Maurizio Sarri

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#321 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megy az interbe zsozé szerintem. Azért akkora arca még neki sincs, hogy harmadjára is visszajöjjön ide, főleg azok után, hogy az mu-ba volt :D Ma bedobták a lapok Simeone nevét is mint lehetséges jelölt, szóval lassan az összes edző fel lesz sorolva :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#322 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Ahhoz túlságosan igényes a klub, mint vállalat, hogy ezt bevállalják. Esélytelen.
De tényleg nem értem miért ennyire fontos, hogy ki az edző. Hazard lelép és a keret utána tényleg az Everton szintén lesz. Másodlagos ki az edző. (ok, biztos van olyan zseni, akivel top 4 elérhető lenne a mostani kerettel is, szóval nem mindegy)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Maurizio Sarri

#323 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

valahogy José bármit tesz mindig tudnánk neki örülni, mert anno ő emelte fel a klubot a felső polcra, persze kellett hozzá Abra pénze is, de akkor José remek döntéseket hozott.
érdekes lenne ha ő jönne, lehet beválna csak kicsit hanyagolja a bunkert, de amúgy szerintem is Inter lesz ebből, ott mindenki imádja őt.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#324 Hozzászólás Szerző: kazomester »

:|

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#325 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:Megvan az új edzőnk? :D

Jose Mourinho -

“I want to return this summer. I know exactly what I don't want, which is why I have already turned down three or four offers. I also know what I want."
Inter lesz és 2 év után porto. Aztán portugál válogatott idösebb korában.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Maurizio Sarri

#326 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Gaba írta:
kazomester írta:
Gaba írta:Megvan az új edzőnk? :D

Jose Mourinho -

“I want to return this summer. I know exactly what I don't want, which is why I have already turned down three or four offers. I also know what I want."
Végérvényesen eldőlne, hogy dilettánsak vezetik a klubot.
Az már régen eldőlt :D Amúgy nem tudom az okát,de még mindig tudnék örülni az öregnek.
Én is :) tudom hogy átment a Mu hoz, de ő tényleg szerette ez a csapatot, és eléggé elárulva érezte magát a második kirúgása után , és jogosan

plusz szerintem a szurkolók egy részével "veszett" csak össze, nagyon sokan szeretik még
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fst200 2019. március 20., szerda 14:17-kor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#327 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gaba írta:
kazomester írta:
Gaba írta:Megvan az új edzőnk? :D

Jose Mourinho -

“I want to return this summer. I know exactly what I don't want, which is why I have already turned down three or four offers. I also know what I want."
Végérvényesen eldőlne, hogy dilettánsak vezetik a klubot.
Az már régen eldőlt :D Amúgy nem tudom az okát,de még mindig tudnék örülni az öregnek.
Fura, de valamiert en is. De a keret kante kivetelevel ugyanaz, mint volt es a szurkolokkal nem valami jo a viszonya.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#328 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kazomester írta:
Gaba írta:Megvan az új edzőnk? :D

Jose Mourinho -

“I want to return this summer. I know exactly what I don't want, which is why I have already turned down three or four offers. I also know what I want."
Végérvényesen eldőlne, hogy dilettánsak vezetik a klubot.
Az már régen eldőlt :D Amúgy nem tudom az okát,de még mindig tudnék örülni az öregnek.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#329 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gaba írta:Megvan az új edzőnk? :D

Jose Mourinho -

“I want to return this summer. I know exactly what I don't want, which is why I have already turned down three or four offers. I also know what I want."
Végérvényesen eldőlne, hogy dilettánsak vezetik a klubot.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#330 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kövezzetek meg, de szerintem ha visszajön, harmadjára nagyot fog durrantani. Most vagyunk olyan stádiumban ami hozzá illik.

A buszozás viszont nagyon nem hiányzik.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Maurizio Sarri

#331 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gaba írta:Megvan az új edzőnk? :D

Jose Mourinho -

“I want to return this summer. I know exactly what I don't want, which is why I have already turned down three or four offers. I also know what I want."
Reméljük a Porto lesz az. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#332 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Megvan az új edzőnk? :D

Jose Mourinho -

“I want to return this summer. I know exactly what I don't want, which is why I have already turned down three or four offers. I also know what I want."

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#333 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Erősítés kell, ezt mindenki tudja. A sok limlom akiket összekukázott a board mások kispadjárol, azokat kell lecserélni, meg kezdő szintű ember is kéne.

Itt edzőkérdésben ez csak Sarrival azért nehezebb, mert amit ő akarna játszani, ahhoz minimum 5-6 posztra kéne 80 millios ember, ami ha nem igazolunk akkor is irreális elvárás. Sokkal nagyobbak az igényei, nem véletlen, volt nyáron olyan játékos akit edzés nélkül hajtott el, esélyt se adott neki.

