Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#49441 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:
tibi71 írta: idei legjobb igazolásunk !
az idei egyetlen értelmes igazolásunk... bár nem örülök neki, mert sztem könnyen lehetett volna sokkal jobbat venni, főleg, hogy a támado szellemü középpályás a hiányposztunk, de idáig az összes igazolás közül csak vele erősödött kézzelfoghatoan a csapat. Pizzaro, Sidwell, Ben Haim jok, csak ha nincs sérülés akkor nem is fognak játszani, mert a posztjukon legalább van töllük 3 jobb képességü játékos. (ez Ben Haimra csak akkor igaz, ha jön Alex)

amugy nem itélem el előre, de ami tény az tény... Patorol jobb videot raktatok be anno, mint ami most Maloudárol látható a főoldalon. jo tom ez nem jelent semmit, de azért Malouda 4éve játszik a full első szuperül játszo Lyonba, Pato meg... nem...
nah jo majd meglátjuk szeptembertől, de akkor sem hiszem hogy jobb játékost vettük volna annál a Duffnál akit elkültünk...
pizzaro ben haim minek jött? CSERÉNEK!..ez egy lényeges dolog szerintem...de mint már sokszor kérdeztem...kit kellett volna megvenni?

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#49442 Hozzászólás Szerző: Megyó »

tibi71 írta: idei legjobb igazolásunk !
az idei egyetlen értelmes igazolásunk... bár nem örülök neki, mert sztem könnyen lehetett volna sokkal jobbat venni, főleg, hogy a támado szellemü középpályás a hiányposztunk, de idáig az összes igazolás közül csak vele erősödött kézzelfoghatoan a csapat. Pizzaro, Sidwell, Ben Haim jok, csak ha nincs sérülés akkor nem is fognak játszani, mert a posztjukon legalább van töllük 3 jobb képességü játékos. (ez Ben Haimra csak akkor igaz, ha jön Alex)

amugy nem itélem el előre, de ami tény az tény... Patorol jobb videot raktatok be anno, mint ami most Maloudárol látható a főoldalon. jo tom ez nem jelent semmit, de azért Malouda 4éve játszik a full első szuperül játszo Lyonba, Pato meg... nem...
nah jo majd meglátjuk szeptembertől, de akkor sem hiszem hogy jobb játékost vettük volna annál a Duffnál akit elkültünk...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#49443 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

remélem swp megy és roben marad ! most,hogy volt legalább 2 jó hónapja wright-philipsnek még normális pénzt is kaphatnánk érte ! jövőre is biztos,hogy sokat padozik,főleg ha joe újra egészséges lesz akkor még annyi sansza sem lesz,ha meg a szokott formáját hozza akkor.......... :roll: maloudának baromi jók az adottságai és nagyon tetszett,hogy hiába kardozott érte a reál akkor is hozzánk akart jönni :lol: (legalábbis az ujságokból ez jött le) én sok meccsét láttam gyors,teknikás,fegyelmezetten védekezik is,ha kell ! szerintem jó vásárt csináltunk ő az első új ember akinek van reális eslye,hogy bejátsza magát a kezdőbe ! idei legjobb igazolásunk !

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#49444 Hozzászólás Szerző: twopac »

előre fogom sajnálni a sok padozót!sheva vagy pizarro tuti pad kalou cole robben malouda 4esbőlpedig 2 kimarad!philips tuti megy
mindörökké chelsea!!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#49445 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Sosem láttam Malouda-t játszani, de remélem tud valamit, ha már idehoztuk...
Mondjuk már jó hír, hogy nem fizettünk érte is 20 millió felett, mint mondjuk SWP-ért...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#49446 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

viszont malouda jó játékos nagyon örülök neki ! azt se bánnám mint 2004-es idényben amikor két ballábas wingerrel álltunk fel ! remélem robben nem fosik be és marad !

