Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Edzőkérdés

#1081 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Szabi írta:
kazomester írta:footballitalia @footballitalia

#ChelseaFC reportedly won't pay the €8m Maurizio Sarri release clause, which expires on Thursday, so the #Napoli Coach risks sitting a year out

Rosszul vagyok :(
Szerintem ennyire azért nem visszataszító a gondolat, hogy megspórolunk cirka 28 milliót. :)
ja fizethetünk még többet vagy kereshetünk egy rosszabb edzőt hű de jó!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Edzőkérdés

#1082 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:footballitalia @footballitalia

#ChelseaFC reportedly won't pay the €8m Maurizio Sarri release clause, which expires on Thursday, so the #Napoli Coach risks sitting a year out

Rosszul vagyok :(
Szerintem ennyire azért nem visszataszító a gondolat, hogy megspórolunk cirka 28 milliót. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Edzőkérdés

#1083 Hozzászólás Szerző: kazomester »

footballitalia @footballitalia

#ChelseaFC reportedly won't pay the €8m Maurizio Sarri release clause, which expires on Thursday, so the #Napoli Coach risks sitting a year out

Rosszul vagyok :(

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Edzőkérdés

#1084 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Tancredi Palmeri @tancredipalmeri

Napoli president: “I had several contacts with Conte. But when I told him we couldn’t sign the players he asked me, he kept on calling and calling to ask me the same”

Kíváncsi lennék ez időben mikor történhetett.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Edzőkérdés

#1085 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gaba írta:Lorenzo Insigne érdekes nyilatkozata:

“Ha Sarri a Chelsea kispadján fog ülni, akkor boldog leszek, mert nagyon jól teljesített itt a Napolinál is, mert a játékunkat mindenki elismerte. Sok szerencsét kívánok neki és remélem ott is ugyanezt a mentalitást fogja kihozni a játékosokból.”
nem, hogy Insigne is jönne. :)

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#1086 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Lorenzo Insigne érdekes nyilatkozata:

“Ha Sarri a Chelsea kispadján fog ülni, akkor boldog leszek, mert nagyon jól teljesített itt a Napolinál is, mert a játékunkat mindenki elismerte. Sok szerencsét kívánok neki és remélem ott is ugyanezt a mentalitást fogja kihozni a játékosokból.”

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Edzőkérdés

#1087 Hozzászólás Szerző: Dante »

adrian1989 írta:...ez a csapat nem tud hosszútávra tervezni és célokért küzdeni mert mindig csak az számít, hogy most legyen meg minden és ha nincs meg akkor kezdődik minden elölről.
Itt pont hogy Conte akarna mindent megnyerni, nem a vezetőség. Conte nem azért lesz elpaterolva mert szar idénye volt, hanem mert a vezetőségnek nem tetszett, hogy jártatta a száját az olasz. (most az mindegy, hogy ez jogos vagy jogtalan volt)

Nem fog soha kiderülni, hogy mi történt Costa-val, DL-lel, miért ment el Emenalo, kik a felelősek a jelenlegi helyzetért és hogy Conte milyen körülmények, feltételek mellett írt alá 2 éve. Azt tudjuk, hogy szar volt az év, de már tavaly nyáron fasírtban volt Conte és a board és év közben elvesztette egyetlen - állítólagos - szövetségesét Emenalo személyében, teljesen egyértelmű, hogy nincs maradása. A board valszeg leszarja a tavalyi bajnoki aranyat és a big picture-t nézi. Az elmúlt 5 év azt sugallja, hogy nem jól tevékenykednek, legalábbis nincsenek kihasználva a klubban rejlő lehetőségek. Az is lehet, hogy hosszútávon nekik lesz igazuk.
Mindenesetre a kb. 2012 óta tartó újjáépülés során megvolt a sansz a hosszabb távú dominanciára is, amit kívülről nézve érthetetlen döntésekkel csaptak el.

