Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#8561 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

A hírek szerint CHO távozni akar... a gyerek mikor palyan van semmit nem nyujt...megkapta a nagy fizut oszt megint hisztizik...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#8562 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Traxver írta:
Bandi írta: Kapusnál azért szerencsére nem olyan nagy gond hogy nem 100%-os a kondija, Kepa pedig annyira hulladék hogy szerintem Lampard gyorsan be fogja dobni Mendy-t a mély vízbe. Caballero-t is berakta tavaly Kepa helyére, tehát szerintem nem kell aggódni hogy sokáig jegelni fogja. Mondjuk jó lett volna ha nem tökölünk ennyit a leigazolásán (és még mindig nem hivatalos), akkor talán már holnap a Ligakupában is védhetett volna.
Sztem ha itt lett volna 1 hónapja akkor se védene a liga kupába
Nem teljesen értem ezt most, amit írtok páran. Havertz és Werner is egyből be lett dobva a kezdőbe, arról nem tehet Lampard hogy a többi új igazolás megsérült/sérülten érkezett ezért nem álltak eddig a rendelkezésére. Egyedül Silva az, aki nem sérült, de 36 éves és elég későn kezdte az edzéseket, érthető hogy miért nem került be hétvégén a keretbe. Nyilván látja Lampard is hogy Kepa nem jó, láttuk tavaly is hogy berakta a helyére Willy-t a bajnokságban is, tehát nem fog ragaszkodni a spanyolhoz, biztos vagyok benne hogy hamar meg fogja kapni az esélyt Mendy.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#8563 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Bandi írta:
Dízel írta: Aztan jon a duma hogy sokat kihagyott bele kell razodnia, nem lehet leterhelni 90 percel, stb :roll:
Kapusnál azért szerencsére nem olyan nagy gond hogy nem 100%-os a kondija, Kepa pedig annyira hulladék hogy szerintem Lampard gyorsan be fogja dobni Mendy-t a mély vízbe. Caballero-t is berakta tavaly Kepa helyére, tehát szerintem nem kell aggódni hogy sokáig jegelni fogja. Mondjuk jó lett volna ha nem tökölünk ennyit a leigazolásán (és még mindig nem hivatalos), akkor talán már holnap a Ligakupában is védhetett volna.
Sztem ha itt lett volna 1 hónapja akkor se védene a liga kupába

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#8564 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dízel írta: Aztan jon a duma hogy sokat kihagyott bele kell razodnia, nem lehet leterhelni 90 percel, stb :roll:
Kapusnál azért szerencsére nem olyan nagy gond hogy nem 100%-os a kondija, Kepa pedig annyira hulladék hogy szerintem Lampard gyorsan be fogja dobni Mendy-t a mély vízbe. Caballero-t is berakta tavaly Kepa helyére, tehát szerintem nem kell aggódni hogy sokáig jegelni fogja. Mondjuk jó lett volna ha nem tökölünk ennyit a leigazolásán (és még mindig nem hivatalos), akkor talán már holnap a Ligakupában is védhetett volna.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#8565 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:
emsanya írta:
Pityee írta:'GOOD CHANCE MENDY WILL PLAY WEST BROM'

Edouard Mendy could be in contention to play in Chelsea's next Premier League game against West Brom, Kaveh Solhekol told The Transfer Show. (skysports)
Imadkozom erte hogy ez osszejojjon. 0 db közös edzessel is tobb hasznot tudna hozni a csapatnak.
Azért nem tennék rá nagy pénzt, hogy nem fog egyből a kezdőbe kerülni. A mi csapatunk az ilyenbe profi, hogy az új igazolást hónapokig készítik fel és majd jön a szokásos duma, hogy nincs még kondiba :D
Aztan jon a duma hogy sokat kihagyott bele kell razodnia, nem lehet leterhelni 90 percel, stb :roll:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8566 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:
Pityee írta:'GOOD CHANCE MENDY WILL PLAY WEST BROM'

Edouard Mendy could be in contention to play in Chelsea's next Premier League game against West Brom, Kaveh Solhekol told The Transfer Show. (skysports)
Imadkozom erte hogy ez osszejojjon. 0 db közös edzessel is tobb hasznot tudna hozni a csapatnak.
Azért nem tennék rá nagy pénzt, hogy nem fog egyből a kezdőbe kerülni. A mi csapatunk az ilyenbe profi, hogy az új igazolást hónapokig készítik fel és majd jön a szokásos duma, hogy nincs még kondiba :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8567 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:'GOOD CHANCE MENDY WILL PLAY WEST BROM'