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#49447 Hozzászólás Szerző: Oziris »

-Ba7u- írta:na most már hivatalos... Malouda a miénk 13.5 M £-ért.

ha úgy nézzük van 2 bal és 2 jobbszélsőnk, ez elvileg jó, de ottvan még kalou és sheva is...
Hát ha igaz "viszonylag" olcsón megusztuk!
Chelsea FOREVER!!!

GyepiVII
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007. április 10., kedd 21:35

#49448 Hozzászólás Szerző: GyepiVII »

A Lyon megállapodott a Chelsea-vel Malouda Londonba igazolásáról
Az Olympique Lyon elnöke, Jean-Michel Aulas vasárnap este bejelentette, elfogadták a Chelsea ajánlatát a támadó középályásért. Malouda vasárnap éjjel utazik Londonba, hogy másnap áteshessen a kötelező orvosi vizsgálatokon és aláírhassa új szerződését.
„A londoniak ajánlata teljesen összhangban van a mi kívánalmainkkal. Már csak Peter Kenyonnak, a Chelsea ügyvezető igazgatójának megerősítő levelére várok. – nyilatkozta Aulas elnök a klub saját televíziós csatornájának az OLTV-nek vasárnap este.

A játékosnak minden vágya teljesült ezzel, az elnök szerint Malouda még ma éjjel repülőre száll, hogy holnap délelőtt már át is eshessen a kötelező orvosi vizsgálatokon.

Kenyon korábban úgy nyilatkozott, mindenképpen szerződtetni akarják a játékost a Chelsea kedden kezdődő amerikai túrája előtt.

A hírek szerint 13,5 millió fontért Londonba igazoló francia válogatott játékos a Chelsea első nagy igazolása.

Korábban a perui Claudio Pizarrót, az angol Steve Sidwellt és az izraeli Tal Ben Haimot ingyen sikerült Londonba vinniük a kékeknek.

A 27 éves játékos 2003-ban a Guingamptól 4,5 millió euróért igazolt a Lyonhoz, amely csapattal négy bajnoki címet ünnepelhetett.

A legutóbbi szezonban 10 gólt szerzett, a 2006/07-es idény után a liga legjobb játékosának is megválasztották.

A francia válogatottban 2004 novemberében debütált, és eddig harmincszor léphetett pályára.

Malouda a 2006-os németországi világbajnokságon egészen a döntőig menetelt Raymond Domenech együttesével, ahol viszont Marcello Lippi fiainak legyőzése túl nehéz feladatnak bizonyult Zidane és társai számára. :) :D :P
Hajrá CHELSEA!!!!!!!

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#49449 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

na most már hivatalos... Malouda a miénk 13.5 M £-ért.

ha úgy nézzük van 2 bal és 2 jobbszélsőnk, ez elvileg jó, de ottvan még kalou és sheva is...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#49450 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem ezt nem kéne kézpénznek venni...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#49451 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

én azt hittem sidwelnél nagyobb barom igazolás nem lesz,de tévedtem ez a jaksi sokkal nagyobb f@sszság ! :oops: jöhetne valami fineszesebb k.pályás !

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#49452 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Oziris írta:
Zsoca87 írta:
grimrieper írta:a holland Dhenthre, a japan Nakamura, a horvath vagy szerb Papach,es a sved Johann de alomuonda az uj szerzemenyek .csak azt nem tudom hogy jol irtam a neveket.
Tudom hogy Londoni vagy meg minden, de ezeket honnan veszed 100%ra??? Mert szerintem max. Dhenthre jön.
Ja meg nem vszinü h Muri 40fös keretet akar!Mert már most is bóven megvagyunk!Amugy Drenthe rohadt jó!
azert az a Nakamura se piskota.lattam ahogy egymaga korbe szopatta a manurt a BL-ben.ketszer ugyanonnan szabad rugas es gol.pedig meg a van de nagyon szar is arra a sarokra allt es megis beszopta.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#49453 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Zsoca87 írta:
grimrieper írta:a holland Dhenthre, a japan Nakamura, a horvath vagy szerb Papach,es a sved Johann de alomuonda az uj szerzemenyek .csak azt nem tudom hogy jol irtam a neveket.
Tudom hogy Londoni vagy meg minden, de ezeket honnan veszed 100%ra??? Mert szerintem max. Dhenthre jön.
Ja meg nem vszinü h Muri 40fös keretet akar!Mert már most is bóven megvagyunk!Amugy Drenthe rohadt jó!
Chelsea FOREVER!!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#49454 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Zsoca87 írta:
grimrieper írta:a holland Dhenthre, a japan Nakamura, a horvath vagy szerb Papach,es a sved Johann de alomuonda az uj szerzemenyek .csak azt nem tudom hogy jol irtam a neveket.
Tudom hogy Londoni vagy meg minden, de ezeket honnan veszed 100%ra??? Mert szerintem max. Dhenthre jön.
£ 4.5 a japan Nakamura,valami 750.000 a horvath,es £ 4milla a sved.

