Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4021 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én nem foglak lehülyézni, de valószínűnek tartom, hogy nem sok alkalommal láttad Pogba-t a Juventus-ban, megfelelő menedzsmenttel játszani. A zsozéval való konfliktusai előtt sem elvárt szinten teljesített, de az is PL átlagon felül volt.

A United kerete pedig szépen leépült, de mikor átvette a speciális, akkor egyértelműen a két manchester-i csapat kerete volt a legerősebb és legmélyebb. Mostanra nem hangzik jól a Valencia-Bailly-Smalling-Shaw négyes, de kevés csapat tud felmutatni ennyi - formán kívüli - minőségi játékost, mint a Mu. Kb megismételte azt ott, amit itt, csak a vörösöknél nem voltak olyan hülyék, hogy eladják a legtehetségesebb játékosokat. Kár, hogy nem sikerült lecsapni egy Martial-ra, vagy Rashford-ra még időben.

Abban is biztos vagyok, hogy innentől lassan kikopnak a Lingard-ok, McTominay-ek és elkezdik használni a tehetséges embereket.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#4022 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Kövezzetek meg, de szerintem nincs olyan kiemelkedően jó kerete a MU-nak, persze, nagyobb nevekből nincs hiány, de szerintem öt PL-csapat kerete is erősebb náluk. Most sokan le fognak hülyézni, de szerintem Pogba a haszontalan, túlértékelt játíkos mintaképe, ügynöke anno egekve hájpolta, de szvsz egy hatalmas egójú, átlagos btb. A MU kerete nem a kmobinatív támadófocira lett kitalálva, és ez az, amiben Mou a legtöbbet ártott nekik. Klopp zseniálisan felépített egy szép és eredményes focit játszó Pool-t, vasárnap látható volt a különbség. Szóval szerintem nem kell besz*rni a MU-tól Mourinho után sem, kicsit feljavulnak, de sokkal, ezzel a kerettel nem lesznek jobbak véleményem szerint.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#4023 Hozzászólás Szerző: Gallion »

BREAKING: Mourinho-t meneszette a MU. :D
Bár ez nem feltétlen jó hír, abból a keretből/játékosállományból egy tökös edző baromi erős csapatot építhet. És sajnos az időzítés is jó szerintem, rohadt kemény menetük lesz télen a PSG-vel és PL-ben meg közben sorra jönnek majd a TOP 6 rangadók.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4024 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Makos szar Sp*rs.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#4025 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Aki 18 alatt van ne olvassa, mert felkavaró sorok következnek:

Tök ugyan olyan az összes angol nagycsapat magyar szurkoló bázisa.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4026 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:Poolosok, de elhiszik most, hogy az elre alltak. :lol: Kovezzetek meg, de inkabb egy City, mint a Pool legyen a bajnok.
Ne is mond, tegnap egy szülinapi bulin tudtam csak követni az eredményt és volt ott is egy hatalmas mellveregetős pool szurkoló. Konkrétan amint vége lett meccsnek, ott köszöngette, meg meccs közbe is elmondta 100x hogy most az egyszer nagyon szurkolt a Chelseanek de amúgy utálja őket blabla meg hasonló provokatív megjegyzéseket, mindezt olyan paraszt, gúnyos stílusban, azthittem megütöm :D Utána mikor megosztottam vele, hogy hát azért már ideje lenne nyerni nekik egy bajnoki címet, mert kb. a második világháború idején nyertek utoljára, nem kicsit lett vörös a feje és maradt is kussban :lol: De egyébként már több pool szurkoló is volt a környezetemben és ki merem jelenteni, hogy nincs náluk undorítóbb faj, még a szarzi szurkolók sem. Szóval ha rajtam múlna, akkor ők sose lennének bajnokok és inkább a sziti vagy bárki más :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#4027 Hozzászólás Szerző: almos »

emsanya írta:
kecske01 írta:Poolosok, de elhiszik most, hogy az elre alltak. :lol: Kovezzetek meg, de inkabb egy City, mint a Pool legyen a bajnok.
Én is így vagyok vele, bukjanak ujra el mint mindig. De hétközben a bl-ből is kieshetnének, első lépcsőnek jo lesz.
+1
Csak a Pool soha ne legyen bajnok, ennyi kivánságom van.
LAMPARD#8

