Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#2041 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Playmaker pozícióban nagyon táncol mostanában Thorgan, 15 millióért mindenképp vissza kéne hozni januárban. Ha baromira nem válik be túl nagyot akkor sem bukunk rajta. A másik akinek a visszahozatalán elgondolkodnék az Musonda. Néztem a BVB-Real meccset és Dembelé nagyon emlékeztetett Charly-ra: mindeketten baromi tehetségesek, nagyon gyorsak, nagyon erőszakosak. Fiatalok még, sokat hibáznak és elszórnak néhány labdát, de látszott hogy Dembelé még a Real Madrid-nak is gondot tudott okozni az erőszakosságával.

https://www.youtube.com/watch?v=KOAmgwKkFDQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Pedro helyett a cserepadra vissza lehetne hozni, 20-30 perc alatt menjen és fussa szét az ellenfelet ahogy a fenti videón.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#2042 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea offered up to £58m for Kalidou Koulibaly, says Napoli's Aurelio De Laurentiis


http://www.skysports.com/football/news/ ... laurentiis" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#2043 Hozzászólás Szerző: Szabi »

béla írta:
AwayRoller írta:
Pityee írta: http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ni-2526747" onclick="window.open(this.href);return false;
0 forrással ilyen cikket... releváns :lol:
Az az egyik,hogy 0 forrás, a másik pedig,hogy nem jelent semmit,ha egy játékos ilyet nyilatkozik,sőt.

Amúgy az eligazolása után voltak olyan nyilatkozatok tőle,hogy vissza akar térni később,de a fejlődése szempontjából így látta jónak.
I’ve signed a long-term deal and I am only focused on Borussia. I feel good here, and am currently not thinking about any other club.
Ezt nyilatkozta valójában a Bildnek, mikor erről a témáról kérdezték, szóval ennyit arról az nso-s maszlagról... Ez mindent jelent, csak azt nem, amit lehoztak. Sőt... Az ilyenekből szoktak jönni a transzferek később.

Egyébként 15m-ért bőven a visszahozható kategória, pláne ha hozza konstans ezt a formát. Több poszton is bevethető, képes a bátyjához hasonlóan váratlant húzni, nagyon penge kis játékos. És akkor valószínűleg Pedrito is szedhetné a sátorfáját, amihez azt hiszem, nem kell külön kommentár. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#2044 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

AwayRoller írta:
béla írta:
AwayRoller írta:Ha nem használjuk, jelenlegi árak mellett úgy is min. 40-50 milliót el lehet kérni érte. Szóval teljesen üzleti oldalról sem hülyeség 15-ért visszahozni.
Az nagyon sok,annyit nem adna érte senki. Ahhoz egész szezonban így kéne nyomnia, plusz egy kis médiafelhajtás sem ártana köré.
Ha Brozovic-ot nem adták 30-35-ért, akkor miért érne Thorgan kevesebbet? Csak ebből indultam ki.
szerintem Thorgan-t vissza kell hozni és játszhatna Oscar helyett a kezdőben.
de amilyen jó a vezetőség nem vesszük vissza és majd 1-2 év múlva valami rivális csapatot fog ő is erősíteni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#2045 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

béla írta:
AwayRoller írta:Ha nem használjuk, jelenlegi árak mellett úgy is min. 40-50 milliót el lehet kérni érte. Szóval teljesen üzleti oldalról sem hülyeség 15-ért visszahozni.
Az nagyon sok,annyit nem adna érte senki. Ahhoz egész szezonban így kéne nyomnia, plusz egy kis médiafelhajtás sem ártana köré.
Ha Brozovic-ot nem adták 30-35-ért, akkor miért érne Thorgan kevesebbet? Csak ebből indultam ki.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#2046 Hozzászólás Szerző: béla »

AwayRoller írta:
Pityee írta: http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ni-2526747" onclick="window.open(this.href);return false;
0 forrással ilyen cikket... releváns :lol:
Az az egyik,hogy 0 forrás, a másik pedig,hogy nem jelent semmit,ha egy játékos ilyet nyilatkozik,sőt.

Amúgy az eligazolása után voltak olyan nyilatkozatok tőle,hogy vissza akar térni később,de a fejlődése szempontjából így látta jónak.
AwayRoller írta:Ha nem használjuk, jelenlegi árak mellett úgy is min. 40-50 milliót el lehet kérni érte. Szóval teljesen üzleti oldalról sem hülyeség 15-ért visszahozni.
Az nagyon sok,annyit nem adna érte senki. Ahhoz egész szezonban így kéne nyomnia, plusz egy kis médiafelhajtás sem ártana köré.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#2047 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ha nem használjuk, jelenlegi árak mellett úgy is min. 40-50 milliót el lehet kérni érte. Szóval teljesen üzleti oldalról sem hülyeség 15-ért visszahozni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#2048 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:
Pityee írta: http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ni-2526747" onclick="window.open(this.href);return false;
0 forrással ilyen cikket... releváns :lol:
Bandi írta:http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... clause-15m

Év végén elvileg lejár az opciónk Thorgan-re. Elég jól kezdte az idei szezont, szóval érdemes elgondolkodni azon hogy mi legyen vele. Nem sok meccsét láttam, szóval nem tudom hogy kezdő lenne-e (egyáltalán mi az ideális posztja?), de 15 milliónál biztos többet ér, szóval ennyiért ajándék lenne. Kérdés hogy mennyi kedve lenne visszajönni úgy hogy lehet hogy padozna vagy megint kölcsönadnánk valahova. Gyanítom nem sok....
Remélem én is, hogy visszahozzuk. Pondró helyén simán tolhatná + jövőre remélhetőleg lesz BL, szóval még több szerephez jutnak a cserék.
Én inkább Musonda-t képzelném el helyette, ő 1 fillérünkbe sem kerülne.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#2049 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Az Análka azért még mindig utolérhetetlen marad :roll: :lol: Btw a 'Faszlábú' honosítása az ön érdeme Szőr! :mrgreen:

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#2050 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Sokat elárul egyébként egy játékosról, ha a csapatnak a szurkolói, ahol játszik, csak Pondróként és Faszlábúként emlegetik.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#2051 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ni-2526747" onclick="window.open(this.href);return false;
0 forrással ilyen cikket... releváns :lol:
Bandi írta:http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... clause-15m

Év végén elvileg lejár az opciónk Thorgan-re. Elég jól kezdte az idei szezont, szóval érdemes elgondolkodni azon hogy mi legyen vele. Nem sok meccsét láttam, szóval nem tudom hogy kezdő lenne-e (egyáltalán mi az ideális posztja?), de 15 milliónál biztos többet ér, szóval ennyiért ajándék lenne. Kérdés hogy mennyi kedve lenne visszajönni úgy hogy lehet hogy padozna vagy megint kölcsönadnánk valahova. Gyanítom nem sok....
Remélem én is, hogy visszahozzuk. Pondró helyén simán tolhatná + jövőre remélhetőleg lesz BL, szóval még több szerephez jutnak a cserék.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6829
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2052 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta:http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... clause-15m

Év végén elvileg lejár az opciónk Thorgan-re. Elég jól kezdte az idei szezont, szóval érdemes elgondolkodni azon hogy mi legyen vele. Nem sok meccsét láttam, szóval nem tudom hogy kezdő lenne-e (egyáltalán mi az ideális posztja?), de 15 milliónál biztos többet ér, szóval ennyiért ajándék lenne. Kérdés hogy mennyi kedve lenne visszajönni úgy hogy lehet hogy padozna vagy megint kölcsönadnánk valahova. Gyanítom nem sok....
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ni-2526747" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2754
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#2053 Hozzászólás Szerző: Bandi »

http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... clause-15m" onclick="window.open(this.href);return false;

Év végén elvileg lejár az opciónk Thorgan-re. Elég jól kezdte az idei szezont, szóval érdemes elgondolkodni azon hogy mi legyen vele. Nem sok meccsét láttam, szóval nem tudom hogy kezdő lenne-e (egyáltalán mi az ideális posztja?), de 15 milliónál biztos többet ér, szóval ennyiért ajándék lenne. Kérdés hogy mennyi kedve lenne visszajönni úgy hogy lehet hogy padozna vagy megint kölcsönadnánk valahova. Gyanítom nem sok....

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Átigazolások

#2054 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Bertrand nekem hatalmas fájdalom, szerintem nem lógott ki lefele még nálunk volt, aztán volt nagyszerű szezonja a PL-ben... Saját nevelés, angol, és szvsz. elég jó is.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#2055 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bertrand, Davies, Robertson, Creswell. Rakás bhv van a plben akiket mar reg eszre kellett volna venni es nem Babával, Alonsoval bohóckodni. Kettejük arabol meg mar meglenne Ricardo Rodriguez is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#2056 Hozzászólás Szerző: emsanya »

CHELSEA WANT DAVIES

Chelsea are considering a January swoop for Tottenham full-back Ben Davies, according to The Sun.

The Wales international would help the Blues meet their home-grown player quota and would reportedly be available for £20m.

Chelsea boss Antonio Conte has been linked with several British defenders, including Burnley's Michael Keane and Middlesbrough's Ben Gibson.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#2057 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:
almos írta:A sajtó szerint Conte kiadta az edzői stábnak, hogy figyeljék meg Martin Cácesest és amennyiben úgy ítélik meg, hogy erőnlétben és tudásban a csapat hasznára tudna lenni, akkor szerződtetni fogjuk.
A játékos jelenleg szabadúszó, így bármikor megszerezhetjük.
-Chelseafanatics-
Számomra az is érdekes, h miért nincs klubja, hisz nem olyan rossz játékos ő.
http://www.transfermarkt.co.uk/martin-c ... eler/54935" onclick="window.open(this.href);return false;

Azért, mert 2014 októbere óta gyakorlatilag folyamatosan sérült, az előző két teljes szezonban összesen volt 23 meccse (a lehetséges kb. 105-110-ből), az utolsó idén februárban... Így nyilván nem sok csapat vállalja be.

Egyébként alapból tényleg egy jó képességű védő, simán használható három és négyvédős rendszerben is, eljátszik jobbhátvédként és középen is, tehát elég univerzális. Az a kérdés, hogy mennyire amortizálták le a folytonos sérülések...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6829
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2058 Hozzászólás Szerző: Pityee »

almos írta:A sajtó szerint Conte kiadta az edzői stábnak, hogy figyeljék meg Martin Cácesest és amennyiben úgy ítélik meg, hogy erőnlétben és tudásban a csapat hasznára tudna lenni, akkor szerződtetni fogjuk.
A játékos jelenleg szabadúszó, így bármikor megszerezhetjük.
-Chelseafanatics-
Számomra az is érdekes, h miért nincs klubja, hisz nem olyan rossz játékos ő.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#2059 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szabadúszóként is edz valahol, de sztem valószínübb h pár napig próbajátékon teszteljük :)
Am nem egy rossz védő azt leszámítva hogy néha elveszíti a fejét :)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#2060 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

almos írta:A sajtó szerint Conte kiadta az edzői stábnak, hogy figyeljék meg Martin Cácesest és amennyiben úgy ítélik meg, hogy erőnlétben és tudásban a csapat hasznára tudna lenni, akkor szerződtetni fogjuk.
A játékos jelenleg szabadúszó, így bármikor megszerezhetjük.
-Chelseafanatics-
de, ha szabadúszó akkor hogyan tudják megfigyelni, ott edz a csapattal?

Válasz küldése