kulonben a sky sport text oldalan a CFC reszen a hirek utan van egy telefon szam fizetos a CFC fanzine szama azt felhivod es ott soroljak a percre ponto s hireket. gondoltam felhivom es beirom. azonkivul Avram from a puszmusz -bol idejott o az uj foci director

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

#49455 Hozzászólás Szerző: Ailton »

s-h-i-n-e.com írta:
Oziris írta:
s-h-i-n-e.com írta:Én, mint brazil szurker, el kell hogy mondjam, hogy az idei Copa-n Alex óriási kudarc...(bár az egész csapat botrányos)... :cry:
Botrányos,de azért szerencséjük van sajna!Chilét is a 11es törte meg illetve Equadort is egy kamu 11essel verték!
Én nem vagyok azért szomorú, hogy győznek, azért viszont eléggé, hogy "enyhén szólva nézhetetlen" focit nyomnak. :cry:
pedig megszokhattad volna a Chelsea meccseken, sajnos az utóbbi időben a Chelsea is ilyen nyögvenyelősen nyeri a meccseit.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#49456 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

grimrieper írta:a holland Dhenthre, a japan Nakamura, a horvath vagy szerb Papach,es a sved Johann de alomuonda az uj szerzemenyek .csak azt nem tudom hogy jol irtam a neveket.
Tudom hogy Londoni vagy meg minden, de ezeket honnan veszed 100%ra??? Mert szerintem max. Dhenthre jön.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#49457 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

tibi71 írta:
grimrieper írta:a holland Dhenthre, a japan Nakamura, a horvath vagy szerb Papach,es a sved Johann de alomuonda az uj szerzemenyek .csak azt nem tudom hogy jol irtam a neveket.
ezek kicsodák ? tényleg jó lesz idén a fakó !! :D :lol:
nakamurát vágom idén 2x-er mattolta a mancsot a celtic szineibe ! az eggyikkel mint ha a psv-be olvastam volna,de ez csak erős tipp az echte svédnevüt még soha nem hallottam !

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#49458 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

grimrieper írta:a holland Dhenthre, a japan Nakamura, a horvath vagy szerb Papach,es a sved Johann de alomuonda az uj szerzemenyek .csak azt nem tudom hogy jol irtam a neveket.
ezek kicsodák ? tényleg jó lesz idén a fakó !! :D :lol:

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#49459 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

a holland Dhenthre, a japan Nakamura, a horvath vagy szerb Papach,es a sved Johann de alomuonda az uj szerzemenyek .csak azt nem tudom hogy jol irtam a neveket.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1227
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#49460 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Bilha: A látszat ellenére nincs túl nagy vélemény különbség köztünk, csak az zavar, ha előre leírsz valakit... :wink: (ha rosszul játszik, akkor felőlem JAZZegetheted...bááár átcsúszhatnánk abba az irányba is, hogy a jó teljesítményeket is méltatjuk...) :D
Giggs egyébként az egyik legnagyobb kedvencem azon a poszton...nem Chelsea játékos, de ez van... :wink:
Ballack, Sheva & SWP teljesítményét hasonlóan látjuk.

Válasz küldése