Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#7681 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Megyó írta:Szervusztok,

Azt hiszem idejét nem tudom mikor szóltam hozzá a fórumon, de most nyomós oka volt. Nem követem már napi szinten minden kis rezzenését a csapatnak, de amikor tudom megnézem a meccseket és persze heti 1× ránézek az eredményekre, meg a játékoskeretre, hogy ki, hogy van, stb.

Ennyire kiábrándító helyzetet szerintem még nem éltünk meg Abramovich itt léte alatt. És most véletlenül sem a tabellán elfoglalt helyre gondolok.

1. Itt vagyunk edző nélkül és szinte borítékolható, hogy a nyáron zsákbamacska menedzsert fogunk tudni hozni, aki még európai nagy csapatnál nem munkálkodott. A játékosok elküldték Mourinhot, aki nélkül még nem nyertünk Bajnokságot!!! A játékosok, akik túlfizetett, szerencse fiai, akik nem tudják értékelni, hogy labdakergetésért cserébe sztárként élhetnek és egy olyan csapatban játszhatnak, aminek a meccseit élőben sugározzák heti szinten az egész világon, bojkottálták a világ egyik legjobb menedzserét, aki Chelsea fan volt és az egyetlen edző, akivel értékelhető eredményt tudtunk elérni!!! (igen egyszer nyertünk egy Bl-t nélküle olyan játékkal, ami inkább szégyenletes volt, mint bajnok aspiráns)

2. Jövőre sem a BL-ban, sem az EL-ban nem indulhatunk, ami jelentősen meggyengíti a csapat renoméját, legyen szó lehetséges igazolásokról (játékosok, vagy menedzser), a mostani játékosok megtartásáról (ami igazából nem nagy baj, mert a 90%-át elküldeném) vagy egyáltalán a klub megítéléséről. Jövőre a Chelsea európa szinten ismeretlen fogalom lesz.

3. A mostani keret egyszerűen annyira nem szerethető, annyira nem tudok hozzá ragaszkodni, hogy tényleg mindenkit elküldenék. Anno emlékszem szinte jobban ragaszkodtam a játékoskerethez, mint magához a Chelsea címerhez, de most... Diego Costa vagy Hazard? Valóbban akkora sztárok lennének? Most őszintén... Diego Costánál, hány jobb csatár van a világon, vagy hány jobb csatárunk volt eddig? (nem csak a rúgott gólok számára gondolok) Hazard? na ne már... Nézzetek meg egy youtube összeállítást róla, meg mondjuk Alexis Sanchezről. Valóbban annyira jó játékos lenne Hazard? Hol van az ő kalibere az igazán nagy játékosokétól? Kihez lehet ebben a keretben ragaszkodni? Kinek az elvesztése okozna akkor szomorúságot, mint anno Makelele, vagy most Cech elvesztése volt? Melyik játékosunkon látszik az, hogy szereti a Chelseat, hogy értékeli a kiváltságos helyzetét, hogy úgy küzd mint anno Lampard vagy Terry vagy Drogba?

Lesújtó véleményen van a csapatról, a vezetőségről, hogy a játékosok súlyos!!!! büntetése helyett Mourinhot küldték el és erről az egész kialakult helyzetről, ami alapján most kb a vicc kategóriát ütjük meg bajnoki címvédő pozíciónkban. Félreértés ne essék, mindig is én voltam (anno sok éve, amikor aktívan feljártam), aki csitította az embereket, hogy nem a tabelán elfoglalt hely alapján kell szeretni a csapatot, most sem ez a bajom, mert lehetne ez egy mindent elsöprő, szerencsétlen sérüléshullám következménye is. Ami a baj, hogy az idei év értékelhetetlen, a jövő évünk már most meg van pecsételve. A játékosok nem, hogy a zsoldos kategóriát ütik meg, hanem még ők diktálnak, közben pedig max átlagon felülinek mondhatók, de nem sztároknak.
Sem jó elért pozíció a tabellán, sem szemet gyönyörködtető játékot nem kapunk, igazából semmit. Azért "rimánkodunk" meccsek előtt, hogy a képességeik 80%át hozzák ki a "sztárjaink" és ne kapjunk ki...

