Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#5761 Hozzászólás Szerző: emsanya »

zoli0415 írta:N’Golo Kante has today extended his stay at Stamford Bridge by signing a new five-year contract
https://www.chelseafc.com/en/news/2018/ ... the-blues1" onclick="window.open(this.href);return false;
Örvendetes hír. Olyan szempontbol is ha nyáron vagy a jövöben el akarjuk adni nem járunk ugy mint Courtois-val.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Játékosok

#5762 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

N’Golo Kante has today extended his stay at Stamford Bridge by signing a new five-year contract
https://www.chelseafc.com/en/news/2018/ ... the-blues1" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#5763 Hozzászólás Szerző: laczze »

Amúgy tiszta sor, hogy nála fejben nincs meg valami.
Itt is nem figyelt nem számított rá, hogy esetleg elé kerül a labda ami csak attól lehet, hogy nem itt jár fejben
Mi a büdös lószarért vannak a "pszihológusok" a klubbnál azt nem tudom, de ezek szerint ők is ugyan úgy megbuknak a munkájuk kapcsán ahogy egy edző is meg tud bukni.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5764 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Na baszki, ez megint 1 hónap depi...

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5765 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Pityee írta:
vigh92 írta:A mi Moratank tegnap az üres kapuba nem tudta bepöckölni, remélem ez nem azt jelenti, hogy az "önbizalma" ismét a béka feneke alatt lesz....
https://www.youtube.com/watch?v=hU6YvKcSPyw" onclick="window.open(this.href);return false;
Jóég :lol: :lol: :lol:
Csak a szokásos :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5766 Hozzászólás Szerző: Pityee »

vigh92 írta:A mi Moratank tegnap az üres kapuba nem tudta bepöckölni, remélem ez nem azt jelenti, hogy az "önbizalma" ismét a béka feneke alatt lesz....
https://www.youtube.com/watch?v=hU6YvKcSPyw" onclick="window.open(this.href);return false;
Jóég :lol: :lol: :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Játékosok

#5767 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

A mi Moratank tegnap az üres kapuba nem tudta bepöckölni, remélem ez nem azt jelenti, hogy az "önbizalma" ismét a béka feneke alatt lesz....

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#5768 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Николаевич írta:
Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ot-2669325
Egy újabb cikk arról, hogy Kanté mennyire becsületes ember és sportoló is egyben :)

Röhejes hogy ma már az hír hogy végre van egy sztárjàtékos aki nem adócsaló. Hurrá!

Ez kéne hogy legyen a normàlis, nem az hogy èvi 5-10-15 millió eurós fizuk mellett megy az okoskodás hogy mennyi maradjon a zsebben. Főleg hogy ezekkel a húzásokkal gyakorlatilag a mi zsebünkből szednek ki pénzt a játékosok.
Mindenki adót csal aki közel áll a tűzhöz. A cégvezető, a vállalkozó, a politikus és a focista is, meg ugye az ügynökei.
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez így van jól, csak ilyen mocskos világban élünk, soha semmi nem elég, emberi természetünkből fakadóan.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#5769 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ot-2669325
Egy újabb cikk arról, hogy Kanté mennyire becsületes ember és sportoló is egyben :)

Röhejes hogy ma már az hír hogy végre van egy sztárjàtékos aki nem adócsaló. Hurrá!

Ez kéne hogy legyen a normàlis, nem az hogy èvi 5-10-15 millió eurós fizuk mellett megy az okoskodás hogy mennyi maradjon a zsebben. Főleg hogy ezekkel a húzásokkal gyakorlatilag a mi zsebünkből szednek ki pénzt a játékosok.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#5770 Hozzászólás Szerző: Gallion »

According to the L'Equipe:

"N'Golo Kante will renew his contract at Chelaea until 2023. The agreed amount is €350k per week."

