Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Edzőkérdés

#641 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én is leírtam több alkalommal is az aggályaimat Lamps kinevezésével kapcsolatban. Nem feltétlen amiatt aggódhatunk, hogy a szakmai tudása kevés lenne, hanem a klubot igazgató emberek esetenkénti dilettanizmusa miatt - legalábbis sportszakmai szempontból.

Kicsi rá az esély, hogy minden jól forogja ki magát a témával kapcsolatban, de ha így lesz az nem csak egy megoldás lehet, hanem az egyik legjobb út a továbbikat nézve, hosszútávon gondolkodva - legalábbis szerintem. Jó esetben kiderül, hogy lehet e építkezni a saját szintjükön kiemelkedő utánpótlásra, illetve, hogy egy friss szemléletű, berögződéseket még nélkülöző edző kihasználja e a keretben és kölcsönjátékosokban rejlő potenciált. Szerintem nem profi dolog az, hogy bizonyos játékosokat meg se néz az aktuális edző, nem beszél velük, hogy meg tudják e oldani a szükséges instrukciókat, új szerepkört. Remélem ilyen nem lesz és akkor a meglévő emberekből összeállított legjobb keret lehet/ne.

Ha nem Lamps-ról lenne szó, akkor is azt tartanám ideálisnak, ha egy olyan edző kapja meg az állást, aki otthonosan mozog az angol közegben, tisztában van a klub erősségeivel (loan army, akadémia) és gyengeségeivel (nem mennyiség, hanem minőség kell, illetve tartás, ami a korábbi kiegyensúlyozottsághoz vezethet).

Az ő személye viszont extra motiváció lehetne azok számára, akik az ő keze alatt fejlődnek tovább, gondolok itt az angoljainkra, akik őt figyelték egész gyerekkorukban, legalább felének példaképe, nem pedig egy idegen test, aki vagy igyekszik beilleszkedni, vagy nem.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Edzőkérdés

#642 Hozzászólás Szerző: laczze »

Dízel írta:
laczze írta:Derby szurkolók kivannak akadva Lampard ra, egy részük legalábbos.
Van aki szerint F**ing Snake.
De nem tudom mit várnak, az megvan nekik hogy Chelsea és legenda és a szíve egyik fele kék neki? Nem értem a kiakadásuk okát.
az első adandó alkalom adtán amikor visszahívja a régi klubja már ugrik is.
Azért itt álljunk meg egy szóra, gondolom a Chelsea az élete és egy álma valósul meg, ha most nem fogadja el kitudja lehet nem lesz már rá alkalma, ráadásul sajtó, szurkolók, de még a volt játékosok is azt mondják Lampard most nem hagyhatja cserben a Chelseat.
Ezek után ki nem vállalná el a helyében?!
A Derby szurkolók ezekkel tisztában lehetnének azért, persze megértem részben őket de nem egy Citybe vagy másik csapatba megy hanem oda ahová tartozik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára laczze 2019. június 25., kedd 16:33-kor.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Edzőkérdés

#643 Hozzászólás Szerző: focimark »

Michael Ballack will be part of Frank Lampard's coaching staff at Chelsea, according to Sky Germany.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Edzőkérdés

#644 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta:
laczze írta:Derby szurkolók kivannak akadva Lampard ra, egy részük legalábbos.
Van aki szerint F**ing Snake.
De nem tudom mit várnak, az megvan nekik hogy Chelsea és legenda és a szíve egyik fele kék neki? Nem értem a kiakadásuk okát.
Az oké, hogy nálunk lett legenda és kék vérű, de 1 éve van csak a derbynél, valamit elkezdett és nagyon is jó úton járt, most meg az első adandó alkalom adtán amikor visszahívja a régi klubja már ugrik is. Én total megértem a derby szurkolókat, total megértem Lampardot, meg hát minket is, mert hát sokak álma, hogy Frank átvegye a csapatot.
Saját véleményem, hogy kurvára el van ez kapkodva. Én látom benne a lehetőséget és a felívelő pályát, de nekem ez úgy tűnik kicsit, mintha oké Sarrit elcsalták, a szurkulók meg Lampardot akarják akkor miért ne. Magyarul kényszerből történik az egész.
Imádnám, ha Lampard lenne az edző, de elkapkodás szagot érzek.
Az is. Korábban már leírtam az aggodalmaimat, őszintén remélem, hogy jól sül el a dolog, de ha mégsem, remélem Abra és a bandája is bukik vele együtt. Nagy kockázatot vállal el ezzel a klub, és itt nem is a(z ideiglenes) visszaesésre gondolok, ha nem arra, hogy mi lesz ha Lamps esetleg nem válik be. Azt nem akarhatják zsebre tenni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Edzőkérdés

#645 Hozzászólás Szerző: Dízel »

laczze írta:Derby szurkolók kivannak akadva Lampard ra, egy részük legalábbos.
Van aki szerint F**ing Snake.
De nem tudom mit várnak, az megvan nekik hogy Chelsea és legenda és a szíve egyik fele kék neki? Nem értem a kiakadásuk okát.
Az oké, hogy nálunk lett legenda és kék vérű, de 1 éve van csak a derbynél, valamit elkezdett és nagyon is jó úton járt, most meg az első adandó alkalom adtán amikor visszahívja a régi klubja már ugrik is. Én total megértem a derby szurkolókat, total megértem Lampardot, meg hát minket is, mert hát sokak álma, hogy Frank átvegye a csapatot.
Saját véleményem, hogy kurvára el van ez kapkodva. Én látom benne a lehetőséget és a felívelő pályát, de nekem ez úgy tűnik kicsit, mintha oké Sarrit elcsalták, a szurkulók meg Lampardot akarják akkor miért ne. Magyarul kényszerből történik az egész.
Imádnám, ha Lampard lenne az edző, de elkapkodás szagot érzek.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Edzőkérdés

#646 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta:Derby County can confirm that they have granted permission for Chelsea to speak to Frank Lampard about the vacant managerial position at Stamford Bridge.
https://www.dcfc.co.uk/news/2019/06/clu ... nk-lampard" onclick="window.open(this.href);return false;
Vehetjük félhivatalosnak? 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Edzőkérdés

#647 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

laczze írta:Derby szurkolók kivannak akadva Lampard ra, egy részük legalábbos.
Van aki szerint F**ing Snake.
De nem tudom mit várnak, az megvan nekik hogy Chelsea és legenda és a szíve egyik fele kék neki? Nem értem a kiakadásuk okát.
A világon kb. bárhol, bármilyen emberi csoportosulásnál vannak akik a szélsőség irányaiba mennek el. Ez "normális", hogy ilyen reakció is van, biztos van olyan szélsőség is, hogy F Genius, csak annál több az IQ, minthogy leírja. Ez olyan, mint a Szovjetúnió, ne próbáld megérteni, ebben hinni kell! :lol: :lol:

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Edzőkérdés

#648 Hozzászólás Szerző: laczze »

Derby szurkolók kivannak akadva Lampard ra, egy részük legalábbos.
Van aki szerint F**ing Snake.
De nem tudom mit várnak, az megvan nekik hogy Chelsea és legenda és a szíve egyik fele kék neki? Nem értem a kiakadásuk okát.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Edzőkérdés

#649 Hozzászólás Szerző: Dante »

Azért sajnálom a Derby-t, nekik ez hasonló helyzet, mint ami nekünk volt Hazard-ral, ezen csamcsog a média 3 hete.

Persze ilyen ez, meg legalább nem csináltuk amit a Bayern CHO-val.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Edzőkérdés

#650 Hozzászólás Szerző: focimark »

Derby County can confirm that they have granted permission for Chelsea to speak to Frank Lampard about the vacant managerial position at Stamford Bridge.
https://www.dcfc.co.uk/news/2019/06/clu ... nk-lampard" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#651 Hozzászólás Szerző: Gaba »

BREAKING: Newcastle United have confirmed that Rafael Benitez will leave the club when his contract expires on June 30th.

Erre vártunk! Welcome Rafa! 8) :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Edzőkérdés

#652 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:
Gaba írta:Frank Lampard to be announced as new Chelsea manager within 48 hours, claims
-@talkSPORT
FC 48 óra
Mondjuk neki nem kell nyelvet tanulnia, ismerkedni a közeggel, játékosokat felmérni és a többi szokásos. Igazolni sem tudunk, úgyhogy időben vagyunk. (Gondolom az sem véletlen, hogy Hazard-on és Aina-n kívül senki nem lett eladva, náluk nem volt választás)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#653 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:Frank Lampard to be announced as new Chelsea manager within 48 hours, claims
-@talkSPORT
FC 48 óra

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#654 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Frank Lampard to be announced as new Chelsea manager within 48 hours, claims
-@talkSPORT

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Edzőkérdés

#655 Hozzászólás Szerző: Pityee »

A jó öreg Drogba papa liveolt ma egyet az instájáról Rio Ferdinand közreműködésével. A videó lényege az volt, hogy Drogba megkérdezte Riot, hogy mi a véleménye arról, hogy esetleg Lamps lesz a következő edzőnk. Rio erre röviden annyit válaszolt, hogy Lampsnak muszáj elvállalnia ezt a lehetőséget, a Chelseanek szüksége van rá. :)

Közben lehozták cikkben is:
https://keresztlabda.hu/2019/06/23/ferd ... e-van-rad/" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#656 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Traxver írta:
emsanya írta:
laczze írta:Szvsz ha mi hívjuk (Chelsea) akkor nem fog nemet mondani Lampard.
Viszont mint sokan én is féltem őt a vezetőségtől, mert ha képesek leszünk 1 év után búcsút inteni neki is akkor az minden eddiginél durvább lenne. Akkor inkább ne is jöjjön.
Szebben tudna ez a dolog kibontakozni ha pár èv múlva Terryvel mint másodedző érkeznének. Aztán jöhet Drogba és happy.
Történjen bármi, kizárt hogy jelen állapotban 1 év után kirúgják. Kiesni nem fogunk, más elvárás kb nem lesz és nem is lehet, így hogy nem igazolhatunk.
reális hely sztem a nemzetközi kupa indulás lesz
Én még azt sem várom el első évben. Nem igazolhatunk és nem csak a top 6 többi tagja erősít brutálisan, de még a mögöttük levők is belehúznak. Mi eladtuk a legjobb játékosunk, nem tudjuk potolni, uj fiatal edző, fiatal játékosok stb.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1676
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Edzőkérdés

#657 Hozzászólás Szerző: Traxver »

emsanya írta:
laczze írta:Szvsz ha mi hívjuk (Chelsea) akkor nem fog nemet mondani Lampard.
Viszont mint sokan én is féltem őt a vezetőségtől, mert ha képesek leszünk 1 év után búcsút inteni neki is akkor az minden eddiginél durvább lenne. Akkor inkább ne is jöjjön.
Szebben tudna ez a dolog kibontakozni ha pár èv múlva Terryvel mint másodedző érkeznének. Aztán jöhet Drogba és happy.
Történjen bármi, kizárt hogy jelen állapotban 1 év után kirúgják. Kiesni nem fogunk, más elvárás kb nem lesz és nem is lehet, így hogy nem igazolhatunk.
reális hely sztem a nemzetközi kupa indulás lesz

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#658 Hozzászólás Szerző: emsanya »

laczze írta:Szvsz ha mi hívjuk (Chelsea) akkor nem fog nemet mondani Lampard.
Viszont mint sokan én is féltem őt a vezetőségtől, mert ha képesek leszünk 1 év után búcsút inteni neki is akkor az minden eddiginél durvább lenne. Akkor inkább ne is jöjjön.
Szebben tudna ez a dolog kibontakozni ha pár èv múlva Terryvel mint másodedző érkeznének. Aztán jöhet Drogba és happy.
Történjen bármi, kizárt hogy jelen állapotban 1 év után kirúgják. Kiesni nem fogunk, más elvárás kb nem lesz és nem is lehet, így hogy nem igazolhatunk.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#659 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Who is the best candidate for the next Chelsea manager?

Didier Drogba “well, the one who is in line to get it, Frank Lampard”

When is he getting appointed?

Drogba “reeeelax, reeelax” and smiles...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Edzőkérdés

#660 Hozzászólás Szerző: laczze »

Szvsz ha mi hívjuk (Chelsea) akkor nem fog nemet mondani Lampard.
Viszont mint sokan én is féltem őt a vezetőségtől, mert ha képesek leszünk 1 év után búcsút inteni neki is akkor az minden eddiginél durvább lenne. Akkor inkább ne is jöjjön.
Szebben tudna ez a dolog kibontakozni ha pár èv múlva Terryvel mint másodedző érkeznének. Aztán jöhet Drogba és happy.
Drogba,Lampard,Terry <3

Lezárt