Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Edzőkérdés

#1121 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Conte legnagyobb kritikája egyébként szvsz idén a rangadókban keresendő. 20 alkalommal játszottunk top ellenfél ellen minden sorozatot figyelembe véve, és ebből mindösszesen 5-ször(!!) sikerült nyernünk, ami gyakorlatilag egy nagyon gyenge 25%-os győzelmi mutatónak felel meg. Bár nem néztem utána, de meg merem kockáztatni, hogy ez bőven a leggyengébb mutató a top6 csapatai közül. Egyébként ironikus az egészben, hogy "a nagyok" elleni gyenge szereplés ellenére, még így is simán odaérhettünk volna a top4-be a 3 megalázó vereség nélkül (Burnley (O), Bournemouth (O) és Watford (I)).

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#1122 Hozzászólás Szerző: Chucky »

edeskeves írta:
adrian1989 írta:
Dante írta:Ahogy olvasom megint mindent faszán elsimítunk, fő hogy nem rossz szájízzel válnak el a felek és már barátkozunk is a Napoli-val. Remélem nem marad kedvelhető játékos sem és akkor megspórolhatok heti 2 óra agyrákot "jövőre".
nem tudom valahogy olyan érzésem van, hogy Hazard nem az fogja meggyőzni, hogy Sarri lesz az edző.
gondolom Pedro féléktől így nem fogunk megválni mert új edző adni kell neki lehetőséget a bizonyításra, szóval minden kezdődik elölről.
nem értem a vezetőséget, hogy lehetnek ennyire faszkalapok, hogy elküldenek egy olyan edzőt aki ha kapna pár játékost akit kér befogná a száját és dolgozna és azt láthattuk, hogy Conte ha nem duzzog hanem dolgozik akkor bármit megnyerhetünk, de úgy látszik megint egyszerűbb elküldeni 1 embert a sok vak semmirekellő játékosok helyett.
remélem Sarri is 4 évre ír alá, hogy 2 év múlva őt is milliárdossá tegye Abra, lehet hogy a sok edzőnek kifizetett lelépési díjból már kijött volna egy Dybala. :D
Conte miert volt ilyen faszkalap es duzzogott hetrol hetre nyilvanosan? Elegge ketoldalu dolog ez.
Ha kussba maradt volna es a munkajaval foglalkozik most moshatna a kezet o is meg a vedelmezoi is, de nem pont igy tortent.
Masreszt azt is sokan elfelejtik milyen patkany modon kuldte el Costat.
A meccsek amiket full vakon elbaszott es maig nem ertem, hogy miert nem volt ez a keret eleg az elso negyhez. O te szegeny Antonio... ez a kegyetlen Chelsea vezetoseg. Boven boven tett azert, hogy idaig fajuljon a dolog. Alairom, a vezetoseg sem kovetkezetes sokszor, de ne mentsuk fel Contet se.
Sarrirol meg majd akkor tudunk velemenyt formalni, ha mar dolgozott nalunk, addig szerintem zsakbamacska, elso nagyobb csapata es mas ligaban.
Uj jatekosok es lehetoleg nagyobb nevek mindenkepp kellenek, ezt valoszinu Conte is megkapta volna ezen a nyaron egy ilyen szezon utan, ha nem bosszubol es lelektelenul dolgozott volna sokaig.
Jaj ne már! De hamar elfelejtjük, hogy ez a frenetikus vezetőség pontosan ezt csinálta szinte az összes edzőnkkel..... Alig várom mikor lesz az első fikázó írás az új edzőről. Imádom, hogy szerintetek az itteni edzők mind balfaszok, fogalmatlanok, cserélni nem tudó, taktikához nem értő, a fiatalokat és a rotálást leszarók voltak. És én is anyázok egy munkahelyen, ha elvárják hogy csináljak meg dolgokat, de se embert, se más feltételt nem biztosítanak. De gondolom ha neked azt mondanák, hogy vágd le a füvet 2 óra alatt, de se kaszát, se fűnyírót nem adnak, akkor te mit teszel? Szólsz? Vagy esetleg lerágod?

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Edzőkérdés

#1123 Hozzászólás Szerző: broduer »

Megosztom pár gondolatomat az edzőkérdés kapcsán, akinek van kedve és ideje olvassa el, kicsit hosszabb lett , mint terveztem.

Higgadtan kellene ezt az egész edzőkérdést megközelíteni, csak az a baj, hogy sokan kategorikusan gondolkoznak és felállítanak a két oldalra jó (Conte, néhány játékos) és rossz (vezetőség, Granovkaia, néhány "lelketlen" játékos) szereplőket, akiktől utána már nehéz függetlenedni.
Szerintem három lehetséges és megmagyarázható, indokolható okot is lehet találni Conte elküldésére (persze van számtalan, ami mellette szól).
1. Conte ezt a szezont, akárhogy is nézzük, csúnyán elbukta szakmailag. Nem viselkedett profin (még ha igaza is volt), nem próbált változtatni és rengeteg szörnyű döntést hozott. Láthatóan dacból dolgozott, aminek az eredménye a Bl nélküli szezon lesz, holott bőven oda (kellett) lehetett volna érni. Ezt a kudarcot pedig egyáltalán nem ellensúlyozza az Fa kupa győzelem, ami valljuk be nem a legsikeresebb kupagyőzelmünk volt (könnyű ellenfelek végig, a döntőben pedig kilátástalan és ronda játék). Ha tehát az egész szezont nézzük, akkor számomra hatalmas kudarc a szereplésünk, ami önmagában már edzőváltást indokolhat.
2. Ez a pont az előbbiből ered, mivel a fentebb említett okok miatt is, Conte láthatóan nem érzi már jól magát itt és nem szeretne maradni. Minden laikusnak, a tv képernyőn keresztül is átjön az olasz elégedetlensége. Melyik félnek lenne előrevivő egy kapcsolatban ez a negatív viszony?
3. A legszakmaibb oka a menesztésnek/ közös megegyezésnek az lehet, hogy a vezetőség remélhetőleg mostantól nyíltan felvállalja, hogy egy koncepcióváltás történt, történik a klub életében, ami elsősorban az átigazolási metódusokat érinti. Elképzelhetőnek tartom, hogy el lett mondva Conténak, hogy ne számítson a következő szezonban sem az előzőben tapasztalt átigazolási szintnél (értsd középszerű, "olcsó" játékosok) jobbra. Ennek a váltásnak az oka sokféle lehet ( stadionépítés, Abra-válsága, stb.), de igazából nem is releváns a szurkolók számára. Könnyen elképzelhető, hogy ehhez az új irányhoz, célzottan választottak új edzőt Sarri személyében, akiről köztudott, hogy azzal dolgozik amije van és nem foglalkozik a piaccal. Ez megmagyarázna sok mindent és végre felfedezhető lenne a tudatosság a látszólagos káosz mögött. Mindenkinek jobb lenne, ha ki lenne mondva, hogy mi az új irány és nem lennénk nagycsapatnak látszódni akaró középszer.