Bízom benne, hogy a játékosok nagyrészét eladjuk a nyáron pl.:Hazard, Costa, Matic (tejóég, ki ez a szerencsétlen???)
És abban is bízom, hogy valami ügyes fordulatos politikával, a rossz kilátások ellenére sikerül egy olyan csapatot építeni és egy olyan vezért hozni, akivel újra értünk lesz a Chelsea és nem egy szurkolók pénzét és lelki támogatását elnyelő hálátlan gépezet lesz.

Köszi a figyelmet,
Péter
A számból vetted ki a szót. Maximálisan egyetértek.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#7682 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Megyó írta:Szervusztok,

Azt hiszem idejét nem tudom mikor szóltam hozzá a fórumon, de most nyomós oka volt. Nem követem már napi szinten minden kis rezzenését a csapatnak, de amikor tudom megnézem a meccseket és persze heti 1× ránézek az eredményekre, meg a játékoskeretre, hogy ki, hogy van, stb.

Ennyire kiábrándító helyzetet szerintem még nem éltünk meg Abramovich itt léte alatt. És most véletlenül sem a tabellán elfoglalt helyre gondolok.

1. Itt vagyunk edző nélkül és szinte borítékolható, hogy a nyáron zsákbamacska menedzsert fogunk tudni hozni, aki még európai nagy csapatnál nem munkálkodott. A játékosok elküldték Mourinhot, aki nélkül még nem nyertünk Bajnokságot!!! A játékosok, akik túlfizetett, szerencse fiai, akik nem tudják értékelni, hogy labdakergetésért cserébe sztárként élhetnek és egy olyan csapatban játszhatnak, aminek a meccseit élőben sugározzák heti szinten az egész világon, bojkottálták a világ egyik legjobb menedzserét, aki Chelsea fan volt és az egyetlen edző, akivel értékelhető eredményt tudtunk elérni!!! (igen egyszer nyertünk egy Bl-t nélküle olyan játékkal, ami inkább szégyenletes volt, mint bajnok aspiráns)

2. Jövőre sem a BL-ban, sem az EL-ban nem indulhatunk, ami jelentősen meggyengíti a csapat renoméját, legyen szó lehetséges igazolásokról (játékosok, vagy menedzser), a mostani játékosok megtartásáról (ami igazából nem nagy baj, mert a 90%-át elküldeném) vagy egyáltalán a klub megítéléséről. Jövőre a Chelsea európa szinten ismeretlen fogalom lesz.

3. A mostani keret egyszerűen annyira nem szerethető, annyira nem tudok hozzá ragaszkodni, hogy tényleg mindenkit elküldenék. Anno emlékszem szinte jobban ragaszkodtam a játékoskerethez, mint magához a Chelsea címerhez, de most... Diego Costa vagy Hazard? Valóbban akkora sztárok lennének? Most őszintén... Diego Costánál, hány jobb csatár van a világon, vagy hány jobb csatárunk volt eddig? (nem csak a rúgott gólok számára gondolok) Hazard? na ne már... Nézzetek meg egy youtube összeállítást róla, meg mondjuk Alexis Sanchezről. Valóbban annyira jó játékos lenne Hazard? Hol van az ő kalibere az igazán nagy játékosokétól? Kihez lehet ebben a keretben ragaszkodni? Kinek az elvesztése okozna akkor szomorúságot, mint anno Makelele, vagy most Cech elvesztése volt? Melyik játékosunkon látszik az, hogy szereti a Chelseat, hogy értékeli a kiváltságos helyzetét, hogy úgy küzd mint anno Lampard vagy Terry vagy Drogba?

Lesújtó véleményen van a csapatról, a vezetőségről, hogy a játékosok súlyos!!!! büntetése helyett Mourinhot küldték el és erről az egész kialakult helyzetről, ami alapján most kb a vicc kategóriát ütjük meg bajnoki címvédő pozíciónkban. Félreértés ne essék, mindig is én voltam (anno sok éve, amikor aktívan feljártam), aki csitította az embereket, hogy nem a tabelán elfoglalt hely alapján kell szeretni a csapatot, most sem ez a bajom, mert lehetne ez egy mindent elsöprő, szerencsétlen sérüléshullám következménye is. Ami a baj, hogy az idei év értékelhetetlen, a jövő évünk már most meg van pecsételve. A játékosok nem, hogy a zsoldos kategóriát ütik meg, hanem még ők diktálnak, közben pedig max átlagon felülinek mondhatók, de nem sztároknak.
Sem jó elért pozíció a tabellán, sem szemet gyönyörködtető játékot nem kapunk, igazából semmit. Azért "rimánkodunk" meccsek előtt, hogy a képességeik 80%át hozzák ki a "sztárjaink" és ne kapjunk ki...

Bízom benne, hogy a játékosok nagyrészét eladjuk a nyáron pl.:Hazard, Costa, Matic (tejóég, ki ez a szerencsétlen???)
És abban is bízom, hogy valami ügyes fordulatos politikával, a rossz kilátások ellenére sikerül egy olyan csapatot építeni és egy olyan vezért hozni, akivel újra értünk lesz a Chelsea és nem egy szurkolók pénzét és lelki támogatását elnyelő hálátlan gépezet lesz.

Köszi a figyelmet,
Péter
Nagyjából egyetértek veled, én is hasonlóan érzek, szó szerint elmegy az ember kedve az egésztől. VISZONT, szerintem a játékosok eladása nem old meg semmit. A gond a vezetőséggel is van akik nem tudnak menedzselni egy ekkora klubot. Jön egy edző, egy kicsit hallgatnak rá, majd nem hallgatnak rá, majd név alapján igazolnak, teljesen össze-vissza zajlik az egész. Nincs a csapatnak egy stílusa ami szerint igazolnak és edzőt hoznak, nincs egy elképzelés, hogy mit akarunk képviselni és amíg nem lesz addig nincs ahogyan kiszálljunk ebből a hullámvasútból amiben vagyunk.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Premier League

#7683 Hozzászólás Szerző: Ricco »

Megyó írta: 3. A mostani keret egyszerűen annyira nem szerethető, annyira nem tudok hozzá ragaszkodni, hogy tényleg mindenkit elküldenék. Anno emlékszem szinte jobban ragaszkodtam a játékoskerethez, mint magához a Chelsea címerhez, de most... Diego Costa vagy Hazard? Valóbban akkora sztárok lennének? Most őszintén... Diego Costánál, hány jobb csatár van a világon, vagy hány jobb csatárunk volt eddig? (nem csak a rúgott gólok számára gondolok) Hazard? na ne már... Nézzetek meg egy youtube összeállítást róla, meg mondjuk Alexis Sanchezről. Valóbban annyira jó játékos lenne Hazard? Hol van az ő kalibere az igazán nagy játékosokétól? Kihez lehet ebben a keretben ragaszkodni? Kinek az elvesztése okozna akkor szomorúságot, mint anno Makelele, vagy most Cech elvesztése volt? Melyik játékosunkon látszik az, hogy szereti a Chelseat, hogy értékeli a kiváltságos helyzetét, hogy úgy küzd mint anno Lampard vagy Terry vagy Drogba?
Csak erre reagálnék.

Az, hogy nem szerethető, egy dolog. A keret minősége, milyensége pedig már egy teljesen másik. Te láthatóan nem szereted, megtudom érteni egyébként, de...

Costa-nak érdemes megnézni a gól/perc arányát. Ennek függvényében hány jobb csatárunk volt? Ha csak az Abra-érára szűkítjük le a dolgokat, akkor sem sok. Egy csatárnál azért meg ne mondjuk már, hogy nem a rúgott gólok számára gondolunk. Hát mi minősít egy csatárt elsősorban? És ráadásul jelenleg Costa az egyetlen (de legalábbis azon kevesek egyike), akin tényleg látni, hogy küzd hétről-hétre. Te a viselkedése miatt nem szereted.

Hazardnak az eddig itt töltött 3.5 évéből 3-nál egy rossz szó nem lehet rá. Sőt, nekem úgy tűnt, évről évre egyre jobb. Ez a fél év volt nagyon gyatra, de hát melyik chelsea játékosnak nem? Egyedül talán Williannak meg Zoumanak. Egyébként képességei alapján ritka kincs, olyan, amilyen az Abra-érában nem sok volt a csapatnak. Nem egy Messi vagy Ronaldo, de még a Neymartól is elmarad (egy kicsit), egyébként szorosan ott lohol mögöttük. Hazard az, akinek baromi nagy a marketingértéke és látványosan tud focizni. A PL-ben ez a kettő azért ritkán jár együtt. Egy Realban már lehet nagyon közel lett volna egy aranylabda dobogóhoz. Nálunk 7.-ig jutott (ha jól emlékszem a legutóbbin itt végzett). Ilyen helyen is rég volt már játékosunk. Talán még Drogba 2012 körül.

Néhány helyen erősítésre szorul a keret, egyértelmű, de azért a gerincével semmi baj nincs. Kíváncsi leszek az új edzőnek mi lesz az elképzelése. Szeretnék újra első éves Ancelottis focit látni. Mert ezzel a gerinccel kiegészítve még néhány jó játékossal, baromi látványos, sok gólos meccseket tudnánk lehozni.

Tavaly Matics a posztján világklasszisat futbalozott, idén ivanovics után a legnagyobb fék a csapatban. Ki kell majd nyáron találnia az új edzőnek, vezetőségnek, hogy ez miért lehetett? A tavalyi volt egy megismételhetetlen év, és túlteljesítette magát, vagy mostantól csak erre lesz képes? Az új edző is észreveszi vajon, hogy Ivanoviccsal mínusz egy emberrel kezdünk minden meccsen és már sokkal jobb nem lesz? Mert láthatóan Hiddinknek nem megy. Mourinhonak sem ment. Oscartól is mit lehet várni? A leghullámzóbb teljesítményt nyújtja, amióta itt van. És még tudnám folytatni sokáig.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ricco 2016. február 17., szerda 0:10-kor.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7684 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem értem. Siralmas a csapat helyzete, a keretünk sem éri el sokak szerint nem hogy az elitet, de a következő "réteget" sem, vagy más szerint most csóróság és középmezőny vár a csapatra, és akkor adjuk el a legjobb játékosainkat, mert fellázadtak Mourinho ellen?

Ez a csapat megmutatta, hogyha nem egy idióta vezeti őket, akkor tudnak harcolni a klubért. Hogy hierarchiailag Josét kellett volna követniük tűzön-vízen át, az egy dolog, a másik az, hogy senkinek nem volt már kedve alatta focizni. Az meg, hogy bajnokságot nyert tavaly, az pont hogy szomorú abból a szempontból, hogy fél év alatt sikerült megutáltatnia magát a kerettel a siker ellenére. A BL hely pedig meglehet, ha megnyerjük a BL-t, és én szerintem meg is fogjuk nyerni, hiába tűnik totál esélytelennek.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#7685 Hozzászólás Szerző: laczze »

Megyó írta:A játékosok elküldték Mourinhot, aki nélkül még nem nyertünk Bajnokságot!!!
Már hogy ne nyertünk volna. :)
És a BL ben sem 100% hogy nem indulhatunk bármi lehetséges még ha kevés is rá az esély.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#7686 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Szervusztok,

Azt hiszem idejét nem tudom mikor szóltam hozzá a fórumon, de most nyomós oka volt. Nem követem már napi szinten minden kis rezzenését a csapatnak, de amikor tudom megnézem a meccseket és persze heti 1× ránézek az eredményekre, meg a játékoskeretre, hogy ki, hogy van, stb.

Ennyire kiábrándító helyzetet szerintem még nem éltünk meg Abramovich itt léte alatt. És most véletlenül sem a tabellán elfoglalt helyre gondolok.

1. Itt vagyunk edző nélkül és szinte borítékolható, hogy a nyáron zsákbamacska menedzsert fogunk tudni hozni, aki még európai nagy csapatnál nem munkálkodott. A játékosok elküldték Mourinhot, aki nélkül még nem nyertünk Bajnokságot!!! A játékosok, akik túlfizetett, szerencse fiai, akik nem tudják értékelni, hogy labdakergetésért cserébe sztárként élhetnek és egy olyan csapatban játszhatnak, aminek a meccseit élőben sugározzák heti szinten az egész világon, bojkottálták a világ egyik legjobb menedzserét, aki Chelsea fan volt és az egyetlen edző, akivel értékelhető eredményt tudtunk elérni!!! (igen egyszer nyertünk egy Bl-t nélküle olyan játékkal, ami inkább szégyenletes volt, mint bajnok aspiráns)

2. Jövőre sem a BL-ban, sem az EL-ban nem indulhatunk, ami jelentősen meggyengíti a csapat renoméját, legyen szó lehetséges igazolásokról (játékosok, vagy menedzser), a mostani játékosok megtartásáról (ami igazából nem nagy baj, mert a 90%-át elküldeném) vagy egyáltalán a klub megítéléséről. Jövőre a Chelsea európa szinten ismeretlen fogalom lesz.