Edouard Mendy could be in contention to play in Chelsea's next Premier League game against West Brom, Kaveh Solhekol told The Transfer Show. (skysports)
Imadkozom erte hogy ez osszejojjon. 0 db közös edzessel is tobb hasznot tudna hozni a csapatnak.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8568 Hozzászólás Szerző: Pityee »

'GOOD CHANCE MENDY WILL PLAY WEST BROM'

Edouard Mendy could be in contention to play in Chelsea's next Premier League game against West Brom, Kaveh Solhekol told The Transfer Show. (skysports)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#8569 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta:Luis Suárez ingyen leigazolható ebben az átigazolási időszakban, mivel a hírek szerint a Barcelona beleegyezett a szerződése felbontásába.
(Forrás: Gerard Romero)

Ha ez igaz, akkor nem semmi :shock: Ha nem jött volna Werner és nem lenne olyan féreg természetű játékos, mint amilyen, simán elfért volna itt is. Szerintem még így 33 évesen is top5 befejező csatár jelenleg. Olyan gyilkos ösztönnel rendelkezik, mint nem sok csatár, bármelyik csapatba erősítés lesz. Állítólag Atleti csap le rá és Moratát továbbpasszolják a Juvenak.
Suarez-Costa csatársor, szép páros lesznek :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8570 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Norbertoo írta:
kecske01 írta:Mar elegge megkopott a tempoja. Bayern ellen nem birt mozogni kb.
A gólja mondjuk szép volt, de tényleg nem cserélném el Timora - és remélem, hogy más sem :)
Ez egyértelmű, hísz írtam én is, hogy ha nem jött volna Werner.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolási pletykák

#8571 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

kecske01 írta:
Pityee írta:Luis Suárez ingyen leigazolható ebben az átigazolási időszakban, mivel a hírek szerint a Barcelona beleegyezett a szerződése felbontásába.
(Forrás: Gerard Romero)

Ha ez igaz, akkor nem semmi :shock: Ha nem jött volna Werner és nem lenne olyan féreg természetű játékos, mint amilyen, simán elfért volna itt is. Szerintem még így 33 évesen is top5 befejező csatár jelenleg. Olyan gyilkos ösztönnel rendelkezik, mint nem sok csatár, bármelyik csapatba erősítés lesz. Állítólag Atleti csap le rá és Moratát továbbpasszolják a Juvenak.
Mar elegge megkopott a tempoja. Bayern ellen nem birt mozogni kb.
A gólja mondjuk szép volt, de tényleg nem cserélném el Timora - és remélem, hogy más sem :)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8572 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta:Luis Suárez ingyen leigazolható ebben az átigazolási időszakban, mivel a hírek szerint a Barcelona beleegyezett a szerződése felbontásába.
(Forrás: Gerard Romero)

Ha ez igaz, akkor nem semmi :shock: Ha nem jött volna Werner és nem lenne olyan féreg természetű játékos, mint amilyen, simán elfért volna itt is. Szerintem még így 33 évesen is top5 befejező csatár jelenleg. Olyan gyilkos ösztönnel rendelkezik, mint nem sok csatár, bármelyik csapatba erősítés lesz. Állítólag Atleti csap le rá és Moratát továbbpasszolják a Juvenak.
Mar elegge megkopott a tempoja. Bayern ellen nem birt mozogni kb.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8573 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Luis Suárez ingyen leigazolható ebben az átigazolási időszakban, mivel a hírek szerint a Barcelona beleegyezett a szerződése felbontásába.
(Forrás: Gerard Romero)

Ha ez igaz, akkor nem semmi :shock: Ha nem jött volna Werner és nem lenne olyan féreg természetű játékos, mint amilyen, simán elfért volna itt is. Szerintem még így 33 évesen is top5 befejező csatár jelenleg. Olyan gyilkos ösztönnel rendelkezik, mint nem sok csatár, bármelyik csapatba erősítés lesz. Állítólag Atleti csap le rá és Moratát továbbpasszolják a Juvenak.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#8574 Hozzászólás Szerző: Crap »

Mendy elvileg a mi játékosunk közben.
Fabrizio Romano: and Edouard Mendy is a new Chelsea player, now also #CFC confirm the agreement reached on September 11th. Part of medicals already completed.


