Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Felkészülési meccsek

#361 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Jut eszembe, faszláb tudja mikor kell gólt lőni. Hihetetlen, hogy nagy rá a sansz, hogy ezt a félkegyelműt kell egész évben néznünk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#362 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Uff, a meccs visszanézése után tényleg megállapítható, hogy Jorginho kellett ide mint egy falat kenyér. Ugyanolyan gürizős mint Kanté, csak egy fokkal jobban lát a pályán. Köszönöm szépen annak aki megkapja majd a nyakára a Kanté-Jorginho duót 8) (levegője sem lesz :D)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#363 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

https://twitter.com/i/broadcasts/1dRKZgVAlRzGB" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Felkészülési meccsek

#364 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Aki nézi a meccset legyen szíves írjon majd 1-2 sort hogy milyen volt a játék és hogy ki hogyan teljesített :) Fú nagyon megnézném ezt a mait.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#365 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Végre nem a 3 védős rendszer, annyira hiányzott már ez a 4 védős. Ebből a részből örülök Sarri érkezésének.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#366 Hozzászólás Szerző: Dante »

Remélem működni fog a 433, kedvenc formációm, ha lehet ilyet mondani. A másik amit remélek, hogy CHO megtetszik az öreg csótánynak.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#367 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chelsea XI: Bulka, Zappacosta, Luiz, Ampadu, Alonso, Fabregas (c), Jorginho, Barkley, Hudson-Odoi, Morata, Pedro
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#368 Hozzászólás Szerző: Dante »

Egyébként Zoumzoum tökéletes alternatívája lehetne Koulibaly-nak, remélem egy lehetőséget kap.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#369 Hozzászólás Szerző: Szabi »

@NizaarKinsella

FYI: Kurt Zouma missed the trip due to a minor injury. Nothing serious, not to do with his future and he will be back for the European games.

Zouma kisebb sérülés miatt nem utazott el Ausztráliába.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#370 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:Fogja egyébként valaki nézni ezt az ausztrál meccset ilyen veretes névsorral? :D
Igen, megtekintem.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Felkészülési meccsek

#371 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kecske01 írta:Fogja egyébként valaki nézni ezt az ausztrál meccset ilyen veretes névsorral? :D
Nézném ha nem munkaidoben lenne :(

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#372 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kecske01 írta:Fogja egyébként valaki nézni ezt az ausztrál meccset ilyen veretes névsorral? :D
Mindenképp!! :) Én személy szerint kíváncsian várom.Azért csak ott lesz Tammy,a nagy kedvencem Musonda,Jorginho is bemutatkozik.Luiz is visszatér :)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#373 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Fogja egyébként valaki nézni ezt az ausztrál meccset ilyen veretes névsorral? :D

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Felkészülési meccsek

#374 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Megyó írta:
Pityee írta:Én nagyon sajnálom Zoumát
Én is, de már amikor eltört a térde akkor írtam, nem egyszer, hogy sajnos ennyi volt. Egész egyszerűen ez nem orvostechnikai, regenerálódási kérdés, hanem biofizikai. Megsérült az ízülete, sosem fogja tudni kihozni a csúcsot magából, mindig egy picit lassabb és gyengébb lesz, mint amire valóban képes lenne.
Sajnos. Szar ezt leírni, de ez az igazság. El kell engedni. Kisebb csapatokban remek alapember lesz, Pl/Bl győzelemre törő csapatba nem fér bele.
Ben torvenyszeru, hogy nem epul fel, de ilyen serules odatesz

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#375 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Pityee írta:Én nagyon sajnálom Zoumát
Én is, de már amikor eltört a térde akkor írtam, nem egyszer, hogy sajnos ennyi volt. Egész egyszerűen ez nem orvostechnikai, regenerálódási kérdés, hanem biofizikai. Megsérült az ízülete, sosem fogja tudni kihozni a csúcsot magából, mindig egy picit lassabb és gyengébb lesz, mint amire valóban képes lenne.
Sajnos. Szar ezt leírni, de ez az igazság. El kell engedni. Kisebb csapatokban remek alapember lesz, Pl/Bl győzelemre törő csapatba nem fér bele.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#376 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:
Bubi írta:Szerintem Zouma nem ügyetlenebb labdával mint pl Cahill.
Szerintem de, de Luiz-nál, Rüdiger-nél meg Christensen-nél tuti.. Sarri rendszerébe 2 CB kell, így is bőven megleszünk, plusz úgy néz ki Rugani is jön, Zouma-nak nem csoda hogy nem maradt hely.

Kedvelem őt én is, Mourinho szigorú szisztémájába beillett, de azért valljuk be nem az új Beckenbauer-ről beszèlünk. Fizikailag nagyon rendben van, de azért sokszor fájdalmas volt ahogy baszkodta előre meg oldalra a labdákat. Christensennek sokkal több esze van a játékhoz, Rüdi meg nagyon jól mozog labdával, fel tudja hozni és akár be is adja centi pontosan, én egyiket se aldoznám be Zouma-ért.
Én nagyon sajnálom Zoumát, Mourinho alatt a csapat legjobb védője volt magasan, imádtam a játékát és abszolút kedvencem volt. De sajnos nem ő lenne az első akit egy komoly sérülés hátráltat. Talán ő az egyik olyan játékos akit az elmúlt évekből a legjobban sajnálni fogok, ha távozik. Mondjuk nemtudom, lehet velem van a gond, de én Christensen-ben nem látok annyit mint egyesek. Fizikailag sincs a toppon, fejpárbajokat nagyon ritkán nyer és mentálisan sem a legerősebb, rengeteg hibával játszott idén. Tudom az idei volt az első szezonja a PL-ben, de ha Zouma első szezonjához hasonlítom, messze elmarad a franciától. Nem véletlen, hogy a vb-n a horvátok elleni komoly tétmeccsen már nem őt rakták be középhátvédnek a dánok.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Felkészülési meccsek

#377 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Николаевич írta:
Bubi írta:Szerintem Zouma nem ügyetlenebb labdával mint pl Cahill.
Szerintem de, de Luiz-nál, Rüdiger-nél meg Christensen-nél tuti.. Sarri rendszerébe 2 CB kell, így is bőven megleszünk, plusz úgy néz ki Rugani is jön, Zouma-nak nem csoda hogy nem maradt hely.

Kedvelem őt én is, Mourinho szigorú szisztémájába beillett, de azért valljuk be nem az új Beckenbauer-ről beszèlünk. Fizikailag nagyon rendben van, de azért sokszor fájdalmas volt ahogy baszkodta előre meg oldalra a labdákat. Christensennek sokkal több esze van a játékhoz, Rüdi meg nagyon jól mozog labdával, fel tudja hozni és akár be is adja centi pontosan, én egyiket se aldoznám be Zouma-ért.
Legyen az hogy igazad van és ügyetlen a labdával (szerintem nem VOLT ügyetlen), viszont az hogy egyedül megoldotta Ivanovic és a saját posztját úgy ahogy, az akkoriban extraklasszis szint volt. Olyan labdákat szerzett amikről senki másnak meg sem fordult a fejében hogy megszerezhető.

Ebben a videóban minden benne van amiről beszélek, kötelező darab:
https://www.youtube.com/watch?v=XS-I1mUSi6o" onclick="window.open(this.href);return false;

Szvsz az az ominózus sérülés egy chelsea legenda születésének fogamzásgátlója volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2018. július 19., csütörtök 10:55-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Felkészülési meccsek

#378 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Szerintem Zouma nem ügyetlenebb labdával mint pl Cahill.
Szerintem de, de Luiz-nál, Rüdiger-nél meg Christensen-nél tuti.. Sarri rendszerébe 2 CB kell, így is bőven megleszünk, plusz úgy néz ki Rugani is jön, Zouma-nak nem csoda hogy nem maradt hely.

Kedvelem őt én is, Mourinho szigorú szisztémájába beillett, de azért valljuk be nem az új Beckenbauer-ről beszèlünk. Fizikailag nagyon rendben van, de azért sokszor fájdalmas volt ahogy baszkodta előre meg oldalra a labdákat. Christensennek sokkal több esze van a játékhoz, Rüdi meg nagyon jól mozog labdával, fel tudja hozni és akár be is adja centi pontosan, én egyiket se aldoznám be Zouma-ért.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Felkészülési meccsek

#379 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem Zouma nem ügyetlenebb labdával mint pl Cahill. Első évében voltak szemkápráztató 50 méteres keresztlabdái és formája csúcsán voltak nagyon szép iramváltásai, labdakihozatalai és passzai.

Sajnos a mostani nem ez a Zouma. Ha az akkori Zouma szerepel a Palaceban akkor nem esnek ki arra nagy pénzt mernék rakni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Felkészülési meccsek

#380 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:Zouma-val kapcsolatban sajnos köztudott, hogy labdával nem vmi ügyes, a sérülése előtt is jellemző volt rá, hogy inkább kivagdosta a labdákat, ha veszély volt. Sztem ez lehet a fő oka annak, hogy távozik, Sarri-nak labdaügyes védők és kapus kellenek hátulra. Pedig imádom a fickót, ha nincs az a sérülés...... :(
Én is imádom Zouma-t és szerintem ellehetett volna vinni és kipróbálni nem hiszem, hogy akkora gond lett volna +1 fő.
sajnálom, hogy ő is menni fog, de amikor Jorginho megkapta a számát már tudni lehetett.

Válasz küldése