Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#49661 Hozzászólás Szerző: kdako »

Topfoci.hu a forrás, az mno meg birka módon átveszi, szóval ennyit erről...egyelőre
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49662 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

dunyha írta:Érdekes a magyar oldalak meg Malouda-t már tényként közlik.pl:

http://www.mno.hu/index.mno?cikk=416798 ... rect=false
Na most ugye két verzió adott:
1. Valamit tudnak az időutazásról, esetleg belső kapcsolataik vannak :)
2. Ennyit a magyar médiáról...

Ki-ki válassza ki a magának szimpatikusat :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

#49663 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Érdekes a magyar oldalak meg Malouda-t már tényként közlik.pl:

http://www.mno.hu/index.mno?cikk=416798 ... rect=false

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#49664 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

A Lyonnál tagadják, hogy bármilyen megegyezés lenne a két klub között Malouda ügyében. Se ajánlat, se csereüzlet.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49665 Hozzászólás Szerző: undertow »

legalabb 10 ifi jott, az utanpotlas topicban van linkelve a kapcsolodo hir a hivatalos oldalrol.

sot, tore le is forditotta

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#49666 Hozzászólás Szerző: Ricko »

thx
Yes, We BLUE!!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#49667 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Ricko írta:Valaki összegezné az ifikkel és mindennel együtt, azt hogy kik érkeztek és távoztak eddig :?:
Érkeztek:
Steve Sidwell, Claudio Pizarro, Tal Ben Haim, Jacob Mellis, Danny Philliskirk, Jan Sebek, Niclas Heimann, Connor Clifford, Alex (szinte biztos).

Távoztak:
Hernan Crespo, Nuno Morais, Tom Bird, Sam Hurrell, Tomi Saarelma.

Sztem ennyi. :)

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#49668 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Valaki összegezné az ifikkel és mindennel együtt, azt hogy kik érkeztek és távoztak eddig :?:
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#49669 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Etelkozi írta:Nos, ebben nem tudom, hogy ki a nagyobb hibás, Ballack vagy Mourinho.

De kiváncsi vagyok.
nem mondom hogy ballack 100% ban de nagyobb részt ő. Muri lehetetlen taktikája még nem ok arra hogy egy pankrátor külsejü 30 éves NÉMET (!!!) világsztár (nem is csak egy "átlagos" sztár, csapatkapitény és még millio elismerés) visszafejlödjön egy labdaszedő szintjére.
csak nézd meg mit csinált egész évben ballack amikor a pályán volt.
előre passzok általában árnyékra mentek (ki magasan a pályárol) vagy hátra, de az is az első emberhez :) nem bonyolitotta tul :) kapura lövés 0, pont tőlle... futás néha 0 néha sok de céltalanul... hiába futott egyszerüen hibásan játszott. rosszul... volt ugy hogy Lampi nem volt a pályán és akkor sem tudott semmit sem mutatni pedig akkor csak ő volt a szervező.
amugy sztem nincs mit ezen vitatni, mármint hogy ő jo e vagy sem a Chelseaben és a Plben. azaz hogy motiváltan játszik e. ugy lett az évlegrosszabb igazolása hogy ingyen jött, tehát nem hogy nem érte meg a "pénzét" szinte a csapat kárára volt a szürke karakterével.
borzaszto mérges vagyok rá mert tom hogy Parker, Kezman és a többi srác akikbe az ambicio 100* akkora volt most a szarban vannak (karrier szempotjábol tuti ott vannak) ő meg a világ legjobban fizetett játékosa, a helye bérelt és még az elvakult szurkolok (nem rátok gondolok) éltetik is.
mintha valami gonosz varázslo lenne aki megmérgete a világot hogy őt királynak tekintsék...
egy játékosnál 3 dolgot kell figyelembe venni amikor megvesszük.
nem azt hogy fetrengős e vagy hogy hol született, hanem azt hogy mennyi idős, mennyit nyert eddig (melyik csapat van igazán a szivében) és hogy mennyire képzett.
ha fiatal motivált, ha idős kevésbé
ha sokat nyert már egy csapattal akkor lélekben Ő nem Chelsea játékos csak itt játszik
és hogy mennyire képzett, a mai hajtos fociban kb ez számit a legkevesbbet. jo ez tulzás de itt az élő példa. ballack szuper sztár de motiválatlan és bayern játékos.
jah és még itt tenném azt hozzá hogy ha egy játékos fiatal akkor az még "képlékeny". az angol fiatalok nem azért jok a Plben mert angolok vagy mert olyan inteligensek lennének, hanem mert ott a feladat (bejutni a nagy csapatba) és ennek egy a nyitja. a kemény munka a küzdés és akarás. Lennon vagy Owen semmivel nem keményebb mint Seva vagy ballack, sőt...., de mivel gyerekkoruk ota ebben a légkörben nőttek fel (az angol focira és annak "mitoszára" gondolok) ezért Ők a gyenge testalkatukkal és mozgékony játékukkal (nem erő foci) még is megélnek a Plben. ezért is bizok egyre inkább Sinclairben. remélem jövöre betör majd a kezdőbe.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#49670 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Nos, ebben nem tudom, hogy ki a nagyobb hibás, Ballack vagy Mourinho.

De kiváncsi vagyok.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#49671 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

...nem kell, hogy cselgép legyen, de nem árt, ha b@romi jól nyomja az "egy az egyeket"...ugyanis ezzel lehet(ne) létszámfölényt teremteni támadásban...(de ez csak egy "db" példa) :D
...szerintem ennél még fontosabb lenne, ha kevés érintésből, gyors & pontos passzokkal építenénk fel a támadásokat...(most pedig ébresztő...és jöhet "a jól bevált" ívelgetés)... 8) :D
A középpályán létszámban valóban meg vagyunk, de nagyon kellene, hogy Ballack felnőőőőjön a feladathoz, a diamond csúcsára... :wink: ...ha ez bekövetkezik, akkor valóban nincs probléma...

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#49672 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Nem értem az irányító körül kialakult vitát.

Lampard AZ, Ballack AZ. Vagy szerintetek irányító csak cselgép lehet? Mert abszolút nem az a legfontosabb erénye egy irányítónak /persze jó, ha tudja, az előny, de mindenkinél az/.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#49673 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

"Also maybe we have a couple of new South American players and because the South American Cup is played in June and we have a Brazilian like probably we will have in Alex, he cannot start this pre-season."

Jose mondta a hivatalos Chelsea magazinban. Ezek szerint Alex is jön. Ha már Jose azt mondja hogy valami valószínű :lol:

Forrás

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#49674 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Lehet hogy Sidwell nem lesz jó (mondjuk szerintem nehéz megjósolni...) de most már mind1, tuti nem fogunk még egy játékost igazolni arra a posztra.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9448
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: hy

#49675 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Zsoca87 írta:
bilhacica írta:
Zsoca87 írta: Neked ki hiányzik? :D
Van der Vaart, Diego, Kaká <- válassz, nekem mind1...
Ezek közül legfeljebb Van der Vaart reális szerintem (úgy értem hogy őt lehetne megvenni), de már így is túltelített a középpálya... Szóval nemtom.
Egy vérbeli irányító nem lenne rossz, és sztem ez a 3 a legmegfelelőbb!Sidwell sztem nem (remélem tévedek) fogja tudni ellátni a feladatot, Ballack meg hát....jah..

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: hy

#49676 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Zsoca87 írta:
bilhacica írta:
Zsoca87 írta: Neked ki hiányzik? :D
Van der Vaart, Diego, Kaká <- válassz, nekem mind1...
Ezek közül legfeljebb Van der Vaart reális szerintem (úgy értem hogy őt lehetne megvenni), de már így is túltelített a középpálya... Szóval nemtom.
Nem is férne be, meg állítólag a Juve vagy a Real leigazolja...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: hy

#49677 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

bilhacica írta:
Zsoca87 írta:
Gullit írta:Srácok nem lessz nagy igazolás a nyáron nemtudni?
Neked ki hiányzik? :D
Van der Vaart, Diego, Kaká <- válassz, nekem mind1...
Ezek közül legfeljebb Van der Vaart reális szerintem (úgy értem hogy őt lehetne megvenni), de már így is túltelített a középpálya... Szóval nemtom.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#49678 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

CFCBoy írta:hollátnád szívesen??? a resevesbe???? mert más helyet ebben a csapatban nem látok nekik... jók vunk így is, még Aley jöhet, és részemről ennyi elég is lenne :)
Én Kalou és Pizarro helyett!Vagy Pizarro és Sheva helyett!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#49679 Hozzászólás Szerző: Oziris »

mourinho írta:
Oziris írta:
bilhacica írta:nah itt vagyok. épp nyaralok a barátnőmmel,de azért a Chelsea az Chelsea :)
kb nem is tom miről kezdjem el leirni a véleményemet de talán kezdem Ben Haimmal.
őőő :) ha ezzel "kiütötte" Alexet akkor a k életbe, ha nem akkor meg egy örült hogy eljött liga kupa védőnek hozzánk mert ugye esélytelen hogy ne Alex legyen a 3. számu hátvéd. bár van egy olyan érzésem, hogy jövöre Carvalho ki fog esetleg jönni jobb oldalra mert már tavaly és idén is láttuk milyen jol feltud lépni a támadásokba és mivel még gyors robbanékony játékos is én simán eltudnám képzelni mint jobbbacket.
Khalidrol amugy semmi hir nincs mert ha Ő is marad meg Ben Haim akkor... nah szal simán jo lenne jövöre ez a hátvédsor --->
R.C. Alex Terry Ashley.
nah most reagálnék erre a koreai és társai dologra...
nem, ugy global az egészre! szidjuk az olasz és a spanyol bajnokságot hogy milyen "szar" a focijuk, a játékosok primitivek stb stb, de ott vhogy még sincs olyan hogy a szurkolokat a szivmegállás szélére sodorja a klubb az átigazolásával, vagy pl olyan sincs hogy ha egy játékos nem ugy állhozzá a játékhoz ahogy kell akkor ilyen terápiákat és terveket találunk ki nekik hogy kellene ugy megváltoztatni a pálya leejtését is hogy nekik jo legyen :) lásd Beckham. nem játszott, pofázott -> kivágták... ennyi....
utána kicsit elgondolkozott és tessék vissza is tért. ebből is látszik ott ki az edző meg nállunk ki...(mielőtt vki szidná Capellot, 3 éve zsinorban bajnok.)
meg ott van pl a Milan. érdekes ott megy a 30+ os játékosoknak. ha nem menne holnap már (évvégén) gondolkodás nélkül eladnák őket.
meg itt van ez a sárga mozgalom most. azért mert a samsung a támogato? és? amennyit adnak az Abranak zsebpénz és akkor most meg szolidaritásbol vegyünk koreai játékost. hát a Milannal vagy a Realnal azért nem a farok csoválja a kutyát...
még annyit az idei 3 igazolásrol hogy. én nem értem. Sidwell érkeztét sztem az afrika kupa sem magyarázza. Ben Haimét csak akkor tartom "értelmesnek" ha Alex nem jön és Boulah megy. bár akkor meg dühöngök mert Khalid helyett Ben Haim lett a csere hátvéd nah ez nagy erősités... amugy beszarás ez az ember... (JM re gondolok) az év egészében 4 játékos szerepelt a jobb hátvéd poszton :) , ebből 3nak nem ez az eredeti posztja :) és nem, és azért sem vesz jobb backet :)
és még van a 3. igazolás Pizzaro... aszem nem kell magyarázni... 29 éves csatár a Bayern kispadjárol :) biztos jobb lesz mint a két évvel idősebb aranylabdás Seva :D
amugy jut eszembe Sevarol. átgondoltam az egész évet és egyáltalán nem nyujtott rossz teljesitmény és nagyon megérdemli a köv évet hogy bizonyitson. azért jutottam erre mert tényleg egyre inkább megfogalmazodik bennem az hogy a leggyengébb pontunk a középpálya és Muri taktikája. nincs labda járatás nincs rövid passzos játék és egy csatárnak a Plben egy halom paraszt védő között bizony nehéz.
marhaság is lett volna elvárni tőlle hogy átcselezze az ellenfél védelmét. Ő nem Henry és nem is Drogba vagy Ibrahimovics féle "Hercules csatár".
néztem tegnap a Real meccset és ha megfigyeltétek (nem tom láttátok e)
szinte Robinhon kivül senki nem cselezett csak passz, passz. és ez amugy meg is hozta volna a hatását csak miután R. V. N. kiesett kb a 20. perc környékén nem maradt elöl ék akire beadják. Ezért volt szükség Robinho cseleire és cseleire és végül ez volt a nyerés záloga. ugyan nem Ő szerezte a golokat de Ő forgatta össze vissza a védőket (Ő tudta megbontani a bunkert) és a kipattanokat ill a beadásaita többiek váltották golra.
nah de hagyjuk a Real csak azt akaram mondani hogy van két zseni csatárunk és mögötte egy szánalmas középpálya. vagy lenne lét szélső mögöttük ( 4-4-2 tehát) vagy ujbol csak azt tom irni egy támado kp.
amugy ugye a rombusszal lehet a kontrákra épiteni vagy a középpályás emberelönyre ha fellépnek a szélső hátvédek. És ugye a csatárokat diamond ba a két szélső back vagy a támado kp szolgálja ki a legjobban.
nah ebből nekünk egy sincs :) a hátvédek nem adnak be jol (jobb bol ugye csak egy van Pf nah Ő csucs formában sem ad be jol...) és ugy nincs támado kp.
amugy átgondoltam Kaká szerepkörét a Milanba és rájöttem nem csak a jo játéka miatt de Ő a kulcsa ott mindennek. Ő van közvetlen összeköttetésben a csatárokkal, ezért a csatárok jo játéka az Ő jo játékán is mullik. a 2 csatár + az irányit remekül ki 3 szögelik a védelmet és kontránál remekül kicselezi a szembe kerülö hátvédeket mivel ugye akkor fel van lazulva a védelem ezért van lehetőség üres területre "belökni" a labdát és ezzel lehagyni a szemből rátörö védőt.
nah de mind1... én hiába sorolok fel itt érveket Muri nem vesz olyat akkor nem vesz olyat.
nah ennyi :D megint kifakadtam :D amugy qrvára kezdem egyre jobban gyülölni ballackot mert egy motivált Diarra is többet tudott volna nyujtani a támado kp szerepkörben mint ő :evil:
Kezdünk Milan forum lenni :wink:

Ja és egy kis javítás,nem azért került ki Beckham a Realból mert pofázott és nem azért került vissza mert lenyugodott,hanem mert ingott capello alatt a pad és a média illetve a szurkolók visszakövetelték!Szóval ehhez Capello edzői kvalitásának nem sok köze volt!Mert a Média illetve a szurkolok elöbb látták mint Capello h Beckset mégis játszatni kéne!


:D
mert te szoktal milan forumra jarni?? :lol: :lol:
Nem szerencsére :wink:
De eltudom képzelni h minden mondatba Kaka kaka kaka :wink:
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#49680 Hozzászólás Szerző: Oziris »

grimrieper írta:
Oziris írta:
bilhacica írta:nah itt vagyok. épp nyaralok a barátnőmmel,de azért a Chelsea az Chelsea :)
kb nem is tom miről kezdjem el leirni a véleményemet de talán kezdem Ben Haimmal.
őőő :) ha ezzel "kiütötte" Alexet akkor a k életbe, ha nem akkor meg egy örült hogy eljött liga kupa védőnek hozzánk mert ugye esélytelen hogy ne Alex legyen a 3. számu hátvéd. bár van egy olyan érzésem, hogy jövöre Carvalho ki fog esetleg jönni jobb oldalra mert már tavaly és idén is láttuk milyen jol feltud lépni a támadásokba és mivel még gyors robbanékony játékos is én simán eltudnám képzelni mint jobbbacket.
Khalidrol amugy semmi hir nincs mert ha Ő is marad meg Ben Haim akkor... nah szal simán jo lenne jövöre ez a hátvédsor --->
R.C. Alex Terry Ashley.
nah most reagálnék erre a koreai és társai dologra...
nem, ugy global az egészre! szidjuk az olasz és a spanyol bajnokságot hogy milyen "szar" a focijuk, a játékosok primitivek stb stb, de ott vhogy még sincs olyan hogy a szurkolokat a szivmegállás szélére sodorja a klubb az átigazolásával, vagy pl olyan sincs hogy ha egy játékos nem ugy állhozzá a játékhoz ahogy kell akkor ilyen terápiákat és terveket találunk ki nekik hogy kellene ugy megváltoztatni a pálya leejtését is hogy nekik jo legyen :) lásd Beckham. nem játszott, pofázott -> kivágták... ennyi....
utána kicsit elgondolkozott és tessék vissza is tért. ebből is látszik ott ki az edző meg nállunk ki...(mielőtt vki szidná Capellot, 3 éve zsinorban bajnok.)
meg ott van pl a Milan. érdekes ott megy a 30+ os játékosoknak. ha nem menne holnap már (évvégén) gondolkodás nélkül eladnák őket.
meg itt van ez a sárga mozgalom most. azért mert a samsung a támogato? és? amennyit adnak az Abranak zsebpénz és akkor most meg szolidaritásbol vegyünk koreai játékost. hát a Milannal vagy a Realnal azért nem a farok csoválja a kutyát...
még annyit az idei 3 igazolásrol hogy. én nem értem. Sidwell érkeztét sztem az afrika kupa sem magyarázza. Ben Haimét csak akkor tartom "értelmesnek" ha Alex nem jön és Boulah megy. bár akkor meg dühöngök mert Khalid helyett Ben Haim lett a csere hátvéd nah ez nagy erősités... amugy beszarás ez az ember... (JM re gondolok) az év egészében 4 játékos szerepelt a jobb hátvéd poszton :) , ebből 3nak nem ez az eredeti posztja :) és nem, és azért sem vesz jobb backet :)
és még van a 3. igazolás Pizzaro... aszem nem kell magyarázni... 29 éves csatár a Bayern kispadjárol :) biztos jobb lesz mint a két évvel idősebb aranylabdás Seva :D
amugy jut eszembe Sevarol. átgondoltam az egész évet és egyáltalán nem nyujtott rossz teljesitmény és nagyon megérdemli a köv évet hogy bizonyitson. azért jutottam erre mert tényleg egyre inkább megfogalmazodik bennem az hogy a leggyengébb pontunk a középpálya és Muri taktikája. nincs labda járatás nincs rövid passzos játék és egy csatárnak a Plben egy halom paraszt védő között bizony nehéz.
marhaság is lett volna elvárni tőlle hogy átcselezze az ellenfél védelmét. Ő nem Henry és nem is Drogba vagy Ibrahimovics féle "Hercules csatár".
néztem tegnap a Real meccset és ha megfigyeltétek (nem tom láttátok e)
szinte Robinhon kivül senki nem cselezett csak passz, passz. és ez amugy meg is hozta volna a hatását csak miután R. V. N. kiesett kb a 20. perc környékén nem maradt elöl ék akire beadják. Ezért volt szükség Robinho cseleire és cseleire és végül ez volt a nyerés záloga. ugyan nem Ő szerezte a golokat de Ő forgatta össze vissza a védőket (Ő tudta megbontani a bunkert) és a kipattanokat ill a beadásaita többiek váltották golra.
nah de hagyjuk a Real csak azt akaram mondani hogy van két zseni csatárunk és mögötte egy szánalmas középpálya. vagy lenne lét szélső mögöttük ( 4-4-2 tehát) vagy ujbol csak azt tom irni egy támado kp.
amugy ugye a rombusszal lehet a kontrákra épiteni vagy a középpályás emberelönyre ha fellépnek a szélső hátvédek. És ugye a csatárokat diamond ba a két szélső back vagy a támado kp szolgálja ki a legjobban.
nah ebből nekünk egy sincs :) a hátvédek nem adnak be jol (jobb bol ugye csak egy van Pf nah Ő csucs formában sem ad be jol...) és ugy nincs támado kp.
amugy átgondoltam Kaká szerepkörét a Milanba és rájöttem nem csak a jo játéka miatt de Ő a kulcsa ott mindennek. Ő van közvetlen összeköttetésben a csatárokkal, ezért a csatárok jo játéka az Ő jo játékán is mullik. a 2 csatár + az irányit remekül ki 3 szögelik a védelmet és kontránál remekül kicselezi a szembe kerülö hátvédeket mivel ugye akkor fel van lazulva a védelem ezért van lehetőség üres területre "belökni" a labdát és ezzel lehagyni a szemből rátörö védőt.
nah de mind1... én hiába sorolok fel itt érveket Muri nem vesz olyat akkor nem vesz olyat.
nah ennyi :D megint kifakadtam :D amugy qrvára kezdem egyre jobban gyülölni ballackot mert egy motivált Diarra is többet tudott volna nyujtani a támado kp szerepkörben mint ő :evil:
Kezdünk Milan forum lenni :wink:

Ja és egy kis javítás,nem azért került ki Beckham a Realból mert pofázott és nem azért került vissza mert lenyugodott,hanem mert ingott capello alatt a pad és a média illetve a szurkolók visszakövetelték!Szóval ehhez Capello edzői kvalitásának nem sok köze volt!Mert a Média illetve a szurkolok elöbb látták mint Capello h Beckset mégis játszatni kéne!


:D
mar ne haragudj de nekunk mi kozunk a beckhamhez?aki szerintem soha nem volt jo focista csak kituno reklam. cselezni nem tud ,gyorsasag semmi,vedekezes nulla.dead ball specialista es kesz.en special orultem hogy kitettek a valogatottbol.vegre nem latom se ot se posh-t.a real nem azert mert jok voltak hanem mert a barca volt szar.
Nem mondtam h bármi közünk lenne Beckhamhez,csak javitottam az elöttem szólót ennyi!Szó nem volt itt róla h mi közünk Beckhamhez!
Amugy Lampardra is mind igaz amit leírtál,meg még jópár focistára,és attól még kítúnő focisták,de mind1!on-off
Chelsea FOREVER!!!

Válasz küldése