Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Edzőkérdés

#1561 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Amazing24 írta:Vicente del Bosque az új név a kispadunkra. Behalok ha ide jön, Fabregas emnekül hogy nehogy center legyen mint a válogatottba :D
Kizárt dolognak tartom, hogy ide jönne nem vagyunk neki szimpatikus klub finoman szólva. Annak idején ő beszélte le Guardiolát is, hogy inkább a Bayernhez menjen ne hozzánk.
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... elsea.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ha jól emlékszem Fabregasnak is azt tanácsolta, hogy ne hozzánk jöjjön, bár ez csak pletyka szinten merült fel.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Edzőkérdés

#1562 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Vicente del Bosque az új név a kispadunkra. Behalok ha ide jön, Fabregas emnekül hogy nehogy center legyen mint a válogatottba :D

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Edzőkérdés

#1563 Hozzászólás Szerző: tutaj »

Mindneki Murinnyoja egyre közelebb a man utd-hez. Ezzel annyira nem is köpi szembe a "szerett" Chelsea-jét, amolyan tipikus gerinctelen húzás mint amiket megszokhattunk tőle, mint pl.Mata, Lukaku vagy DeBruyne elzavarása. Köszönjük mester!

Avatar
bNc
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Edzőkérdés

#1564 Hozzászólás Szerző: bNc »

AwayRoller írta:
petr írta:
AwayRoller írta:1 éve még húztam volna a szám, de a tavalyi BL menetelés, és ahogy idén, Vidal távozása után, újra összekapta a bandát teljesen meggyőzött.
Bomba seriaA-ba vitezkedik
Egy kulcsjátékostól megfosztott és kicsiktől kikapó csapatot tett helyre, ami se Josénak, se Hiddinknek nem sikerült, szóval nem értem minek kell lenézni... a bombaPL-ből pedig úgy rémlik a nyolcaddöntőből sem tudta senki továbbhúzni a belét a BL-ben!
Tevez és Pirlo is távozott a nyáron akik szintén alapemberek voltak.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Edzőkérdés

#1565 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

petr írta:
AwayRoller írta:1 éve még húztam volna a szám, de a tavalyi BL menetelés, és ahogy idén, Vidal távozása után, újra összekapta a bandát teljesen meggyőzött.
Bomba seriaA-ba vitezkedik
Egy kulcsjátékostól megfosztott és kicsiktől kikapó csapatot tett helyre, ami se Josénak, se Hiddinknek nem sikerült, szóval nem értem minek kell lenézni... a bombaPL-ből pedig úgy rémlik a nyolcaddöntőből sem tudta senki továbbhúzni a belét a BL-ben!

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Edzőkérdés

#1566 Hozzászólás Szerző: petr »

AwayRoller írta:1 éve még húztam volna a szám, de a tavalyi BL menetelés, és ahogy idén, Vidal távozása után, újra összekapta a bandát teljesen meggyőzött.
Bomba seriaA-ba vitezkedik

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Edzőkérdés

#1567 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Nekem teljesen mindegy kit hozunk, csak ne adjunk senkinek se 3 évnél hosszabb szerződést. Így, ha fél év után kirúgjuk, akkor csak 2.5 évet kell neki kifizetni végkielégítésként.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Edzőkérdés

#1568 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

1 éve még húztam volna a szám, de a tavalyi BL menetelés, és ahogy idén, Vidal távozása után, újra összekapta a bandát teljesen meggyőzött.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Edzőkérdés

#1569 Hozzászólás Szerző: Chester »

gerawba írta:Érdekes.
Elsőre nem örültem neki (már ha persze igaz a hír), de végiggondolva lehet, hogy nem rossz döntés ez (Ancelotti kinevezésekor pont így voltam). Klopp és Guardiola kiesésével a szabadon maradt legtöbb alternatívánál jobb döntés (sőt, nem is tudom ki lehetne jobb), és azért mind a Milanból, mind a Juvéből nagyon ütőképes csapatot csinált, a BL-ben is bizonyított már, és nyilván iszonyat motivált és éhes a sikerre. (és bár nem túl sanszos, de hátha Pogbát is ide tudja hozni - bár szerintem neki Real lesz)
Ha tényleg egy spórolósabb, FFP barát klubmodell a cél, akkor Allegri a megfelelő ember, ő ugyanis nagyobb költekezések nélkül volt képes - igaz Olaszországban - bajnokcsapatokat csinálni.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Edzőkérdés

