Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4341 Hozzászólás Szerző: broduer »

Dízel írta:Örülök neki... Jobb lenne ha mindenki elkezdené az edzéseket, ha utasítást kapnak rá. Nem lenne jó, ha megint 1-2 kulcsemberünk majd formán kívül kezdje meg az új szezont, hátrányból. A kövi szeozon már fontosabb lesz Lampardnak, nem várok PL BL győzelmet nyilván, a játékosok se lesznek azon a szinten a sok kihagyás miatt (bár más csapat játékosai sem..), de az ilyen önkéntes karanténoktól nem leszünk előrébb.
Kanté nem egy olyan karakter, akinek ha nincs meg rá a nyomós oka, kihagyja az edzéseket. Tiszteletben kell tartani, hogy neki az egészség fontosabb, mint a látványsport, még akkor is, ha csupán 1 % esély van arra, hogy általa fertőződik meg valaki.

Az a nonszensz inkább, hogy bármi áron folytatni akarják ezt a bajnokságot. Nincsenek nézők, nincs kézfogás, nincs köpködés, stb... Mi értelme ennek így? Tudom, jön ősszel a vírus újabb hulláma, és addig kell leszakítani a profitot, amíg lehet, de a vérgőzös proli szurkolókon kívül, nem tudom ki örül még igazán ennek a PL szezonnak...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4342 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Örülök neki... Jobb lenne ha mindenki elkezdené az edzéseket, ha utasítást kapnak rá. Nem lenne jó, ha megint 1-2 kulcsemberünk majd formán kívül kezdje meg az új szezont, hátrányból. A kövi szeozon már fontosabb lesz Lampardnak, nem várok PL BL győzelmet nyilván, a játékosok se lesznek azon a szinten a sok kihagyás miatt (bár más csapat játékosai sem..), de az ilyen önkéntes karanténoktól nem leszünk előrébb.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4343 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:
kazomester írta:Kante innentől kihagyja az edzéseket és nem tudni mikor tér vissza. Állítólag a családjában több szívbeteg is van/volt, ezért aggódik a vírus miatt.
Ez esetben, minek ment le az első edzésre? :D Már ott is összeszedhette bőven.
amin ott volt ott még egyénileg, egymástól távol edzettek, és aznap beszélt Lamparddal, hogy a csoportoson nem akar részt venni

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4344 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Kante innentől kihagyja az edzéseket és nem tudni mikor tér vissza. Állítólag a családjában több szívbeteg is van/volt, ezért aggódik a vírus miatt.
Ez esetben, minek ment le az első edzésre? :D Már ott is összeszedhette bőven.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4345 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kante innentől kihagyja az edzéseket és nem tudni mikor tér vissza. Állítólag a családjában több szívbeteg is van/volt, ezért aggódik a vírus miatt.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4346 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5EE9326A

A srácok visszatértek és elkezdték kiscsoportokban az edzéseket. Azthiszem mindent visz a hajas Kanté :lol:
nyírja meg valaki..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4347 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5EE9326A" onclick="window.open(this.href);return false;

A srácok visszatértek és elkezdték kiscsoportokban az edzéseket. Azthiszem mindent visz a hajas Kanté :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4348 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea trigger option to extend Caballero's contract. He and Giroud now secured until the end of next season. (Matt Law)

Caballero is hosszabbitott 1 évvel. Giroud és Ő most már biztosan maradnak jövőre is.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4349 Hozzászólás Szerző: broduer »

A tegnapi téma margójára:

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... te-2763047" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4350 Hozzászólás Szerző: broduer »

Hawaii írta:
broduer írta:A véleménynyilvánítás egyben ítélkezés is valamilyen szinten igen. Az eddigi információkból (meg az egész idei CHO jelenségből) nekem innen messziről ez a kép jön le róla, vagy éppen a felsorolt pozitív példákról. Azt hiszem igyekeztem úgy fogalmazni ("tűnik távolról, "az eddigi gesztusai azt mutatják"), hogy ne úgy nézzen ki, mintha bármi is 100%-ban kijelenthető lenne. A "tipikus magyar hozzáállás" meg értelmezhetetlen és teljesen szükségtelen kommentár.
Elnézést, nem akartam átcsapni személyeskedésbe, csak nem szeretem a frissen felkapott félhírekből levont téves(?) következtetéseket. :)
Őszintén szólva nem lennék meglepve, ha ez is csak egy felfújt story lenne ebben az uborkaszezonban, várjuk ki a végét. Bízom benne, hogy több esze volt annál, hogy bárminemü bűncselekményt kövessen el. Illetve Balotellihez hasonlítani azért nagyon erősnek érzem, annak az embernek jó, ha van 80 IQ-ja.
Valóban túl korai volt következtetést levonni, csak én az ilyen storyk hallatán mindig 2 perc alatt felhúzom magam. Ezek a srácok 18-19 évesen olyan életet élhetnek, amiről minden kissrác álmodik. Ha van egy kis eszük, és kitartásuk az évek során amellett, hogy példaképekké válhatnak, olyan anyagi biztonságot építhetnek ki maguknak, hogy az életük további részében nem lesz az átlagemberhez hasonló problémájuk. Istenadta tehetséggel születtek, jókor voltak jó helyen, és csak annyi lenne a dolguk, hogy azt a pár szabályt betartsák (felelősségteljes példamutatás, megfelelő munkamorál), amit az életformájuk elvár. És sokan, mint pl Kanté, éppen ezért ennyire tiszteletreméltóak a szememben. Beszél belőlem a társadalmi irigység, de felbosszant minden ilyen botrányos eset. De ez a téma már nagyon máshova vezet...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#4351 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

