten és elvárható tőle, hogy egyből emeljen a csapaton. A német élvonalat meg ne keverjük össze az angollal, ne várja senki hogy itt ugyan úgy fossák a gólokat.
Nanee, tehát szerinted Haaland vagy Lewa nem fosná ugyanúgy a PL-ben a gólokat mint a bundesligában? :D
és felhoztad a két magas, erős csatárt...igen, ők valószínűleg beválnának. és kb ennyi is volt a bundesliga támadók listája, akik minden valószínűséggel beválnának. A PL-hez mindig azok a támadók szoknak amúgy nehezen hozzá, akik a gyorsaságukból és a bemozgásaikból élnek, mert itt sokkal kevesebb helyet hagynak nekik.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6834
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#275 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. január 5., kedd 20:25
Semmit, SEMMIT nem garantál 200 milla elköltése. Főleg, hogy Silva a maga 35 évével az egyetlen játékos az érkezők közt aki bizonyított már a legmagasabb szinten és elvárható tőle, hogy egyből emeljen a csapaton. A német élvonalat meg ne keverjük össze az angollal, ne várja senki hogy itt ugyan úgy fossák a gólokat.
Nanee, tehát szerinted Haaland vagy Lewa nem fosná ugyanúgy a PL-ben a gólokat mint a bundesligában? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9443
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#276 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ilcalmo írta: 2021. január 5., kedd 18:04

Azért ezzel a kerettel az
Igen fényezted Lampardot, mivel a logikád szerint jobb mint Allegri, vagy Tuchel. ( nyilván a többire én sem cserélném le). Akkor szerinted vagy nem jobb mint ők és akkor te szívesen nézed a csapatot az Europa Ligában, vagy még ott sem, mert a jelenlegi irány arra tendál. Esetpeg azt gondolod, hogy jobb, mint az említettek, akkor szerinted ki jobb, mint Lampard? Alkalmazott edzőkre gondolok.
Értem én a mi kutyán kölyke témát, meg hogy Zidán óta nagy divat lett ex játekosokat kispadra ültetni, csak Zidán lehúzott pár évet az utánpótlásban. Di Matteo meg másodedzőből lett edző. Szóval szerintem kellett volna egy tapasztalt edző és mellé másodedzőnek Lampard, hogy tanuljon, pont mint Zola Sarri mellett.
Akkor lenne igazad, ha nem nent volna el 200m+ új játékosokra, hanem marad minden kb úgy mint ahogy volt és Lampard a jővő embere a csapat meg az jövő ígérete és verjük a se... a földhöz, ha megint FA döntő meg BL helyezest erünk el. Csakhogy a 200+ milla azzal a céllal lett elköltve, hogy akkor lesz is érte valami.
Elment 200 milla, igen. És? Mit számít? A psg már nem tudom hány éve építkezik. A city a világ pénzét elverte mire összegért neki egy generáció. A poolról vagy a manuról ne is beszéljünk.

Semmit, SEMMIT nem garantál 200 milla elköltése. Főleg, hogy Silva a maga 35 évével az egyetlen játékos az érkezők közt aki bizonyított már a legmagasabb szinten és elvárható tőle, hogy egyből emeljen a csapaton. A német élvonalat meg ne keverjük össze az angollal, ne várja senki hogy itt ugyan úgy fossák a gólokat.

Nem szerepelnek jól az érkezőink, ezért az egész csapat gyengén teljesít, mindezt tetézi a sok meccs. Persze nálunk muszáj keresni egy bünbakot aki általában az edzőnk lesz.