Szóval ha nem igazolhatunk akkor vagy jön egy fiatal edző vagy nem sztár edző, aki a fiatalokat jobban használja(és a kölcsönben lévőket) és a keretet alakítja a taktikához. Vagy marad Sarri aki Barkleyval, Zappacostaval és a többi fossal próbálja továbbra is erőltetni ezt a stílust, ami csak szenvedés lesz. Mert ő makacsul megmondta hogy nem fog változtatni.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#334 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Szorítkozzunk a tényekre. Nagy beruházás nélkül a keret gyenge marad. Ergo edzőtől függetlenül nem fogunk jó eredményt elérni. Én nem hoznék ide olyan volt játékost, akikre évek óta referenciaként hivatkozunk, mint hiányzó legenda. Azt kötve hiszem, hogy lenne ilyen kijelentés a klub részéről, hogy "Lampard lesz a manager, de mind tudjuk, hogy az EL hely a cél ezzel a kerettel, így, ha nem jönnek az eredmények, senki ne elégedetlenkedjen, pár év és összeforr a keret újra Lamps irányítása alatt."
Bár továbbra is kardinális kérdés a nyár, igazolhatunk-e, ha igen mennyit fogunk költeni, Hazard-Kanté duoból ki marad itt. Ezek alapjaiban fogják, edzőtől függetlenül, meghatározni a következő 3 évünket.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#335 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta:
Botond9797 írta:Szerintem pedig a felsorolt nevek közül csakis Nuno lehet a jó választás, a korábbiakban már kifejtettem, miért látok benne ekkora fantáziát. Valahol minden edző zsákbamacska, és ne felejtsük el, hogy Nuno nem csak az idei szezonban hoz emberfelettit, hanem egyszer már top4-be vezette a Valenciát, Championship-et nyert és idén konkrétan az összes sztárcsapatot megverte/döntetlenezett, taktikai győzelmet aratva ezzel a "nagy hal" edzők felett. Fiatal, portugál, nem fél kísérletezni és a fiataloknak is rendszerint bizalmat szavaz. Ismeri az angol légkört, és, egy helyen írták róla, hogy, Mou-hoz hasonlóan nem a klubra erőlteti a filozófiát, hanem a csapatra szabja azt. Tehát attól, hogy a Wolves 3-5-2-es védekezésen alapuló kontrafocit játszik, egyáltalán nem biztos, hogy mi is azt játszanánk vele.

Ha nem Nuno, esetleg egy Lamps-Terry kombót tudnék elfogadni, de Blanc halott ötlet sztem. Az olasz Serie A-vonalat pedig, ha Sarri távozik, amondó vagyok, hosszú évtizedekig hanyagoljuk.
Viszont Allegri nem kisebb csapatoknal vegzett jo munkat, hanem a sztarokkal teletuzdelt Juveval pl, tehat van tapasztalata hogyan kell kezelni oket. Ahol olyan onfeju egyenek vannak, mint nalunk ez is egy komoly feladat, hogy bealljanak a sorba es tegyek oda magukat. A Wolvesnal nyilvan nincsenek sztarok es egyenek, mint nalunk vagy a Juvenal , igy konyebb banni veluk ugymond. Lehet lenne jobb valasztas Allegrinel, de ki elerheto az olyan edzok kozul, akinek van boven tapasztalata vilagsztarokkal?
Mourinhot gondolom nem kivanja nagyon senki. Nuno lehet, hogy jo edzo, de nagyobb kockazat lenne ilyen szempontbol, mint Allegri.
Sztem az olasz vonal esetleges folytatását sem kívánja senki... Én továbbra is Lamps kinevezése mellett vagyok.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Maurizio Sarri

#336 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Botond9797 írta:Szerintem pedig a felsorolt nevek közül csakis Nuno lehet a jó választás, a korábbiakban már kifejtettem, miért látok benne ekkora fantáziát. Valahol minden edző zsákbamacska, és ne felejtsük el, hogy Nuno nem csak az idei szezonban hoz emberfelettit, hanem egyszer már top4-be vezette a Valenciát, Championship-et nyert és idén konkrétan az összes sztárcsapatot megverte/döntetlenezett, taktikai győzelmet aratva ezzel a "nagy hal" edzők felett. Fiatal, portugál, nem fél kísérletezni és a fiataloknak is rendszerint bizalmat szavaz. Ismeri az angol légkört, és, egy helyen írták róla, hogy, Mou-hoz hasonlóan nem a klubra erőlteti a filozófiát, hanem a csapatra szabja azt. Tehát attól, hogy a Wolves 3-5-2-es védekezésen alapuló kontrafocit játszik, egyáltalán nem biztos, hogy mi is azt játszanánk vele.

