Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#7461 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

laczze írta:Nálam felejtős mind2. Cahill a rangidős és benne van meg az a potencia egy magabiztos kemény alkat. Luiz bohókás hiába a játéka már nem, Azpi meg szimplán nem vezér alkat nálam meg ez fontos, legyen tekintélye sugározzon belőle az elszántság és a keménység ha kell a dűh, ezt meg csak Cahill ben látom. De amennyire ti lenézitek Cahill én annyira fenézek rá. Dehát nem kell egyetértenünk.
Én örülök, hogy ő a kapitány az a lényeg :D
Én nem nézem le, nem is sajnálom tőle, de Luiz inkább vezér, főleg mentalitásban. Pályán kívül egy bolond, de az engem nem annyira érdekel. Azpinál is ez a lényeg szerintem, amellett hogy teljesítményben szerintem mindketten igen masszívak és megbízhatóak.
Csak így felvetve és abszolút elvont síkon, tavaly pl egy Luiz azon a szar szezonon a mentalitásával, kisugárzásával, hajtásával, bohókásságával az öltőzőben lehetséges, hogy 15x annyit jelentett volna mint Cahill. Nézz meg egy szimpla gól ünneplést, hogy viselkedik ott Luiz. Minden alkalommal ő az utolsó aki még külön gratulál, Kante esetében még meg is szeretgeti :D a gólszerzőt és kb a szurkolókkal is a legjobb viszonyt ápolja a csapatból.
Mégegyszer én azzal a résszel se értek egyet, hogy Cahill nem Chelsea szint, mert az, csak nem mindig. Utóbbi időben elmegy, de bármelyik percben lecserélném Zoumára, míg a másik két delikvenst nagyjából senkire (legalábbis akinek realitása van, ebbenn az esetben is kizárólag Azpit a magassága miatt és csak egy Bonucci kaliberre).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára GereZsolt 2017. március 19., vasárnap 0:46-kor.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#7462 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Terry-nek hány meccsen kell még pályára lépnie ahhoz, hogy ha esetleg bajnokok leszünk, Ő is annak mondhassa majd magát?
They do now.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#7463 Hozzászólás Szerző: laczze »

Nálam felejtős mind2. Cahill a rangidős és benne van meg az a potencia egy magabiztos kemény alkat. Luiz bohókás hiába a játéka már nem, Azpi meg szimplán nem vezér alkat nálam meg ez fontos, legyen tekintélye sugározzon belőle az elszántság és a keménység ha kell a dűh, ezt meg csak Cahill ben látom. De amennyire ti lenézitek Cahill én annyira fenézek rá. Dehát nem kell egyetértenünk.
Én örülök, hogy ő a kapitány az a lényeg :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#7464 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

laczze írta:
Megyó írta:Én egyáltalán nem kedvelem és nem is érzem Chelsea szintű játékosnak. Tapasztalt, rutinos, mert mindig játszik, de ennyi. Luiz sokkal jobb játékos és ő meg Carvalho szintjét nem súrolja meg.

10 éve a padra nem fért volna oda Cahill, nem hogy ő a csapat kapitánya...
Mind1 engem senki nem tud meggyőzni leírtam valótlanságáról, viszont a jelenlegi kezdőből mondj mást Kapitánynak aki joggal viselhetné talán csak Hazard van, de Cahill régebbi motoros tipikus vezér alkat mint Terry.
Azt meg kár felhozni hogy 10 éve hová fért volna be, Terry se férne be jelenleg már ebbe a csapatba se, nem hogy a 10 évvel ezelöttibe. Mindennek és mindenkinek megvannak a korszakai Cahill nek is volt amikor a világ Top5 csapatából 3-ba befért volna.
Luiz, Azpi

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#7465 Hozzászólás Szerző: laczze »

Megyó írta:Én egyáltalán nem kedvelem és nem is érzem Chelsea szintű játékosnak. Tapasztalt, rutinos, mert mindig játszik, de ennyi. Luiz sokkal jobb játékos és ő meg Carvalho szintjét nem súrolja meg.

10 éve a padra nem fért volna oda Cahill, nem hogy ő a csapat kapitánya...
Mind1 engem senki nem tud meggyőzni leírtam valótlanságáról, viszont a jelenlegi kezdőből mondj mást Kapitánynak aki joggal viselhetné talán csak Hazard van, de Cahill régebbi motoros tipikus vezér alkat mint Terry.
Azt meg kár felhozni hogy 10 éve hová fért volna be, Terry se férne be jelenleg már ebbe a csapatba se, nem hogy a 10 évvel ezelöttibe. Mindennek és mindenkinek megvannak a korszakai Cahill nek is volt amikor a világ Top5 csapatából 3-ba befért volna.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#7466 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Én egyáltalán nem kedvelem és nem is érzem Chelsea szintű játékosnak. Tapasztalt, rutinos, mert mindig játszik, de ennyi. Luiz sokkal jobb játékos és ő meg Carvalho szintjét nem súrolja meg.

10 éve a padra nem fért volna oda Cahill, nem hogy ő a csapat kapitánya...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#7467 Hozzászólás Szerző: laczze »

Voltak bakijai, de nagyon sokszor megmentette a csapatot egy góljával vagy épp egy bámulatos önzetlen mentésével. Volt amikor nem volt nála kis túlzással, de Chelsea drukkerként semmiképp jobb és elegánsabb védő a világon. A legjobb helyre került a kapitányi szallag.
Egy igaz kék vérű aki hajt az utolsó percig, rá lehet számítani és nála nincs "Kosztázás" egy igazi legenda akinek ez a klubb a mindene és egy Real címert elöbb taposna a sárba, mint hogy eláruljon minket. RESPECT.
Kép
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#7468 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

kecske01 írta:Ukránoknál volt ilyen haja, reméljük azt a formát is hozza. :D
A butanéger haj:)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#7469 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ukránoknál volt ilyen haja, reméljük azt a formát is hozza. :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7470 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kép
Ki ez az új srác? :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7471 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta:
Pityee írta:
Szabi írta:Luiz ismét nem kapott meghívót a brazil válogatottba (Uruguay és Paraguay ellen mérkőznek majd március második felében, Willian ott lesz), amelynek egyrészt örülünk persze, hiszen pihenhet végre a PL-hajrá előtt a fájós térdével, de másrészt azért neki elég megalázó lehet, hogy baromi jól teljesít, a PL-listavezető védelemnek az oszlopa, és akkor ilyen noname senkik, mint Gil (Shandong) meg Fagner (Corinthians) kapnak behívást helyette a hátsó alakzatba...
Szerintem pont a térdsérülése miatt nem kapott meghívót. Nem hinném, hogy pont őt hagynák ki a válogatottból, eléggé stabil tagja volt.
Nem-nem. Már a Copa-ra sem vitték el nyáron, a most zajló dél-amerikai vb-selejtezősorozatban még egyszer sem volt kerettag (6 meccs). Utoljára tavaly márciusban játszott a válogatottban, azóta behívót sem kapott.
Így viszont eléggé érdekes szitu, főleg ahogy mostanában teljesít. Mondjuk ahogy nézem, még Thiago Silva is csak padozik. Annak meg semmi értelme, hogy ő is csak padmelegítőnek legyen ott. Az utolsó 6 kvalifikációs meccsen a Marquinhos-Miranda duó játszott.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#7472 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:
Szabi írta:Luiz ismét nem kapott meghívót a brazil válogatottba (Uruguay és Paraguay ellen mérkőznek majd március második felében, Willian ott lesz), amelynek egyrészt örülünk persze, hiszen pihenhet végre a PL-hajrá előtt a fájós térdével, de másrészt azért neki elég megalázó lehet, hogy baromi jól teljesít, a PL-listavezető védelemnek az oszlopa, és akkor ilyen noname senkik, mint Gil (Shandong) meg Fagner (Corinthians) kapnak behívást helyette a hátsó alakzatba...
Szerintem pont a térdsérülése miatt nem kapott meghívót. Nem hinném, hogy pont őt hagynák ki a válogatottból, eléggé stabil tagja volt.
Nem-nem. Már a Copa-ra sem vitték el nyáron, a most zajló dél-amerikai vb-selejtezősorozatban még egyszer sem volt kerettag (6 meccs). Utoljára tavaly márciusban játszott a válogatottban, azóta behívót sem kapott.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7473 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta:Luiz ismét nem kapott meghívót a brazil válogatottba (Uruguay és Paraguay ellen mérkőznek majd március második felében, Willian ott lesz), amelynek egyrészt örülünk persze, hiszen pihenhet végre a PL-hajrá előtt a fájós térdével, de másrészt azért neki elég megalázó lehet, hogy baromi jól teljesít, a PL-listavezető védelemnek az oszlopa, és akkor ilyen noname senkik, mint Gil (Shandong) meg Fagner (Corinthians) kapnak behívást helyette a hátsó alakzatba...
Szerintem pont a térdsérülése miatt nem kapott meghívót. Nem hinném, hogy pont őt hagynák ki a válogatottból, eléggé stabil tagja volt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#7474 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Luiz ismét nem kapott meghívót a brazil válogatottba (Uruguay és Paraguay ellen mérkőznek majd március második felében, Willian ott lesz), amelynek egyrészt örülünk persze, hiszen pihenhet végre a PL-hajrá előtt a fájós térdével, de másrészt azért neki elég megalázó lehet, hogy baromi jól teljesít, a PL-listavezető védelemnek az oszlopa, és akkor ilyen noname senkik, mint Gil (Shandong) meg Fagner (Corinthians) kapnak behívást helyette a hátsó alakzatba...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7475 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Tegnap este tartottak egy londoni díjátadó gálát, ahol Kanté-t választották az év londoni focistájának. Dele Alli, Alexis Sanchez, Diego Costa és Danny Rose volt még a shortlist-en.

Az év londoni edzője pedig Conte lett, ő Pochettino-t, Neill Harris-t(Millwall), Neal Ardley(Wimbledon) és volt játékosunkat Slavisa Jokanovic-ot(Fulham) előzte meg.

Az év fiatal londoni játékosa Alli lett Bellerín-t, Iwobi-t, Lookman-t és Ryan Sessegnon-t megelőzve.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#7476 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Николаевич írta:Solanke helyreigazítatta a Daily Telegraph-ot, ezek szerint kamu hogy 50k-t akart
Igen, mert többet akart. Mégis minek nézik őt, valami olcsó utcalánynak? :lol:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7477 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Solanke helyreigazítatta a Daily Telegraph-ot, ezek szerint kamu hogy 50k-t akart:

Kép

Most már szinte biztos hogy távozik ingyen(illetve kompenzációs díjért cserébe), remélem nem szívjuk be vele.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7478 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

becus07 írta:
Николаевич írta:
Norbertoo írta:http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... tends.html

Moses hosszabbított 2021-ig.

Állítólag heti 100 ezer fontot keres mostantól. Ez már combos fizu, látszik hogy számol vele komolyan Conte a jövőben is.
Nem 70 000?

BBC és Sky nem írt semmit, goal.com-on írtak 100k-t. Mondjuk ha azt nézzük hogy október 1 óta minden bajnokin kezdő volt és nagyon jól teljesít nem olyan sok ez.. Olyan pozícióban játszik ahova azért nem könnyű emert találni, ő pedig magabiztosan mozog Kantéval és Azpilicuetával a háromszögben, támadásban is veszélyes, megérte magunkhoz láncolni.

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Játékosok

#7479 Hozzászólás Szerző: becus07 »

Николаевич írta:
Norbertoo írta:http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... tends.html

Moses hosszabbított 2021-ig.

Állítólag heti 100 ezer fontot keres mostantól. Ez már combos fizu, látszik hogy számol vele komolyan Conte a jövőben is.
Nem 70 000?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7480 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Norbertoo írta:http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... tends.html

Moses hosszabbított 2021-ig.

Állítólag heti 100 ezer fontot keres mostantól. Ez már combos fizu, látszik hogy számol vele komolyan Conte a jövőben is.

Válasz küldése