Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#6201 Hozzászólás Szerző: Dante »

Miért, a csapat tegnapi teljesítménye megütötte az átlagot? 10. percben eldőlt a meccs, nem bukhattak el es ezt tudtak, ereztek magabiztosak is voltak.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#6202 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Kissé visszaugranék még a tegnapi meccsre, mivel páran nons-stop le 'átlagozták' Mustafit. Az átlag Mustafi az átlag Koszcselnyivel megölte minden támadásunk.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#6203 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

AwayRoller írta:
emsanya írta: A Bellerin-es dolgon meg én is elképedtem, minusz 5 méterről hogy a picsába érte utol Pedrot????
Úgy, hogy a csapatunk nagyrészével ellentétben TUD FUTNI! Ennyi az egészben a tudomány...
És nem mellesleg küzd a klubjáért.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#6204 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: A Bellerin-es dolgon meg én is elképedtem, minusz 5 méterről hogy a picsába érte utol Pedrot????
Úgy, hogy a csapatunk nagyrészével ellentétben TUD FUTNI! Ennyi az egészben a tudomány...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#6205 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ez tényleg egy szörnyű élmény volt, főleg amikor ezek a kis pöcsök azzal szórakoztak, hogy úgy passzolnak hogy nem néznek oda, teljesen megaláztak minket. A védelem szégyen, ezt tudjuk, de az hogy a 82. percig nem volt kaput eltaláló lövésünk??? (az is egy lószar volt Azpi-tól, az első)

Conte bíztatóan kezdett, de ha jobban átvesszük az eredményeket, a burnley elleni győzelmen kívűl, egy se volt magabiztos győzelem és mindig kaptunk gyakorlatilag gólt. Én továbbra is adnék neki időt, de ha ennyire az edzőn múlt minden, hogy váltani kellett (mert ugye ezeket a kis királylányokat mind nem lehet kirúgni egyszerre), akkor az olasz jobban belenyúlhatna a dolgokba. Mazzari miért meri meghúzni a 3-5-2-őt a watfordnál? Ha már ez az olaszos specialitás. Ugyanaz a 4-2-3-1 megy amibe állítólag belefásultak ezek a faszok. És persze látszik az is, hogy Conte nem dolgozott eddig máshol, a nyelvet is alig beszéli, baromi nagy minusznak érzem így kívűlről ezt. Belecsöppent egy olyan világba, ahol még a ligakupában is megdöglenek a játékosok (olaszban még a rendes kupát se veszik komolyan), nincsenek lefutott eredmények, meg előre lejátszott meccsek, minden meccs élet-halál. Szóval adnék még neki időt, hogy megszokja a körülményeket, de valamit lépnie kell neki is, az kevés hogy nem esznek a játékosok pizzát, meg majonézt, meg ezek a baromságok hogy nem alszik annyira a futballnak él bla-bla, a védőink meg nem tudnak helyezkedni...
Bubi írta:Szerintem az itt a gond, hogy évek óta szrunk a játékosok egyéniségére, belepajszeroljuk őket egy feszes taktikába és ennek eredményeképp vezérek és egyénileg váratlant húzni képes játékosok nélkül maradtunk. Rohadtul szerves része a focinak a cselezés, 1:1ben párharcokat nyerni ezzel létszámfölényt kialakítani, de nekünk nincs egy olyan játékosunk se aki csak egy egészséges biciklit tudna tolni akár, vagy bármit...

Teletömtük a keretet csapatjátékosokkal, hogy dübörögjön nálunk is a "gyors sok-kispasszos játék", de sajnos sosem lettünk ebben elég jók, csak periódusai voltak a csapatnak. Most már még annyira sem megy, mivel ez a csapat már nem kompatibilis, máshogy pedig egészen egyszerűen ezek a játékosok nem jók, egyenként nullák, csak egy jól működő gépezetben tudnak hasznosan focizni..

Szvsz nehéz időszak lesz ez. Télen szeretném hinni, hogy mostmár tényleg beerősítünk, pl. lehetne hozni egy Gelson Martinst, Naiggolant vagy ráfeküdni a Laporte srácra még ha drága is, muszáj, ha BLt szeretnénk jövőre (ami szerintem elérhetetlen jelenleg) akkor muszáj. 2017 nyarának végéig én legalább 5 -6 játékos érkezését tartom szükségesnek, méghozzá a kezdőbe (1xLB, 2xCB, 1x CM és 2 támadójátékos)

U.i.: Bellerín.... ATTYAÚRISTEN hogy körbefutotta Pedrot... Mintha sugárhajtóművet rejtettek volna a seggébe... Ha Robben ezt látta biztos, hogy elismerően biccentett :shock: Hálistennek biztos elviszi a Barca elöbb utóbb és nem minket fog szomorítani.
Ezekkel totálisan egyetértek, ahogy a másik topicban csodálom a dortmund fiatal szélsőit, nálunk is meg lehetni húzni ilyeneket, akár az új Robben-t megtalálni valahol, vagy bármi friss erő.

A Bellerin-es dolgon meg én is elképedtem, minusz 5 méterről hogy a picsába érte utol Pedrot????

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#6206 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dante írta:
Chester írta:Hali! Miről maradtam le? :D
Küldjek ncore-os letöltő file-t? :D
Miért akarod minden áron megölni?!
Bubi írta:Teletömtük a keretet csapatjátékosokkal
Bubi írta:Amúgy "Halljátok szavam": Szerintem idén az ágyusok lesznek a bajnokok, év végén Wenger bűntudatmentesen vonulhat vissza.
Köszi Bubi!!! Egy ilyen meccs után így feldobni az estém.. :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#6207 Hozzászólás Szerző: Dante »

Chester írta:Hali! Miről maradtam le? :D
Küldjek ncore-os letöltő file-t? :D
Bubi írta:Amúgy "Halljátok szavam": Szerintem idén az ágyusok lesznek a bajnokok, év végén Wenger bűntudatmentesen vonulhat vissza.
Közelében sem lesz senki a citinek

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#6208 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem az itt a gond, hogy évek óta szrunk a játékosok egyéniségére, belepajszeroljuk őket egy feszes taktikába és ennek eredményeképp vezérek és egyénileg váratlant húzni képes játékosok nélkül maradtunk. Rohadtul szerves része a focinak a cselezés, 1:1ben párharcokat nyerni ezzel létszámfölényt kialakítani, de nekünk nincs egy olyan játékosunk se aki csak egy egészséges biciklit tudna tolni akár, vagy bármit...

Teletömtük a keretet csapatjátékosokkal, hogy dübörögjön nálunk is a "gyors sok-kispasszos játék", de sajnos sosem lettünk ebben elég jók, csak periódusai voltak a csapatnak. Most már még annyira sem megy, mivel ez a csapat már nem kompatibilis, máshogy pedig egészen egyszerűen ezek a játékosok nem jók, egyenként nullák, csak egy jól működő gépezetben tudnak hasznosan focizni..

Szvsz nehéz időszak lesz ez. Télen szeretném hinni, hogy mostmár tényleg beerősítünk, pl. lehetne hozni egy Gelson Martinst, Naiggolant vagy ráfeküdni a Laporte srácra még ha drága is, muszáj, ha BLt szeretnénk jövőre (ami szerintem elérhetetlen jelenleg) akkor muszáj. 2017 nyarának végéig én legalább 5 -6 játékos érkezését tartom szükségesnek, méghozzá a kezdőbe (1xLB, 2xCB, 1x CM és 2 támadójátékos)

Amit szerintem hirtelen megtehetnénk és javulást eredményezne az Christensen és Musonda visszahívása plusz imádkozni az istenhez, allahhoz buddhához és akihez még lehet, hogy Zouma ott folytassa ahol tavaly abbahagyta...

U.i.: Bellerín.... ATTYAÚRISTEN hogy körbefutotta Pedrot... Mintha sugárhajtóművet rejtettek volna a seggébe... Ha Robben ezt látta biztos, hogy elismerően biccentett :shock: Hálistennek biztos elviszi a Barca elöbb utóbb és nem minket fog szomorítani.

Amúgy "Halljátok szavam": Szerintem idén az ágyusok lesznek a bajnokok, év végén Wenger bűntudatmentesen vonulhat vissza.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#6209 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hali! Miről maradtam le? :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#6210 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Apinho írta:Na, a Pool is megy már hárommal! Kíváncsi vagyok mi mikor fogunk akár hármat rámolni egy félidőben. Sztem ez nem mostanában lesz. De már alig várom a fellépésünk.
29 perc után piros+tizi. Nem akarok elvenni a Pool érdemeiből, de azért egy 10 emberrel és kb. B csapattal kiálló Hull ellen nem olyan ördöngős performansz ez.

Sündér 2-0-ról leadta a meccset. Ezt a világi balf*sz Moyest :lol: :lol: :lol:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6211 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Na ez egy olyan forduló lesz, hogy szinte mindenki hozza a meccsét a nagyok közül jó lenne nem bukni.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#6212 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Na, a Pool is megy már hárommal! Kíváncsi vagyok mi mikor fogunk akár hármat rámolni egy félidőben. Sztem ez nem mostanában lesz. De már alig várom a fellépésünk.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#6213 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bandi írta:Na José kivette a fékeket a csapatból, egyből megy nekik... Csak tudnám hogy nálunk miért nem tudta ezt meglépni :roll:
Meglépte. Többször is. Csak aztán mindig visszatért a saját f*szságaihoz :lol: Megnyugtatlak, hogy max. 2 fordulón belül újra alapkezdő lesz Fellaini és Roo :wink:

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Premier League

#6214 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

Es nalunk miert nem tudta Mata-t hasznalni ezzen a poszton Foscar helyet? Mata kozepen egy zseni, vannak korlatai a vedekezesben de a tamadasokhoz sokkat hoza tesz.

Bandi
Hozzászólások: 2758
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#6215 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Na José kivette a fékeket a csapatból, egyből megy nekik... Csak tudnám hogy nálunk miért nem tudta ezt meglépni :roll:

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Premier League

#6216 Hozzászólás Szerző: Ricco »

DrAd írta:https://www.youtube.com/watch?v=qfrZvr8qNFY

Holnap egy ilyen? :D a keret nem sok helyen változott azóta
lol. És tényleg, Eto még volt a mi játékosunk is. :D Valaki ezt most így mondta volna nekem, nem hiszem el. De tényleg.

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Premier League

#6217 Hozzászólás Szerző: DrAd »

https://www.youtube.com/watch?v=qfrZvr8qNFY" onclick="window.open(this.href);return false;

Holnap egy ilyen? :D a keret nem sok helyen változott azóta

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#6218 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Fox írta:Egyébként Pogba még mindig nagyon fiatal,viszont egy közel száz milliós játékostól elvárható,hogy kicsivel többet mutasson.
Ahhoz a posztján kellene játszatni.
Bandi írta:Nem láttam a meccset, de valahogy sejtettem hogy valami ilyesmit fog nyilatkozni a jó öreg José:

"Then the referee and the linesman's mistake is not under my control. I can't do anything to improve it.

"In the second half we were much better. We got the equaliser and after that we were the team. Gomes makes a phenomenal save and the lucky moments again are not something we can control.

"We cannot control the referee, we cannot control the lucky moments. The only thing we can control is our individual and collective mistakes."
Azért szánalmas milyen mélyre süllyedt. Lassan már a fél világ rajta röhög amikor ki tátja a száját.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#6219 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Fox írta:Watford ellen égett a MU. Eléggé összeálltak a sárga-feketék.
Azt néztem én is, hogy eléggé jól összerakták a csapatot. Szerencsére mi még pont jó időben játszottunk velük.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#6220 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Fox írta:Egyébként Pogba még mindig nagyon fiatal,viszont egy közel száz milliós játékostól elvárható,hogy kicsivel többet mutasson.
Pogba nagyjabol Obi Mikel szintet hozza :D, semmivel nem csinal tobbet 120 millioert.

Watford nagyon jol osszerakott kis csapat es Mazzari bevallalja a 3-5-2 ot.

Válasz küldése