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5771 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ot-2669325" onclick="window.open(this.href);return false;
Egy újabb cikk arról, hogy Kanté mennyire becsületes ember és sportoló is egyben :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5772 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megyó írta:
emsanya írta: Kepa átigazolása az egyetlen hogy jelét adtuk hogy élünk még...
Szerintem Kova ide hozatala se volt kis dolog, persze megvehettük volna, de a Real fucking Madridról van szó, nem fogunk csak úgy kivásárolni egy játékost, aki ígéretes és simán benne van, hogy nagy sztár legyen (nem olyan fostalicska mint Morata).
Az egész másképp állna, ha Costa nem lett volna ilyen mérhetetlen mód vadember, illetve Morata nem lenne ilyen mérhetetlen mód gyenge. És ezek nem "ha" kezdetű mondatok, ki a franc álmodta meg, hogy Costa egy bűnöző vadember, illetve Morata ennyire gyenge. Elemzések voltak róla, hogy mennyivel jobb nekünk, mint Lukaku... Igen látom, a labdát nem tudja eltalálni.
Na nem mintha Moratát védeném vagy elégedett lennék a teljesítményével, de láttad idén Lukakut? Nem épp ő az az ember akit visszasírok. Konkrétan az üres kaput nem bírja eltalálni, csetlik, botlik a labdában. Kevesebb gólja van mint a mi spanyolunknak...

Ajánlom figyelmed ezt a kis összeállítást az idei szezonjáról:
https://www.youtube.com/watch?v=9NiumzzcmEI" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5773 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kazomester írta:
emsanya írta:Kepa átigazolása az egyetlen hogy jelét adtuk hogy élünk még...
Szeretném ezt hinni, de inkább azt gondolom, hogy mivel sürgősen kellett kapus, megnézték ezt a srácot, tetszett amit láttak és mivel nem kellett alkudozni, így (drága, de) kézenfekvő megoldás volt letenni érte a pénzt. Nem tekintem nagy érdemnek az ő ide hozatalát (és ennek semmi köze a teljesítményéhez, nagyon elégedett vagyok vele és szimpatikus srác).
Kepat már régóta figyelték,nem hirtelen kell egy kapus szituáció volt :) Kepa,Jorginho,Kova idehozatalával szerintem elégedettek lehetünk. Barkley szépen kezdi visszanyerni régi formáját,és Ruben is kezd lassan beépülni. Ezekre a játékosokra lehet építeni hosszútávon.Ha sikerül még megtartani Hazardot,betömi a tátongó űrt csatár poszton,és hozni új szélsőt,akkor egy szép kis gerincet lehet adni a csapatnak.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5774 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:
kazomester írta:
emsanya írta:Kepa átigazolása az egyetlen hogy jelét adtuk hogy élünk még...
Szeretném ezt hinni, de inkább azt gondolom, hogy mivel sürgősen kellett kapus, megnézték ezt a srácot, tetszett amit láttak és mivel nem kellett alkudozni, így (drága, de) kézenfekvő megoldás volt letenni érte a pénzt. Nem tekintem nagy érdemnek az ő ide hozatalát (és ennek semmi köze a teljesítményéhez, nagyon elégedett vagyok vele és szimpatikus srác).
Inkább az nagy dolog hogy valakiért leraktunk világrekord összeget, közel 100 millio eurot. Ez mostanában egyáltalán nem volt jellemző ránk, míg más csapatban van hogy minden csapatrészben van egy vásárolt 100 millios ember.

Simán el tudtam volna képzelni hogy mondjuk a Burnley-ből elhozzuk Pope-ot 30-ért Courtois helyett :).
Ja ilyen értelemben ez is nagy szó, igaz. Átigazoláspolitikailag (nincs ilyen szó) nem teljesítmény.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#5775 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:
emsanya írta:Kepa átigazolása az egyetlen hogy jelét adtuk hogy élünk még...
Szeretném ezt hinni, de inkább azt gondolom, hogy mivel sürgősen kellett kapus, megnézték ezt a srácot, tetszett amit láttak és mivel nem kellett alkudozni, így (drága, de) kézenfekvő megoldás volt letenni érte a pénzt. Nem tekintem nagy érdemnek az ő ide hozatalát (és ennek semmi köze a teljesítményéhez, nagyon elégedett vagyok vele és szimpatikus srác).
Inkább az nagy dolog hogy valakiért leraktunk világrekord összeget, közel 100 millio eurot. Ez mostanában egyáltalán nem volt jellemző ránk, míg más csapatban van hogy minden csapatrészben van egy vásárolt 100 millios ember.

