Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5961 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Hazard asked by Sky what went through his mind for the goal: “I spoke with N’Golo on the bench & he told me he didn’t want to take a penalty, so the only solution was to score!” #cfc :lol: :lol: :lol:

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#5962 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Gallion írta: a személyiségét nem siratom, de a 15-20 gólját nagyon.
és is így vagyok vele a stílusa nem volt méltó a klubhoz de a tudása az kéne minden szezonban....ő meg tudta tartani a labdát elől amíg felértek a többiek Moratára ez nem nagyon jellemző.
sajnos az europai piacon se tudok olyan csatárt aki tudna nekünk közel 20 gólt termelni szezononként esetleg Icardi? bár őt se 2 fillér lenne.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5963 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta:Nem látok a fejébe, illetve nem vagyok az ismerőse, tehát én is csak találgatni tudok, mint bármelyik másik szurkoló. Az biztos, hogy a Chelsea nem egy hálás munkaadó, ha az ember egy bizonyítani igyekvő fiatal, tehetséges játékos. Hamarabb játszik egy nagyon drága játékos, aki teljesen reménytelen, mert a sok millió font nem mehet teljes egészében kárba.
Ebből adódóan teljesen érthető, ha valaki kiábrándul a klubból. Ők nem szurkolók, hanem főállású sportolók, oda mennek, ahol bíznak bennük és jól teljesíthetnek.
Azt is tudjuk, hogy minden edzőnk arcra - is - értékel, tehát aki nem kell, az teljesen ki van zárva. Az utóbbi időben elég sok tehetségünk ábrándult ki a klubból, nem kell messzebbre menni a Premier League-nél.

Jó lenne ha ez a tendencia mihamarabb véget érne. Reméljük Ruben kitartó és ha egészséges lesz, bizonyíthatja, hogy helye van a középpályánkon.
Jogos amit írsz. Lehet nyár végén volt egy beszélgetése Sarri-val, ahol ígéretet kapott (vmire), aztán vélhetően nem nagyon teljesül eddig. De ehhez nagyban hozzájárulhat, hogy a döntő pillanatokban meg lesérül... Nagyon szerencsétlen helyzet ez. Nem tudom, sztem ez a stílus a sajátunk és nem látom hogyan tudnánk levetkőzni. :(

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#5964 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem látok a fejébe, illetve nem vagyok az ismerőse, tehát én is csak találgatni tudok, mint bármelyik másik szurkoló. Az biztos, hogy a Chelsea nem egy hálás munkaadó, ha az ember egy bizonyítani igyekvő fiatal, tehetséges játékos. Hamarabb játszik egy nagyon drága játékos, aki teljesen reménytelen, mert a sok millió font nem mehet teljes egészében kárba.
Ebből adódóan teljesen érthető, ha valaki kiábrándul a klubból. Ők nem szurkolók, hanem főállású sportolók, oda mennek, ahol bíznak bennük és jól teljesíthetnek.
Azt is tudjuk, hogy minden edzőnk arcra - is - értékel, tehát aki nem kell, az teljesen ki van zárva. Az utóbbi időben elég sok tehetségünk ábrándult ki a klubból, nem kell messzebbre menni a Premier League-nél.

Jó lenne ha ez a tendencia mihamarabb véget érne. Reméljük Ruben kitartó és ha egészséges lesz, bizonyíthatja, hogy helye van a középpályánkon.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5965 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta:
kazomester írta:Mármint, hogy ideggyenge lenne, vagy bevonzaná a sérüléseket? Simán lehet. Extrém balszerencse ez már, de tényleg :(
Inkább arra gondolok, hogy bevonzza. Én a meccseken is azt látom, hogy nem megfelelő a munkamorálja, nem dolgozik eleget. Az "átmegyek a falon is" mentalitás biztosan nem jellemző rá, pedig megtehetné és szüksége is lenne rá.

Az elengedésében az lenne a legfájóbb, hogy egy új helyzet valószínűleg elérné nála, hogy komolyabban vegye a helyzetét, de az már más csapat előnyét fogja szolgálni.
Pedig az adottságai megvannak hozzá, úgy pattogtatná le magáról az embereket ahogy nem szégyellné... Viszont ha tényleg az kell neki, hogy egy másik csapatnál kapjon lehetőséget, akkor elég furcsán működik. Mi lehet nagyobb motiváció, mint, hogy a gyerekkori csapatába berobbanjon? Nem szereti annyira a klubot, hogy árkon bokron keresztül menjen? Nehéz ezt elhinnem.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#5966 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:Mármint, hogy ideggyenge lenne, vagy bevonzaná a sérüléseket? Simán lehet. Extrém balszerencse ez már, de tényleg :(
Inkább arra gondolok, hogy bevonzza. Én a meccseken is azt látom, hogy nem megfelelő a munkamorálja, nem dolgozik eleget. Az "átmegyek a falon is" mentalitás biztosan nem jellemző rá, pedig megtehetné és szüksége is lenne rá.

