Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#1281 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ruben Loftus-Cheek: Is completing more dribbles per 90 (4.2) than any other Premier League player to make 5+ starts this season.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#1282 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Eddig kevés szó esett róla, de újoncként 14 forduló után, elég nagy meglepetésre a Sheffield United vezeti a Championship tabelláját, amelynek kapuját hétről hétre Blackman őrzi. Ők kapták eddig holtversenyben a második legkevesebb gólt (12) a bajnokságban.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#1283 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Rubenben van a legnagyobb potenciál játéka alapján. Magas, erős és emellett nagyon gyors. Jól bánik a labdával, 1:1ben hatékony és jók a meglátásai, távoli passzai. Nem csodálkoznék ha csatárként futna be elöbb-utóbb, de mint szélső vagy támadó középpályás is teljesen okés. CM poszthoz is megvan mindene, de egyelőre nagyon megy előre, gólokat akar szerezni.

Sokat várok tőle, remélem, hogy így gondolja a vezetés is és jövőre beépítjük. 3-5-2ben a csatárok mögött gyorsan klasszissá érhetne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#1284 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

tiszi írta:Van valakinek friss infói a valamennyire tehetséges kölcsön játékosainkról? :D :D (Ez alatt azt értem akiben látni még valami fényt az alagút végén vagy valami ígéretes bajnokságban játszik). Köszönöm!

Szerintem egyértelműen Abraham a legígéretesebb kölcsönke, ő elég jól húzza a Swansea-ban. Loftus-Cheek is nagyon jól jàtszik, de sajnos sérüléssel küzdött és ótvar szar a Palace. Brown-ra leszek még kíváncsi, ő sajnos az első fordulóban megsérült, most épült fel.


Ami kicsit csalódás hogy Mount egyelőre nem nagyon kapta el a ritmust Hollandiában, pedig azt hittem tanàr lesz.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#1285 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Van valakinek friss infói a valamennyire tehetséges kölcsön játékosainkról? :D :D (Ez alatt azt értem akiben látni még valami fényt az alagút végén vagy valami ígéretes bajnokságban játszik). Köszönöm!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#1286 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ha szarul teljesít huzamosabb ideig a csapat, kevesebb ember jár ki meccsekre és kevesebben nézik a TVben. Azzal hogy hajlandó vagyok leülni a TV elé és végignézni a meccsünket már megtettem mindent ami elvárható egy szurkolótól, főleg ha az magyar. Nem létezne ilyen formában ez a sportág, ha a kluboknak és a focistáiknak nem kéne megfelelniük a szurkolóknak. Ha a csapat bajnolságot nyer és nemzetközileg is sikeres, akkor sokan követik, nincs miért arról beszélni hogy egyik-másik játékosnak mit látsz az arcán. Ha szarul megy akkor egy lojális szurkoló megpróbál a mélyére nézni a problémának, rájönni, hogy mi állhat a háttérben - innen indult a vita.

Szerencsére Dávid egy topklub se gondolkodik úgy hogy "örülj ha megnézhezed a meccsünket és a pofád lapos", mert nem lenne sokáig ilyen népszerű ez a sportág. Minden a népszerűségről szól. Minél többet nyersz annál menőbb a márkád, több ember követ, több mez fogy és értékesebbek a szponzori szerződések. Nem elég széket adni a meccsekre, nem a szép stadion az elsősorban amiért jegyet veszek vagy 2 évente lecserélem a TV szolgáltatóm, hanem azért mert az adott csapat sikeres, szép játékot mutat és részese akarok lenni a győzelmeiknek. - ezen a síkon haladván nekem van csak igazán jogom számonkérni a csapatomat a hibáikért.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#1287 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Bubi írta:Semmit nem segít és valójában nem is várhatom el Én mint szurkoló, hogy minden hibájuk után esdekeljenek, de részben "belőlem élnek" még sem látok bele rendesen a hétköznapjaikba, értem ez alatt azt, hogy milyen emberek, milyen a hozzáállásuk a munkájukhoz, társaikhoz, mennyire elkötelezettek stbstb. Ezek viszont mind olyan dolgok, amiket joggal elvárok a szeretett csapatom tagjaitól. Én mint szurkoló azt szeretném látni, hogy normális felfogású, tehetséges és lojális focisták rúgják a bőrt a csapatomban, mert ilyen emberekből lehet igazán jó csapatot összehozni és hosszútávon sikeresnek lenni.

Ha azt látom, hogy Zouma egy 7 gólos vereség után őszintén érzi a helyzet súlyosságát, akkor bizonyos lehetek benne, hogy szívügye a feladata és tudja, hogy ez így nem működhet. Biztos vagyok benne, hogy ő mindent meg fog tenni azért, hogy több ilyen ne legyen.

Ha csak egy kis botlásról, kis hibákról lenne szó, akkor azt mondom lépjen túl rajta, ne ragadjon ott minden szarságon, de ha egy olyan tehetséges védő kap 7 gólt aki a legjobbak közé akar tartozni, azt elhihetitek, hogy a büdös életbe nem fogja elfelejteni, hogy 7 gólt kapott a citytől, mert az ő elsődleges feladata az, hogy hatástalanítsa a City támadóit. Mondhatják, hogy ő volt a csapata legjobbja, de ez leginkább az Ő és védőtársai kudarca, utána csak az egész csapaté és az edzőé.

Az az ember aki valamit mindennél jobban akar és végül elbukik, az nem tudja palástolni csalódottságát, tömören ezért értékelem én nagyon, ha valaki így reagál mint Zouma.
Nyah, akkor álljunk meg ennél egy pillanatra, mert úgy látom, vannak olyan zavarok, amiket jó lenne kicsit rendezni.

Irányodba, a szurkolók irányába abszolút lófasz kötelezettsége van a játékosnak; nem KELL bocsánatot kérnie, nem KELL belelátnod a dolgaikba, a kluboknak sem kell nyilvános, transzparens működéssel operálniuk. Nem adóforintokból fenntartott csapatok -egészséges esetben-, így nem is tartoznak elszámolással. Ezek elsősorban és főleg profitorientált indiviidumok és cégek, akik azzal, hogy bemehettél a meccsre, ott lehettél, teljesítették az összes kötelezettségüket irányodba. Ugyanis a meccsjegy áráért ez jár: láthatod az összecsapást. Nem a győzelem és nem a jó játék garanciájával veszed meg a jegyed, sehol sincs rajta, amennyiben nem szórakoztál jól, nem voltál elégedett a játékosok hozzáállásával, akkor bárhogyan is számon kérhetnéd őket. Az, hogy valaki ezt megteszi, szintén haszonszerzési célzattal történik, nem az a prioritás, hogy jól szórakozz, annyi a lényeg, hogy fizess. A szurkolók jelentős része pedig nem fogja egy-egy rosszabb meccsért elhagyni a csapatát, ők ezt pontosan tudják és ki is használnák; amennyiben annak a veszélye fennállna, hogy kevesebb pénzt termel majd a csapat, elkezdik kirugdosni az embereket vagy kiadják a PR-osok a fontosabb játékosoknak, hogy meaculpázzanak szépen. Nyilván kiábrándító gondolat, de le vagy-vagyunk szarva.

Annak a csodálatos iróniájába bele sem mennék, hogy milyen szép, amikor olyanok kérik számon a játékosokon a teljesítményt, akik évek óta ingyenes netes streamen nézik a meccset :) De, mint mondtam, a stadionba járó embereknek sincs ehhez semmi joga.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#1288 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Hogy a kérdésedre válaszoljak, nem, abszolút nem volt hasznos, viszont nálam a foci nem csak abban merül ki, hogy a zsoldosaink fussanak, mint a bolondok. Én igen is szeretném rajtuk látni, hogy egy gólnál összeborulnak és együtt örülnek, egy vesztes meccs után meg igenis bassza szét őket az ideg, mert az ilyen dolgok jelentik azt, hogy igen is rosszul esik nekik, hogy szégyent hoznak a klubjukra. Ha ezt nem latom, mar pedig ez sokszor előfordul, sok mindenkinél, akkor szvsz joggal hiszem azt, hogy ezek szarnak bele az egészbe, bármilyen szarul játszanak a fizetésüket megkapják, ki nem rúgják őket mert előbb basszák ki a managert, mert őt könnyebb megfúrni és pótolni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#1289 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Semmit nem segít és valójában nem is várhatom el Én mint szurkoló, hogy minden hibájuk után esdekeljenek, de részben "belőlem élnek" még sem látok bele rendesen a hétköznapjaikba, értem ez alatt azt, hogy milyen emberek, milyen a hozzáállásuk a munkájukhoz, társaikhoz, mennyire elkötelezettek stbstb. Ezek viszont mind olyan dolgok, amiket joggal elvárok a szeretett csapatom tagjaitól. Én mint szurkoló azt szeretném látni, hogy normális felfogású, tehetséges és lojális focisták rúgják a bőrt a csapatomban, mert ilyen emberekből lehet igazán jó csapatot összehozni és hosszútávon sikeresnek lenni.

Ha azt látom, hogy Zouma egy 7 gólos vereség után őszintén érzi a helyzet súlyosságát, akkor bizonyos lehetek benne, hogy szívügye a feladata és tudja, hogy ez így nem működhet. Biztos vagyok benne, hogy ő mindent meg fog tenni azért, hogy több ilyen ne legyen.

Ha csak egy kis botlásról, kis hibákról lenne szó, akkor azt mondom lépjen túl rajta, ne ragadjon ott minden szarságon, de ha egy olyan tehetséges védő kap 7 gólt aki a legjobbak közé akar tartozni, azt elhihetitek, hogy a büdös életbe nem fogja elfelejteni, hogy 7 gólt kapott a citytől, mert az ő elsődleges feladata az, hogy hatástalanítsa a City támadóit. Mondhatják, hogy ő volt a csapata legjobbja, de ez leginkább az Ő és védőtársai kudarca, utána csak az egész csapaté és az edzőé.

Az az ember aki valamit mindennél jobban akar és végül elbukik, az nem tudja palástolni csalódottságát, tömören ezért értékelem én nagyon, ha valaki így reagál mint Zouma.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#1290 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Dízel írta:
dankodavid írta:
Dízel írta:Ez lenne egy normális játékosnál a reakció egy elvesztett mérkőzés után. Nem az, mint nálunk, hogy a fél banda kullog lefele halál nyugodtan a palyarol.
Egy melodramatikus gesztus, pontosan mennyiben változtat a végeredményen?
Ez egy érzelmi reakció egy adott szituációra. Sok mindent elárul egyes emberek adott helyzethez való hozzáállásáról. Kifejtsem, vagy érted mire célzok?
Nem válaszoltál a kérdésre, mennyiben segített ez adott helyzetben a csapaton? Kérdezhetném úgy is, mennyire volt hasznos?
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#1291 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dízel írta:
dankodavid írta:
Dízel írta:Ez lenne egy normális játékosnál a reakció egy elvesztett mérkőzés után. Nem az, mint nálunk, hogy a fél banda kullog lefele halál nyugodtan a palyarol.
Egy melodramatikus gesztus, pontosan mennyiben változtat a végeredményen?
Ez egy érzelmi reakció egy adott szituációra. Sok mindent elárul egyes emberek adott helyzethez való hozzáállásáról. Kifejtsem, vagy érted mire célzok?

Szerintem nincs igazad, több baj is van azzal hogy ezt várod minden játékostól. Egyrészt minden ember más, máshogy reagálunk különböző szituációkra. Van aki a legrosszabb hírt is rezzenéstelen arccal fogadja, van aki a legkisebb nyomás alatt is összeroppan. Nem várhatjuk ugyan azt mindenkitől. Másrészt felnőtt férfiakról beszélünk, nem hiszem hogy alap dolog lenne hogy zokogjanak ha éri őket egy kisebb kudarc a munkájuk során. Zouma egy fiatal gyerek, és a pályafutása során talán még soha nem volt ekkora szopórolleren(a Chelsea-ben biztos nem, de talán a St Étienne-ben sem), így reagált rá, ez van. De azért ne várjuk már Cahill-től meg Fábregas-tól hogy egy elvesztett bajnoki - bajnoki, nem VB-döntő - után térdre roskadva üvöltsenek az ég felé, szerintem az sem normális.

Anno Anelka kapcsán volt ez téma, sokan állandóan mondták hogy ilyen meg olyan flegma mert nem vág fájdalmas arcokat meg mittudomén. Szerintem ez faszság.. Nekem nincs bajom azzal ha valaki sír ha az a természetes reakciója, de ne várjuk már ezt el..

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#1292 Hozzászólás Szerző: Dízel »

dankodavid írta:
Dízel írta:Ez lenne egy normális játékosnál a reakció egy elvesztett mérkőzés után. Nem az, mint nálunk, hogy a fél banda kullog lefele halál nyugodtan a palyarol.
Egy melodramatikus gesztus, pontosan mennyiben változtat a végeredményen?
Ez egy érzelmi reakció egy adott szituációra. Sok mindent elárul egyes emberek adott helyzethez való hozzáállásáról. Kifejtsem, vagy érted mire célzok?

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#1293 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Dízel írta:Ez lenne egy normális játékosnál a reakció egy elvesztett mérkőzés után. Nem az, mint nálunk, hogy a fél banda kullog lefele halál nyugodtan a palyarol.
Egy melodramatikus gesztus, pontosan mennyiben változtat a végeredményen?
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#1294 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ez lenne egy normális játékosnál a reakció egy elvesztett mérkőzés után. Nem az, mint nálunk, hogy a fél banda kullog lefele halál nyugodtan a palyarol.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#1295 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kép
:( Zouma nehezen viselte a mai vereséget, pedig mindent megtett a csapatáért (a Whoscored szerint a Stoke legjobbja volt).

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#1296 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

az a gond hogy ő is inkább befejező csatár, ide meg nem az kell most.. ez a két gól is tipikus abraham gól volt XD

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#1297 Hozzászólás Szerző: kazomester »

cech19960320 írta:A nap pozitívuma: Abraham Dupla..
Lehet is visszahívni.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#1298 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

A nap pozitívuma: Abraham Dupla..

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#1299 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Gereb írta:
cech19960320 írta:Építő jellegű javaslat: egy kis szöveges összefoglalót is szívesen vennénk mindig az utolsó pár meccsről ha van hozzá kedved, időkereted, meg akár részletesebb statokat :) Fasza lesz, Köszönjük :)
Oké, én is hasonlóra gondoltam, lejátszott meccsenként lebontva. Több statisztika is lesz, mivel meccsenkénti lebontásban könnyebb hozzájutni ezekhez, viszont most nem láttam értelmét a mostani összegzőbe berakni, hogy ki milyen passzpontossággal játszik, és túl nagy munka is lett volna visszakeresni meccsenként aztán összegezni, és az ehhez hasonlókat, de majd rakok be többet is. ;)
csak ismételni tudom, Fasza lesz, köszönjük :)

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#1300 Hozzászólás Szerző: Gereb »

cech19960320 írta:Építő jellegű javaslat: egy kis szöveges összefoglalót is szívesen vennénk mindig az utolsó pár meccsről ha van hozzá kedved, időkereted, meg akár részletesebb statokat :) Fasza lesz, Köszönjük :)
Oké, én is hasonlóra gondoltam, lejátszott meccsenként lebontva. Több statisztika is lesz, mivel meccsenkénti lebontásban könnyebb hozzájutni ezekhez, viszont most nem láttam értelmét a mostani összegzőbe berakni, hogy ki milyen passzpontossággal játszik, és túl nagy munka is lett volna visszakeresni meccsenként aztán összegezni, és az ehhez hasonlókat, de majd rakok be többet is. ;)

Válasz küldése