Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4681 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AryanH írta:Hazardot most nagyon nyomják a Real felé. A spanyolok azt írják, hogy a játékossal már megegyeztek, amit elméletileg csak akkor lehetne, ha a klub engedélyt ad a tárgyaláshoz. A vezetőség állítólag 100 millió eurót akar érte, ami hihetetlenül hangzik egy olyan játékostól aki talán 1 gólt sem rúgott a bajnokságban, viszont a kínaiak nagyon felnyomták minden játékosnak az árát.
100m alatt nem szabad eladni függetlenül attól, hogy milyen szezonja volt, mert tudja mindenki mire képes egyébként.

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#4682 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Hazardot most nagyon nyomják a Real felé. A spanyolok azt írják, hogy a játékossal már megegyeztek, amit elméletileg csak akkor lehetne, ha a klub engedélyt ad a tárgyaláshoz. A vezetőség állítólag 100 millió eurót akar érte, ami hihetetlenül hangzik egy olyan játékostól aki talán 1 gólt sem rúgott a bajnokságban, viszont a kínaiak nagyon felnyomták minden játékosnak az árát.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#4683 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:
Chester írta:Nem azért másolom be mert megbízható forrásból van (Sun), hanem mert egy számomra szimpatikus játékosról szól.

Roma reject £26 million bid from Chelsea for Greek defender
http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... our-report" onclick="window.open(this.href);return false;

IMÁDNÁM, ha lenne egy görög játékosunk. :D
A romába igazolása előtt az egyik legkeresettebb középhátvéd volt. Valahogy ott kicsit visszaesett, pedig az alapképességei nagyon erősek, mint középhátvéd.
Nyár legvégén már tettünk ajánlatot érte, ha jól rémlik 20-25 millió euró körülit, de azt egyből elutasította a Roma, és nem is próbálkoztunk többet. Ebből lett ugye utána pánikszerűen Dzsilobodzsi és Hector... Én akkor azt írtam, hogy benne van a gólt eredményező hiba alkalmanként, és ezért elleneztem kissé, de ebben az idényben nagyon meggyőző és magabiztos, örülnék ha meg tudnánk szerezni, hatalmas potenciál van benne. Hátvédposztra nekem ő az első számú kiszemeltem.
gerawba írta: Na, őt például meg kell venni, nagyon kellene ebbe a világtalan védelembe. 30-ért csak el lehet hozni (persze ahhoz nem kellene jött-ment Stonesokért 40-eket ajánlgatni)
Jó lenne ha ebből a pletykából végül egy megtörtént átigazolás lenne.
Szerintem 30-ért még pont nem adják oda (bár jófejségből Salah-ot figyelembe vehetnék e téren...), de mindenképp olcsóbb, mint a kalácsképű Stones. Na meg játszik is rendszeresen, nem az Everton padján csücsül az átigazolási kérelme miatt, mint a bohóc angol. :D Összeállna a Manolas-Bonucci kettős hátul. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#4684 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Chester írta:Nem azért másolom be mert megbízható forrásból van (Sun), hanem mert egy számomra szimpatikus játékosról szól.

Roma reject £26 million bid from Chelsea for Greek defender
http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... our-report" onclick="window.open(this.href);return false;

IMÁDNÁM, ha lenne egy görög játékosunk. :D
Na, őt például meg kell venni, nagyon kellene ebbe a világtalan védelembe. 30-ért csak el lehet hozni (persze ahhoz nem kellene jött-ment Stonesokért 40-eket ajánlgatni)
Jó lenne ha ebből a pletykából végül egy megtörtént átigazolás lenne.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4685 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chester írta:Nem azért másolom be mert megbízható forrásból van (Sun), hanem mert egy számomra szimpatikus játékosról szól.

Roma reject £26 million bid from Chelsea for Greek defender
http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... our-report" onclick="window.open(this.href);return false;

IMÁDNÁM, ha lenne egy görög játékosunk. :D
A romába igazolása előtt az egyik legkeresettebb középhátvéd volt. Valahogy ott kicsit visszaesett, pedig az alapképességei nagyon erősek, mint középhátvéd.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4686 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem azért másolom be mert megbízható forrásból van (Sun), hanem mert egy számomra szimpatikus játékosról szól.

Roma reject £26 million bid from Chelsea for Greek defender
http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... our-report" onclick="window.open(this.href);return false;

IMÁDNÁM, ha lenne egy görög játékosunk. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4687 Hozzászólás Szerző: emsanya »

cech19960320 írta:
emsanya írta:Vidal-nak nagyon örülnék, aranyat ér az ember. Támadásban és védekezésben is tud egy nagyon erős szintet hozni, meg rengeteget fut, labdát szerez.
És esze annyi mint egy 3 lábú hintalónak, tehát beleillik a mostani keretbeXD
Hasznos játékos, leszarom hogy nem matematika professzor. Középen baromi hasznos az ember, és az biztos hogy ő minden meccsen meghal a pályán. Ellentétben a mai keretünk 80 százalékával...

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#4688 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta:Vidal-nak nagyon örülnék, aranyat ér az ember. Támadásban és védekezésben is tud egy nagyon erős szintet hozni, meg rengeteget fut, labdát szerez.
És esze annyi mint egy 3 lábú hintalónak, tehát beleillik a mostani keretbeXD

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4689 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Vidal-nak nagyon örülnék, aranyat ér az ember. Támadásban és védekezésben is tud egy nagyon erős szintet hozni, meg rengeteget fut, labdát szerez.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4690 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Chester írta:4-3-3-at 3-4-3-má lehet a legkönnyebben alakítani, Pep csapatainál láthattuk ezt a leggyakrabban. Conte asszem 3-5-2-vel nyomta a Juvéban, de itt most a 3 védő volt a lényeg.
Conte épp a Napoli meg pár olasz topcsapat 3-4-3-ját szedte szét a 3-5-2-vel, mivel a hátsó alakzata 4v3as emberfölényt biztosított. Miért választana egy kevésbé hatékony 3 védős rendszert?

A második bekezdéssel egyetértek.
Chester írta: Mit értesz merev alatt? Szerintem pont hogy nem volt merev, ezért is bírt szétkontrázni minket bárki. A három támadó középpályás folyamatosan cserélgette a posztokat, Costa is rendszeresen kimozgott valamelyik szélre, Fabregas gyakran visszament a középhátvédek vonalába labdát kérni, védekezésnél meg a már általad említett 4-4-2-es formációban álltunk fel. Én ezt nem mondanám merevnek.
Ezt sajnos kb. egy évig produkáltuk, az új első JM szezon tavaszán és a bajnoki őszön, akkor sikeresek is voltunk. Utána szerintem vagy mindenki le volt betonozva, vagy ami még rosszabb, ez a szezon őszén, mindenki mindenhol volt, mint a fejetlen csirkék.

Mindkét esetben könnyen kontrázhatóak voltunk, főleg amikor a pivot fixen folyton a kilépő védő mögött áll. Bár ezt Hiddink is előszeretettel csinálja mostanában, vagy lehet csak a fiúk nyomják hagyománytiszteletből... m1, a lényeg, hogy nem túl hatékony.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4691 Hozzászólás Szerző: Chester »

4-3-3-at 3-4-3-má lehet a legkönnyebben alakítani, Pep csapatainál láthattuk ezt a leggyakrabban. Conte asszem 3-5-2-vel nyomta a Juvéban, de itt most a 3 védő volt a lényeg. Ehhez a felálláshoz viszont igazolni kell, nincs elég CM a csapatban. Azt viszont nem tudom elképzelni, hogy marad a 4-2-3-1, kevés digó használja ezt a felállást, pont azért, mert ezzel nem elég masszív a középpálya mint egy 4-3-3-nál például. Egyébként igen, "klasszikus" 4-3-3-ra gondoltam, szélsőkkel.

Nem Mikel típusú játékos kell, hanem inkább olyan mint Busquets, akiben megvan az intelligencia és az irányítási képesség is, és a védekezéshez is konyít, ilyen játékos nem áll rendelkezésünkre sajnos. Mikel csak a védekezéshez ért, Matic idén még ahhoz sem, hiába dominálják fizikailag a középpályát, ha közben szétpasszolják meg forgatják őket a fürgébb, technikásabb játékosok. A Nainggolan, Vidal, Xhaka stílusú játékosokról szóló pletykák például nagyon tetszenek, ilyen sokoldalú játékosokra lenne szükség a középpályánkra, remélem legalább egy összejön.