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Edzőkérdés

#1124 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

adrian1989 írta:
Dante írta:Ahogy olvasom megint mindent faszán elsimítunk, fő hogy nem rossz szájízzel válnak el a felek és már barátkozunk is a Napoli-val. Remélem nem marad kedvelhető játékos sem és akkor megspórolhatok heti 2 óra agyrákot "jövőre".
nem tudom valahogy olyan érzésem van, hogy Hazard nem az fogja meggyőzni, hogy Sarri lesz az edző.
gondolom Pedro féléktől így nem fogunk megválni mert új edző adni kell neki lehetőséget a bizonyításra, szóval minden kezdődik elölről.
nem értem a vezetőséget, hogy lehetnek ennyire faszkalapok, hogy elküldenek egy olyan edzőt aki ha kapna pár játékost akit kér befogná a száját és dolgozna és azt láthattuk, hogy Conte ha nem duzzog hanem dolgozik akkor bármit megnyerhetünk, de úgy látszik megint egyszerűbb elküldeni 1 embert a sok vak semmirekellő játékosok helyett.
remélem Sarri is 4 évre ír alá, hogy 2 év múlva őt is milliárdossá tegye Abra, lehet hogy a sok edzőnek kifizetett lelépési díjból már kijött volna egy Dybala. :D
Conte miert volt ilyen faszkalap es duzzogott hetrol hetre nyilvanosan? Elegge ketoldalu dolog ez.
Ha kussba maradt volna es a munkajaval foglalkozik most moshatna a kezet o is meg a vedelmezoi is, de nem pont igy tortent.
Masreszt azt is sokan elfelejtik milyen patkany modon kuldte el Costat.
A meccsek amiket full vakon elbaszott es maig nem ertem, hogy miert nem volt ez a keret eleg az elso negyhez. O te szegeny Antonio... ez a kegyetlen Chelsea vezetoseg. Boven boven tett azert, hogy idaig fajuljon a dolog. Alairom, a vezetoseg sem kovetkezetes sokszor, de ne mentsuk fel Contet se.
Sarrirol meg majd akkor tudunk velemenyt formalni, ha mar dolgozott nalunk, addig szerintem zsakbamacska, elso nagyobb csapata es mas ligaban.
Uj jatekosok es lehetoleg nagyobb nevek mindenkepp kellenek, ezt valoszinu Conte is megkapta volna ezen a nyaron egy ilyen szezon utan, ha nem bosszubol es lelektelenul dolgozott volna sokaig.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#1125 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dante írta:Remélem nem marad kedvelhető játékos sem és akkor megspórolhatok heti 2 óra agyrákot "jövőre".
Az biztos, hogy nálam is pengeélen van kicsit a foci iránti érdeklődés, bár Te specifikusan a csapatra gondoltál. Ha ez a nyár csúfosan szarul jön ki, értsd: teljesen méltatlan módon válunk meg Contetól, nem is megfelelő edző jön a helyére, a keret tovább gyengül, az ígéretes embereket eltékozoljuk, stb, akkor vélhetően én is csak a Bl-t fogom követni jövőre. Amúgy sincs időm, bár szívesen rászánnék 2 órát a csapatra hetente. Az biztos, hogy nekem nem az a bajom elsődlegesen, hogy nem vagyunk bajnokok minden évben. De a másik véglet sem érdekel, ez a fiatalokat a kezdőbe túlidealizált romantikus kép.
Egy Sp*rs féle eredménnyel/játékélvezhetőséggel én szívesen kiegyeznék. :) 3-4 évente egy bajnoki cím nyilván jól esne a lelkemnek, de engem elsősorban az zavar, hogy nem élvezhető a játék, nem lehet felnézni a játékosainkra.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Edzőkérdés

#1126 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dante írta:Ahogy olvasom megint mindent faszán elsimítunk, fő hogy nem rossz szájízzel válnak el a felek és már barátkozunk is a Napoli-val. Remélem nem marad kedvelhető játékos sem és akkor megspórolhatok heti 2 óra agyrákot "jövőre".
nem tudom valahogy olyan érzésem van, hogy Hazard nem az fogja meggyőzni, hogy Sarri lesz az edző.
gondolom Pedro féléktől így nem fogunk megválni mert új edző adni kell neki lehetőséget a bizonyításra, szóval minden kezdődik elölről.
nem értem a vezetőséget, hogy lehetnek ennyire faszkalapok, hogy elküldenek egy olyan edzőt aki ha kapna pár játékost akit kér befogná a száját és dolgozna és azt láthattuk, hogy Conte ha nem duzzog hanem dolgozik akkor bármit megnyerhetünk, de úgy látszik megint egyszerűbb elküldeni 1 embert a sok vak semmirekellő játékosok helyett.
remélem Sarri is 4 évre ír alá, hogy 2 év múlva őt is milliárdossá tegye Abra, lehet hogy a sok edzőnek kifizetett lelépési díjból már kijött volna egy Dybala. :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Edzőkérdés

#1127 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ahogy olvasom megint mindent faszán elsimítunk, fő hogy nem rossz szájízzel válnak el a felek és már barátkozunk is a Napoli-val. Remélem nem marad kedvelhető játékos sem és akkor megspórolhatok heti 2 óra agyrákot "jövőre".

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Edzőkérdés

#1128 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Despite being removed as Napoli Coach [and replaced with Carlo Ancelotti], Maurizio Sarri is still under contract with #Napoli (football-italia) #CFC

Chelsea is ready to formalize the departure of Antonio Conte. His lawyers have been working for days to solve it in advance and the agreement has been found. Conte will collect 11 million Euros. #CFC (via @repubblica)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Edzőkérdés

#1129 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Marina Gravonovskaia was the person who convinced Maurizio Sarr to turn down offers from Zenit and elsewhere and join #Chelsea. [Gazzetta dello Sport]
Maurizio Sarri is already putting together his backroom staff, and there could be a few surprises. [Gazzetta dello Sport]

Kis cukorborsó :oops:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Edzőkérdés

#1130 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

mikel12 írta:Ez nagyon jo uzenet a klubra nezve. Nyerhetsz minden evben trofeat, felhozhatod szinte a pokolbol a csapatot, ket szezon utan akkor is ki leszel rugva. Voltak csufos veresegek, es en irtam, hogy az igazan fontos meccseket nem tudja megnyerni, de most azert csak nyertunk egy dontot az MU ellen.
Azért szerintem komplexebb ez a dolog. Contén is rohadtul lehet érezni hogy menni akar. Nem vagyok benne biztos hogy egyáltalán hajlandó lenne-e maradni, nem véletlen hogy sok helyen közös megegyezésről írnak a szerződés felrúgása kapcsán.
mikel12 írta:
Bizonyos, hogy Sarri fog jonni, aki valo igaz, szep focit jatszat a csapataival, de egy ertekelheto trofeat nem nyert meg (ha nyert egyaltalan trofeat).
Na jó, mondjuk az ő esetében ez megbocsájtható.. Az Empolival meg az előtte lévő csapatokkal nyilván nem nyert komoly trófeát, a Napolival viszont idén is az utolsó előtti fordulóig pariban volt a Juventus-szal, ami nagy szó. Nagyon meg akarta nyerni a scudetto-t a BL és az EL kárára, és nem is járt tőle messze, szerintem nagyjából kimaxolta a Napoliban lévő lehetőségeket.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Edzőkérdés

#1131 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ez nagyon jo uzenet a klubra nezve. Nyerhetsz minden evben trofeat, felhozhatod szinte a pokolbol a csapatot, ket szezon utan akkor is ki leszel rugva. Voltak csufos veresegek, es en irtam, hogy az igazan fontos meccseket nem tudja megnyerni, de most azert csak nyertunk egy dontot az MU ellen. Igy, hogy nem lesz BL, ergo nem kell egyb heten belul ketszer felkuldeni a legjobb 11-et es lenet rotalni, Contenak szerintem nagyon fekudne. Szerintem kihozna a maxot a kovetkezo szezonba a csapatbol, ha o maradna. Ami ellene szol, hogy lathatoan ki ismertek a legszutyokabb csapatok is 3 vedos rendszert, es hogy tobb jatekossal is lathatoan nem jo a viszonya.

Bizonyos, hogy Sarri fog jonni, aki valo igaz, szep focit jatszat a csapataival, de egy ertekelheto trofeat nem nyert meg (ha nyert egyaltalan trofeat). Siman benne van, hogy adott lesz egy szep focit jatszo csapat, amelyik 2 even belul (utana ugy is kirugjak) nem nyer semmit. Akkor majd a klub levonja a konzekvenciat.

A sulyos veresegek utan en is azt mondtam, hogy OUT, de igy kirajzolodva az egesz szezont en meg adnek neki egy eselyt. Ha valaki, o megerdemli.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#1132 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Maurizio Sarri’s manager Alessandro Pellegrini and agent Fali Ramadani are finalising the final details of a four-year contract at #Chelsea. [SportMediaset]
The deal would see Maurizio Sarri earn around €6million net per season, with owner Roman Abramovich accelerating the deal today. [SportMediaset]
Roman Abramovich is said to have told Marina Granovskaia to get a deal for Maurizio Sarri done today or, at the latest, tomorrow. [SportMediaset]

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Edzőkérdés

#1133 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chucky írta: Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy itt sok ember olyan, mint a vezetőség. Baromira nem tudja eldönteni, hogy mit is akar. Eredmény, aztán újjáépítés. Sztárok, de legyenek beépítve fiatalok. Legyen egy erős mag, de legyen rotáció.....
Christensen erre a legjobb példa. Most is megy a hiszti, hogy fiatalok így meg úgy, de mikor időtlen idők után a személyében egy fiatal végre megkapta a folyamatos játéklehetőséget, a hibáiból adódóan azonnal ki lett pécézve, máris Conte lett a szar, hogy minek játszatja ennyit, mikor csak nyeljük a gólokat róla. Volt benne igazság, nem mondom, csak ilyenkor jó lenne eldönteni, hogy milyen álláspontot képviselünk. Ha nem játszik az a baj, ha játszik és esetleg gólt kapunk róla, akkor az. Ezzel csupán annyi a bajom, hogy nem egyszer olvastam itt olyat, hogy az eredmény másodlagos, ha végre fiatalítunk. Egy játékos persze nem fedi le ezt a folyamatot, de szerintem érthető mire akarok kilyukadni.
Ezután szokott az következni, hogy ezt mind szépen elfelejtik, és jönnek a tejfölös szájú, aktuális szupertehetségek az akadémiáról régebben Musonda vagy Abraham, idén Hudson-Odoi vagy Sterling személyében, akiket persze keretbe követelnek páran. Hazudnék, ha azt mondanám, szívesebben nézem Pedro-t a meccsek utolsó 10-15 percében, mert nyilván nem, de azért Christensen keményen megdolgozott azért, hogy eljusson ide. Hibázott pár komolyabbat, rögtön le lett írva és a nyakába lett varrva minden, de persze azért legyen meg a fiatalítás. Letolt két teljes Bundesliga szezont egy erős középcsapatban stabilan, Hudson meg 200 néző előtt rohangászik 17-20 éves gyerekek közt az ificsapatban, kicsit más szint, szerintem érezhető. Musonda is ahogy besült a Celtic-nél, rögtön nem olvasom olyan gyakorisággal a nevét, mint korábban. Lehet jövő márciusban duplázni fog a bajnokságban, nem lehet tudni. Mindezzel csak azt akartam statuálni én is, hogy nem ártana kitartani egy képviselt álláspont mellett, és egyszerre nem elvárni minden jót.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Edzőkérdés

#1134 Hozzászólás Szerző: focimark »

Chelsea have agreed terms with Maurizio Sarri, but Italian reports suggest they don’t intend to pay Napoli the €8m release clause. (@footballitalia)

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#1135 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Hawaii írta:Itt néhányan úgy hozzátok fel érvnek a rotáció hiányát Sarrinál, mintha Contenak nem pont ugyanez lett volna az egyik legnagyobb hibája. Gondolok itt a több gólos vezetéseknél való időben meghozott(!!) cserék hiányára, illetve a kulcsjátékosok pihentetésére komolyabb meccsdömpingeknél. Ha jól emlékszem, januárban rengeteg pontot buktunk éppen emiatt. Nagyjából minimális vagy teljesen észrevehetetlen lesz a különbség e tekintetben, amennyiben tényleg Sarri lesz az edzőnk. Mondom ezt úgy, hogy Sarri nekem sem tűnik túl szimpatikus figurának.
Gondolom az a bajuk (nekem is), hogy Conte OUT megy és Sarri örömódák, holott tulajdonképpen semmi különbség nincs. Illetve az is a probléma, hogy ha a következő edző megkap sok játékost, akkor azért az elég gerinctelen dolog lenne, mivel Conte nem kapta meg. Mindegy, én már elengedtem az egészet. De mindent elmond az, hogy edzőt is alig tudunk idehozni. Nem véletlenül.....

Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy itt sok ember olyan, mint a vezetőség. Baromira nem tudja eldönteni, hogy mit is akar. Eredmény, aztán újjáépítés. Sztárok, de legyenek beépítve fiatalok. Legyen egy erős mag, de legyen rotáció.....

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Edzőkérdés

#1136 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

chaoskid18 írta:Chelsea are close to striking a deal to bring Maurizio Sarri to Stamford Bridge.
The Italian will pen a two-year, €6m per year deal and replace Antonio Conte in charge. (La Repubblica.) #CFC

Végre megtörténik!
1 dologban bízom, hogy Sarri megadja a lehetőséget Batshuayinak.
és megtudják győzni Hazard-t, hogy érdemes maradnia mert támadó foci lesz,de ahhoz Pedro féléket el kell felejteni és venni társakat neki, de azért remélem Higuain-t nem akarja idehozni, akkor már inkább maradjon Morata.
érdekes mert Conte taktikájához 1-2 játékos kellett volna egy védekező középpályás és egy jobbszélső, de most azért ez kicsit módosul, mert Alonso nem biztos, hogy jó lesz balhátvédnek és kitudja, hogy Azpival hol zámol, mert ha marad bent középen akkor kell egy igazi RB is.
érdekes nyár lesz, csak nehogy megint csak az edző változzon azt jöjjön 1-2 középkategóriás játékos, mert akkor elfelejthetjük a BL-t érő helyeket.
nem szimpatikus nekem Sarri, valahogy nem tudom elképzelni a Chelsea-nél.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Edzőkérdés

#1137 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Itt néhányan úgy hozzátok fel érvnek a rotáció hiányát Sarrinál, mintha Contenak nem pont ugyanez lett volna az egyik legnagyobb hibája. Gondolok itt a több gólos vezetéseknél való időben meghozott(!!) cserék hiányára, illetve a kulcsjátékosok pihentetésére komolyabb meccsdömpingeknél. Ha jól emlékszem, januárban rengeteg pontot buktunk éppen emiatt. Nagyjából minimális vagy teljesen észrevehetetlen lesz a különbség e tekintetben, amennyiben tényleg Sarri lesz az edzőnk. Mondom ezt úgy, hogy Sarri nekem sem tűnik túl szimpatikus figurának.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Edzőkérdés

#1138 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Gallion írta:Szerintem Sarri arroganciája és a rotálás hiánya még Conte-nál is rosszabb viszonyokat szülhet majd a játékosokkal és/vagy board-dal.
Szerintem a rotálással nem lesz gond biztosan megérti hogy Angliában több a meccs úgyhogy abban nem kételkedem hogy lesz rotáció.Sőt úgy gondolom hogy néhány játékosunkról most fog kiderülni hogy mennyire is jók igazán!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Edzőkérdés

#1139 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Szerintem Sarri arroganciája és a rotálás hiánya még Conte-nál is rosszabb viszonyokat szülhet majd a játékosokkal és/vagy board-dal.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Edzőkérdés

#1140 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Chelsea are close to striking a deal to bring Maurizio Sarri to Stamford Bridge.
The Italian will pen a two-year, €6m per year deal and replace Antonio Conte in charge. (La Repubblica.) #CFC

Végre megtörténik!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Lezárt