Annyit még hozzátennék, hogy a szar szezonunknak szerintem sok mindenhez köze van ami a klubon belül történt, de nem volt edzőbuktatás és a játékosok nagy része Conte-val dolgozna tovább, ahogy azt Courti nyilatkozta az FA kupa döntő után.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#1088 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kazomester írta:Marina nem szarozik, 4 millió az 4 millió :o
Amúgy az 1 milliárd Forint, csak belegondoltam egy pillanatra :)
De nyilván ti is adtatok már 500 Ft borravalót a fodrásznál, tudjátok, hogy megy ez. :)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Edzőkérdés

#1089 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

focimark írta:
adrian1989 írta:https://www.facebook.com/Chelsea1905Sta ... =3&theater

ha ez igaz, akkor hagynám a faszba azt üljön rá a Napoly azt adják neki a fizetést azért hogy otthon vakargassa a tökét.
Ugyis kifogjuk fizetni azt a 8 millat, tudjak ezt a napolinal is...nem ertem, hogy miert kell azon felhaborodni, ha valamelyik csapat nem akarja olcsobban elengedni egy jatekosat vagy az edzojet, mint ami a kivasarlasi ara?! Nem fog Sarri ugysem a nyakukon maradni, masnem elviszi a Zenit vagy egy Kinai csapat, de valoszinuleg mi is kifizetjuk.

amit írtam délután is, hogy 28m lesz elküldeni Conte és idehozni Sarri-t.
azért az elég komoly kis összeg amit inkább játékosra kéne fordítani.
sokan azzal is érvelnek Conte elküldése mellett, hogyha marad akkor Hazard-ék lelépnek én nem láttam úgy mintha Hazard annyira Conte ellenes lenne és lehet, hogy pont azért fog lelépni mert látja ő is, hogy ez a csapat nem tud hosszútávra tervezni és célokért küzdeni mert mindig csak az számít, hogy most legyen meg minden és ha nincs meg akkor kezdődik minden elölről.
a pool és a Sp*rs jó példák, hogy érdemes hosszú távra tervezni és úgy is igazolni mint játékost mint edzőt, mert lehet a Sp*rs nem nyert semmit, de stabil BL résztvevők 3-4 éve mi meg 4 év alatt 2x kimaradunk belőle.
szerintem Conte megérdemelne még 1 esélyt úgy, hogy megkapja azt a pár játékost akit akar.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Edzőkérdés

#1090 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Marina nem szarozik, 4 millió az 4 millió :o

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Edzőkérdés

#1091 Hozzászólás Szerző: focimark »

adrian1989 írta:https://www.facebook.com/Chelsea1905Sta ... =3&theater

ha ez igaz, akkor hagynám a faszba azt üljön rá a Napoly azt adják neki a fizetést azért hogy otthon vakargassa a tökét.
Ugyis kifogjuk fizetni azt a 8 millat, tudjak ezt a napolinal is...nem ertem, hogy miert kell azon felhaborodni, ha valamelyik csapat nem akarja olcsobban elengedni egy jatekosat vagy az edzojet, mint ami a kivasarlasi ara?! Nem fog Sarri ugysem a nyakukon maradni, masnem elviszi a Zenit vagy egy Kinai csapat, de valoszinuleg mi is kifizetjuk.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Edzőkérdés

#1092 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

https://www.facebook.com/Chelsea1905Sta ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;

ha ez igaz, akkor hagynám a faszba azt üljön rá a Napoly azt adják neki a fizetést azért hogy otthon vakargassa a tökét.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Edzőkérdés

#1093 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Lassan készpénznek vehetjük a Conte-Sarri edzőcserét. Személy szerint én is Conte maradárára szavaztam volna, egészen addig, amíg a Willian-konfliktus felszínre nem került. Onnantól kicsit én is ellene fordultam, hiszen Costa, Luiz, nagypofájú hisztis alakok, akik, ha egyszer nem kapják meg az edzőtől amit kérnek hisztiznek, csapkodnak, balhéznak. Willian nem ez a típus. A Mourinho-féle edzőbutkatás idején is ő volt a egyetlen, aki hajtott, Azpihoz hasonló ebből a szempontból. Willian többet érdemelt volna idén, mint hogy utolsó perces, időhúzó csere legyen. Ahogy Mou-nak, úgy Conténak is vannak "áldozatai" és Willian amúgy is kedvelt spíler, mind a játékosok, mind a szukolók körében, ha eddig nem, a Willian-konfliktus után valószínű, hogy Conte végleg elvesztené az öltözőt. Ami pedig Sarrit illeti, nem értem, egyesek miért vannak annyira ellene. Nápolyban felépítette a világ egyik leglátványosabban játszó csapatát, az elődjeihez képest jobb eredményeket hozott, plusz jól beszél angolul, és amúgy is, az olaszok általában beválnak nálunk...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Edzőkérdés

#1094 Hozzászólás Szerző: Dante »

kecske01 írta:Az ügye megvan, hogyha Conte marad akkor Hazardék lelépnek. :D Nincsenek ők jóban Conteval. (Luiz és Costa cimborái ők is.)
Courtois FA kupa döntő utáni nyilatkozatából nem ez jön le, hanem hogy a tökük kivan az edzőkeringővel.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Edzőkérdés

#1095 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Chelsea could be forced to pay the full buy-out clause on Sarri's contract and also agree to another payoff with Antonio Conte before they can appoint the former Napoli man as their new manager. #CFC
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#1096 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Az ügye megvan, hogyha Conte marad akkor Hazardék lelépnek. :D Nincsenek ők jóban Conteval. (Luiz és Costa cimborái ők is.)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Edzőkérdés

#1097 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dante írta:Csak nekem nem elég meggyőző ajánlólevél - sok más tényező mellett - hogy Sarri-t rajtunk kívül a Zenit akarja?
Nyilván nem, de elég nehéz beletörődni a helyzetbe.
engem semmivel nem tudott meggyőzni Sarri, mert azért valljuk be a BL csoportkörben csak a City volt náluk erősebb és mégsem tudtak tovább jutni kiestek az EL-be amit a kezdetektől fogva feladtak ahogy az olasz kupát is és csak a bajnokságra figyeltek amit szintén elbuktak egy idén nem túl meggyöngyöző Juve-val szemben.
tényleg egy dolog van ami mellette szól az a sok passzos játék, de arra meg semmi garancia nincs, hogy azzal a játékosállománnyal ami nálunk van azzal is tudná-e hozni ugyanazt és lehetne vele sikeres a PL-ben.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Edzőkérdés

#1098 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Dante írta:Csak nekem nem elég meggyőző ajánlólevél - sok más tényező mellett - hogy Sarri-t rajtunk kívül a Zenit akarja?
Rajtunk kívül csak a Zenit fétise az hogy olasz edzőjük legyen
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Edzőkérdés

#1099 Hozzászólás Szerző: Dante »

Csak nekem nem elég meggyőző ajánlólevél - sok más tényező mellett - hogy Sarri-t rajtunk kívül a Zenit akarja?
Nyilván nem, de elég nehéz beletörődni a helyzetbe.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Edzőkérdés

#1100 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

https://www.facebook.com/ChelseaHungary ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
ha ez igaz akkor az elég kemény, hogy 20m az, hogy Conte-t elküldjék ami nem kevés pénz és ha még idevesszük azt is, hogy Sarri is 8m lenne akkor az már 28m euró amit inkább játékosra kéne költeni, de ebből is látszik, hogy a klub inkább kifizet közel 30m eurót egy edző menesztésére és megszerzésére ahelyett, hogy játékost venne és gondolom, hogy Conte stábjának is jár a végkielégítés ami gondolom szintén nem kevés pénz.

Lezárt