broduer írta:A véleménynyilvánítás egyben ítélkezés is valamilyen szinten igen. Az eddigi információkból (meg az egész idei CHO jelenségből) nekem innen messziről ez a kép jön le róla, vagy éppen a felsorolt pozitív példákról. Azt hiszem igyekeztem úgy fogalmazni ("tűnik távolról, "az eddigi gesztusai azt mutatják"), hogy ne úgy nézzen ki, mintha bármi is 100%-ban kijelenthető lenne. A "tipikus magyar hozzáállás" meg értelmezhetetlen és teljesen szükségtelen kommentár.
Elnézést, nem akartam átcsapni személyeskedésbe, csak nem szeretem a frissen felkapott félhírekből levont téves(?) következtetéseket. :)
Őszintén szólva nem lennék meglepve, ha ez is csak egy felfújt story lenne ebben az uborkaszezonban, várjuk ki a végét. Bízom benne, hogy több esze volt annál, hogy bárminemü bűncselekményt kövessen el. Illetve Balotellihez hasonlítani azért nagyon erősnek érzem, annak az embernek jó, ha van 80 IQ-ja.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4352 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

HA olyat tett ami törvénysértő, kapja meg a jó nagy büntetést, aztán ki is lehet rakni tőlem... Inább a Gilmor féle visszafogott de melós gyerekeket erőltessük, HA CHO tényleg elszállt a hírnévtől.

DE először várjuk meg a további híreket, hogy kiderüljön, mi történt.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#4353 Hozzászólás Szerző: Traxver »

jó nagy hülyeséget csinált legyen akár hány éves. Ha beigazolódik ,hogy csúnyán megverte a lányt (aki remélhetőleg nagy korú) akkor elég durva büntetést kaphat...derékba törheti a válogatottságát is. Kíváncsi vagyok, hogy a klub mit fog lépni az ügyben.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4354 Hozzászólás Szerző: broduer »

Hawaii írta:
broduer írta:
Pogba, Balotelli, Walker, Dembele. Egyre több tette és gesztusa mutatja azt, hogy ő is egy, az irdatlan fizetésétől elszállt, hülyegyerek lesz. Engem borzasztóan taszít az ilyen viselkedés profiként. Nem akarok ilyen embereket a kedvenc csapatomba. Valakinek miért sikerül alázatosnak, és emberileg végtelenül szimpatikunak maradnia (lásd Kanté, vagy a régiek közül Cech)? De annyira messzire sem kell menni az összehasonlításhoz. Ott van a kortársa, Abraham, aki exhibicionista külseje ellenére is egy végtelenül alázatos és szimpatikus emberi karakternek tűnik távolról.
Egyelőre még azt sem lehet tudni, hogy mi is történt pontosan, de te már egyből elítéled. Tipikus magyar hozzáállás...
A véleménynyilvánítás egyben ítélkezés is valamilyen szinten igen. Az eddigi információkból (meg az egész idei CHO jelenségből) nekem innen messziről ez a kép jön le róla, vagy éppen a felsorolt pozitív példákról. Azt hiszem igyekeztem úgy fogalmazni ("tűnik távolról, "az eddigi gesztusai azt mutatják"), hogy ne úgy nézzen ki, mintha bármi is 100%-ban kijelenthető lenne. A "tipikus magyar hozzáállás" meg értelmezhetetlen és teljesen szükségtelen kommentár.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#4355 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

broduer írta:
Pogba, Balotelli, Walker, Dembele. Egyre több tette és gesztusa mutatja azt, hogy ő is egy, az irdatlan fizetésétől elszállt, hülyegyerek lesz. Engem borzasztóan taszít az ilyen viselkedés profiként. Nem akarok ilyen embereket a kedvenc csapatomba. Valakinek miért sikerül alázatosnak, és emberileg végtelenül szimpatikunak maradnia (lásd Kanté, vagy a régiek közül Cech)? De annyira messzire sem kell menni az összehasonlításhoz. Ott van a kortársa, Abraham, aki exhibicionista külseje ellenére is egy végtelenül alázatos és szimpatikus emberi karakternek tűnik távolról.
Egyelőre még azt sem lehet tudni, hogy mi is történt pontosan, de te már egyből elítéled. Tipikus magyar hozzáállás...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4356 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... aign=nsofb" onclick="window.open(this.href);return false;