3. A mostani keret egyszerűen annyira nem szerethető, annyira nem tudok hozzá ragaszkodni, hogy tényleg mindenkit elküldenék. Anno emlékszem szinte jobban ragaszkodtam a játékoskerethez, mint magához a Chelsea címerhez, de most... Diego Costa vagy Hazard? Valóbban akkora sztárok lennének? Most őszintén... Diego Costánál, hány jobb csatár van a világon, vagy hány jobb csatárunk volt eddig? (nem csak a rúgott gólok számára gondolok) Hazard? na ne már... Nézzetek meg egy youtube összeállítást róla, meg mondjuk Alexis Sanchezről. Valóbban annyira jó játékos lenne Hazard? Hol van az ő kalibere az igazán nagy játékosokétól? Kihez lehet ebben a keretben ragaszkodni? Kinek az elvesztése okozna akkor szomorúságot, mint anno Makelele, vagy most Cech elvesztése volt? Melyik játékosunkon látszik az, hogy szereti a Chelseat, hogy értékeli a kiváltságos helyzetét, hogy úgy küzd mint anno Lampard vagy Terry vagy Drogba?

Lesújtó véleményen van a csapatról, a vezetőségről, hogy a játékosok súlyos!!!! büntetése helyett Mourinhot küldték el és erről az egész kialakult helyzetről, ami alapján most kb a vicc kategóriát ütjük meg bajnoki címvédő pozíciónkban. Félreértés ne essék, mindig is én voltam (anno sok éve, amikor aktívan feljártam), aki csitította az embereket, hogy nem a tabelán elfoglalt hely alapján kell szeretni a csapatot, most sem ez a bajom, mert lehetne ez egy mindent elsöprő, szerencsétlen sérüléshullám következménye is. Ami a baj, hogy az idei év értékelhetetlen, a jövő évünk már most meg van pecsételve. A játékosok nem, hogy a zsoldos kategóriát ütik meg, hanem még ők diktálnak, közben pedig max átlagon felülinek mondhatók, de nem sztároknak.
Sem jó elért pozíció a tabellán, sem szemet gyönyörködtető játékot nem kapunk, igazából semmit. Azért "rimánkodunk" meccsek előtt, hogy a képességeik 80%át hozzák ki a "sztárjaink" és ne kapjunk ki...

Bízom benne, hogy a játékosok nagyrészét eladjuk a nyáron pl.:Hazard, Costa, Matic (tejóég, ki ez a szerencsétlen???)
És abban is bízom, hogy valami ügyes fordulatos politikával, a rossz kilátások ellenére sikerül egy olyan csapatot építeni és egy olyan vezért hozni, akivel újra értünk lesz a Chelsea és nem egy szurkolók pénzét és lelki támogatását elnyelő hálátlan gépezet lesz.

Köszi a figyelmet,
Péter

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#7687 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta:
Николаевич írta:Láttam mostanában pár Sp*rs-meccset, azt kell mondjam hogy le a kalappal Pochettino előtt, fantasztikus munkát végzett. Sherwood-tól egy kupac szart vett át, ez a csapat pedig nagyon tudatosan van felépítve. Nagyon jól használja elöl a gyors embereket(Eriksen, Son, Lamela, Alli, Chadli, Dembele) hogy megkeverjék az ellenfél védelmét és helyzetbe hozzák ezzel Kane-t. Dier középpályára tolása is telitalálat. Nagyon tökösen használja a fiatalokat, aminek meg is van az eredménye. Én azt sem tartom kizártnak hogy ők legyenek a bajnokok. Kövi fordulóban Liverpool-Arse és MU-Arsenal lesz, míg ők a Swansea-t fogadják, az egy jó kör lehet nekik.
Hát az Arsenalnak mindenképp nehéz lesz, mivel kétszer is pályára lépnek. :P

Jogos, fix'd.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#7688 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Николаевич írta:Láttam mostanában pár Sp*rs-meccset, azt kell mondjam hogy le a kalappal Pochettino előtt, fantasztikus munkát végzett. Sherwood-tól egy kupac szart vett át, ez a csapat pedig nagyon tudatosan van felépítve. Nagyon jól használja elöl a gyors embereket(Eriksen, Son, Lamela, Alli, Chadli, Dembele) hogy megkeverjék az ellenfél védelmét és helyzetbe hozzák ezzel Kane-t. Dier középpályára tolása is telitalálat. Nagyon tökösen használja a fiatalokat, aminek meg is van az eredménye. Én azt sem tartom kizártnak hogy ők legyenek a bajnokok. Kövi fordulóban Liverpool-Arse és MU-Arsenal lesz, míg ők a Swansea-t fogadják, az egy jó kör lehet nekik.
Hát az Arsenalnak mindenképp nehéz lesz, mivel kétszer is pályára lépnek. :P
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#7689 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Láttam mostanában pár Sp*rs-meccset, azt kell mondjam hogy le a kalappal Pochettino előtt, fantasztikus munkát végzett. Sherwood-tól egy kupac szart vett át, ez a csapat pedig nagyon tudatosan van felépítve. Nagyon jól használja elöl a gyors embereket(Eriksen, Son, Lamela, Alli, Chadli, Dembele) hogy megkeverjék az ellenfél védelmét és helyzetbe hozzák ezzel Kane-t. Dier középpályára tolása is telitalálat. Nagyon tökösen használja a fiatalokat, aminek meg is van az eredménye. Én azt sem tartom kizártnak hogy ők legyenek a bajnokok. Kövi fordulóban Liverpool-City és MU-Arsenal lesz, míg ők a Swansea-t fogadják, az egy jó kör lehet nekik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Николаевич 2016. február 14., vasárnap 22:33-kor.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#7690 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Tottenham is eszmeletlen..Ez egy ilyen ev. De szerintem tobb ilyen nem lesz. Meggyozodesem, ha ott lennenk most a top4-ben megnyernenk ismet. Az utolso 3-4 forduloban szerintem az Arsenal siman visz mindent, de szoritok a Leicesternek es a Spursnek is. A kovetkezo fordulokban derul ki, mennyi tartasuk van igazan Raineri fiainak.
Ohh Chelsea we love you..

tomenko
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 19:40
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#7691 Hozzászólás Szerző: tomenko »

Az Arsenalt mindkétszer ember előnyben vertük meg, nem? Nehogy az legyen az alapja egy győzelemnek hogy 10 ellen nyerjük meg a meccset lol . Leicester jó játszott,azt tette amit kellet,
levédekezni és kontrázni.A tizi nem volt az,Vardy belefutott a védőbe. jó kis csapatatot rakott össze az olasz és nagyon jó nézni őket azt a dinamikus gyors és gólratörő játékot. Mi még csapatszinten messze vagyunk ettől a lelkes játéktól.

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Premier League

#7692 Hozzászólás Szerző: Ricco »

gerawba írta:
Chester írta:Játszanak még a MU-City-Sp*rs-West Ham négyessel, rohadtul nem egyszerűbb a dolga az Arsenalnak. Két hét múlva MU-Arsenal és Norwich-Leicester, előbbi kikap, utóbbi nyer, és ugyan ott vagyunk mint a forduló előtt, csak mínusz két meccs amin lehet javítani. Most is a fogyatékos Wasilewski miatt győztek, nehogy már az legyen a megérdemelt győzelem alapja, hogy egy emberhátrányban lévő csapatot a kapujuk elé toltak úgy, hogy ráadásul az Arsenal hátrányban volt, mert ez az alap. 24 helyzetükből alig találta el a kaput valami, konkrétan egyenlő létszámban el se találták a kaput, a Leicesternek meg így is volt 3 kaput eltaláló lövése.

Nekem az tetszik, hogyha az Arsenal nem veri meg a Leicestert, akkor meg se érdemlik a bajnoki címet, de megnyerték, így már igen. :D Ilyen alapon mi oda-vissza vertük az Arsenalt, megérdemeljük a bajnoki címet... :roll:
Hát pedig ez bőven megérdemelt győzelem volt. Kezdjük ott, hogy a Leicester gólja előtt az Arsenalnak kellett volna szabadrúgást kapnia a 16-os környékéről, az emberelőny után meg aztán végképp tonnaszámra voltak helyzeteik.
Ranieriék is mennék még a MU-hoz, meg jönnek hozzánk is az utolsó fordulóban, szóval... Ha a West Hamet felhozod (bár nem tudom minek, túl sok vizet nem zavarnak) velük is játszanak, Sotonnal is, Evertonnal is, ráadásul náluk egyik meccsre sem lehet azt mondani, hogy kötelező győzelem... Ez a 2 pont meg egy Leicester X ill. Arsenal győzelem esetén már el is fogyott egy forduló alatt, az meg nem kérdés, hogy melyik csapatnak van jobb kerete (illetve nálam az sem, hogy melyik a jobb csapat). Arról nem is beszélve, hogy mivan ha kidől Vardy vagy Mahrez...

