Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#50021 Hozzászólás Szerző: Megyó »

és YESS erősitettünk a Bayern kispadjárol, ezaz ;)
amugy azon gondolkodtam hogy ugye seva nélkül nyert blt a milan, mert a helyét a gol lövésben átvette Inzaghi, meg most meglestem a Pizzaros videot és észre lehet venni azért eléggé befejező csatár a srác
KÖVETKEZTETÉS: az idei minősithetetlen középpályás játékot még mindig nem oldottuk meg és nekünk ez a legnagyobb bajunk! a védelem erősitéséről is csak annyit hogy ilyen még egyszer nem lessz pl.: hogy Terry megsérüljön... vagy hogy Carvalhoval egyszerre... ilyen még egyszer nem lesz...
tehát a lényeg a középpályára nem érkezett senki (Sidwellel szemben nem vagyok elutasito mert biztos küzdeni fog és angol és fiatal, de azt ami hiányzik nem tudja, főleg ha az a kretén fog játszani jövöre is helyette...)

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#50022 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

szpecnaz írta:
Matuszka írta:én egy másik Chelsea-s oldalon azt olvastam,hogy Boulahrouz megegyezett a Bayern-el persze lehet,hogy csak vaklárma :)
már itt is volt írva...
Nem láttam... :) Sorry

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#50023 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Matuszka írta:én egy másik Chelsea-s oldalon azt olvastam,hogy Boulahrouz megegyezett a Bayern-el persze lehet,hogy csak vaklárma :)
már itt is volt írva...

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#50024 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

én egy másik Chelsea-s oldalon azt olvastam,hogy Boulahrouz megegyezett a Bayern-el persze lehet,hogy csak vaklárma :)

Indexer
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2006. június 5., hétfő 13:07
Tartózkodási hely: szabadlábon

#50025 Hozzászólás Szerző: Indexer »

esetleg Boula megy, de sztem nem, még akkor sem ha Alex érkezik.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#50026 Hozzászólás Szerző: Anti »

Szerintem abszolút kiegészítő játékos szerepet fog kapni, aki tényleg nem szólhat, ha nem kap annyi lehetőséget. Nem lesz olyan elvárás mint Shevával volt tavaly. Lehet nem lesz annyira görcsös se. Én is kifejezetten örülök, hogy még pénzt nem költöttünk, egyetértek Toreval. Még Alex, és abszolút meg leszek elégedve. Johnson tényleg visszajött? Marhajó :wink: :wink: :wink:
És szerintetek ki (-k) fog menni?

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#50027 Hozzászólás Szerző: kdako »

Tartok tőle, hogy Kezsman és Mutu között...
GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#50028 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kdako írta:Én nem örülök Pizarrónak, szürke játékosnak tartom, aki ebben az igen közepes Bayernben sem tudott stabil ember lenni. Aztán cáfoljon meg, adok neki egy esélyt. De csak remélem, hogy ez nem azt jelenti, hogy mást nem tudtunk idecsábítani...
hmm..ez olyan szempontból érdekes hogy sevát nagy játékosnak tartottuk és csak félig váltotta be az igéreteket....majd eldől a pályán hogy pizarro mit tud alakítani....szerintem nem lesz rossz...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#50029 Hozzászólás Szerző: kdako »

Én nem örülök Pizarrónak, szürke játékosnak tartom, aki ebben az igen közepes Bayernben sem tudott stabil ember lenni. Aztán cáfoljon meg, adok neki egy esélyt. De csak remélem, hogy ez nem azt jelenti, hogy mást nem tudtunk idecsábítani...
GO BLUES!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#50030 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

AryanH írta:Az biztos, hogy Crespo nem fog többet Chelsea mezben pályára lépni, de valaki tud valami Glen Johnsonról?
igen ! 1szaniter boltban fog dolgozni a fulham road közelében ! :P

Indexer
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2006. június 5., hétfő 13:07
Tartózkodási hely: szabadlábon

#50031 Hozzászólás Szerző: Indexer »

Glen Johnson visszatért és a jobbhátvéd posztért fog harcolni Ferreirával. Remélem Glen nyer :wink:

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#50032 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Az biztos, hogy Crespo nem fog többet Chelsea mezben pályára lépni, de valaki tud valami Glen Johnsonról?
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#50033 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Tök igaza van Abrának. Ha José 200 millából nem tudott BL-t nyerni, akkor 800-ból sem fog.
Pizzaro remek játékos, jó lesz meglátjátok. Még jön Alex ingyen és megvagyunk.
Asszem újra felgyulladt bennem a kék vér!:) A tavalyi elb*szott nyár után ez jónak igérkezik! (kopp-kopp)
Bár tuti, hogy még lesz egy igazolás.
Alex,(egyáltalán ez már tuti?) Sidwell, Pizzaro..???
hol olvastad,hogy ez ambra döntése volt ?

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#50034 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Tök igaza van Abrának. Ha José 200 millából nem tudott BL-t nyerni, akkor 800-ból sem fog.
Pizzaro remek játékos, jó lesz meglátjátok. Még jön Alex ingyen és megvagyunk.
Asszem újra felgyulladt bennem a kék vér!:) A tavalyi elb*szott nyár után ez jónak igérkezik! (kopp-kopp)
Bár tuti, hogy még lesz egy igazolás.
Alex,(egyáltalán ez már tuti?) Sidwell, Pizzaro..???
Only one Di Matteo!

Lampard8
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2006. január 29., vasárnap 19:15
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: G.Zola

#50035 Hozzászólás Szerző: Lampard8 »

hát én nem tom,de sztem felesleges volt megvenni pizzaro-t még akkor is ha nem kellett semmit fizetnünk. Én már lassan nem értem a chelsea átigazolási terveit. Az MU tökéletes igazolást hajtott végre a két fiatal gyerek megvételével. Az tudtam, h Nani bizt MU-s lesz, de Anderson tudtommal nagyon akarta a szeretet klubunk is akkor meg miértt nem vette meg. Nah ez az én véleményem

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#50036 Hozzászólás Szerző: undertow »

Chelseafan írta:
undertow írta:es valoszinuleg nem keres annyit, mint ballack.
Én a hírekben heti 50 ezer fontot olvastam. Ballack mennyit is keres? 100 ezret?
120-130 korul

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#50037 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

http://youtube.com/watch?v=nfkjL-7zRcc

A videó alapján nem is olyan rossz! Szép gólokat rúg, jó a befejezése, fejelni is elég jól tud, és van BL tapasztalata! Ingyen egy cserének tökéletes!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#50038 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

undertow írta:es valoszinuleg nem keres annyit, mint ballack.
Én a hírekben heti 50 ezer fontot olvastam. Ballack mennyit is keres? 100 ezret?

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#50039 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:
undertow írta:hat, igazoltunk egy pizzarot.
a masodik ingyenjatekos.

http://www.chelseafc.com/xxchelsea18070 ... _2209129_0
Én is olvastam, hm-hm-hm. Meglátjuk, meglátjuk. Volt már szó róla, hogy jön, jött. Reméljük beválik az első sorban. Feladat és elvárás lesz előtte, az biztos :) 29 éves lesz idén. És tény, ő is ingyen volt. Ezek után tényleg kíváncsi vagyok, idén ez lesz a "tendencia", vagy tartogatunk még valami nagy durranást. Egyre több a találgatás affelől, hogy Abra bizalma és hűsége a Chelsea iránt töretlen, de pénzt nem szándékozik áldozni a klubra (mármint játékosállományra), és ezáltal egyre inkább beválni látszik a dolog. Ettől persze még lehet egy eget rengető igazolás.

Pizarro 12 gólig jutott az előző szezonban a Bayernben, ami nem túl sok, de még így is a 2. a góllövő listán. A legtöbb mérkőzésen szóhoz jutott.
Hát nemhittem h valaha ilyet fogok írni,de örülök vmilyen szinten!
Föleg h ingyen jött!
Amugy azt a 12gólt akkor lötte amikor kezdö volt,utána Hitzfeldnél már csak csere volt!Remélem ugy mutatkozik be angliában kb mint Berbatov és akkor nem lesz gond:)
Max eladjuk!Vagy ingyen kölcsönadjuk:)))
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#50040 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:hat, igazoltunk egy pizzarot.
a masodik ingyenjatekos.

http://www.chelseafc.com/xxchelsea18070 ... _2209129_0
Én is olvastam, hm-hm-hm. Meglátjuk, meglátjuk. Volt már szó róla, hogy jön, jött. Reméljük beválik az első sorban. Feladat és elvárás lesz előtte, az biztos :) 29 éves lesz idén. És tény, ő is ingyen volt. Ezek után tényleg kíváncsi vagyok, idén ez lesz a "tendencia", vagy tartogatunk még valami nagy durranást. Egyre több a találgatás affelől, hogy Abra bizalma és hűsége a Chelsea iránt töretlen, de pénzt nem szándékozik áldozni a klubra (mármint játékosállományra), és ezáltal egyre inkább beválni látszik a dolog. Ettől persze még lehet egy eget rengető igazolás.

Pizarro 12 gólig jutott az előző szezonban a Bayernben, ami nem túl sok, de még így is a 2. a góllövő listán. A legtöbb mérkőzésen szóhoz jutott.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése