Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#2701 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Azoknak csak gratulálni tudok, akik egy ilyen meccs után Costat simán elküldenék. Wilian és Fabregas mellett ma ő volt talán azon kevesek egyike, akik értékelhető teljesítményt nyújtottak.

Mellesleg nagyon szomorú vagyok, mert teljesen eltűnt a csapatból az a szenvedély, hit és küzdeni akarás, amiért 12 éve beleszerettem ebbe a csapatba. Közel sem volt verhetetlen ez a PSG, csak kicsit több kellett volna egyesektől, többek közt Hazardtól és Pedrotól.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2702 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Gyerekek, vezéregyéniségekről, küzdésről meg zsoldosokról beszéltek, de mi a faszt vártatok? Egyből szoptunk egy gólt, az első félidő utána teljesen korrekt volt, aztán a másodikban mit akartatok? Hogy támadjunk ki? Mindenki tudta, h ha kapunk egy gólt akkor vége, a kitámadás ráért volna az utolsó 10 percre, addig jó lehetett volna az ami volt. Minden épeszű ember így csinálta volna. Persze, beszoptuk azt az egy gólt, előfordul Utána mit akartatok? Hova a faszomba küzdjünk? Nem az volt a baj, hogy nem küzdtünk, hanem egy buta bekapott gól, meg egy sima bekapott gól.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2703 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:És amúgy is, a Faragó megmondta hogy ottvan Diego Silva meg Thiago Costa, mit akarunk mi...?:o)
kUndel dagádzs vlot asz pls

fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2704 Hozzászólás Szerző: fst200 »

béla írta:
fst200 írta:
Tomi26 írta:hihetetlen szamomra hogy mourinho hogy tudta ennyire leepiteni ezt a klubot minden ertelembe. kivancsi vagyok hany evre lesz szukseg mig ujra europa elitjebe fogunk tartozni es ki fogja kihuzni a szakadekbol a csapatot de hogy az nem conte lesz az is biztos.
Ezeket nem Mou építette le te szerencsés, ő kihozta belőlük a maxot,megnyertek a bajnokságot, onnantól bele szartak az egeszbe,elhízas nyáron stb.. Nem igazolthatott senkit,erre mindenki elkenyelmesesett,de gratulálok azoknak a játékosoknak akik megbuktattak,szép volt, megy a játék látom..egyébként egy rohadt lélek nélküli ez az egész csapat
Mekkora idióta fasz vagy :lol:
nem, Én egy kurvára csalódott Chelsea szurkoló vagyok, akinek fel van baszva az agya azon hogy ezt a lélek nélküli csapatot kell nézni aki kibaszta szezon közben az edzőjét , és utána is csesznek küzdeni !
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fst200 2016. március 9., szerda 23:56-kor.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2705 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Szerintem az új edzővel, bárki is legyen az, mindenképpen a lehető legtisztább lappal kell kezdeni. Hazardtól pedig mindenképp meg kell válni, ez most 100%-osan bebizonyosodott.

Avatar
kurkoalajos
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2012. április 17., kedd 19:55
Kedvenc játékos: Hazard Lampard Mata
Kedvenc exjátékos: Ballack Drogba
Tartózkodási hely: Csikszentdomokos, Hargita, Kolozsvar

Re: Bajnokok Ligája

#2706 Hozzászólás Szerző: kurkoalajos »

Costa cseréje után érezni lehetett hogy a maradék remény is elszállt..

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

#2707 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Sajnos számítani lehetett erre, ez van. Amíg Ivanovic és Cahill védekezik felesleges nagy dolgokat dédelgetni, amíg nincsenek jól játszó középpályások addig nem lehet sokkal többet várni ettől a csapattól. A szezon maradék részében be kéne építeni a fiatalokat a csapatba, és elkezdeni gondolkodni azon, hogy kiket hozzunk és kiket küldjünk el. Hazard és Oscar szerintem 100% hogy távoznak.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#2708 Hozzászólás Szerző: Bubi »

gerawba írta:Ez a hazard az NB1-es legnagyobbjainak is tudna újat mutatni az alibiről... :D :D
Lelketlen szarházi banda az egész. Mondjuk a papírforma jött, de ettől függetlenül szánalmasak. A legszomorúbb, hogy kb. félgőzzel nyertek megint...


Na, akkor most 4 nap alatt sikerült a PL-t meg a BL-t is végleg letudni, szép volt gyerekek. :D
Akit itt hibáztatni lehet az Hazard, ő tényleg egy lelketek szr, de a Többiek megpróbálták. ..

Várható volt. Amíg nekünk egy kezdőjátékos pótlására csak a tarcsi jut, addig nekik cavani meg pastore... Nem sok esélyünk volt. Kenedy balbekk, Traoré center, ivanovic egy nulla ahogy cahill is, Hazard már fejben nem itt játszik, Pedro buta, a maradék meg kevés volt. Ha játszik Zouma, Terry, és ha hazard hozná amit tud, Costa meg nem lenne sérült, akkor talán nyerünk.

És amúgy is, a Faragó megmondta hogy ottvan Diego Silva meg Thiago Costa, mit akarunk mi...?:o)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2709 Hozzászólás Szerző: Megyó »

gerawba írta:
Megyó írta:Én továbbra is attól tartok, hogy nyáron így senki nem fog idejönni, de elmenni fog. Nincs nagy múltunk, nincs nemzetközi kupánk és ha vesztünk a keret minőségéből, akkor a PL első helyért sem tudunk majd harcba szállni, szólva vagy felárral veszünk jó játékosokat, vagy oda a következő év is. Bl-t érő helyezés lesz az egyetlen reális célunk, ami azért elég elszomorító, hogy már egy évvel előre tudom hányadik helyért fogunk majd versengeni és hogy nem nyerünk semmit...
Az, hogy ki megy el, az azért rajtunk múlik elsősorban. Annyira nem vagyunk rászorulva a pénzre, egy ilyen szezon után meg kötve hiszem, hogy a kis gömböcért 80-100 környékén ajánlana valaki, az alatt meg talán ez a dilettáns vezetőség se engedné el.

Ezek a fasznyakúak idén odaszartak az asztalra, jövőre egyék is meg szépen.
Ez oké, de te megtartanád Hazardot? ... Pont ez a legnagyobb baj a csapattal, nem a rossz eredmények, hanem amit már kifejtettem, ha Terry elmegy, akkor Ivanovich maradt az utolsó Chelsea játékos. Értem, hogy vannak ígéretes tehetségek, ők a jövő, de jelenünk nincs, ami a hozzáállást illeti. Fabregas egy fantasztikus játékos.. nem értem miért nem teszi magát oda.

Bandi
Hozzászólások: 2758
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Bajnokok Ligája

#2710 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Megyó írta:Én továbbra is attól tartok, hogy nyáron így senki nem fog idejönni, de elmenni fog. Nincs nagy múltunk, nincs nemzetközi kupánk és ha vesztünk a keret minőségéből, akkor a PL első helyért sem tudunk majd harcba szállni, szólva vagy felárral veszünk jó játékosokat, vagy oda a következő év is. Bl-t érő helyezés lesz az egyetlen reális célunk, ami azért elég elszomorító, hogy már egy évvel előre tudom hányadik helyért fogunk majd versengeni és hogy nem nyerünk semmit...
Pont a mostani szezon mutatta meg legjobban, hogy a PL-be nem kell felvásárolni a fél világot ahhoz hogy sikeres legyél. Olyan játékosokat kell venni akik bizonyítani akarnak és tudnak küzdeni, lehetőséget adni pár fiatalnak és persze egy olyan edzőt hozni, aki a munkájával foglalkozik és nem a médiában szid mindenkit, aki mögé be tudnak állni a játékosok. Simán meglehet a BL hely, egyelőre pedig abban kell gondolkoznunk szerintem, nem a bajnoki címben.

fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2711 Hozzászólás Szerző: fst200 »

gerawba írta:
fst200 írta:
Tomi26 írta:hihetetlen szamomra hogy mourinho hogy tudta ennyire leepiteni ezt a klubot minden ertelembe. kivancsi vagyok hany evre lesz szukseg mig ujra europa elitjebe fogunk tartozni es ki fogja kihuzni a szakadekbol a csapatot de hogy az nem conte lesz az is biztos.
Ezeket nem Mou építette le te szerencsés, ő kihozta belőlük a maxot,megnyertek a bajnokságot, onnantól bele szartak az egeszbe,elhízas nyáron stb.. Nem igazolthatott senkit,erre mindenki elkenyelmesesett,de gratulálok azoknak a játékosoknak akik megbuktattak,szép volt, megy a játék látom..egyébként egy rohadt lélek nélküli ez az egész csapat
:D Asszondja' kihozta a maximumot :D :D :D
Akkor miért ilyen szarok.most elmondanad? Nincs Mou, mindenki happy,de határ fos,beleszarnak az egészbe,nen teljesítményben csak,de tavaly azért láttunk valami kuzdest, most rohadtul de nen

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#2712 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Megyó írta:Én továbbra is attól tartok, hogy nyáron így senki nem fog idejönni, de elmenni fog. Nincs nagy múltunk, nincs nemzetközi kupánk és ha vesztünk a keret minőségéből, akkor a PL első helyért sem tudunk majd harcba szállni, szólva vagy felárral veszünk jó játékosokat, vagy oda a következő év is. Bl-t érő helyezés lesz az egyetlen reális célunk, ami azért elég elszomorító, hogy már egy évvel előre tudom hányadik helyért fogunk majd versengeni és hogy nem nyerünk semmit...
Az, hogy ki megy el, az azért rajtunk múlik elsősorban. Annyira nem vagyunk rászorulva a pénzre, egy ilyen szezon után meg kötve hiszem, hogy a kis gömböcért 80-100 környékén ajánlana valaki, az alatt meg talán ez a dilettáns vezetőség se engedné el.

Ezek a fasznyakúak idén odaszartak az asztalra, jövőre egyék is meg szépen.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2713 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Megyó írta:Én továbbra is attól tartok, hogy nyáron így senki nem fog idejönni, de elmenni fog. Nincs nagy múltunk, nincs nemzetközi kupánk és ha vesztünk a keret minőségéből, akkor a PL első helyért sem tudunk majd harcba szállni, szólva vagy felárral veszünk jó játékosokat, vagy oda a következő év is. Bl-t érő helyezés lesz az egyetlen reális célunk, ami azért elég elszomorító, hogy már egy évvel előre tudom hányadik helyért fogunk majd versengeni és hogy nem nyerünk semmit...
Egy szó: Leicester.

>>Hozzáállás, és nem pénz kérdése<< :!:

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#2714 Hozzászólás Szerző: adee93 »

Jövőre játszhatunk az Európa Ligába már ha meglesz az indulás.
Blue is the Colour

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2715 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Én továbbra is attól tartok, hogy nyáron így senki nem fog idejönni, de elmenni fog. Nincs nagy múltunk, nincs nemzetközi kupánk és ha vesztünk a keret minőségéből, akkor a PL első helyért sem tudunk majd harcba szállni, szólva vagy felárral veszünk jó játékosokat, vagy oda a következő év is. Bl-t érő helyezés lesz az egyetlen reális célunk, ami azért elég elszomorító, hogy már egy évvel előre tudom hányadik helyért fogunk majd versengeni és hogy nem nyerünk semmit...

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bajnokok Ligája

#2716 Hozzászólás Szerző: béla »

fst200 írta:
Tomi26 írta:hihetetlen szamomra hogy mourinho hogy tudta ennyire leepiteni ezt a klubot minden ertelembe. kivancsi vagyok hany evre lesz szukseg mig ujra europa elitjebe fogunk tartozni es ki fogja kihuzni a szakadekbol a csapatot de hogy az nem conte lesz az is biztos.
Ezeket nem Mou építette le te szerencsés, ő kihozta belőlük a maxot,megnyertek a bajnokságot, onnantól bele szartak az egeszbe,elhízas nyáron stb.. Nem igazolthatott senkit,erre mindenki elkenyelmesesett,de gratulálok azoknak a játékosoknak akik megbuktattak,szép volt, megy a játék látom..egyébként egy rohadt lélek nélküli ez az egész csapat
Mekkora idióta fasz vagy :lol:

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2717 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Kitudja mikor nyitjuk meg megint ezt a topicot..Ez egy ilyen ev. Meglehetett volna pedig. Egy kozepesen gyenge jatekkal estunk ki. Mindegy, blue till i die!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mikel12 2016. március 9., szerda 23:41-kor.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#2718 Hozzászólás Szerző: gerawba »

fst200 írta:
Tomi26 írta:hihetetlen szamomra hogy mourinho hogy tudta ennyire leepiteni ezt a klubot minden ertelembe. kivancsi vagyok hany evre lesz szukseg mig ujra europa elitjebe fogunk tartozni es ki fogja kihuzni a szakadekbol a csapatot de hogy az nem conte lesz az is biztos.
Ezeket nem Mou építette le te szerencsés, ő kihozta belőlük a maxot,megnyertek a bajnokságot, onnantól bele szartak az egeszbe,elhízas nyáron stb.. Nem igazolthatott senkit,erre mindenki elkenyelmesesett,de gratulálok azoknak a játékosoknak akik megbuktattak,szép volt, megy a játék látom..egyébként egy rohadt lélek nélküli ez az egész csapat
:D Asszondja' kihozta a maximumot :D :D :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Bajnokok Ligája

#2719 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Amazing24 írta:Szerintem Hazard,Cesc,Pedro,Kurti,Costa tuti lécelnek nyáron. Mocskos zsoldos banda.
Costa és Fabregas nem sok helyre tudna menni. costa a személyisége miatt fabre meg az előélete miatt.se barca se real se arsenal. bayernbe psg-be nem fér be. max olaszország

fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2720 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Tomi26 írta:hihetetlen szamomra hogy mourinho hogy tudta ennyire leepiteni ezt a klubot minden ertelembe. kivancsi vagyok hany evre lesz szukseg mig ujra europa elitjebe fogunk tartozni es ki fogja kihuzni a szakadekbol a csapatot de hogy az nem conte lesz az is biztos.
Ezeket nem Mou építette le te szerencsés, ő kihozta belőlük a maxot,megnyertek a bajnokságot, onnantól bele szartak az egeszbe,elhízas nyáron stb.. Nem igazolthatott senkit,erre mindenki elkenyelmesesett,de gratulálok azoknak a játékosoknak akik megbuktattak,szép volt, megy a játék látom..egyébként egy rohadt lélek nélküli ez az egész csapat

Válasz küldése