#1570 Hozzászólás Szerző: gerawba »

chaoskid18 írta:Juventus boss Massimiliano Allegri has confirmed he is learning English as he eyes a move to Chelsea. (Daily Mirror)
Érdekes.
Elsőre nem örültem neki (már ha persze igaz a hír), de végiggondolva lehet, hogy nem rossz döntés ez (Ancelotti kinevezésekor pont így voltam). Klopp és Guardiola kiesésével a szabadon maradt legtöbb alternatívánál jobb döntés (sőt, nem is tudom ki lehetne jobb), és azért mind a Milanból, mind a Juvéből nagyon ütőképes csapatot csinált, a BL-ben is bizonyított már, és nyilván iszonyat motivált és éhes a sikerre. (és bár nem túl sanszos, de hátha Pogbát is ide tudja hozni - bár szerintem neki Real lesz)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Edzőkérdés

#1571 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

chaoskid18 írta:Juventus boss Massimiliano Allegri has confirmed he is learning English as he eyes a move to Chelsea. (Daily Mirror)
Nem örülnék neki, de ha a vezetőség mellette teszi le a voksát akkor legyen. Bizakodom, hogy helyre teszi a bandát, bár vannak kétségeim. Remélem azért november környékén nem lesz újra nyitva ez a topic.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Edzőkérdés

#1572 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Juventus boss Massimiliano Allegri has confirmed he is learning English as he eyes a move to Chelsea. (Daily Mirror)
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edzőkérdés

#1573 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Pilgrim írta: Az Everton ellenni meccs után és az még hagyján, hogy a folyosón menesztették, de még a csapatbuszra sem szállhatott fel. Persze ezt később úgy ahogy tagadta Ancelotti, mármint a buszos incidenst, de mindenki döntse el saját maga...
Nem lepődnék meg azon sem, mert ennek a klubnak a vezetőségében rengeteg balfasz van. Néha-néha bánom, hogy annak idején a kék szín és a feltörekvő, vagány csapat miatt ezt választottam, mert mára már nagyon leépítették magukat és utálatos ami itt zajlik.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Edzőkérdés

#1574 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chester írta:
Hawaii írta:Ha jól emlékszem, ezen infók is nagyon hiteles forrásokból származtak, és szerencsére nyilatkozatokkal is alá vannak támasztva. Vagy nem. De azért jó, hogy vannak itt, akik bármilyen légből kapott hírt és pletykát simán bekajálnak. Mondjuk nem tudom, miért lepődök meg ezen, mert kb full ugyanez megy az átigazolásoknál is.
Biztos úgy tenné ki a chelseafc.com a menesztésének a hírét, hogy Ancelottit az öltözőfolyosón menesztette a klub, és még a buszra sem engedtük fel a büdös digót. :D
Pontosan tudod, hogy nem a chelseafc.com-ra gondoltam... Egyébként, ha jól emlékszem vmi The Sun kaliberű pletykalap hozta le ezt a dolgot, azon kívül viszont semmilyen komolyabb oldal (Skysports, Goal.com, Espn, stb), így nálam ez nem túl hihető. Arról nem is beszélve, hogy ha velem ilyen történne, adhatnának akármekkora lelépési pénzt, akkor is kitálalnék a sajtónak, ezzel szemben Ancelotti kategorikusan cáfolta ezeket a pletykákat.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Edzőkérdés

#1575 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Chester írta:
Hawaii írta:Ha jól emlékszem, ezen infók is nagyon hiteles forrásokból származtak, és szerencsére nyilatkozatokkal is alá vannak támasztva. Vagy nem. De azért jó, hogy vannak itt, akik bármilyen légből kapott hírt és pletykát simán bekajálnak. Mondjuk nem tudom, miért lepődök meg ezen, mert kb full ugyanez megy az átigazolásoknál is.
Biztos úgy tenné ki a chelseafc.com a menesztésének a hírét, hogy Ancelottit az öltözőfolyosón menesztette a klub, és még a buszra sem engedtük fel a büdös digót. :D
Pont ez az. Akkor ott valami történt, nem biztos, hogy szó szerint ahogy leírták az újságok, de valami hasonló. Érdekes, hogy azóta se "találtak" ki ilyesmit. Mourinhónál is írhatták volna, hogy 3 ukrán addig verte amíg alá nem írta a közös megállapodást.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Edzőkérdés

#1576 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:Ha jól emlékszem, ezen infók is nagyon hiteles forrásokból származtak, és szerencsére nyilatkozatokkal is alá vannak támasztva. Vagy nem. De azért jó, hogy vannak itt, akik bármilyen légből kapott hírt és pletykát simán bekajálnak. Mondjuk nem tudom, miért lepődök meg ezen, mert kb full ugyanez megy az átigazolásoknál is.
Biztos úgy tenné ki a chelseafc.com a menesztésének a hírét, hogy Ancelottit az öltözőfolyosón menesztette a klub, és még a buszra sem engedtük fel a büdös digót. :D

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Edzőkérdés

#1577 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Hawaii írta:Ha jól emlékszem, ezen infók is nagyon hiteles forrásokból származtak, és szerencsére nyilatkozatokkal is alá vannak támasztva. Vagy nem. De azért jó, hogy vannak itt, akik bármilyen légből kapott hírt és pletykát simán bekajálnak. Mondjuk nem tudom, miért lepődök meg ezen, mert kb full ugyanez megy az átigazolásoknál is.
Minden pletykának van valami valóságalapja, persze itt nem az átigazolási pletykára gondolok. Gondolom biztos emlékszel amikor a Daily Mail azt állította, hogy Ashley Cole Cobhambe lövöldözött. Mindenki kiröhögte őket meg óriási hazugságnak tűnt és 2 hét múlva a klub a nyomás miatt elárulta, hogy tényleg igaz volt a sztori. Rengeteg ilyet lehetne még felsorolni. Ha egy klublegendát nem tisztelünk, akkor majd biztos egy edzőt fogunk dédelgetni.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Edzőkérdés

#1578 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Ha jól emlékszem, ezen infók is nagyon hiteles forrásokból származtak, és szerencsére nyilatkozatokkal is alá vannak támasztva. Vagy nem. De azért jó, hogy vannak itt, akik bármilyen légből kapott hírt és pletykát simán bekajálnak. Mondjuk nem tudom, miért lepődök meg ezen, mert kb full ugyanez megy az átigazolásoknál is.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Edzőkérdés

#1579 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

rafanadal írta:
Norbertoo írta:
rafanadal írta:Mellesleg rengetegszer fel van hozva a CA vitákban, hogy ahogy elbántak vele itt. Lehet nekem hagy ki a memóriám, de egész pontosan ilyenkor mire is gondoltok? Hogyan bánt el vele Abramovich?
Sejtésem szerint arra gondolnak, hogy az öltözőfolyosón rúgták ki az egyik meccs után.
Ezt nem is tudtam. :) Az tenyleg nagyon komoly.
Az Everton ellenni meccs után és az még hagyján, hogy a folyosón menesztették, de még a csapatbuszra sem szállhatott fel. Persze ezt később úgy ahogy tagadta Ancelotti, mármint a buszos incidenst, de mindenki döntse el saját maga...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edzőkérdés

#1580 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Norbertoo írta:
rafanadal írta:Mellesleg rengetegszer fel van hozva a CA vitákban, hogy ahogy elbántak vele itt. Lehet nekem hagy ki a memóriám, de egész pontosan ilyenkor mire is gondoltok? Hogyan bánt el vele Abramovich?
Sejtésem szerint arra gondolnak, hogy az öltözőfolyosón rúgták ki az egyik meccs után.
Ezt nem is tudtam. :) Az tenyleg nagyon komoly.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Lezárt