Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#49601 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

"Florent Malouda mindenképpen távozni szeretett volna a Lyontól, ahol már nem talált új kihívást. A 28 éves szélső iránt szépszámmal akadtak érdeklődők is, elsősorban a Premiershipből, ahonnan a Liverpool, az Arsenal és a Chelsea is szívesen látta volna a francia válogatottat. A legkitartóbbnak a Liverpool tűnt, de a francia BMC rádió értesülései szerint mégis a Chelsea lett a befutó."

"Malouda készpénzért és Lassana Diarra játékjogáért, azaz összesen körülbelül 17M fontért cserébe költözik Londonba. Malouda a Chelsea idei negyedik igazolása, Steve Sidwell, Claudio Pizarro és Tal Ben Haim után, de ő az első akiért fizettek is most nyáron."

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :( :( TopFoci.hu
Ne menjen el Diarra.. :(

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#49602 Hozzászólás Szerző: Ricko »

ZenZo írta:
Ricko írta:Reggeli friss:
Mancienne-t kölcsönbe akarja a Volves a köv. szezonra.
A Chelsea érdeklődik Royston Drenthe iránt, de ő nem akar még ien fiatalon a Chelsea-be igazolni.
Pato csak a brazil liga vége után érkezne.
Ha nézed a főoldalt is, nem csak a fórumot, ez már tegnap óta olvasható (a Mancienne-est kivéve) :wink: Gyorsabbak vagyunk, mint a világ :)
reggel kicsit méla voltam nem pedig friss :)
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#49603 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:
felixketchup írta:Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én örülnék annak, ha a két ifjú olasz, Montolivo és Pazzini a Chelseat erősítené. Jó befektetés lenne a jővőre nézve!
Hát a múltat tekintve jó befektetés lehetne a két olasz, Zola és DiMatteo miatt kezdtem (többek közt) Chelsea meccseket nézni, s megszeretni a klubot :) de a fent említett két srácot nem igazán ismerem. Amióta olvastam/írtam, hogy figyeljük őket, próbáltam kideríteni valamit róluk, de nem sok sikerrel jártam. Az U21-en látta valaki őket?
Pazzini 3at rakott a new Wembley nyitómeccsen az angol - olasz u21es meccsen!Az u21 Eb-n csak a holland -angol meccset láttam neten, meg pár meccs góljait youtube-on!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49604 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Pethy írta:Villa lenne nagy fogás, adnánk érte Sevát + max 5-10 millát 8)
Remélem ezt te sem gondolod komolyan. Olvass utána egy kicsit (azt most nem tudom, hogy ebben a topikban e, vagy máshol de már volt szó róla), attól meg, hogy Sevának nem sikerült túl jól az első szezonja nálunk, azt te sem mondhatod komolyan, hogy egy ilyen bőregér többet ér nála... :roll:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49605 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

felixketchup írta:Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én örülnék annak, ha a két ifjú olasz, Montolivo és Pazzini a Chelseat erősítené. Jó befektetés lenne a jővőre nézve!
Hát a múltat tekintve jó befektetés lehetne a két olasz, Zola és DiMatteo miatt kezdtem (többek közt) Chelsea meccseket nézni, s megszeretni a klubot :) de a fent említett két srácot nem igazán ismerem. Amióta olvastam/írtam, hogy figyeljük őket, próbáltam kideríteni valamit róluk, de nem sok sikerrel jártam. Az U21-en látta valaki őket?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#49606 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ZenZo írta:Nem tudom különben ti hogy vagytok ezzel a Pato gyerekkel? Bár igencsak valószínű az érkezése, de én nem vágom hanyatt magam tőle. 17 milláért elég sok játékost meg lehet vásárolni, és hát oké, hogy fiatal, és tehetséges az elmondások alapján, de mégis, ennél azért én biztosabbra mennék. Elég nagy zsákbamacska olyan játékost venni, aki eddig csak hazájában, a tengerentúlon lépett pályára. Elég rizikósnak tartom, hogy az angol bajnoki első osztály egyik bajnokesélyes csapatába szerződjön. Aztán - mint azt többen írtátok - lehet, sőt, valószínű, hogy először kölcsönbe megy valahova, aztán majd a PSV, és csak utána jön hozzánk, de ezért talán 17 milla sok. Főleg ha azt vesszük, hogy az első csapatba érkező játékosok egytől-egyig ingyen voltak. Ez lehet, hogy mit sem von le az értékükből, csak hát naaa... Nem az zavar, hogy ingyen játékosokat vettünk, dehogy. Ez a része rendben van, sőt. Többen itt ezt vártátok JM-től. Szerintem kicsit kockás. Mint mindig: majd meglátjuk.
mar megis vettuk ot . Januartol mar jatszhat nalunk.maga Ronaldinho nyilatkozta hogy o se latott meg ekkora tehetseget. de ez akkor se mond semmit. majd ha belep neki egy ketto Angol vedo akkor meglatjuk hogy mit csinal. volt mar ennel tobb penz is amit kidobtunk 9lasd Veron) ha meg bejon akkor meg ingyen volt.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#49607 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Villa lenne nagy fogás, adnánk érte Sevát + max 5-10 millát 8)

Avatar
felixketchup
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007. június 24., vasárnap 9:25

#49608 Hozzászólás Szerző: felixketchup »

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én örülnék annak, ha a két ifjú olasz, Montolivo és Pazzini a Chelseat erősítené. Jó befektetés lenne a jővőre nézve!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#49609 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Ailton írta:az eurosport.com csinált egy összeállítást az angliai játékosmozgásokról, hogy mi várható. Hát íme a lista:
Chelsea