Illetve Matt Law is lehozta aki szerint végül 20m fontba egyeztunk meg.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#8575 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

edeskeves írta:
AwayRoller írta:Edeskeves, azért anno Cech sérülésekor is jól jött, hogy Cudicini mellett volt egy Hilarionk. Szóval amennyiben Caba ezzel kibékül, szerintem nem túlzás a 3 bevethető kapus
Az eleg extrem eset volt azert nyilvan megtortenhet, de mennyi ra az esely? Na majd kiderul, hogy alakul ez az egesz, szerintem Caballero(Kepa) sem hulye, hogy egy ilyen extrem szituaciora alapozna vagy gondolkodna, mikor tavaly minden eselye megvolt, hogy kiszoritsa a rekordigazolas vetelytarsat.
Caballeronak nagy valószínűséggel ez már az utolsó szezonjainak egyike lesz, nem akar ő már senkit se kiszorítani a kezdőből. :)
Illetve javaslom, nézz szét a top csapatok között, hogy milyen 2. és 3. számú kapusaik vannak. Egyszerűen sehol sem engedhetik meg maguknak, hogy formahanyatlás/sérülés esetén egy közel 40 éves kapus védjen akár hónapokig.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#8576 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta:Edeskeves, azért anno Cech sérülésekor is jól jött, hogy Cudicini mellett volt egy Hilarionk. Szóval amennyiben Caba ezzel kibékül, szerintem nem túlzás a 3 bevethető kapus
Az eleg extrem eset volt azert nyilvan megtortenhet, de mennyi ra az esely? Na majd kiderul, hogy alakul ez az egesz, szerintem Caballero(Kepa) sem hulye, hogy egy ilyen extrem szituaciora alapozna vagy gondolkodna, mikor tavaly minden eselye megvolt, hogy kiszoritsa a rekordigazolas vetelytarsat.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8577 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Egy ilyen idős kapus simán lehet harmadik számú, jo döntés. Mindig jol jön egy ilyen vésztartalék és az is lehet kapusedző lesz a klubbnál elöbb-utobb.

Mendy már úton Londonba. Rice-t írják hogy beprobáljuk még de ezt elképzelhezetlennek érzem még idén nyáron is. A westham nem fogja könnyen adni, hosszu szerződése van még, drága jelenleg. Jövőre több esély lehetne.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#8578 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Edeskeves, azért anno Cech sérülésekor is jól jött, hogy Cudicini mellett volt egy Hilarionk. Szóval amennyiben Caba ezzel kibékül, szerintem nem túlzás a 3 bevethető kapus

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#8579 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

zoli0415 írta:Gianluca Di Marzio
@DiMarzio
·#Mendy is going to #London, deal done between #Rennes and @ChelseaFC

Fabrizio Roman@FabrizioRomano
The new bid from Chelsea for Edouard Mendy has been accepted by Rennes: here we go! Deal to be completed on next days, the goalkeeper is ready to fly to London and he’ll have medicals soon. Personal terms agreed days ago. Lampard will have his new GK.
#CFC #Chelsea
Nekem valami gyanus ebben a sztoriban. Caballero tavaly masodikszamu kapuskent vedett eleg sok meccsen, most meg majd 3.szamu lesz csak? Az azt jelentene, hogy kb az eletbe nem fog vedeni mar itt es azert annyira nem rossz kapus, hogy teljesen kivonja magat a forgalombol.
Kepa marad es harcolnak Mendyvel vagy vegul megy? Nem nagyon tudok olyan csapatrol ahol 3 kapus verseng a kezdobe kerulesert es tavaly nem szorakozott Lampard siman bedobta Caballerot mikor Kepa nyelte a golokat.

Fabrizio here we go utan Mendy erkezese mar biztos (ha csak valami nagyon extra nem tortenik az orvosin pl) igy erdekesnek tunik nekem a dolog.
Mondjuk ahogy korabban irtam fogalmam sincs ki az a Mendy meg egyszer sem lattam vedeni igy nem tudom azt sem, hogy tengleg realis eselye van e elso szamu kapussa elolepnie.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#8580 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Gianluca Di Marzio
@DiMarzio
·#Mendy is going to #London, deal done between #Rennes and @ChelseaFC

Fabrizio Roman@FabrizioRomano
The new bid from Chelsea for Edouard Mendy has been accepted by Rennes: here we go! Deal to be completed on next days, the goalkeeper is ready to fly to London and he’ll have medicals soon. Personal terms agreed days ago. Lampard will have his new GK.
#CFC #Chelsea

Válasz küldése