Allegri? Ő a tuti megoldás? Ugyan ez lenne vele is. Előlről kezdené az építkezést aminek lennének eredményes és kevésbé eredményes időszakai. Sokszor lenyilatkozná hogy építkezünk, időre van szükségünk és egyelőre nem realitás a bajnoki cím mert vannak csapatok akik jóval előrébb járnak.
Fél-másfél év múlva őt is kikezdenétek mert itt vagy egyből faszrahúzza a világot valaki mint DiMatteó, vagy sajnos alkalmatlan a feladatra. Nem tudom hányszor néztem ezt végig ...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4859
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Frank Lampard

#277 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ilcalmo írta: 2021. január 5., kedd 18:04 Igen fényezted Lampardot, mivel a logikád szerint jobb mint Allegri, vagy Tuchel. ( nyilván a többire én sem cserélném le).
Nem, a logikám szerint nincs valós alap az összehasonlításukra. Ebben a környezetben Lampard JELENLEG gyengén teljesít, nem hozza az elvártat, míg Allegri és Tuchel egy más környezetben már letett valamit az asztalra. Ha mindenképp sarkítani szeretnénk, akkor meg tisztán leírtam, hogy ha nem lenne sz*r a forma, akkor nem lenne téma a menesztése, tehát Lampard nem jobb, mint Allegri vagy Tuchel.
ilcalmo írta: 2021. január 5., kedd 18:04Akkor szerinted vagy nem jobb mint ők és akkor te szívesen nézed a csapatot az Europa Ligában, vagy még ott sem, mert a jelenlegi irány arra tendál.
Pontosan ezt írtam. Nem feltétlenül jobb mint ők, de hosszú évek óta először van a klubnak hosszú távú elképzelése és ezt nem gondolom, hogy érdemes az első nagyobb hullámvölgy miatt kikukázni. Attól, hogy jelenleg egy bizonyos irányba mutat a formánk, attól még úgy gondolom, nem kell telerakni a gatyát és egyből katapultálni. Szerencsére, úgy néz ki a vezetőség sem keres helyettest, legalábbis a legutóbbi hírek erről szóltak.
ilcalmo írta: 2021. január 5., kedd 18:04 Esetpeg azt gondolod, hogy jobb, mint az említettek, akkor szerinted ki jobb, mint Lampard? Alkalmazott edzőkre gondolok.
Értem én a mi kutyán kölyke témát, meg hogy Zidán óta nagy divat lett ex játekosokat kispadra ültetni, csak Zidán lehúzott pár évet az utánpótlásban. Di Matteo meg másodedzőből lett edző. Szóval szerintem kellett volna egy tapasztalt edző és mellé másodedzőnek Lampard, hogy tanuljon, pont mint Zola Sarri mellett.
Nem követem én már annyira részletesen a foci világát, hogy eldöntsem ki jobb Lampardnál. Örök igazság, hogy mindig az a jobb, aki nyer :D Komolyra fordítva, erre van a szakmai stáb a klubnál, úgy is jobban vágják, mint én. Kihangsúlyozom, újfent, hogy nem divatból akarom, hogy exjátékos vezesse a klubot, hanem ez a klub által kijelölt koncepció és én ezt támogatom. Ha az lenne a koncepció, hogy elhozzuk a világ legjobb edzőjét, akkor azt támogatnám, csak tartson ki a nézet minimum 5 évig és ne legyen félévente váltogatva.
ilcalmo írta: 2021. január 5., kedd 18:04 Akkor lenne igazad, ha nem nent volna el 200m+ új játékosokra, hanem marad minden kb úgy mint ahogy volt és Lampard a jővő embere a csapat meg az jövő ígérete és verjük a se... a földhöz, ha megint FA döntő meg BL helyezest erünk el. Csakhogy a 200+ milla azzal a céllal lett elköltve, hogy akkor lesz is érte valami.
Szerintem ez nem arra megy ki, hogy valakinek igaza van, másnak meg nincs. Nem vártam szezon előtt sem csodát az elköltött 200 millától, de a szurkolók irányába amúgy is az volt kommunikálva, hogy a cél, hogy közelebb kerüljünk a Poolhoz( + top4) és helytálljunk a BL-ben. Ez jelenleg nagyrészt teljesül, 3 pontra vagyunk a top4től, 7re vagy mennyire a Pooltól, meglátjuk szezon végén hol állunk. Arról, hogy az elköltött pénz mennyiségétől egyes szurkolóknak felcsillant a szeme és rögtön a bajnoki cím lett az elvárás, én nem tehetek.

Bocsesz a regényért, köszi ha elolvastad :wink:

Avatar
ilcalmo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. május 22., kedd 15:56
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Poyet
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Frank Lampard

#278 Hozzászólás Szerző: ilcalmo »

AwayRoller írta: 2021. január 5., kedd 17:34
ilcalmo írta: 2021. január 5., kedd 16:33 Szerintem inkább neked kellene megindokolni ezt a Lampard felsz*pást

https://www.google.com/amp/s/tribuna.co ... oncerning/

Azért ezzel a kerettel az ilyen meccseken illene egy kicsit jobb eredményt elérni.
Fényeztem Lampardot? Írtam, hogy jobb az összes többinél? Ebben a tekintetben fölösleges újra meg újra belinkelni vagy leírni, hogy Lampard mennyire sz*r, ha nem lenne gyenge a teljesítmény nem lenne téma az edzőváltás sem. Direkt kiemeltem, hogy a koncepció iránt vagyok elfogult, hogy minél több kékvérű emberke alkossa a stábot és jelen helyzetben egyik felmerülő edzőt(Allegri, Rodgers, Tuchel, Nagelsmann, újabban Hassenhutl) sem látom akkora zseninek vagy olyan hosszútávú megoldásnak, hogy ezt a koncepciót megérje dobni.
Igen fényezted Lampardot, mivel a logikád szerint jobb mint Allegri, vagy Tuchel. ( nyilván a többire én sem cserélném le). Akkor szerinted vagy nem jobb mint ők és akkor te szívesen nézed a csapatot az Europa Ligában, vagy még ott sem, mert a jelenlegi irány arra tendál. Esetpeg azt gondolod, hogy jobb, mint az említettek, akkor szerinted ki jobb, mint Lampard? Alkalmazott edzőkre gondolok.
Értem én a mi kutyán kölyke témát, meg hogy Zidán óta nagy divat lett ex játekosokat kispadra ültetni, csak Zidán lehúzott pár évet az utánpótlásban. Di Matteo meg másodedzőből lett edző. Szóval szerintem kellett volna egy tapasztalt edző és mellé másodedzőnek Lampard, hogy tanuljon, pont mint Zola Sarri mellett.
Akkor lenne igazad, ha nem nent volna el 200m+ új játékosokra, hanem marad minden kb úgy mint ahogy volt és Lampard a jővő embere a csapat meg az jövő ígérete és verjük a se... a földhöz, ha megint FA döntő meg BL helyezest erünk el. Csakhogy a 200+ milla azzal a céllal lett elköltve, hogy akkor lesz is érte valami.

Avatar
ilcalmo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. május 22., kedd 15:56
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Poyet
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Frank Lampard

#279 Hozzászólás Szerző: ilcalmo »


Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4859
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Frank Lampard

#280 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ilcalmo írta: 2021. január 5., kedd 16:33 Szerintem inkább neked kellene megindokolni ezt a Lampard felsz*pást

https://www.google.com/amp/s/tribuna.co ... oncerning/

Azért ezzel a kerettel az ilyen meccseken illene egy kicsit jobb eredményt elérni.
Fényeztem Lampardot? Írtam, hogy jobb az összes többinél? Ebben a tekintetben fölösleges újra meg újra belinkelni vagy leírni, hogy Lampard mennyire sz*r, ha nem lenne gyenge a teljesítmény nem lenne téma az edzőváltás sem. Direkt kiemeltem, hogy a koncepció iránt vagyok elfogult, hogy minél több kékvérű emberke alkossa a stábot és jelen helyzetben egyik felmerülő edzőt(Allegri, Rodgers, Tuchel, Nagelsmann, újabban Hassenhutl) sem látom akkora zseninek vagy olyan hosszútávú megoldásnak, hogy ezt a koncepciót megérje dobni.

Válasz küldése