Mit értesz merev alatt? Szerintem pont hogy nem volt merev, ezért is bírt szétkontrázni minket bárki. A három támadó középpályás folyamatosan cserélgette a posztokat, Costa is rendszeresen kimozgott valamelyik szélre, Fabregas gyakran visszament a középhátvédek vonalába labdát kérni, védekezésnél meg a már általad említett 4-4-2-es formációban álltunk fel. Én ezt nem mondanám merevnek.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4692 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Chester írta: Én amúgy is jobban preferálnám a 4-3-3-at, egyrészt a már fent említettek miatt, másrészt mert ezt sokkal könnyebb 3 védős felállássá konvertálni, ami Conte egyik szerelme volt ugye, és két támadó szélsőhátvéddel, valamint egy olyan védekező középpályással, aki nem mozog idegenül a középhátvédek között, még akár jó is lehet.
Ezt elmagyaráznád? Csak mert az én fejemben a 4-3-3 amire a keret képes nem igazán kompatibilis egy 3 védős rendszerrel sem. Esetünkben gondolom nem a 3 csatáros, amolyan olaszos 4-3-3-ra gondoltál, hanem a klasszikusra, amit az első JM érában toltunk.

Conte úgy emlékszem 5-1-2-2-t tolt a Juvéval(vagy méginkább 5-1-2-1-1). Ha az olaszos 4-3-3-at vesszük, akkor az még át mehet 2 csatárba, de onnan hátrafele rengeteg mozgásra lenne szükség, hogy átalakuljon 3 védős rendszerré. VKP behátrálás, a megmaradó két középpályásból egy behátráljon mélységi irányítónak, és ez elülső 3-ból a legmélyebben levő visszaszaladjon a középpályára. Ez utóbbi nemcsak, hogy megterhelő, de jelenleg egyik játékosunkból sem nézem ki :roll: :D Szélsőkkel játszó 4-3-3 esetén pedig lövésem sincs, hogy mehetne át ez hatékony 3 védősbe.

Mellesleg amit leírtál az igényelne egy Mikel szerű játékost, ami a mai fociban inkább fék, mint előny. Ha már 4-3-3, akkor álljon a kp labdaügyes és 4 tüdejű játékosokból, mert szerintem a Lampsy éra óta nem tudjuk dominálni a középpályát és ez a fő hátrányunk, ha meg 3 védős rendszer, akkor egy Pirlo-féle mélységi irányító kéne, esetleg Fabregast megpróbálni ott, de min. 1 vagy inkább 2 b-t-b játékost be kell szerezni akkor...

Szerintem nincs nagy baj ezzel a 4-2-3-1-el, nagyon rugalmas, lehet 4-3-3ra és 4-4-2-re is formálni menet közben. Sajnos José túl mereven tartotta a formációt, de ha Conte hoz egy olyan rugalmasságot, amit Allegri Juvéja mutat meccs közbeni formációváltások terén, akkor már nagyot léptünk előre.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4693 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta:However, Conte, who is expected to join Chelsea after his Italy duties this summer, once said if he had to go to war, he would take Vidal with him.

So after their victory over Juve, Vidal was questioned whether he will reunite with Conte at Stamford Bridge, in which he replied: “Also I have said if I go to war I would take Conte with me. We will see what happens.”

Vidal lehet Conte első igazolása a mai címlapok alapján.

Még egy kis Ibra: Állítólag Ibra Londonba szeretne focizni. Így az újságok szerint vagy nekünk vagy az Arsenalnak üzent.

Izgalmas nyár kezd kibontakozóban lenni.
Hát az Arsenalba nem tudnám elképzelni, ha Wenger marad ott. Kiröhögné Wengert.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#4694 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

However, Conte, who is expected to join Chelsea after his Italy duties this summer, once said if he had to go to war, he would take Vidal with him.

So after their victory over Juve, Vidal was questioned whether he will reunite with Conte at Stamford Bridge, in which he replied: “Also I have said if I go to war I would take Conte with me. We will see what happens.”

Vidal lehet Conte első igazolása a mai címlapok alapján.

Még egy kis Ibra: Állítólag Ibra Londonba szeretne focizni. Így az újságok szerint vagy nekünk vagy az Arsenalnak üzent.

Izgalmas nyár kezd kibontakozóban lenni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4695 Hozzászólás Szerző: Chester »

edeskeves írta:Szerintem edzonk mar van Conte szemelyeben, csak a bejelentes hianyzik, ugyhogy az o elkepzeleseihez kell igazolni, elsosorban szerintem az olasz vedok lesznek teriteken es esetleg Juves jatekosok.
Isconak tovabbra is orulnek Oscar helyett, elneznek mondjuk egy Hazard-Isco-Willian tamado kp-t mogottuk Fabregassal. Hazardt nem szabad elengedni meg ha Conte kemenyen rapirit es mar az alapozason meghajtja, kovetkezo szezonban osszekapja magat es tudjuk milyen mikor formaban van.

Vedelmet kene jol megerositeni, ez a legfontosabb feladat a kovetkezo szezonra.
A védelmet személyi kultuszok lebontásával és formációváltással lehetne megerősíteni, és benne van, hogy egyik sem történik meg. Amíg Ivanovic betonbiztos jobbhátvéd, addig ez a védelem nem fog erősödni, és hiába pakolja fel Hiddink a Mikel-Matic duplaszűrőt, semmi haszna, mint kés a vajon, úgy jön át bárki a középpályánkon.

Én amúgy is jobban preferálnám a 4-3-3-at, egyrészt a már fent említettek miatt, másrészt mert ezt sokkal könnyebb 3 védős felállássá konvertálni, ami Conte egyik szerelme volt ugye, és két támadó szélsőhátvéddel, valamint egy olyan védekező középpályással, aki nem mozog idegenül a középhátvédek között, még akár jó is lehet. De a legfontosabb igazolás jelenleg a sportigazgató lenne, én nagyon örülnék, ha ezt a posztot vagy egy klubhoz közel álló személy látná el (Drogba), vagy olyan, aki más csapatnál kimagasló munkát végez (Juve vagy Sevilla DoF-ja).

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#4696 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megyó írta:
Bubi írta: Jó pénzért plusz azért, hogy a világ legjobb bajnokságában játszon.
A világ legjobb bajnokságának két legtöbb érmet és kupát szerzett csapata épp az EL-ben csatározik egymással. A másik kettő az elmúlt 1 hétben esett ki a Bl-ből a legjobb 16 között. Az tabella élén álló angol csapat kerete, összesen kevesebbet ér piaci értéken, mint a Real vagy a Barca bármelyik támadója egyedül.

Ez a bajnoksás és a csapatok ereje a vicc kategóriát súrolja jelenleg...
Ez igaz, persze , de nem csak a csapatok valós ereje határozza meg az adott bajnokságot, hanem pl az, hogy mennyi a pénz, hányan követik, milyen a múltja és milyen lehet a jövőben. Amúgy sztem ha a csapatok formáját nézem is a PL a legjobb.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4697 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: Oké, értem hogy nagyon kedveled és még az elfuserált stílusa se tántorít el, és még azt is aláírom, hogy abszolút a hasznunkra lenne a tudása de én nem tudom neki elnézni azt a FÖLDÖNTÚLI önteltséget amivel viseltetik , ráadásul igen agresszív természet. Nem tudom mit nyújtana egy olyan csapatban ami nem rá épül. Biztos nem lenne rossz, de pl a barcában már nem annyira lubickolt, gondolom kiütései lettek a gondolattól, hogy Messi felette áll...
A 'focirajongás' már rég lejárt nálam, úgyhogy ez kissé tárgytalan, hogy egy játékost kedvelnék. Maradjunk annyiban, hogy van egy stílusa, van egy tartása, és ez akármilyen is legyen, ebben a lagymatag mai mezőnyben ez már egy szempont. A Barcának meg nem passzolt a játékához, épp ugyanaz, hogy nálunk semmit sem látunk Hazardból, Willianből(mármint a válogatott Wiliből), Oscarból, stb.