Simán el tudtam volna képzelni hogy mondjuk a Burnley-ből elhozzuk Pope-ot 30-ért Courtois helyett :).

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5776 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Kepa átigazolása az egyetlen hogy jelét adtuk hogy élünk még...
Szeretném ezt hinni, de inkább azt gondolom, hogy mivel sürgősen kellett kapus, megnézték ezt a srácot, tetszett amit láttak és mivel nem kellett alkudozni, így (drága, de) kézenfekvő megoldás volt letenni érte a pénzt. Nem tekintem nagy érdemnek az ő ide hozatalát (és ennek semmi köze a teljesítményéhez, nagyon elégedett vagyok vele és szimpatikus srác).

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#5777 Hozzászólás Szerző: Megyó »

emsanya írta: Kepa átigazolása az egyetlen hogy jelét adtuk hogy élünk még...
Szerintem Kova ide hozatala se volt kis dolog, persze megvehettük volna, de a Real fucking Madridról van szó, nem fogunk csak úgy kivásárolni egy játékost, aki ígéretes és simán benne van, hogy nagy sztár legyen (nem olyan fostalicska mint Morata).
Az egész másképp állna, ha Costa nem lett volna ilyen mérhetetlen mód vadember, illetve Morata nem lenne ilyen mérhetetlen mód gyenge. És ezek nem "ha" kezdetű mondatok, ki a franc álmodta meg, hogy Costa egy bűnöző vadember, illetve Morata ennyire gyenge. Elemzések voltak róla, hogy mennyivel jobb nekünk, mint Lukaku... Igen látom, a labdát nem tudja eltalálni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#5778 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Norbertoo írta:
Gaba írta:
Dante írta:Ha már a játékunkról van szó, nektek is feltűnt, hogy az utóbbi időben egyre kevésbé érvényesül a "Sarri-ball"? Biztos vagyok benne, hogy a fáradtság nagy szerepet játszik a statisztikák csökkenésében, de én úgy látom, hogy a játékosok kevésbé akarják a passzpasszpassz filozófiát teljesíteni. Lehet Sarri változtatott a taktikán egy-két nyögvenyelős döntetlen után, de annak ellenére sikeresebbnek gondolom az augusztusi 800 passzos, 70%-ban labdát birtokló játékunkat, hogy nem vagyok a labdasimogatás rajongója.
Igen...Biztos hogy nagyrészt a fáradtság is benne van..Időt kell ennek adni mire folyamatosan tudják hozni az elvártat.Guardiola szerint félelmetes hogy 2-3 hónap alatt sikerült Sarrinak ez az átformálás.Neki 2 évébe került. Most a legfontosabb a TOP 4! A következő szezon lesz érdekes egy teljes nyári felkészüléssel a hátuk mögött,és pár új arc érkezésével.
Talán jobb is, hogyha Sarrinak az első évében nem sikerül hatalmasat domborítania, csak hozza a kötelezőt. Még a végén megint elhiszi a vezetőség, hogy minden rendben van és nem kell senkit sem igazolni. Ennek a veszélye sajnos még most is fennáll. :roll:
Ez igaz, "sajnos" Conte első évében szétverte a ligát, bajnok lett és kupadöntős, majd leszarták a kéréseit vagy nem tudták megoldani és elküldték. Pedig ha valaki lerakott valamit az asztalra, az ő volt...

Kepa átigazolása az egyetlen hogy jelét adtuk hogy élünk még...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5779 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sheenka írta:
kazomester írta:Azért azt lassan kijelenthetjük, hogy a rendszert mindenki megismerte, tudásához mérten elsajátította, úgyhogy nagyobb előrelépést én már nem várok a játékunktól. Lesznek szép győzelmek, nyögvenyelősek is, olyanok mint tegnap és nyilván vereségek is. Remélem lassan kialakul a vezetők szemében is, hogy kik azok akik visszatartják a játékunk fejlődését és kialakul a terv nyárra. Télen én csak akkor hoznék vkit, ha az tényleg erősítés lenne, nem tölteném vissza a keretet újabb DW-félékkel most, amikor láthatóan takarítás vette kezdetét. A reális cél a top 4 kell, hogy legyen, remélem nem kapkodjuk el a dolgot.
Szerintem még nagyon messze vagyunk ettől. Nagyon sokszor jönnek elő a régi beidegződések, a labdajáratás is sokkal gyorsabb lesz még, Kanté pozíciója mindig rejtély és a védekezés is nagyon fapados még a Sarri féle Napolihez képest. Ez nem olyan mint Conte focija, hogy pontosan meg van mondva, hogy ki mikor mit hol hogyan, ezért nehezebben is tanulható. Inkább Guardioláéra hasonlítható, akinek szintén a második évére érett be igazán a dolog.
Sztem is messze vagyunk, de a full flow Sarriball-tól és ennek bizonyos játékosok az okai. A fél kezdőről ki merem jelenteni, hogy ennél jobban nem lesz képes adaptálódni, mert alapvetően nem illik ebbe a rendszerbe. Ez a csapat szinte ugyanaz, mint Conte-é. Kiöregedő és/vagy lassú játékosok, akiket ha lecserélünk a megfelelőkre, akkor érhetjük el a 100% Sarriball-t. De semmi baj nincs ezzel, a te példád is bizonyítja, hogy komoly átalakítás szükségeltetik egy ekkora filozófiai váltáshoz. Guardiola minden posztra klasszis játékost vett, ettől mi még nagyon messze vagyunk.
Norbertoo írta:Talán jobb is, hogyha Sarrinak az első évében nem sikerül hatalmasat domborítania, csak hozza a kötelezőt. Még a végén megint elhiszi a vezetőség, hogy minden rendben van és nem kell senkit sem igazolni. Ennek a veszélye sajnos még most is fennáll. :roll:
+1. Öngyilkossággal érne fel egy bajnoki cím :) Szerencsére reális esélyünk nincs rá.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#5780 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Gaba írta:
Dante írta:Ha már a játékunkról van szó, nektek is feltűnt, hogy az utóbbi időben egyre kevésbé érvényesül a "Sarri-ball"? Biztos vagyok benne, hogy a fáradtság nagy szerepet játszik a statisztikák csökkenésében, de én úgy látom, hogy a játékosok kevésbé akarják a passzpasszpassz filozófiát teljesíteni. Lehet Sarri változtatott a taktikán egy-két nyögvenyelős döntetlen után, de annak ellenére sikeresebbnek gondolom az augusztusi 800 passzos, 70%-ban labdát birtokló játékunkat, hogy nem vagyok a labdasimogatás rajongója.
Igen...Biztos hogy nagyrészt a fáradtság is benne van..Időt kell ennek adni mire folyamatosan tudják hozni az elvártat.Guardiola szerint félelmetes hogy 2-3 hónap alatt sikerült Sarrinak ez az átformálás.Neki 2 évébe került. Most a legfontosabb a TOP 4! A következő szezon lesz érdekes egy teljes nyári felkészüléssel a hátuk mögött,és pár új arc érkezésével.
Talán jobb is, hogyha Sarrinak az első évében nem sikerül hatalmasat domborítania, csak hozza a kötelezőt. Még a végén megint elhiszi a vezetőség, hogy minden rendben van és nem kell senkit sem igazolni. Ennek a veszélye sajnos még most is fennáll. :roll:

Válasz küldése