Az elengedésében az lenne a legfájóbb, hogy egy új helyzet valószínűleg elérné nála, hogy komolyabban vegye a helyzetét, de az már más csapat előnyét fogja szolgálni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5967 Hozzászólás Szerző: kazomester »

tiszi írta:
kazomester írta:Nem tudom mikor fogom tudni megbocsájtani a klubnak, hogy elutasítottunk 60+m fontot Willian-ért :(
Willian több kulcspasszot (17) osztott ki eddig a PL-ben, mint bármelyik más játékos..
Így mindjárt más, ezt felteszem a polcra, a ki nem osztott gólpasszok doboza mellé.
Dante írta:
kazomester írta:Ruben megint megsérült. Én már nem mondok semmit...
Érdekes, hogy idén csak akkor nem volt sérült, amikor biztos volt az edző bizalmában, ami a VB ideje.

Nyilván nem direkt csinálja, de a mentalitása is szerepet játszhat az egészben. Eléggé úgy néz ki, hogy neki sem lesz maradása és nem vagyok benne biztos hogy ő ezt bánja.
Mármint, hogy ideggyenge lenne, vagy bevonzaná a sérüléseket? Simán lehet. Extrém balszerencse ez már, de tényleg :(

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#5968 Hozzászólás Szerző: tiszi »

kazomester írta:Nem tudom mikor fogom tudni megbocsájtani a klubnak, hogy elutasítottunk 60+m fontot Willian-ért :(
Willian több kulcspasszot (17) osztott ki eddig a PL-ben, mint bármelyik más játékos..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#5969 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:Ruben megint megsérült. Én már nem mondok semmit...
Érdekes, hogy idén csak akkor nem volt sérült, amikor biztos volt az edző bizalmában, ami a VB ideje.

Nyilván nem direkt csinálja, de a mentalitása is szerepet játszhat az egészben. Eléggé úgy néz ki, hogy neki sem lesz maradása és nem vagyok benne biztos hogy ő ezt bánja.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5970 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ruben megint megsérült. Én már nem mondok semmit...

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#5971 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Pityee írta:
langidave írta:Van amúgy rajtam kívül más is aki visszasírja Costát? Már végignéztem Torres,Shevchenko vergődését most nézhetem Moratát, hihetetlen ez az egész számomra. Egy tetves csatár ne az összjátékban legyen jó, hanem rúgjon 20-30 gól között. A tegnapi meccsen pont ez volt a baj, tipikusan egy gólos meccs volt és ha nem ez a retek morata van ott és nem fejbe lövi Fabianskit behúztuk volna...

Tavaly ugyanez volt a problémánk, rengeteg helyzetet kialakítottunk de nem tudtuk belőni őket, aztán Giroud játszatásával ez némileg javult, de azért nem tőle kellene várni a csodát...

Már olyan szintre jutottam, hogy visszasírom Anelka ténykedését és róla nézek youtube videókat...
Inkább Drogbát sírom vissza, mint a medvedisznóembert.
Én ilyen meccsek után őt is. Conte első évében amikor megnyertük a PL-t nem 1 meccs volt amikor Diego egyetlen 1 villanása/megoldása jelentette nekünk a 3 pontot. Egy utolsó tahó paraszt, tipikus brazil utcagyerek, de egy nyögvenyelős meccsen sokszor ő jelentette számunkra a különbséget. Morata soha nem fog villani nálunk, vagy egyedül megoldani 1 támadást védőket lerázva, vagy 20-ról elvállalni. Giroud melós ember, és rendkívül jó összejátékban, nálam bőven a spanyol előtt van, nagyon jól érzik egymást Hazard-dal, de Costa néha támogatás nélkül cipelte a csapatot a hátán, a személyiségét nem siratom, de a 15-20 gólját nagyon.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5972 Hozzászólás Szerző: Pityee »

langidave írta:Van amúgy rajtam kívül más is aki visszasírja Costát? Már végignéztem Torres,Shevchenko vergődését most nézhetem Moratát, hihetetlen ez az egész számomra. Egy tetves csatár ne az összjátékban legyen jó, hanem rúgjon 20-30 gól között. A tegnapi meccsen pont ez volt a baj, tipikusan egy gólos meccs volt és ha nem ez a retek morata van ott és nem fejbe lövi Fabianskit behúztuk volna...

Tavaly ugyanez volt a problémánk, rengeteg helyzetet kialakítottunk de nem tudtuk belőni őket, aztán Giroud játszatásával ez némileg javult, de azért nem tőle kellene várni a csodát...