Az utolsó mondatoddal meg nem tudom mire célzol, pl. én sosem mondtam, hogy ha nem verik meg őket, akkor nem érdemelnek PL-címet... :D Ha meg mástól van, akkor nem kéne összekeverni 2 különböző véleményt egy darab ellentmondássá.
Még mindig az arsenalról beszélünk gyerekek... :D

A kiállításig kaput eltaláló lövésük nem volt. Az ágyúsoknak meg egy hajszálnyival nehezebb a sorsolása + BL meg FA kupa még, bár kitudja meddig. És bármikor ők is kitudnak kapni egy papírformának ígérkező meccsen, vagy balfasz módon leikszelni, ahogy tették azt az utóbbi pár fordulóban. Ráadásul ezt sem húzzák be, ha nincs az emberelőny. Egyáltalán nem nagy szám ez a csapat, nem jobb semmivel sem, mint a mostani leicester. Akiknek meg igazán komoly ellenfeleik csak az utolsó három fordulóban lesznek. Persze nyilván fognak addig pontokat hullajtani, de az arsenal is...

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#7693 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Remélem nem lesz bajnok az Arsenal, bár még úgy is a földbe fognak állni mégegyszer, ha megint elhiszik... mindegy, a Leszternek jobb a sorsolása, na meg ott van még a Sp*rs és a City is.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7694 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem kevertem össze, azért írtam külön attól, amit neked szántam, csak nem akartam duplázni.

Igen, a bíró elég rendesen beleszólt a meccsbe, de ennyi erővel ha Wasilewski nem 20-as IQ-val rendelkezik, akkor nem gyalulja földbe totál feleslegesen Monrealt 20 másdoperccel a meccs vége előtt... Az Arsenal hozta a kötelezőt, emberelőnyben pláne, de egyenlő létszámmal nem voltak jobbak a Leicesternél. Most hogy ők birtokolják a labdát, azt lesz*rom, a kaput nem találta el az Arsenal úgy 60 percig, anélkül meg feldughatják a labdabirtoklást.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#7695 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Chester írta:Játszanak még a MU-City-Sp*rs-West Ham négyessel, rohadtul nem egyszerűbb a dolga az Arsenalnak. Két hét múlva MU-Arsenal és Norwich-Leicester, előbbi kikap, utóbbi nyer, és ugyan ott vagyunk mint a forduló előtt, csak mínusz két meccs amin lehet javítani. Most is a fogyatékos Wasilewski miatt győztek, nehogy már az legyen a megérdemelt győzelem alapja, hogy egy emberhátrányban lévő csapatot a kapujuk elé toltak úgy, hogy ráadásul az Arsenal hátrányban volt, mert ez az alap. 24 helyzetükből alig találta el a kaput valami, konkrétan egyenlő létszámban el se találták a kaput, a Leicesternek meg így is volt 3 kaput eltaláló lövése.

Nekem az tetszik, hogyha az Arsenal nem veri meg a Leicestert, akkor meg se érdemlik a bajnoki címet, de megnyerték, így már igen. :D Ilyen alapon mi oda-vissza vertük az Arsenalt, megérdemeljük a bajnoki címet... :roll:
Hát pedig ez bőven megérdemelt győzelem volt. Kezdjük ott, hogy a Leicester gólja előtt az Arsenalnak kellett volna szabadrúgást kapnia a 16-os környékéről, az emberelőny után meg aztán végképp tonnaszámra voltak helyzeteik.
Ranieriék is mennék még a MU-hoz, meg jönnek hozzánk is az utolsó fordulóban, szóval... Ha a West Hamet felhozod (bár nem tudom minek, túl sok vizet nem zavarnak) velük is játszanak, Sotonnal is, Evertonnal is, ráadásul náluk egyik meccsre sem lehet azt mondani, hogy kötelező győzelem... Ez a 2 pont meg egy Leicester X ill. Arsenal győzelem esetén már el is fogyott egy forduló alatt, az meg nem kérdés, hogy melyik csapatnak van jobb kerete (illetve nálam az sem, hogy melyik a jobb csapat). Arról nem is beszélve, hogy mivan ha kidől Vardy vagy Mahrez...

Az utolsó mondatoddal meg nem tudom mire célzol, pl. én sosem mondtam, hogy ha nem verik meg őket, akkor nem érdemelnek PL-címet... :D Ha meg mástól van, akkor nem kéne összekeverni 2 különböző véleményt egy darab ellentmondássá.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7696 Hozzászólás Szerző: Chester »

Játszanak még a MU-City-Sp*rs-West Ham négyessel, rohadtul nem egyszerűbb a dolga az Arsenalnak. Két hét múlva MU-Arsenal és Norwich-Leicester, előbbi kikap, utóbbi nyer, és ugyan ott vagyunk mint a forduló előtt, csak mínusz két meccs amin lehet javítani. Most is a fogyatékos Wasilewski miatt győztek, nehogy már az legyen a megérdemelt győzelem alapja, hogy egy emberhátrányban lévő csapatot a kapujuk elé toltak úgy, hogy ráadásul az Arsenal hátrányban volt, mert ez az alap. 24 helyzetükből alig találta el a kaput valami, konkrétan egyenlő létszámban el se találták a kaput, a Leicesternek meg így is volt 3 kaput eltaláló lövése.

Nekem az tetszik, hogyha az Arsenal nem veri meg a Leicestert, akkor meg se érdemlik a bajnoki címet, de megnyerték, így már igen. :D Ilyen alapon mi oda-vissza vertük az Arsenalt, megérdemeljük a bajnoki címet... :roll:

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#7697 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

gerawba írta:Megérdemelten nyert az Arsenal, már csak 2 pont a különbség, innentől kezdve nem hiszem, hogy ne darálnák be a Leicestert a maradék 12 fordulóban. Bár jövő héten az Old Traffordra mennek, azért az nem lesz egyszerű menet. (Leicester meg a Norwichot fogadja) Kíváncsi vagyok amúgy, hogy mekkora törést okoz nekik ez a vereség, ez most nagyon más körülmények között született, mint az őszi 2-5.

Szerintem simán beáldozzák a BL-t is (már ha lehet beáldozásról beszélni egyáltalán, mert a Barca vszeg akkor is továbbmenne, ha az Arsenalnak sehol máshol nem kéne meccset játszania a BL-en kívül), mert vszeg pár évig nem lesz ekkora sanszuk, hogy bajnokságot nyerjenek... Ki is jár már nekik amúgy, a gyökér magyar szurkolóikkal meg nem kell foglalkozni, kit érdekelnek. :D

Még a City köphet a levesükbe, a Sp*rs nem hiszem, úgyhogy érdekes lesz a mai meccsük.
Kép

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#7698 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Megérdemelten nyert az Arsenal, már csak 2 pont a különbség, innentől kezdve nem hiszem, hogy ne darálnák be a Leicestert a maradék 12 fordulóban. Bár két hét múlva az Old Traffordra mennek, azért az nem lesz egyszerű menet. (Leicester meg a Norwichot fogadja) Kíváncsi vagyok amúgy, hogy mekkora törést okoz nekik ez a vereség, ez most nagyon más körülmények között született, mint az őszi 2-5.

Szerintem simán beáldozzák Wengerék a BL-t is (már ha lehet beáldozásról beszélni egyáltalán, mert a Barca vszeg akkor is továbbmenne, ha az Arsenalnak sehol máshol nem kéne meccset játszania a BL-en kívül), mert vszeg pár évig nem lesz ekkora sanszuk, hogy bajnokságot nyerjenek... Ki is jár már nekik amúgy, a gyökér magyar szurkolóikkal meg nem kell foglalkozni, kit érdekelnek. :D

Még a City köphet a levesükbe, a Sp*rs nem hiszem, úgyhogy érdekes lesz a mai meccsük.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#7699 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Látom a Leicestert megint csak bírói segítséggel, szerencsével meg 5 perc hosszabbítással sikerült megállítani.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#7700 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

95. percbe ilyen nincs kár, hogy nem tudták kihúzni és pont a Welbecknek kell szereznie a gólt.

Válasz küldése