Kiérdemelte a fizuemelést...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4357 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pogba, Balotelli, Walker, Dembele. Egyre több tette és gesztusa mutatja azt, hogy ő is egy, az irdatlan fizetésétől elszállt, hülyegyerek lesz. Engem borzasztóan taszít az ilyen viselkedés profiként. Nem akarok ilyen embereket a kedvenc csapatomba. Valakinek miért sikerül alázatosnak, és emberileg végtelenül szimpatikunak maradnia (lásd Kanté, vagy a régiek közül Cech)? De annyira messzire sem kell menni az összehasonlításhoz. Ott van a kortársa, Abraham, aki exhibicionista külseje ellenére is egy végtelenül alázatos és szimpatikus emberi karakternek tűnik távolról.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4358 Hozzászólás Szerző: Megyó »

https://foci.444.hu/2020/05/18/a-lakasa ... 6BxIzX2WY8" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4359 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:Nyilván a játékintelligenciájára gondolt, arra a képességére, hogy a pillanat tört része alatt milyen döntéseket tud meghozni vagy pl a helyezkedésére. Mount ebben tehetséges, ezek azok a tulajdonságok amiért tehetségesnek tartják. Sancho vagy Rashford a gyorsaságukkal és egyéb amúgy remek tulajdonságaikkal lehet, hogy perpillanat eredményesebbek, de ettől még nem feltétlen tehetségesebbek. Ha arról beszélünk (márpedig arról), hogy kik a jövő emberei, úgy már érthető Messi víziója. Most sokan jobbak mint Mount, viszont -3-5 év múlva már egyáltalán nem biztos, hogy előtte lesznek.

Én abszolút látom a srácban azt amit Lampard. Ha egy Lampard és egy Messi is így értékeli őt akik egyébként ismerik Mount pozíciójának minden skilljétm az csak megerősít abban, hogy ő a legnagyobb kincsünk perpillanat.
Termeszetesen ahogy mondtam en is latom, hogy Mount nagy tehetseg es ha minden jol alakul nagyon jo jatekos lesz belole, azt akartam mondani, hogy jelenleg meg nem elso helyre raknam ot, a szezonban mutatott hullamzo teljesitmenye miatt, mert sokszor csak Lampard szimpatiajanak koszonhette, hogy nem kerult ki hosszabb idore a kezdobol es erdemtelenul jatszatta.
Tammy pl szerintem sokkal kiegyensulyozottabb volt hozza kepest es az o elso szezonja alapjan Mount elott all nalam. Mondjuk annak orulok, hogy ilyen TOP tehetsegek miatt kell “vitaznunk” es meg van a tarsolyban 1-2 nev :P

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4360 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta:
Bandi írta:
Gaba írta:Lionel Messi Mason Mount-ról: Miután megnéztem hogy hogyan játszik, azt gondolom hogy lehetősége van arra, hogy az egyik legjobb legyen!

( Messinek ki kellett választania a 10 legjobb fiatal játékost, és Mountot rakta az első helyre.)
A következő szezonján sok fog múlni. Idén nagyon jól kezdett, de ez volt az első szezonja a PL-ben és szinte folyamatosan kezdő volt, el is fáradt egy idő után és az utóbbi időben már nem nagyon voltak jó meccsei. Ha a következő szezonban állandósítani tudja majd a formáját, akkor tényleg nagyon fényes jövő áll előtte.
Ezek ilyen szokasos valamilyen Chelsea szurkoloi oldalon jelentek meg? Vagy esetleg van valami ertelmesebb forras is? Mert Messinek elegge a szezon elejen kellett elkapnia Mountot es aztan egy ido utan nem kovetni, ha tenyleg ezt mondta volna. :roll:
Nem megbantva Mountot de azert (meg) egy pl Rashford, Sancho elegge elotte jarnak, nyilvan azert is mert nem ez az elso szezonjuk volt egy komolyabb csapatban. Mount egyertelmuen nagy tehetseg, de pl meg csapaton belul se raknam az elso helyre Tammy pl sokkal nagyobbat durrantott az elso szezonjaban.
Elegge kitalalt szaga van ennek a hirnek, de lehet csak nekem 16 nap karanten utan :lol:
Nyilván a játékintelligenciájára gondolt, arra a képességére, hogy a pillanat tört része alatt milyen döntéseket tud meghozni vagy pl a helyezkedésére. Mount ebben tehetséges, ezek azok a tulajdonságok amiért tehetségesnek tartják. Sancho vagy Rashford a gyorsaságukkal és egyéb amúgy remek tulajdonságaikkal lehet, hogy perpillanat eredményesebbek, de ettől még nem feltétlen tehetségesebbek. Ha arról beszélünk (márpedig arról), hogy kik a jövő emberei, úgy már érthető Messi víziója. Most sokan jobbak mint Mount, viszont -3-5 év múlva már egyáltalán nem biztos, hogy előtte lesznek.

Én abszolút látom a srácban azt amit Lampard. Ha egy Lampard és egy Messi is így értékeli őt akik egyébként ismerik Mount pozíciójának minden skilljétm az csak megerősít abban, hogy ő a legnagyobb kincsünk perpillanat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése