Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#8721 Hozzászólás Szerző: emsanya »

gerawba írta: Legutóbb amikor itt volt, akkor 0 esélyt adott Quaresmának, pedig simán benne van, hogy itt bevált volna, de akkor az a döntése érthető és védhető volt, most nem lenne az.
Elfogult vagyok a Cigánnyal szemben, de talán az egyik legérthetetlenebb dolog volt, hogy kb. 3-szor játszhatott, az akkori fos szélső repertoár mellett. Sokkal jobb volt annál...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#8722 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Mostmár kiestünk mindenhonnan, tét nélküli a PL is, ha Hiddink ugyanezt az ócska kezdőcsapatot fogja erőltetni, ahelyett, hogy, hogy TÉNYLEG tét nélkül játszathatná a fiatalokat, Patot stb., akkor elmehet a picsába.
Eltaktikázta a PL 4. hely esélyét végleg, az FA-kupát (a BL nem az ő hibája, egyszerűen sokkal jobb a PSG, hála az elmúlt 1 év munkájának), legalább akkor azt az egyet ne bassza el, hogy nézzük meg, hogy jövőre kire számíthatunk (Patot is ideértve)

Legutóbb amikor itt volt, akkor 0 esélyt adott Quaresmának, pedig simán benne van, hogy itt bevált volna, de akkor az a döntése érthető és védhető volt, most nem lenne az.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#8723 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta:Azt se tartom kizártnak, hogy van komolyan vehető valóságalapja: Chelsea are ready to offload Alexandre Pato back to Corinthians now [Lance]
http://www.101greatgoals.com/blog/chels ... now-lance/" onclick="window.open(this.href);return false;
Heti 30k-t kap tőlünk. Semmi értelme most visszaadni, ha egyszer sem vetjük be, akkor sem nagy pénz PL szinten.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#8724 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Azt se tartom kizártnak, hogy van komolyan vehető valóságalapja: Chelsea are ready to offload Alexandre Pato back to Corinthians now [Lance]
http://www.101greatgoals.com/blog/chels ... now-lance/" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8725 Hozzászólás Szerző: Megyó »

https://twitter.com/Nickgooner84/status ... 6847790080" onclick="window.open(this.href);return false;


Az igazat megvallva, az sem érdekel, ha minden meccsen rúgna egy gólt. Szégyen, hogy így viselkedjen FOLYAMATOSAN 2016-ban a világ egyik legjobb csatára...

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Játékosok

#8726 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Chester írta:
Blueflag írta:Remelem tovabbra is mindenki elegedett Mourinho kirugasaval.
Az vagyok.
Vegyes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban.De én már inkább előre tekintenék a kövi szezonra ezt az évadot el kell felejteni!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#8727 Hozzászólás Szerző: Chester »

Blueflag írta:Remelem tovabbra is mindenki elegedett Mourinho kirugasaval.
Az vagyok.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8728 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Remelem tovabbra is mindenki elegedett Mourinho kirugasaval. Utalok ilyen "en megmondtam" stilusban kommentelni, de teljesen egyertelmu, hogy oreg es beleszarok jatekosaink vannak keveredve, 1-2 szerencsetlennel, akik egyebkent sokaig probalkoztak, de igy a szezon haromnegyedere mar ok is alszanak. A neveken nem is megyek vegig egyesevel, de peldaul Courtois egyelore meg nagyobb hibanak mutatja Cech eladasat, mert amellett hogy atlagosan vagy az alatt vedi vegig a meccseket, iden megvolt Cech 5 eves potyaatlaga, es meg egy parat meg is usztunk. Hazardra csak a tavalyi szezon miatt mondom azt, hogy talan megerdemli a kovetkezot, de ha ennyi baja van, akkor EB off es pihenjen a faszba, mert az Ujpestben levo, harminchatod ennyit kereso occsevel ugyanennyit ernenk, Thorgannal meg tobbet. Costa meg egyszeruen lejarat minket... az egyik oldalon ott van, hogy van benne tuz, akarat, csatarkent elegedettek lehetunk vele (persze a lec utcalány alacsony a Torres-Shevchenko vonal miatt, de megugorja), viszont erosen gondolkozom azon, hogy az allando balheival ezt nem viszi-e minuszba... jatekosokrol ennyit, nem szeretnek konyvet.

Jovore szerintem az EL se lesz meg, de ha kinai szarcsapatok is tudnak sztarokat igazolni, talan nekunk is menni fog. Tudni fogjak az ide erkezok, hogy ez egy ilyen szezon volt, es jovore veluk egyutt visszakapaszkodhatunk. Az viszont egyertelmu, hogy barkit hozunk edzonek, nem realmadridozhatjuk ki a picsaba par honap utan. Mourinho kirugasa szakmai es moralis tekintetben is banalis hiba volt, mert bar nem volt tokeletes edzo, de olyan egyebkent sincs. Es atbasztuk. Nem jatszhatjuk el ezt meg egy edzovel. Remelem, hogy -tiszteletteljesen nevek nelkul- 5-6 jatekostol oromkonnyes bucsut veszunk, es ez meg nem is a drasztikus verzio, csak ami muszaj. Es utcalány jo lenne, ha nem Terry lenne az egyik.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Játékosok

#8729 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Szabi írta:Remy a labdát se tudja lekezelni olyan szinten le lett építve, teljesen használhatatlan.
Hát igen, de mondjuk Pedrot is elnézve meg nem mondaná senki hogy egy Barcábol jött, elpattan tőle a labda fut össze vissza mint a fejetlen csirke,celezni nem tud állandóan eladja a labdát tehát pont azokat nem tudja amit már egy 12 éves is tud a Barcában....

Nagy talány eza szezon...
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Játékosok

#8730 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Egyébként nem tudom hogy ez a Costa féle dolog kit hogy érdekel, de én valamilyen szinten meg is értem. Egy hét alatt konkrétan vége lett a szezonunknak, én se bírnám elfogadni és megérteni. (Jó tudom, hogy Costa-ban alapból benne van ez a fajta aljasság.)
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#8731 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Amazing24 írta:
galferenc írta:
Szabi írta:Remy a labdát se tudja lekezelni olyan szinten le lett építve, teljesen használhatatlan.
Segitek: MOU. Jahh, nem, 100 napja v hiddink v helyette. :mrgreen:
Ez megint mit jelent? A hozzászólásaid 98% mind értelmetlen. Lehet más naprendszerből jöttél.
Mourinho tehet róla. Jahh nem, 100 napja van itt helyette Hiddink.
:mrgreen:
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#8732 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

galferenc írta:
Szabi írta:Remy a labdát se tudja lekezelni olyan szinten le lett építve, teljesen használhatatlan.
Segitek: MOU. Jahh, nem, 100 napja v hiddink v helyette. :mrgreen:
Ez megint mit jelent? A hozzászólásaid 98% mind értelmetlen. Lehet más naprendszerből jöttél.

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Játékosok

#8733 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Szabi írta:Remy a labdát se tudja lekezelni olyan szinten le lett építve, teljesen használhatatlan.
Segitek: MOU. Jahh, nem, 100 napja v hiddink v helyette. :mrgreen:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: FA-kupa

#8734 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:Ez akkor lenne igaz, ha 10 kapura lövésből kapna 1 vagy 2 gólt, de nem így van.
Utolsó 6 meccse:
Everton: 4 lövés, 2 gól
PSG: 6 lövés, 2 gól
Stoke: 5 lövés, 1 gól
Norwich: 2 lövés, 1 gól
Southampton: 2 lövés, 1 gól
City B: 3 lövés, 1 gól
Én ilyen régre nem emlékszem. :D Ezért csak a maira reagálnék, Lukaku első gólját védhette volna, de hát 5 méterről lőhette rá, 5 embert elküldve gyufáért, a másodiknál meg sz*rul fogta a szöget, de ember nem volt Lukakun. Benne van a gólokban, de az sokkal jobban aggaszt, hogy hány olyan helyzet van ahol nincs ember az ellenfél játékosán... :roll:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#8735 Hozzászólás Szerző: Chester »

szogi írta:Nem tudom mi lenne a jó Costát eladni vagy megtartani , egyszerűen nem való a pályára a viselkedése miatt . :twisted:
Azért tegyük hozzá mindamellett, hogy Costa ma vállalhatatlanul viselkedett, hogy egy valag olyan szabálytalanság volt, amit nálunk befújtak, az Evertonnál nem, ez a mocsok banda mindig arra utazik, hogy felb*ssza Costa agyát (bár neki se kéne mindent felvennie... :roll: )

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: FA-kupa

#8736 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chester írta:
Hawaii írta:Egyébként kezdem azt érezni, hogy Courtois is rendesen benne van az idei szereplésünkben. Gyakorlatilag nincs olyan meccs, hogy ne kapna gólt, és a legtöbb simán elkerülhető lenne. Engem pedig a meccsenkénti 1-2 bravúrjával egyáltalán nem kárpótol, ha utána olyan gólt kap, amit egy nála sokkal rosszabb képességű kapus is simán fogna. Ennél sokkal többet várnék egy BL döntős kapustól...
Van pár potyája idén, de úgy nehéz ha nincs előtte védelem. Az mondjuk tény, hogy a saját szobrát kezdi kicsit faragni, régebben top3-nak tartottam, jelenleg viszont nem ezen az állásponton vagyok.
Ez akkor lenne igaz, ha 10 kapura lövésből kapna 1 vagy 2 gólt, de nem így van.
Utolsó 6 meccse:
Everton: 4 lövés, 2 gól
PSG: 6 lövés, 2 gól
Stoke: 5 lövés, 1 gól
Norwich: 2 lövés, 1 gól
Southampton: 2 lövés, 1 gól
City B: 3 lövés, 1 gól

Avatar
szogi
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 18:50
Kedvenc játékos: Ashley Cole
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Játékosok

#8737 Hozzászólás Szerző: szogi »

A nyári EB miatt Cahill titkon örült , hogy ismét játszhat de elnézve hétről-hétre a teljesítményét a padra sem fog odaférni ...

Nem tudom mi lenne a jó Costát eladni vagy megtartani , egyszerűen nem való a pályára a viselkedése miatt . :twisted:

Conténak lesz dolga bőven !!!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8738 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szabi írta:Remy a labdát se tudja lekezelni olyan szinten le lett építve, teljesen használhatatlan.
Ő sose tudott labdát kezelni. :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: FA-kupa

#8739 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:Egyébként kezdem azt érezni, hogy Courtois is rendesen benne van az idei szereplésünkben. Gyakorlatilag nincs olyan meccs, hogy ne kapna gólt, és a legtöbb simán elkerülhető lenne. Engem pedig a meccsenkénti 1-2 bravúrjával egyáltalán nem kárpótol, ha utána olyan gólt kap, amit egy nála sokkal rosszabb képességű kapus is simán fogna. Ennél sokkal többet várnék egy BL döntős kapustól...
Van pár potyája idén, de úgy nehéz ha nincs előtte védelem. Az mondjuk tény, hogy a saját szobrát kezdi kicsit faragni, régebben top3-nak tartottam, jelenleg viszont nem ezen az állásponton vagyok.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#8740 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Remy a labdát se tudja lekezelni olyan szinten le lett építve, teljesen használhatatlan.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése