Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4661 Hozzászólás Szerző: Dante »

Jó hogy fejlődött, nyárig alig volt angol játékosunk. Rengeteg behind the scene videóban hallani, hogy a spanyol, portugál az alap nyelv. Idén ez tuti változott az angol stábbal, meg a 7 felnőtt angol játékosunkkal.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4662 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:Lampard confirms Jorginho is our vice-captain. He reiterates what a good character he is around the place and says it's important to note how much his English has improved. :)
Ezt is köszönjük neked Lamps bácsi :).

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4663 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Lampard confirms Jorginho is our vice-captain. He reiterates what a good character he is around the place and says it's important to note how much his English has improved. :)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#4664 Hozzászólás Szerző: focimark »

kazomester írta:
Szabi írta:Tammy, Tomori és Mount is az angol keretben Barkley mellett!

Zouma pedig a franciákhoz kapott behívót.
Barkley mi a brácsát keres állandóan a keretben, az számomra érthetetlen :) Monjduk már az is vmi, hogy a kb. 2 éve az ég világon semmit nem mutató Alli-t kitette Southgate. Gondolom egyszerre csak 1 "nagy" döntést képes meghozni :D
Barkley nem csak, hogy mindig ott van a válogatottban, de általában a 10-es mezt is ő szokta viselni. :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4665 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:Tammy, Tomori és Mount is az angol keretben Barkley mellett!

Zouma pedig a franciákhoz kapott behívót.
Barkley mi a brácsát keres állandóan a keretben, az számomra érthetetlen :) Monjduk már az is vmi, hogy a kb. 2 éve az ég világon semmit nem mutató Alli-t kitette Southgate. Gondolom egyszerre csak 1 "nagy" döntést képes meghozni :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4666 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Tammy, Tomori és Mount is az angol keretben Barkley mellett!

Zouma pedig a franciákhoz kapott behívót.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4667 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:https://www.chelseafc.com/en/news/2019/ ... -chelsea-n

Jó kis cikk az egyik legmegosztóbb játékosunkkal, Jorginhoval. Az én véleményem is megváltozott vele kapcsolatban és le a kalappal az idei teljesítmény előtt, pár hónapja nem gondoltam, hogy így megfogom őt kedvelni. Jelenleg Rüdi és Azpi után neki adnám a leghamarabb a CSK karszalagot!
Én is így gondolom és ebben Lampsnak nagy szerepe van. Sarrinál az unalomig tolt oldal és hátra passzok miatt nem volt használva. Most ütközik, indít, szervez, sokkal jobban fekszik neki is a direkt futball.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4668 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.chelseafc.com/en/news/2019/ ... -chelsea-n" onclick="window.open(this.href);return false;

Jó kis cikk az egyik legmegosztóbb játékosunkkal, Jorginhoval. Az én véleményem is megváltozott vele kapcsolatban és le a kalappal az idei teljesítmény előtt, pár hónapja nem gondoltam, hogy így megfogom őt kedvelni. Jelenleg Rüdi és Azpi után neki adnám a leghamarabb a CSK karszalagot!
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4669 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nekem ittasnak tűnik a dőlöngélésből ítélve. Ha jól tudom, akkor a Burnley-nél lenne olyan, akivel együtt tud balhézni az adott éjszakákon. #firstchoicepenaltytaker

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4670 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#4671 Hozzászólás Szerző: focimark »

:lol: nem tudom, hogy trollkodik, vagy tenyleg ilyen sokat kepzel magarol?
Kép

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4672 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kiderült egyébként, hogy Giroud betegség miatt hagyta ki a legutóbbi két meccset.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4673 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem velünk kapcsolatos, de érdekes:
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... do-2723491" onclick="window.open(this.href);return false;

Balotellit kérdezték arról, hogy ráránt-e otthon amikor eszébe jut, hogy Ronaldo ellen játszhat. Nem is ez az érdekes, hanem amit nyilatkozott a munkáról és a céljairól. Csak azért érdekes, mert sosem érdekelte a munka és sose voltak céljai, de így 30 éves fejjel úgy néz ki, hogy kezd benőni a feje lágya ennek a tékozló fsznak:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4674 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Lamps meccs utáni nyilatkozatából sajnos úgy tűnik, hogy egyelőre biztosan számít Willianre... :?

“[Pulisic] is not a victim of the injuries, but just that I have a squad to pick from. He played before that a few games, Willian has come back in and been sharp and good. I decided to go with Mason today because we needed to stay strong in midfield and push Mason up higher up the pitch. It is just my choice to make and he will get ample opportunities.”

Ezek szerint tehát a kérdéses inkább Mount kezdetése volt tegnap (szimplán taktikai okokból, a hétközi sérülésétől eltekintve), semmint a brazilé.

Pulisic mellőzéséről is kérdezték:
“He is a young player. As much as everyone is talking about Mason, Tammy, Tomori, he is younger than some of them so his chances will come. [It’s not about being settled], I can’t talk exactly for him, but it’s just the choice I have to make."

“There is him on the bench, Pedro, Ross Barkley, Batshuayi who deserves more minutes for the way that he is training at the moment.”


Nekem kicsit mellébeszélésnek tűnik, persze még csak egy hónap telt el, de CHO-ék visszatérésével csak nehezebb dolga lesz kezdőbe kerülni. Megtudtuk viszont, hogy Batshuayi edzésmunkája meggyőzte.

Emerson sérülése hasonló, mint amiből visszatért, Chris-szel kapcsolatban pedig azt mondta, hogy első blikkre annyira nem tűnik komolynak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#4675 Hozzászólás Szerző: Bandi »

CHO gólt lőtt az U23-ban. Ő és James is 75 percet játszottak.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4676 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:Na végül lamps azt mondta van esély rá hogy Mount játsszon holnap.
Ha okosak akkor nem dobják be, mint Kantét és Tonit. Nem kéne egy súlyos sérülés.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4677 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Na végül lamps azt mondta van esély rá hogy Mount játsszon holnap.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#4678 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

focimark írta:Ha már Kepa, ebben a szezonban közel sem emlékeztet a tavalyi önmagára, nem is emlékszem, hogy volt-e már bravúrja a szezonban? Pedig az előzőben azért akadt bőven és pár bekapott gólban is benne volt már idén.
Szerintem őt akkor kezdjük elővenni, hogyha a védelemről egyértelműen kimondható, hogy meg lett szervezve normálisan.
Már az előszezonban is probléma volt a rögzített helyzetek levédekezése, és ez azóta sem változott. Nem fogom összeszámolni, hogy összesen hány gólt kapott emiatt Kepa, de az összesnek legalább a harmada, ha nem inkább a fele. Legalábbis ennyire becsülném.
Könnyű előszedni a kapusokat, hogy nem hozza a bravúrokat, de igazából ő az utolsó védvonal, ott már nem igazán lehet javítani a hibákat... (Kivéve ha Ashley Colenak hívnak)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#4679 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ha már Kepa, ebben a szezonban közel sem emlékeztet a tavalyi önmagára, nem is emlékszem, hogy volt-e már bravúrja a szezonban? Pedig az előzőben azért akadt bőven és pár bekapott gólban is benne volt már idén.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4680 Hozzászólás Szerző: Bubi »

FFT interjú Thomas Gravesennel, részlet:

Nem igazán. Bár csodálatos időszakot töltöttem a Celticben, újra jönni kezdtek a gólok. Tökéletesen sikerült mesterhármas volt, egy gól jobbal, egy ballal, egy pedig fejjel. Másfél évet töltöttem a csapatban, és nagyon szívesen maradtam volna még, de nem működött a kapcsolatunk az edzővel, Gordon Strachannal. Másként láttam a labdarúgást, mint ő. Összerakta azt a csapatot, és ezt tisztelnem kell benne. Harcolhatsz, ahogyan csak tudsz, megmutathatod az edzésen, hogy elég jó vagy, szerezhetsz akár mesterhármast is, ha az edző nem téged akar, nincs mit tenned. Nem mondhatod neki azt, hogy nem tehet ki a csapatából, mert játszani akarsz. Egyedül a Chelsea kapusa, Kepa merte azt mondani, hogy nem megy le, mert nem akar. Én ilyet sohasem tettem, ő viszont maradt.

:D Egyébként tényleg, valószínűleg nem sok ilyen történt eddig a történelemben:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése