Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#4001 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

adrian1989 írta:
Zsolti írta:
adrian1989 írta:A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.
Én örülnék neki Lukakuhoz hasonló csak ő nincs annyira felhypolva ennyi pénzt simán megérne.
Szerintem is jó csatár, de ha jön akkor remélem rotálás lesz a csatár poszton abban az esetben ha Conte is 1 csatárral áll fel.
De ha 2-vel akkor Costa Batshuayi 2-ős szerintem nem lenne jó mert mind a 2 erőcsatár és 2 csatáros játékba az a jó szerintem ha az egyik erőcsatár a másik meg gyors mint pl. Griezmann, Agüero, Aubemayang Lacazette.
Szóval én mondjuk egy Costa Lacazette párost megnéznék vagy egy Batshuayi Lacazette-t.
öhm... Batshuayi-t hányszor láttad játszani?
csakmert ő rohadtul nem erőcsatár... alacsony hozzá(1.82, és könnyű is 77kg) ellenben elég gyors, nem is ügyetlen..

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4002 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Zsolti írta:
adrian1989 írta:A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.
Én örülnék neki Lukakuhoz hasonló csak ő nincs annyira felhypolva ennyi pénzt simán megérne.
Szerintem is jó csatár, de ha jön akkor remélem rotálás lesz a csatár poszton abban az esetben ha Conte is 1 csatárral áll fel.
De ha 2-vel akkor Costa Batshuayi 2-ős szerintem nem lenne jó mert mind a 2 erőcsatár és 2 csatáros játékba az a jó szerintem ha az egyik erőcsatár a másik meg gyors mint pl. Griezmann, Agüero, Aubemayang Lacazette.
Szóval én mondjuk egy Costa Lacazette párost megnéznék vagy egy Batshuayi Lacazette-t.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolások

#4003 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

adrian1989 írta:A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.
Én örülnék neki Lukakuhoz hasonló csak ő nincs annyira felhypolva ennyi pénzt simán megérne.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4004 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#4005 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

emsanya írta:
flatley09 írta:
emsanya írta: Szerintem meg harman siman elfernek es mind tamadasban, mind vedekezesben brutal jok lennének kozeppalyan harman.
Modric, Kroos, Casemiro, Kovacic, James, Isco...szerintem meg sok arra a két posztra már alapból...így is elégedetlenek páran, hogy keveset játszanak. (Függetlenül attól, hogy felállástól függően néhanyan gyakran előlrébb, mások hátrébb játszanak). Ha még érkezne oda Pogba, akkor 7-en lennének 2 (max 3 posztra) és ezt nem fogják tudni rotálással megoldani, ennyit egyik sem fog a padon ülni, a meccsek 75-80%-án mindegyik játszani akar.
Hát Kovacic-ot meg társait lepasszolják. Még jól is járnak...
A kérdés az, hogy kit takar a Kovacic meg a többiek. Casemiro a leginkább védekező, őt nem adnám el...bár ha érkezik Pogba. Mondjuk őt középen játszatnám, de ez most mind1.

Szóval ha a francia érkezik, akkor ketten tuti dobbantanak. (Egy sztem amúgy is fog) Kovacic nem hiszem, hogy eljön, januárban érkezett, bár szerintem ő is nagyon jó játékos lesz 1-2 éven belül. Szóval, szerintem az Isco/Casemiro/James 3-asból megy valaki. Mondjuk ahogy írták, lehet Isco-t bevonják a Pogba üzletbe. Ezzel szerintem ő is jól járna. Én inkább James-t adnám, de rajta nagyot buknának.

Ha mégse lenne így, akkor bármelyik jöhetne, de szerintem lenne nálunk vonzóbb kérőjük is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4006 Hozzászólás Szerző: emsanya »

flatley09 írta:
emsanya írta: Szerintem meg harman siman elfernek es mind tamadasban, mind vedekezesben brutal jok lennének kozeppalyan harman.
Modric, Kroos, Casemiro, Kovacic, James, Isco...szerintem meg sok arra a két posztra már alapból...így is elégedetlenek páran, hogy keveset játszanak. (Függetlenül attól, hogy felállástól függően néhanyan gyakran előlrébb, mások hátrébb játszanak). Ha még érkezne oda Pogba, akkor 7-en lennének 2 (max 3 posztra) és ezt nem fogják tudni rotálással megoldani, ennyit egyik sem fog a padon ülni, a meccsek 75-80%-án mindegyik játszani akar.
Hát Kovacic-ot meg társait lepasszolják. Még jól is járnak...

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#4007 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

emsanya írta: Szerintem meg harman siman elfernek es mind tamadasban, mind vedekezesben brutal jok lennének kozeppalyan harman.
Modric, Kroos, Casemiro, Kovacic, James, Isco...szerintem meg sok arra a két posztra már alapból...így is elégedetlenek páran, hogy keveset játszanak. (Függetlenül attól, hogy felállástól függően néhanyan gyakran előlrébb, mások hátrébb játszanak). Ha még érkezne oda Pogba, akkor 7-en lennének 2 (max 3 posztra) és ezt nem fogják tudni rotálással megoldani, ennyit egyik sem fog a padon ülni, a meccsek 75-80%-án mindegyik játszani akar.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4008 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:
emsanya írta:
langidave írta:http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... eague.html

akkor ennyit erről a pogba kérdésről.
Fullos keret, BL győztesek, nagy múltú klub, francia legenda az edző, mégis mit akarunk mi? :D Én teljesen megértem, ha elmegy a real-ba(én is oda mennék, nem a barcába), mi oka lenne rá ide jönni? Ez a rálicitálás meg vicc, a realban a kispadon is 80 millios emberek ülnek. Kroos - Pogba - Modric, tejóisten...
Szerintem ha Pogba oda megy akkor mi meg elhozhatnánk onnan Kroos-t szerintem ő nagyon jó játékos.
Szerintem meg harman siman elfernek es mind tamadasban, mind vedekezesben brutal jok lennének kozeppalyan harman.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4009 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:
langidave írta:http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... eague.html

akkor ennyit erről a pogba kérdésről.
Fullos keret, BL győztesek, nagy múltú klub, francia legenda az edző, mégis mit akarunk mi? :D Én teljesen megértem, ha elmegy a real-ba(én is oda mennék, nem a barcába), mi oka lenne rá ide jönni? Ez a rálicitálás meg vicc, a realban a kispadon is 80 millios emberek ülnek. Kroos - Pogba - Modric, tejóisten...
Szerintem ha Pogba oda megy akkor mi meg elhozhatnánk onnan Kroos-t szerintem ő nagyon jó játékos.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4010 Hozzászólás Szerző: emsanya »

langidave írta:http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... eague.html

akkor ennyit erről a pogba kérdésről.
Fullos keret, BL győztesek, nagy múltú klub, francia legenda az edző, mégis mit akarunk mi? :D Én teljesen megértem, ha elmegy a real-ba(én is oda mennék, nem a barcába), mi oka lenne rá ide jönni? Ez a rálicitálás meg vicc, a realban a kispadon is 80 millios emberek ülnek. Kroos - Pogba - Modric, tejóisten...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#4011 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Mondjuk, ha leigazolják Pogbat, akkor James és Isco is tuti, hogy dobbant onnan, és akkor már legalább az egyiket érdemes lenne megszerezni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4012 Hozzászólás Szerző: Chester »

Megyó írta:Egyébként a Realnak nem tudom mi szüksége van rá és ezt mondanám akkor is ha Real szurkoló lennék. Hova? Ki helyére?
Ez a Real Madrid, ide a marketingérték számít, nem a szükséglet, azt megoldják a "selejtből". Mondjuk nyertek is két BL-t és ott vannak már 6 éve minden BL elődöntőben, szóval a szurkolók lehet nem panaszkodnak annyit.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4013 Hozzászólás Szerző: Megyó »

langidave írta:http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... eague.html

akkor ennyit erről a pogba kérdésről.
Bárcsak Abra ráajánlana a Realra. De szép is volna, ha arról cikkeznének, hogy a Chelsea elhozta a Real elől a világ egyik legtehetségesebb játékosát. Egyébként a Realnak nem tudom mi szüksége van rá és ezt mondanám akkor is ha Real szurkoló lennék. Hova? Ki helyére? Padra akarja ültetni Modricot vagy Kroost? Nélkülük nem működne a középpálya. Ronaldo meg Bale azért tud elől nyugiban szólózgatni, mert ott van mögöttük az említett két játékos. Ők tudják...

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#4014 Hozzászólás Szerző: langidave »

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... eague.html" onclick="window.open(this.href);return false;

akkor ennyit erről a pogba kérdésről.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4015 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:77 kg és 6'2 magas, mi a gond a termetével? Emellett gyors, zsoze meghuzhatja vele az ivát ott is
Nekem nem tűnik olyan magasnak, meg kilóban is kevés. De ha van mellette egy nagy állat (a leírtak szerint Smalling), akkor beton páros lehetnek.

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Átigazolások

#4016 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

emsanya írta:Szerintem az olasz kapcsolatok miatt előbb fogjuk leigazolni Nainggolan-t, mint Kanté-t. A belga nálam még az a kategória, aki jöhetne olaszból, de remélem azért nagyrészt nem onnan fogunk igazolni (ilyen Asamoah meg hasonlók), sok a PL szinten selejt.

A MU akit fogott Bailly-t, jó igazolás lehet. Termetre nem egy kimondott középhátvéd alkat, de fekete létére jól olvassa a játékot és baszott gyors. Gyakorlatilag mindenhova odaér. Ha még Ibra-t is bemutattják a héten, két viszonylag jó erősítéssel indít José és a MU...
Azért én bízom benne h Jose talált még egy poteciális klasszis KH-t.Varane Zouma után.
Sokat várok az elefánttól. Smallinggal beton védelmet alkothatnak.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4842
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4017 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

1.88 m nem seggfej mértékegységben :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#4018 Hozzászólás Szerző: Dante »

77 kg és 6'2 magas, mi a gond a termetével? Emellett gyors, zsoze meghuzhatja vele az ivát ott is

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4019 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem az olasz kapcsolatok miatt előbb fogjuk leigazolni Nainggolan-t, mint Kanté-t. A belga nálam még az a kategória, aki jöhetne olaszból, de remélem azért nagyrészt nem onnan fogunk igazolni (ilyen Asamoah meg hasonlók), sok a PL szinten selejt.

A MU akit fogott Bailly-t, jó igazolás lehet. Termetre nem egy kimondott középhátvéd alkat, de fekete létére jól olvassa a játékot és baszott gyors. Gyakorlatilag mindenhova odaér. Ha még Ibra-t is bemutattják a héten, két viszonylag jó erősítéssel indít José és a MU...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4020 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

mikel12 írta:Di Marzio esti ertesulesei szerint a Roma 45 millio euroert adna el Nainggolant (ez fontban valamivel kevesebb). Viszont mi eddig egy 32 millios ajanlattal probalkoztunk, ami 35 is lehetne bonuszokkal, de ezt a Roma elutasitotta.

Ha mar ezt leirtam, olvastam a Sunon, hogy Lichtsteiner kozel van hozzank, 12 millioert johet. Szerintem o tenyleg nalunk fog kikotni amugy, de most nem ez a szennylap miatt.
Inkább azt a 12-t csapjuk Nainggolan mellé mert rá nagyobb szükség van.
Szerintem ha a mai árakat nézzük akkor az a 45 millió euró nem is olyan sok.
Én már nagyon várom, hogy őt bejelentsék.

Válasz küldése