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#4028 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:Poolosok, de elhiszik most, hogy az elre alltak. :lol: Kovezzetek meg, de inkabb egy City, mint a Pool legyen a bajnok.
Én is így vagyok vele, bukjanak ujra el mint mindig. De hétközben a bl-ből is kieshetnének, első lépcsőnek jo lesz.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#4029 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta:Poolosok, de elhiszik most, hogy az elre alltak. :lol: Kovezzetek meg, de inkabb egy City, mint a Pool legyen a bajnok.
én pont fordítva vagyok... ezerszer inkább a pool mint a city..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4030 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Poolosok, de elhiszik most, hogy az elre alltak. :lol: Kovezzetek meg, de inkabb egy City, mint a Pool legyen a bajnok.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4031 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta:Salah beindult, mesterhármas.
Jó lenne, ha a mi kis 200milliós hazardunk is belekezdene, megint nagyon elvan tűnve. Volt 1 jó hónapja. Bár már megszokhattuk, nem az a típus aki a hátán viszi a csapatot. *hiszti vége.
Ott folytatja ahol tavaly abbahagyta, sajnos Hazard pedig amilyen jól kezdett úgy esik vissza meccsről meccsre.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4032 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta:Salah beindult, mesterhármas.
Jó lenne, ha a mi kis 200milliós hazardunk is belekezdene, megint nagyon elvan tűnve. Volt 1 jó hónapja. Bár már megszokhattuk, nem az a típus aki a hátán viszi a csapatot. *hiszti vége.
Az is jó lenne, ha a csapattársai felnőnének hozzá, mert ha jól tudom ez a Chelsea FC, nem pedig a Hazard FC :cry:

https://imgur.com/a/fEaYTjm

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#4033 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Salah beindult, mesterhármas.
Jó lenne, ha a mi kis 200milliós hazardunk is belekezdene, megint nagyon elvan tűnve. Volt 1 jó hónapja. Bár már megszokhattuk, nem az a típus aki a hátán viszi a csapatot. *hiszti vége.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#4034 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Megyó írta:
Chris22 írta: Valami gagyi FIFA19 újítás promó volt. Hazard és Loftus-Cheek instáján megtalálod a folytatást.
Bátor dolog volt kirakni egy ilyen videót az átigazolási ablak nyitánya előtt, tudva, hogy Morata a kezdő csatárunk.
Én azért csendben küldök nekik egy ilyet: ..i..
én is valami komoly névre számítottam vagy arra, hogy Hazard aláírta az új szerződését.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4035 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Chris22 írta: Valami gagyi FIFA19 újítás promó volt. Hazard és Loftus-Cheek instáján megtalálod a folytatást.
Bátor dolog volt kirakni egy ilyen videót az átigazolási ablak nyitánya előtt, tudva, hogy Morata a kezdő csatárunk.
Én azért csendben küldök nekik egy ilyet: ..i..

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4036 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Dízel írta:
Megyó írta:
Gaba írta:https://www.instagram.com/p/Bq19BcFHRbO ... _copy_link

Nem tudtam hogy hova tegyem,így ide került :) Estére egy bejelentéssel készül a klub... :o
Ezzel amúgy mi lett? Úgy értem, ki az új sztár, aki play for áz?
Engem is érdekelne, ha már az official oldal így belengette. Olyan volt mintha egy giga igazolás lett volna, icardi vagy valaki. :D

Valami gagyi FIFA19 újítás promó volt. Hazard és Loftus-Cheek instáján megtalálod a folytatást.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#4037 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Megyó írta:
Gaba írta:https://www.instagram.com/p/Bq19BcFHRbO ... _copy_link

Nem tudtam hogy hova tegyem,így ide került :) Estére egy bejelentéssel készül a klub... :o
Ezzel amúgy mi lett? Úgy értem, ki az új sztár, aki play for áz?
Engem is érdekelne, ha már az official oldal így belengette. Olyan volt mintha egy giga igazolás lett volna, icardi vagy valaki. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#4038 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ezt a cityt képesnek érzem arra hogy veretlenül legyenek bajnokok, mint anno az arsenal. Talán a téli időszak vagy a BL terhelés bekavarhat, de látva tegnap is hogy domináltak végig, úgy hogy minimum 3 kulcsember (de bruyne, aguero, sterling) nem is játszott, kemény. Bitang egy keretük van.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#4039 Hozzászólás Szerző: béla »

Megyó írta:
Gaba írta:https://www.instagram.com/p/Bq19BcFHRbO ... _copy_link

Nem tudtam hogy hova tegyem,így ide került :) Estére egy bejelentéssel készül a klub... :o
Ezzel amúgy mi lett? Úgy értem, ki az új sztár, aki play for áz?
Ha jól láttam, akkor valami versenyen lehet képviselni a klubot fifában,és arra keresnek most embereket:)))

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4040 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Gaba írta:https://www.instagram.com/p/Bq19BcFHRbO ... _copy_link

Nem tudtam hogy hova tegyem,így ide került :) Estére egy bejelentéssel készül a klub... :o
Ezzel amúgy mi lett? Úgy értem, ki az új sztár, aki play for áz?

Válasz küldése