Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Játékosok

#8661 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Dante írta:Megragadhatna, mert Lamps óta nincs játékos aki így jönne a második hullámban.
Oscar? :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#8662 Hozzászólás Szerző: Dante »

Megragadhatna, mert Lamps óta nincs játékos aki így jönne a második hullámban.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Játékosok

#8663 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Rubeeeeeeeeeeeen

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#8664 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Tipikus Remy :roll: :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8665 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

gerawba írta:
kecske01 írta:Ez mai. :D :D
Most hogy nincs Hazard ketten is odafértek a gép elé. :D
Igen :lol:

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#8666 Hozzászólás Szerző: gerawba »

kecske01 írta:Ez mai. :D :D
Most hogy nincs Hazard ketten is odafértek a gép elé. :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8667 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ez mai. :D :D
Kép

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1307
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#8668 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

kecske01 írta::)
Kép
Ez mind szexpozicio az leso kep azt sugalja, hogy az asszony terdel a masodik meg hogy lovagol... ezek a kepek perverzek :D
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#8669 Hozzászólás Szerző: Chester »

Gondolom mert visszaeső.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#8670 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Elmehet a picsába az FA... Most mire fel ez a három meccses eltiltás? Lökdösődtek kicsit Barry-vel, harapás nem történt(ezt maga Barry és Martinez is kijelentette), nem értem miért kapta a +2 meccset. Ha ezért mindenkinek három meccs járna akkor heti rendszerességgel lennének elkaszálva a játékosok. Persze Costa magának köszönheti, hogy pikkelnek rá, de akkor sem értem hogy ezt miért kapta. A durva, sérülésveszélyes szabálytalanságért kapott piros lap ér három meccset, Costa meg csak összeakaszkodott Barry-vel.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#8671 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kiskacsa08 írta:Costa kapott még egy meccs eltiltást (+20k font büntetést), így a Swansea elleni meccset is kihagyja...
http://www.bbc.com/sport/football/35943318" onclick="window.open(this.href);return false;
Fent van az FA oldalán is, de én azért még mindig fenntartással kezelem a mai híreket :roll:

Mellesleg van valakinek kedve szavazást indítani, hogy szezon végére Dzsilobcsiccsinek vagy Patonak lesz több játékperce Chelsea mezben? :D

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#8672 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Costa kapott még egy meccs eltiltást (+20k font büntetést), így a Swansea elleni meccset is kihagyja...
http://www.bbc.com/sport/football/35943318" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8673 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

:)
Kép

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#8674 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

http://hasalexandrepatoplayedforchelsea.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#8675 Hozzászólás Szerző: béla »

kecske01 írta:Nem is tudtam, hogy van ilyen játékosunk az ifibe,hogy Domingos Quina. Az Arsenal megakarja venni onnan hallottam róla. Valaki látta már játszani?
Nem játszik még az U18-ban sem,ami kicsit furcsa,talán papírgondok miatt. A portugál U17-es válogatottban 1 gól/meccs körüli gólátlaga van,középpályásként

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8676 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nem is tudtam, hogy van ilyen játékosunk az ifibe,hogy Domingos Quina. Az Arsenal megakarja venni onnan hallottam róla. Valaki látta már játszani?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#8677 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

bNc írta:A mostani keret inkább alkalmas támadójátékra mint védekezőre, és ez is volt a baj Jose alatt. Kialakított egy olyan keretet amivel esélye sem volt a minőségi védekezésre mégis mindig azt nyomatta.
Ez a keret egészen addig alkalmatlan lesz támadó és védekező focira egyaránt, amíg nem erősítjük meg a védelmünket (beleértve a középpályát is), mert bármilyen felfogásban is fogunk játszani, mindegyiknek a stabil védelem az alapja.

Avatar
bNc
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Játékosok

#8678 Hozzászólás Szerző: bNc »

Hawaii írta:
bNc írta: Szerintem nem kicsit fel van fújva ez az egész ügy a klubbal kapcsolatban. Pár hónapja messze a legjobban működő egyesületként voltunk megemlítve, az öreg fergie éveken át tartó uralkodást jósolt nekünk. Aztán jött a José féle híres harmadik szezon és elmúlt az a varázs amivel az első 2 évben csúcsra tudja járatni a játékosait, és utána csak az látták benne a játékosai, hogy össze vissza nyilatkozik a médiában, mindenki hibás csak ő nem stb stb. Hiddink alatt meg pláne szarnak az egészbe. Bajnokság elúszott, tudják, hogy nem ő lesz az edző a köv szezonban. Manu se áll sokkal jobban mint mi, és itt nem arra gondolok hogy a bajnokságban hol állnak, hanem a jövőképre. Van Gaal eddig óriási csalódás, rakás pénzt költött a semmire, és most attól a Josétól várják a megváltást aki nemrég nálunk szerepelt le elég csúnyán.
Az biztos, hogy ki kell alakítani egy arculatot, valamilyen saját stílust amire építkezhetünk a következő években. És hogy ezt elindítsa valaki Conte tökéletes lesz, persze csak ha a védekező foci az amit vezetőség elképzelt. Én sokáig nem akartam se őt se Simeonét, de most már én is inkább ezt a védekezőbb stílust preferálnám. Már csak azért is mert lassan minden valamire való európai top csapat kemény támadó focit nyomat (kivétel a Juve és az A.Madrid). És látjuk azt is hogy ez a két csapat rendre le tudja sz*patni őket. Jó lenne egy kicsit különbözni és nem ezeket a csapatokat másolni. Nekem az a játék a mindenem amit Jose alatt játszottunk az első regnálásakor. Kemény védekezés és még keményebb kontrák. Ezzel lehetne majd keményen alávágni a Barca,Real,City féle csapatoknak.
Ezzel abszolút egyetértek.
Ha jól tudom, akkor Ancelotti mondta egyszer Joséról, hogy kiégeti a játékosait, és ezért bukik meg minden csapatánál legkésőbb a 3. szezonban.
Egyébként mi sosem a híres támadó stílusunkról voltunk híresek, és szerintem a legtöbben ugyanazt a harcos, védekező focit szeretnék újra látni, amivel jó párszor keresztbe tettünk olyan csapatoknak, amelyek ellen kb esélyt sem adtak nekünk. Én személy szerint nagyon örülnék Conte érkezésének, mert vele újra lehetne esély a régi arculatunk visszaállítására, persze ehhez a keret átalakítása elengedhetetlen lesz, mert jelenleg 7-8 játékoson kívül nem igazán van kire alapozni a jövőt.
A mostani keret inkább alkalmas támadójátékra mint védekezőre, és ez is volt a baj Jose alatt. Kialakított egy olyan keretet amivel esélye sem volt a minőségi védekezésre mégis mindig azt nyomatta.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#8679 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii: tok mindegy, hogy meghallgattak-e a klubnal vagy nem, ilyeneket nem nyilatkozhat egy profi, akkor sem ha elegedetlen. Igy sincs jo helyzetben a csapat, az ilyen nyilatkozatokkal meg nem segit. Mehet amerre lat.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#8680 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Más téma, de játékosok: most jövök a meccsről, Pedrot sérülés miatt lecserélték. Nem tűnt komolynak, valószínűleg csak valami húzódás, de cserét kért.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése