Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#2781 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

ez volt a realitas semmi meglepo nincs ezen. meg kapunk 2-3at.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Bajnokok Ligája

#2782 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Ez a védelem egy raklap szar. Még a gól előtt írni akartam, hogy semmi esély, hogy továbbmenjünk. Azt csinálnak amit akarnak, már 15. perc alatt felbasztam magam elég is volt.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2783 Hozzászólás Szerző: Dante »

Cahill otthagyja az embert üresen. Na takarodj, kb gólt lövettek velük

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2784 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Mit akarunk... Most már legalább nem kell izgulni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zanyád 2016. március 9., szerda 22:03-kor.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2785 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

gerawba írta:...és mutassátok meg hova is tartozunk!!!
Jajjj :roll:

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#2786 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Na gyerünk, legalább ebben a szánalmas szezonban egyszer rakjatok ki mindent a pályára, és mutassátok meg hova is tartozunk!!!
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Bajnokok Ligája

#2787 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Na, megint Gundel van, megint kommentátor nélkül nézem.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2788 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ricco írta:Nagyon kemény lesz. Reméljük, a PSG rosszabb napot fog ki.

Kíváncsi leszek, Hiddink taktikájára. Első félidőt 0-0-n kéne tartani, aztán a második fele körül, esetleg vége fele bekotorni egyet.
Azért ne 0-0ra játszunk, mert lehet 90 perc is ma kevés lesz, hogy gólt lőjünk nem, hogy még esetleg csak az utolsó 20 percet nyomjuk meg.

Bandi
Hozzászólások: 2760
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Bajnokok Ligája

#2789 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Ricco írta:Nagyon kemény lesz. Reméljük, a PSG rosszabb napot fog ki.

Kíváncsi leszek, Hiddink taktikájára. Első félidőt 0-0-n kéne tartani, aztán a második fele körül, esetleg vége fele bekotorni egyet.
Gyanítom egy kezemen meg tudnám számolni hogy hány kapott gól nélküli meccsünk volt idén, szóval én nem tennék nagyobb pénzt egy 1-0-ás győzelemre. Támadni kell, reméljük a szerencse is mellénk áll és akkor lehet keresnivalónk.

Avatar
Fox
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2014. június 7., szombat 20:19
Kedvenc játékos: Terry Azpi RLC Kenedy
Kedvenc exjátékos: Lampard Schurrle Ballack

Re: Bajnokok Ligája

#2790 Hozzászólás Szerző: Fox »

Izgatott vagyok már nagyon. Ha a srácok kiesnek,viszont küzdenek akkor én már büszke leszek rájuk.

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Bajnokok Ligája

#2791 Hozzászólás Szerző: Ricco »

Nagyon kemény lesz. Reméljük, a PSG rosszabb napot fog ki.

Kíváncsi leszek, Hiddink taktikájára. Első félidőt 0-0-n kéne tartani, aztán a második fele körül, esetleg vége fele bekotorni egyet.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2792 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pedro játszhat ma, de Costa még ma dől el, hogy tud-e játszani. Verratti és Matuidi is a Psg keretében a twitter pletyik szerint.

edeskeves
Hozzászólások: 3150
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2793 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

mikel12 írta:Ez a Salah mekkora balf*sz volt. Ha 0-0-nal a 3-4 ziccerebol egyet be lo, siman kizokkentette volna a Realt es nyiltta tette volna a meccset. Futni tud, masra nem alkalmas nagyobb meccsen.
Dzeko meg o kiejtette volna a p*csaba a realt, ha nem ilyen vakok :D

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2794 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ez a Salah mekkora balf*sz volt. Ha 0-0-nal a 3-4 ziccerebol egyet be lo, siman kizokkentette volna a Realt es nyiltta tette volna a meccset. Futni tud, masra nem alkalmas nagyobb meccsen.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#2795 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Николаевич írta: Persze lehet hogy nem így lesz, de azt marhaságnak tartom hogy "mérföldekkel" meg "kategóriákkal" jobb a PSG meg nem is tudom miket olvastam még.
Pedig így van.
Ha játszanánk mondjuk 20 meccset, egy jó 13-14-szer tuti kikapnánk tőlük, mert jelenleg sokkal de sokkal jobbak, teljesen más minőséget képviselnek. Na persze szerencsére a BL-ben és úgy általában a fociban ez nem számít, ez lehet a mi esélyünk. (mint ahogy az odavágón is elég rossz volt önmagához képest a PSG, reméljük most se játszanak a csúcsformájuk közelében sem)
Mindössze annyiról volt szó abban amiket olvastál, hogy ha ők is azt hozzák amit tudnak, meg mi is, akkor kiesünk, ezen meg kár vitatkozni. Reméljük borítjuk a papírformát.
Hawaii írta:
galferenc írta: Grat! Ez komoly logikai levezetés volt, már 12-14évre vissza vezetni MOU "töketlenségét"! Ilyen eredménysorral rendben leszek a kövi 10 évben, Mouval is.KB 4-8 objektiv, értelmes hszzelő van itt, (már aki maradt), ne kerülj a bérkommentelők hatása alá. Jó lesz az.
"Bérkommentelők"?
Hát nekem végem van, gyerekek. :D :D
:D :D galferenc teljesen KO, az ilyenek szokták terjeszteni, hogy Elvis meg Kennedy még most is él, és egy karibi szigeten söröznek. :D Ja, meg a holdra szállást is egy stúdióban vették fel. :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#2796 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

galferenc írta: Grat! Ez komoly logikai levezetés volt, már 12-14évre vissza vezetni MOU "töketlenségét"! Ilyen eredménysorral rendben leszek a kövi 10 évben, Mouval is.KB 4-8 objektiv, értelmes hszzelő van itt, (már aki maradt), ne kerülj a bérkommentelők hatása alá. Jó lesz az.
"Bérkommentelők"?
Hát nekem végem van, gyerekek. :D :D

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Bajnokok Ligája

#2797 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Николаевич írta:
Dante írta:
adee93 írta:Kár hogy ez a csapat nem nyert BL-t pedig elég erősek voltunk ebben a szezonban.
A téves bíráskodáson sajnos nem tud változtatni a csapat erőssége.

Egyébként nem semmi hogy josé felrakott 4 támadót (+ Lamps) a Barca ellen, akkor még volt töke.

Azért 180 percet játszottunk le rúgott gól nélkül, ezt nem lehet csak a szlovák bíróra fogni. Szerintem már akkor is kicsit kijött Mourinho-nál ez a töketlenség dolog komoly tétmeccsen. Sokkal jobb csapat voltunk, mint az a Liverpool. Szerintem simán ütnünk kellett volna őket.

Sajnálok pár játékost abból a csapatból(Duff, Makelele, Joke, Ricky) de legalább Cech, Terry, Ferreira, Lampard és Drogba nyertek BL-t a csapattal.
Grat! Ez komoly logikai levezetés volt, már 12-14évre vissza vezetni MOU "töketlenségét"! Ilyen eredménysorral rendben leszek a kövi 10 évben, Mouval is.KB 4-8 objektiv, értelmes hszzelő van itt, (már aki maradt), ne kerülj a bérkommentelők hatása alá. Jó lesz az.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2798 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:Ma 11 éve vertük meg 4-2-re a Barcelonát a Stamfordon.

https://www.youtube.com/watch?v=8Qaovod6JgM" onclick="window.open(this.href);return false;

Elképesztő meccs volt, rengeteg jelenet maradt meg bennem élénken, pedig 11 éves voltam akkoriban :D.. Gála az első húsz percben, PF kezezése, Ronaldinho csodagólja, Carvalho vitatott lökése, Collina, stb.. Óriási meccs volt.
Facebookon láttam én is a győztes Terry gólt most újra, a hivataloson kitették, hihetetlen mekkora győzelem volt. Jöttek Ronaldhino-ék és fel lett áztatva a pálya :D.

No meg tényleg a győztes gól, hányszor szopták be José-nak ezt a szöglet variációját, röviden csúsztatott Terry és a hosszún jött valaki. Most éppen nem kellett beleérni senkinek, de Kezman ott volt, hogy bekotorja ha kell...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2799 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dante írta:
adee93 írta:Kár hogy ez a csapat nem nyert BL-t pedig elég erősek voltunk ebben a szezonban.
A téves bíráskodáson sajnos nem tud változtatni a csapat erőssége.

Egyébként nem semmi hogy josé felrakott 4 támadót (+ Lamps) a Barca ellen, akkor még volt töke.

Azért 180 percet játszottunk le rúgott gól nélkül, ezt nem lehet csak a szlovák bíróra fogni. Szerintem már akkor is kicsit kijött Mourinho-nál ez a töketlenség dolog komoly tétmeccsen. Sokkal jobb csapat voltunk, mint az a Liverpool. Szerintem simán ütnünk kellett volna őket.

Sajnálok pár játékost abból a csapatból(Duff, Makelele, Joke, Ricky) de legalább Cech, Terry, Ferreira, Lampard és Drogba nyertek BL-t a csapattal.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2800 Hozzászólás Szerző: Dante »

adee93 írta:Kár hogy ez a csapat nem nyert BL-t pedig elég erősek voltunk ebben a szezonban.
A téves bíráskodáson sajnos nem tud változtatni a csapat erőssége.

Egyébként nem semmi hogy josé felrakott 4 támadót (+ Lamps) a Barca ellen, akkor még volt töke.

Válasz küldése