Ha nem Nuno, esetleg egy Lamps-Terry kombót tudnék elfogadni, de Blanc halott ötlet sztem. Az olasz Serie A-vonalat pedig, ha Sarri távozik, amondó vagyok, hosszú évtizedekig hanyagoljuk.
Viszont Allegri nem kisebb csapatoknal vegzett jo munkat, hanem a sztarokkal teletuzdelt Juveval pl, tehat van tapasztalata hogyan kell kezelni oket. Ahol olyan onfeju egyenek vannak, mint nalunk ez is egy komoly feladat, hogy bealljanak a sorba es tegyek oda magukat. A Wolvesnal nyilvan nincsenek sztarok es egyenek, mint nalunk vagy a Juvenal , igy konyebb banni veluk ugymond. Lehet lenne jobb valasztas Allegrinel, de ki elerheto az olyan edzok kozul, akinek van boven tapasztalata vilagsztarokkal?
Mourinhot gondolom nem kivanja nagyon senki. Nuno lehet, hogy jo edzo, de nagyobb kockazat lenne ilyen szempontbol, mint Allegri.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Maurizio Sarri

#337 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Szerintem pedig a felsorolt nevek közül csakis Nuno lehet a jó választás, a korábbiakban már kifejtettem, miért látok benne ekkora fantáziát. Valahol minden edző zsákbamacska, és ne felejtsük el, hogy Nuno nem csak az idei szezonban hoz emberfelettit, hanem egyszer már top4-be vezette a Valenciát, Championship-et nyert és idén konkrétan az összes sztárcsapatot megverte/döntetlenezett, taktikai győzelmet aratva ezzel a "nagy hal" edzők felett. Fiatal, portugál, nem fél kísérletezni és a fiataloknak is rendszerint bizalmat szavaz. Ismeri az angol légkört, és, egy helyen írták róla, hogy, Mou-hoz hasonlóan nem a klubra erőlteti a filozófiát, hanem a csapatra szabja azt. Tehát attól, hogy a Wolves 3-5-2-es védekezésen alapuló kontrafocit játszik, egyáltalán nem biztos, hogy mi is azt játszanánk vele.

Ha nem Nuno, esetleg egy Lamps-Terry kombót tudnék elfogadni, de Blanc halott ötlet sztem. Az olasz Serie A-vonalat pedig, ha Sarri távozik, amondó vagyok, hosszú évtizedekig hanyagoljuk.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Maurizio Sarri

#338 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Attól, hogy Kanté visszakerül a helyére még willian, Alonso, Luiz és Pedro nem fognak megtanulni klasszis szinvonalon focizni.
Egyébként legkésőbb jövőre sikerülhet megszabadulni a feleslegtől, mert mindenki 30 körüli és sokaknak a szerződése is kifut, úgyhogy a nehezén már túl vagyunk. (gondolok itt willian-re, Pedro-ra stb)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#339 Hozzászólás Szerző: Bubi »

laczze írta:
Bubi írta:Nunonak még nem ártana bizonyítania valahol szvsz. Bár nem bánnám ha jönne. Ranieri bajnokságot nyert a Leicesterrel azt nézzétek meg azóta mit alkot.

Átmeneti megoldást semmiképp sem hoznék, egy olyan edző kedvéért aki muszájból, ideiglenesen jön 2-3 meccsnél tovább nem fogják erőltetni a focit ezek a lusta, tehetségtelen, pénzéhes barmok.
Ha mindenképp elküldik Sarrit, akkor olyan jöjjön akire érdemes is lecserélni.
Jelenleg bárkire érdemes lenne lecserélni, még ha nem igazolnánk edzőt hanem Zola maradna akkor is.
Biztos kihajtanák a belüket egy olyan emberért akiről tudni lehet, hogy pár hónap múlva már ott sem lesz. Zolának még kevesebb respectje lenne mint Sarrinak.

Attól, hogy Kanté visszakerül a helyére még willian, Alonso, Luiz és Pedro nem fognak megtanulni klasszis szinvonalon focizni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Maurizio Sarri

#340 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bubi írta:Nunonak még nem ártana bizonyítania valahol szvsz. Bár nem bánnám ha jönne. Ranieri bajnokságot nyert a Leicesterrel azt nézzétek meg azóta mit alkot.

Átmeneti megoldást semmiképp sem hoznék, egy olyan edző kedvéért aki muszájból, ideiglenesen jön 2-3 meccsnél tovább nem fogják erőltetni a focit ezek a lusta, tehetségtelen, pénzéhes barmok.
Ha mindenképp elküldik Sarrit, akkor olyan jöjjön akire érdemes is lecserélni.
Jelenleg bárkire érdemes lenne lecserélni, még ha nem igazolnánk edzőt hanem Zola maradna akkor is.
Drogba,Lampard,Terry <3

Lezárt