Már olyan szintre jutottam, hogy visszasírom Anelka ténykedését és róla nézek youtube videókat...
Inkább Drogbát sírom vissza, mint a medvedisznóembert.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#5973 Hozzászólás Szerző: langidave »

Van amúgy rajtam kívül más is aki visszasírja Costát? Már végignéztem Torres,Shevchenko vergődését most nézhetem Moratát, hihetetlen ez az egész számomra. Egy tetves csatár ne az összjátékban legyen jó, hanem rúgjon 20-30 gól között. A tegnapi meccsen pont ez volt a baj, tipikusan egy gólos meccs volt és ha nem ez a retek morata van ott és nem fejbe lövi Fabianskit behúztuk volna...

Tavaly ugyanez volt a problémánk, rengeteg helyzetet kialakítottunk de nem tudtuk belőni őket, aztán Giroud játszatásával ez némileg javult, de azért nem tőle kellene várni a csodát...

Már olyan szintre jutottam, hogy visszasírom Anelka ténykedését és róla nézek youtube videókat...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5974 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Nem tudom mikor fogom tudni megbocsájtani a klubnak, hogy elutasítottunk 60+m fontot Willian-ért :(
Utólag jobb így szerintem, mert úgy sem hoztunk volna helyette senkit.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5975 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem tudom mikor fogom tudni megbocsájtani a klubnak, hogy elutasítottunk 60+m fontot Willian-ért :(

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5976 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Cahill: “I don’t want to jump the gun but as things stand at this time, probably, yes ."
Cahill: “I realise that sometimes you have to make tough decisions and football doesn’t wait for people." #CFC

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5977 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:Ezt a seggfejt: https://twitter.com/btsportfootball/sta ... 9832281091" onclick="window.open(this.href);return false;

Megértem Sarrit: Alvaro has to gain confidence with one, two, three goals. I am not able to give him confidence. In this match he had three or four opportunities. He was unlucky. I hope for him in the future I can help him. But the confidence can come with goals. Maybe two goals in two matches, I don't know.
Nem tudom megnézni, de azt mutatja amikor lecserélték? Mert ott elég gázul viselkedett Alvaroka, ezért is írtam, hogy sztem ezen a ponton lefőtt neki a kávé.
mikel12 írta:Nem ertem, hogy Emersont miert hagyta otthon Sarri. Az elozo szezonban mar kiderult, hogy jo adottsagai vannak, es siman lehetne Alonso csereje, vetelytarsa. Szerintem o dobbant telen, legkesobb nyaron. Nem tudhatjuk, hogy RLC milyen allapotban volt, de biztos tudott volna vallalni 20-30 percet, ha mar elutazott a csapattal. Sarri nem a rotalas hive, es ezt mar akkor tudtuk, mielott kineveztek. Nekem is bosszanto ez az egesz, legjobban Ruben miatt, de CHO is siman kezdhetett volna. Ezzel csak az a baj, hogy ez a ket jatekos ha nem nalunk teljesedik ki, megteszik az egyik rivalisunknal. Ez a legnagyobb felelmem a csapat kapcsan.
Én még reménykedem benne, hogy a tegnap látottak miatt többet fog majd rotálni. A Paok a legmagasabban jegyzett ellenfelünk a csoportban, és idegenben rájuk borítottuk a pályát. Kb. 6-7 góllal kellett volna nyernünk, a körülményeket ismerjük. Ebből következik, hogy kb. semmitől nem kell félnünk, nyugodtan lehet a 3 fiatalunkat próbálgatni, rosszabb biztos nem lesz (inkább jobb, elnézve a tegnapi helyzetkihasználást) :roll: A statisztika sajnos nem sok bizakodásra ad okot Sarri-val kapcsolatban, de hátha. Egyéb esetben CHO-t vszinű elveszíthetjük, neki 2020-ban jár le a szerződése.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#5978 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nem ertem, hogy Emersont miert hagyta otthon Sarri. Az elozo szezonban mar kiderult, hogy jo adottsagai vannak, es siman lehetne Alonso csereje, vetelytarsa. Szerintem o dobbant telen, legkesobb nyaron. Nem tudhatjuk, hogy RLC milyen allapotban volt, de biztos tudott volna vallalni 20-30 percet, ha mar elutazott a csapattal. Sarri nem a rotalas hive, es ezt mar akkor tudtuk, mielott kineveztek. Nekem is bosszanto ez az egesz, legjobban Ruben miatt, de CHO is siman kezdhetett volna. Ezzel csak az a baj, hogy ez a ket jatekos ha nem nalunk teljesedik ki, megteszik az egyik rivalisunknal. Ez a legnagyobb felelmem a csapat kapcsan.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#5979 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ezt a seggfejt: https://twitter.com/btsportfootball/sta ... 9832281091" onclick="window.open(this.href);return false;

Megértem Sarrit: Alvaro has to gain confidence with one, two, three goals. I am not able to give him confidence. In this match he had three or four opportunities. He was unlucky. I hope for him in the future I can help him. But the confidence can come with goals. Maybe two goals in two matches, I don't know.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5980 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Emerson Palmieri @emersonpalmieri

I'm fine, I'm not injured ... Good win today boys, Come on Chelsea!!! :roll:

Válasz küldése