Érkezett: Steve Sidwell (Reading), Claudio Pizarro (Bayern Munich), Tal Ben Haim (Bolton)

Távozott: Nuno Morais (APOEL Nicosia)
Találgatások

Érkezhet: David Villa (Valencia, 30 millió), Carlos Tevez (West Ham, 30 millió), Florent Malouda (Lyon, 17 millió) Fernando Torres (Atletico Madrid, 20 millió)

Távozhat: Claude Makelele (PSG), Arjen Robben (Real Madrid, Barcelona, 12 millió)
Robbenért az a 12milla elég vicces :lol:
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#49610 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ailton írta:az eurosport.com csinált egy összeállítást az angliai játékosmozgásokról, hogy mi várható. Hát íme a lista:
Chelsea

Érkezett: Steve Sidwell (Reading), Claudio Pizarro (Bayern Munich), Tal Ben Haim (Bolton)

Távozott: Nuno Morais (APOEL Nicosia)
Találgatások

Érkezhet: David Villa (Valencia, 30 millió), Carlos Tevez (West Ham, 30 millió), Florent Malouda (Lyon, 17 millió) Fernando Torres (Atletico Madrid, 20 millió)

Távozhat: Claude Makelele (PSG), Arjen Robben (Real Madrid, Barcelona, 12 millió)
Hát ezek közül szerintem Villa és Torres esélytelen, Tevez meg Malouda ügyéből még bármi lehet. Robben tuti nem megy el, de Makelele maradására nem vennék mérget.

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

#49611 Hozzászólás Szerző: Ailton »

az eurosport.com csinált egy összeállítást az angliai játékosmozgásokról, hogy mi várható. Hát íme a lista:
Chelsea

Érkezett: Steve Sidwell (Reading), Claudio Pizarro (Bayern Munich), Tal Ben Haim (Bolton)

Távozott: Nuno Morais (APOEL Nicosia)
Találgatások

Érkezhet: David Villa (Valencia, 30 millió), Carlos Tevez (West Ham, 30 millió), Florent Malouda (Lyon, 17 millió) Fernando Torres (Atletico Madrid, 20 millió)

Távozhat: Claude Makelele (PSG), Arjen Robben (Real Madrid, Barcelona, 12 millió)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#49612 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Szerintem le fogjuk igazolni, de nem 17 vagy 18 millióért...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49613 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nem tudom különben ti hogy vagytok ezzel a Pato gyerekkel? Bár igencsak valószínű az érkezése, de én nem vágom hanyatt magam tőle. 17 milláért elég sok játékost meg lehet vásárolni, és hát oké, hogy fiatal, és tehetséges az elmondások alapján, de mégis, ennél azért én biztosabbra mennék. Elég nagy zsákbamacska olyan játékost venni, aki eddig csak hazájában, a tengerentúlon lépett pályára. Elég rizikósnak tartom, hogy az angol bajnoki első osztály egyik bajnokesélyes csapatába szerződjön. Aztán - mint azt többen írtátok - lehet, sőt, valószínű, hogy először kölcsönbe megy valahova, aztán majd a PSV, és csak utána jön hozzánk, de ezért talán 17 milla sok. Főleg ha azt vesszük, hogy az első csapatba érkező játékosok egytől-egyig ingyen voltak. Ez lehet, hogy mit sem von le az értékükből, csak hát naaa... Nem az zavar, hogy ingyen játékosokat vettünk, dehogy. Ez a része rendben van, sőt. Többen itt ezt vártátok JM-től. Szerintem kicsit kockás. Mint mindig: majd meglátjuk.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#49614 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Az Internacional alelnöke, Giovanni Luigi szerint semmiféle megegyezés nem született a két klub között Pato ügyében... :roll:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49615 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ricko írta:Reggeli friss:
Mancienne-t kölcsönbe akarja a Volves a köv. szezonra.
A Chelsea érdeklődik Royston Drenthe iránt, de ő nem akar még ien fiatalon a Chelsea-be igazolni.
Pato csak a brazil liga vége után érkezne.
Ha nézed a főoldalt is, nem csak a fórumot, ez már tegnap óta olvasható (a Mancienne-est kivéve) :wink: Gyorsabbak vagyunk, mint a világ :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#49616 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ricko írta: Pato csak a brazil liga vége után érkezne.
Szerintem utána is kölcsön fogjuk adni, nem fog munkavállalásit kapni, ez szinte biztos.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#49617 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Reggeli friss:
Mancienne-t kölcsönbe akarja a Volves a köv. szezonra.
A Chelsea érdeklődik Royston Drenthe iránt, de ő nem akar még ien fiatalon a Chelsea-be igazolni.
Pato csak a brazil liga vége után érkezne.
Yes, We BLUE!!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#49618 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Chelseafan írta:
s-h-i-n-e.com írta:
Chelseafan írta: Umbro-ra biztos nem... :)

húúú, b@sszus... :oops: :lol:
akkor erről ennyit... :D
Amúgy én nem tudom, de gondolom egy rivális cég mezét nem feliratozzák. :) Ha már az Adidas teljesen kiűzte az Umbro-t... :)
szerintem vállalják a régire is....a betűt kell megfiezetned..és az umbrora és adidasra is ugyanannyiban fáj...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49619 Hozzászólás Szerző: undertow »

notw :)

egyebkent ugyse kapna munkavallalasit, kolcson kene adnunk valahova.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#49620 Hozzászólás Szerző: Ricko »

A West Ham most már 11m fontot ajánl SWP-ért :!:
Yes, We BLUE!!!

Válasz küldése