Elég sokan felhoztátok, hogy minek a Citynek vagy a Barcának egy Dybala vagy Kenedy?... Minek kellett anno Fergie-nek az n+1-dik csatár? Miért dobott ki a Barca milliókat, hogy meglegyen az MSN-je? Miért vásárolja fel a Bayern a német bajnokságot? Mert ez a siker kulcsa, folyamatos befektetés minőségi játékosokba... az eredménye jól látható.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4698 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Bubi írta: Jó pénzért plusz azért, hogy a világ legjobb bajnokságában játszon.
A világ legjobb bajnokságának két legtöbb érmet és kupát szerzett csapata épp az EL-ben csatározik egymással. A másik kettő az elmúlt 1 hétben esett ki a Bl-ből a legjobb 16 között. Az tabella élén álló angol csapat kerete, összesen kevesebbet ér piaci értéken, mint a Real vagy a Barca bármelyik támadója egyedül.

Ez a bajnoksás és a csapatok ereje a vicc kategóriát súrolja jelenleg...

Avatar
bNc
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Átigazolások

#4699 Hozzászólás Szerző: bNc »

edeskeves írta:
Chester írta:Először edzőnk legyen, mert az se biztos, hogy marad a 4-2-3-1, főleg ha tényleg egy valag játékos fog távozni. Annyira meg talán a Real sem hülye, hogy két, összesen 100 millió euróért vett játékost adjon Hazard-ért.
Szerintem edzonk mar van Conte szemelyeben, csak a bejelentes hianyzik, ugyhogy az o elkepzeleseihez kell igazolni, elsosorban szerintem az olasz vedok lesznek teriteken es esetleg Juves jatekosok.
Isconak tovabbra is orulnek Oscar helyett, elneznek mondjuk egy Hazard-Isco-Willian tamado kp-t mogottuk Fabregassal. Hazardt nem szabad elengedni meg ha Conte kemenyen rapirit es mar az alapozason meghajtja, kovetkezo szezonban osszekapja magat es tudjuk milyen mikor formaban van.

Vedelmet kene jol megerositeni, ez a legfontosabb feladat a kovetkezo szezonra.
Annyira nem emelkedett ki a többiek közül Hazard a tavalyi (legjobb) szezonjában sem. Amikor Fabregas vagy Costa jó formában volt szerintem csak a 3. legjobb játékosunk volt. Bár az igaz hogy a ő nyújtotta a legkiegyensúlyozottabb teljesítményt. Én azért többet várnék tőle, sokkal meghatározóbbnak kellene lennie. Anno Lampard vagy Drogba képes volt bármelyik meccset eldönteni, na én ezt Hazardnál nem érzem. Az meg hogy majd olyan jó lesz mint CR vagy Messi azt még komolyan veszi valaki? Ilyen hozzáállással? Esélytelen. Ha jönne érte egy jó ajánlat én eladnám. Többiek se nyújtottak jó teljesítményt idén, de azért nagyrészt összekapta magát mindenki. Costa is rúgja a gólokat, Fabre is zsugázik, Hazard egész évben nem csinált semmit, és ez szerintem felháborító.

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#4700 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Chester írta:Először edzőnk legyen, mert az se biztos, hogy marad a 4-2-3-1, főleg ha tényleg egy valag játékos fog távozni. Annyira meg talán a Real sem hülye, hogy két, összesen 100 millió euróért vett játékost adjon Hazard-ért.
Szerintem edzonk mar van Conte szemelyeben, csak a bejelentes hianyzik, ugyhogy az o elkepzeleseihez kell igazolni, elsosorban szerintem az olasz vedok lesznek teriteken es esetleg Juves jatekosok.
Isconak tovabbra is orulnek Oscar helyett, elneznek mondjuk egy Hazard-Isco-Willian tamado kp-t mogottuk Fabregassal. Hazardt nem szabad elengedni meg ha Conte kemenyen rapirit es mar az alapozason meghajtja, kovetkezo szezonban osszekapja magat es tudjuk milyen mikor formaban van.

Vedelmet kene jol megerositeni, ez a legfontosabb feladat a kovetkezo szezonra.

Válasz küldése