Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Edzőkérdés

#1141 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Egyébként 1-1 edző kinevezésénél/kirúgásánál mennyire szokták kikérni a játékosok véleményét? Mert azért nem sok klubnál fordul elő (nálunk igen), hogy a játékosok nyíltan piszkálják az edző taktikáját, cseréit. Máshol lehet, hogy a kulcsemberek véleménye is mérvadó ilyen szituációkban? Kíváncsi lennék ha játékosokon múlna ki lenne az edző..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#1142 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Maradjon Conte (nála jobb ugyse lesz, eleve vicc hogy elherdáljuk) vagy akkor ne legyen edző, csak egy stáb és a játékosok beszéljék meg a kezdőt, meg a taktikát.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Edzőkérdés

#1143 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Hawaii írta:
Amazing24 írta:Tobb pletyka lap szerint is Sarrinak csak 1 eves szerzodest kinal a klub ami az olasznak nem tetszik.
Nem tudom, mi nem tetszik neki... 30 év felettieknek régóta csak 1 éves szerződést ajánlunk. :D
erről szólj légyszi Giroudnak is ...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Edzőkérdés

#1144 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Amazing24 írta:Tobb pletyka lap szerint is Sarrinak csak 1 eves szerzodest kinal a klub ami az olasznak nem tetszik.
Nem tudom, mi nem tetszik neki... 30 év felettieknek régóta csak 1 éves szerződést ajánlunk. :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Edzőkérdés

#1145 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Tancredi Palmeri @tancredipalmeri
44 perccel ezelőtt

Chelsea-Sarri: offered a 5 millions € per year contract.
New meeting today.
Deal pending on walk out agreement with Conte

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#1146 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Amazing24 írta:Tobb pletyka lap szerint is Sarrinak csak 1 eves szerzodest kinal a klub ami az olasznak nem tetszik.
Istenem.. Mostmár eljutottunk arra a szintre hogy egy edzőt is alig tudunk idehozni :) Lezárulhatna már végre ez a sztori. Nem sok esély van rá,de még mindig bízom Don Antonio maradásában.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Edzőkérdés

#1147 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Tobb pletyka lap szerint is Sarrinak csak 1 eves szerzodest kinal a klub ami az olasznak nem tetszik.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Edzőkérdés

#1148 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:Nagyon kutattam,de egyetlen egy rohadt képet nem találtam róla amin öltönyben lenne,szóval nem hiszem :D :D Olvastam is róla egy cikket,hogy amikor Bankárként dolgozott,akkor is nagyon útálta,és alig várta hogy levegye :D 2007 óta tilos a bagó a stadionban,szóval sokszor lesz majd idegbeteg ha tényleg jön.....:D

Idézek egy részletet: "Büszke az összes alsóbb osztályban megnyert bajnoki címére, a világért sem szokna le a cigiről, előszeretettel alkalmaz drónokat az edzésén, és öltöny helyett kizárólag melegítőt visel" :D
Amúgy ha megfigyelitek, meccseken sosem gyújt rá. Mindig csak ott van a szájában a csikk :D Engem mondjuk az öltözéke totál nem érdekelne, ha eredményes lenne, számos edző van amely nem igazán szereti az öltönyt pl. Klopp, Pochettino de Mourinho sem viszi túlzásba a viselését. Egyébként meg rosszul kutatsz: https://www.napolicalciolive.com/wp-con ... -sarri.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#1149 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Amazing24 írta:
chaoskid18 írta:Chelsea had a positive meeting with Maurizio Sarri's entourage today...another meeting scheduled for tomorrow. Chelsea are ready to pay his released clause. 2-year deal contract is the offer. (Alfredo Pedulla) #CFC
Ha ez igaz, akkor nagyon nehez megemeszteni. Remelem azert a szerzodesebe beleirjak, hogy alkalomhoz meltoan oltozzon fel, ne egy melegito szettet hordjon egesz szezonban es Cobham 500 meteres korzeteben tilos a dohanyzas. Akarhogy is nezem, egy ember almat valora valtja a klub, hiszen Sarri tobbszor is elmondta, hogy a peldakepe Guardiola, nyilvan jo erzesekkel tolti el, hogy egy ligaban szerepelhet vele. Vegtelenul csalodott es szomoru vagyok...
Nagyon kutattam,de egyetlen egy rohadt képet nem találtam róla amin öltönyben lenne,szóval nem hiszem :D :D Olvastam is róla egy cikket,hogy amikor Bankárként dolgozott,akkor is nagyon útálta,és alig várta hogy levegye :D 2007 óta tilos a bagó a stadionban,szóval sokszor lesz majd idegbeteg ha tényleg jön.....:D

Idézek egy részletet: "Büszke az összes alsóbb osztályban megnyert bajnoki címére, a világért sem szokna le a cigiről, előszeretettel alkalmaz drónokat az edzésén, és öltöny helyett kizárólag melegítőt visel" :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Edzőkérdés

#1150 Hozzászólás Szerző: Pityee »

chaoskid18 írta:Chelsea had a positive meeting with Maurizio Sarri's entourage today...another meeting scheduled for tomorrow. Chelsea are ready to pay his released clause. 2-year deal contract is the offer. (Alfredo Pedulla) #CFC
Miért kellene kivásárolnunk őt, amikor már kirúgták és nincs is klubja?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Edzőkérdés

#1151 Hozzászólás Szerző: broduer »

chaoskid18 írta:Chelsea had a positive meeting with Maurizio Sarri's entourage today...another meeting scheduled for tomorrow. Chelsea are ready to pay his released clause. 2-year deal contract is the offer. (Alfredo Pedulla) #CFC
Ezek szerint az elegáns, keresztapás, úri olasz után megkapjuk az abszolút ellentétét: a déli, "igénytelen" kereskedő alkatot. Két egészen más kultúra az biztos. Hogy milyen lesz a foci, azt meg majd meglátjuk...

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Edzőkérdés

#1152 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

chaoskid18 írta:Chelsea had a positive meeting with Maurizio Sarri's entourage today...another meeting scheduled for tomorrow. Chelsea are ready to pay his released clause. 2-year deal contract is the offer. (Alfredo Pedulla) #CFC
Ha ez igaz, akkor nagyon nehez megemeszteni. Remelem azert a szerzodesebe beleirjak, hogy alkalomhoz meltoan oltozzon fel, ne egy melegito szettet hordjon egesz szezonban es Cobham 500 meteres korzeteben tilos a dohanyzas. Akarhogy is nezem, egy ember almat valora valtja a klub, hiszen Sarri tobbszor is elmondta, hogy a peldakepe Guardiola, nyilvan jo erzesekkel tolti el, hogy egy ligaban szerepelhet vele. Vegtelenul csalodott es szomoru vagyok...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#1153 Hozzászólás Szerző: emsanya »

2 év, pont jó, utána kuka.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Edzőkérdés

#1154 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Chelsea had a positive meeting with Maurizio Sarri's entourage today...another meeting scheduled for tomorrow. Chelsea are ready to pay his released clause. 2-year deal contract is the offer. (Alfredo Pedulla) #CFC
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#1155 Hozzászólás Szerző: emsanya »

És 5 éves szerződést kapott, minden tiszteletem az övék, most már nem csak pénz/játékminőség, hanem edzői bizalom szinten is.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Edzőkérdés

#1156 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta:Poch közben hivatalosan is hosszabbított, szóval ez a szál ennyi volt, bár gondolom nagyon komolyan e hitt benne senki.
A hírek szerint 8,5m font évente, 2023-ig, ezzel a liga 3. legjobban fizetett menedzsere/edzője Pep és José után.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Edzőkérdés

#1157 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:Poch közben hivatalosan is hosszabbított, szóval ez a szál ennyi volt, bár gondolom nagyon komolyan e hitt benne senki.
én nem értem mit akarnak Enrique-től aki beleült a tutiba Barcelonaba, de én egy rossz opciónak tartom, Blanc is megbukott egy olyan PSG-vel aki mindenkit megvett akire a francia rábökött, itt ilyen tuti nem lesz.
semmi értelme nem lenne ilyen edzőket idehozni.
jöjjön Jardim vagy maradjon Conte szerintem ez a 2 járható út lenne.
Conte ha kapna 2-3 minőségi játékost újra csúcsra érhetne.
Jardim meg beépítené a fiatalokat ő egy olyan edző aki kitudja válogatni a sok fiatal közül azokat akikből top játékos lehet.
ha "sztár" edzőt akarnak akkor ők ragaszkodni fognak top játékosokhoz is amiben mi nem állunk túl fényesen és szerintem Blanc meg Enrique nem is "sztár" edzők.
jó lenne már vége lenne ennek az egésznek, mert már zajlik az átigazolási időszak és jó lenne a board is belehúzna mert megint nagy koppanás lesz belőle aztán majd jönnek a C meg D tervek amikből semmi jó nem fog kisülni.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Edzőkérdés

#1158 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Poch közben hivatalosan is hosszabbított, szóval ez a szál ennyi volt, bár gondolom nagyon komolyan e hitt benne senki.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Edzőkérdés

#1159 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Chelsea have already met with Luis Enrique and another profile that they like for the bench is that of Laurent Blanc (via @DiMarzio) #CFC

Ez mar kovethetetlen :lol:

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Edzőkérdés

#1160 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ezt a szezont én nem varrnám az edzőbuktatásra és játékosuralomra. Hajtottak ezek, de ennyi volt a keretben, így is behúztunk nagy nehezen egy trófeát és a barca ellen sem égtünk le nagyon.
Tavaly előtt Mou-nál ez volt, a két kis kedvence Matic és Willian voltak a legjobbjai, mai napig húz hozzá a szívük, illetve matic mar ott van és williant is akarja, de a többiek hozzáállásán látszott a pokolba kivánják joset meg a fos taktikáját.
Idén viszont szerintem ilyen nincs, rosszul bejött igazolások, formahanyatlások, sérülések morata részről pl, mert tényleg nem kezdett ő olyan rosszul.
Ha bejön bakayoko és nem sérül le morata biztos vagyok benne jobb szezont futunk, a téli átigazolási szezonra mondjuk totálisan nincs mentség, az valami hitvány mocsok volt , de hát mit várunk egy téli igazolási szezontól. Két angolt tudtunk venni, mert gondolom a board keze ilyenkor igencsak megvan kötve, nehezebben mozdíthatóak nagyobb nevek.
Tudom sok a "ha", de ha marad minden így jövőre, baka megtalálja magát és morata is, kapunk egy jobbszélsőt bailey/martial személyében, meg 1-2 játékost szerintem nem vagyunk vészesek.

Lezárt