Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#7981 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Én még azt is megemlíteném változásként, hogy a MU elleni meccset leszámítva (ahol mondjuk elég egyértelműen a vereség elkerülése volt a cél) a labdabirtoklási arányunk is jócskán nőtt az idei Mourinho alatti meccsekhez képest Hiddink irányítása óta, a Watford ellen 62%, MU - 33%, Palace - 60%, Scunthorpe - 69%, WBA - 62%, Everton - 55% volt. Nyilván amíg nem olajozott a támadójáték, addig ez olyan sokat nem hoz, de mindenképp előrébb vagyunk azzal, hogy hasonló védelmi bizonytalanság mellett nem bunkerelünk, hanem gólszerzésre is van esélyünk. Ha lesz egy jó formában lévő Hazardunk (amit nagyon remélek már végre), akkor erre a látszólag kezdeményezőleg ható adatra is támaszkodhatunk. Apró jelek, de mindenképp pozitívak. Ebben tényleg csak az a bosszantó, hogy ha csak kicsit lennénk jobbak (mondjuk 5-6 ponttal), látva a többiek formaingadozásait meg a keresztbeveréseket, egy összeszedett csapattal és egy jó hajrával meg lehetne a negyedik hely.
casma írta: Szerinted most jól teljesítettek ?
3 szerencsés góllal ( a 3. les volt )
A jól teljesítés ebben a helyzetben a meccsek megnyerése lenne, nem eleve döntetlen taktikával felállni.
Mindenki odavan Hiddinkért, hogy vele még nem kaptunk ki. Na és kikkel játszottunk ? Egy igazán kemény csapat sincs benne. A szar MU is lőtt 2 kapufát ellenünk és nem kapott meg egy tizit.
A hátrányunk meg nőtt az elől állókkal szemben.
Ha ennyire lényegre törő vagy, megjegyezhetnéd azt is, hogy a falábú Matic mekkora ajtó-ablak ziccert hagyott ki a MU ellen.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#7982 Hozzászólás Szerző: marknagy »

casma írta:Marknagy

Szerinted most jól teljesítettek ?
3 szerencsés góllal ( a 3. les volt )
A jól teljesítés ebben a helyzetben a meccsek megnyerése lenne, nem eleve döntetlen taktikával felállni.
Mindenki odavan Hiddinkért, hogy vele még nem kaptunk ki. Na és kikkel játszottunk ? Egy igazán kemény csapat sincs benne. A szar MU is lőtt 2 kapufát ellenünk és nem kapott meg egy tizit.
A hátrányunk meg nőtt az elől állókkal szemben.
Ha mi szerencses golokat szereztunk, az Everton meginkabb. De az hogy a a 2. Felidoben 13 kapuralovest produkaltunk ez mindenkepp fejlodes, vegre beszoritottunk egy csapatot a kapujuk ele.

Mourinhoval meg ennyi pontot se szereztunk volna, el kell fogadni hogy egyik naprol a masikra nem fog radikalisan megvaltozni a jatek mikor cirka egy even keresztul ugyanazt a minimalt hoztuk, ebben a felevben ez se volt eleg, de mar latszik a fejlodes, es Fabregas illetve Terry golorome se volt jellemzo az osszel.

Hiddinknek koszonheto: Fabregas kezd formaba lendulni, tegnap mar klasszis szinten mozgott, Costa huzoember, Mikel meglepoen jo. Ez harom ember az eddig is jol jatszo Willian Zouma kettoshoz.

A gyenge forma a kulcsjatekosok formahanyatlasa:
1) Hazardnak kell meg visszatalalni a tavalyi formahoz, teljesen más lenne a jatek, az elmult evekben ra volt epitve foleg hogy a tamadoharmadban probalja megbontani az ellenfel vedelmet, szerintem a tavalyi szezon hogy mindent egyedul kellett csinalnia kifacsarta mentalisan es fizikalisan is.

2) Matic nagyon visszaesett, nagy szerencsenk hogy Mikel attudja venni a szerepet, kulonben bajban lennenk.

Persze Hiddinknek is vannak hibai, WBA ellen eltaktikazta magat (rosszul cserelt) most az Everton ellen a vereseg elkerulese volt a fo cel. A kezdo is nagyjabol ugyanaz mint Mourinhoval (Mikel-Matic csere) bar azt nezve hogy Cahill nem kezdo, szerintem idovel a ket szerb kozul az egyik biztos kikerul a kezdobol hosszabbtavon (Matic szerintem mar nem szamit kezdonek, csak a biztonsagos taktika miatt kezdett). Aprankent lassan de biztosan fogunk elore lepegetni, nyulhatna batrabban a fiatalokhoz, Hazard jatszon ugy ahogy tud és meg lehet valami a szezonbol.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#7983 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Kösz a linket és a jó tanácsokat. :D
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#7984 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Chester írta:
daw3 írta:Sziasztok. Tegnap lemaradtam a meccsről. Valahonnan le lehet ezt tölteni? Ncore-ön még nincs fent.
Valaki legyen olyan kedves, hogy belök ide egy linket. :oops: :oops: :oops:
Köszi szépen. :D
Ha rám hallgatsz, csak a második félidőt nézed meg.
Ha pedig rám hallgatsz, inkább a Kings of Europe videót/dvd-t nézed meg :) Esetleg valami boldogabb időkből származó meccset

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7985 Hozzászólás Szerző: Chester »

daw3 írta:Sziasztok. Tegnap lemaradtam a meccsről. Valahonnan le lehet ezt tölteni? Ncore-ön még nincs fent.
Valaki legyen olyan kedves, hogy belök ide egy linket. :oops: :oops: :oops:
Köszi szépen. :D
Ha rám hallgatsz, csak a második félidőt nézed meg.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#7986 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

daw3 írta:Sziasztok. Tegnap lemaradtam a meccsről. Valahonnan le lehet ezt tölteni? Ncore-ön még nincs fent.
Valaki legyen olyan kedves, hogy belök ide egy linket. :oops: :oops: :oops:
Köszi szépen. :D

http://www.fullmatchesandshows.com/2016 ... ull-match/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#7987 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Sziasztok. Tegnap lemaradtam a meccsről. Valahonnan le lehet ezt tölteni? Ncore-ön még nincs fent.
Valaki legyen olyan kedves, hogy belök ide egy linket. :oops: :oops: :oops:
Köszi szépen. :D
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#7988 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Azértaz eddigi meccsek alapján látszik, hogy szükségünk van még a jelenlegiek mellett egy jó formában levő Hazardra, mert Pedro még a rossz formában levőnek sem közelíti meg a szintjét.

Zalán

Re: Premier League

#7989 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Chester írta: Noha becsúszott három olyan X is (ráadásul otthon), amit meg kellett volna nyernünk
Ha az a három meccs győzelemmel zárult volna akkor a 8.helyen lehetnénk, 3 pontra az EL-től és 8-ra a BL-től :(

Egyébként aki azért jár ide a fórumra, hogy José-t éltesse és Hiddink-et b@szogassa az inkább keressen más elfoglaltságot, mert ez már elég unalmas ennyi idő után, a másik pedig, hogy senki nem élteti a hollandot és ez még mindig Chelsea fórum és nem José fan klub. Mert ellenkező esetben, ha José lenne most Hiddink helyében akkor José farka szét lenne sz*pkodva, hogy mekkora Isten császár, hogy ebből a csapatból ezt kitudja hozni.
Akinek nem inge...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7990 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kezdjük ott az egészet, hogy Hiddinkkel még veretlenek vagyunk, ami már egy előrelépés Mourinho utolsó hónapjaival szemben. Már José utolsó meccseivel is úgy voltam, hogy sz*rok rá a játékra, csak nyerjünk már valahogy, ez egy hónapban egyszer sikerült bajnokin sajnos. Ostobaság lett volna megtartani Mourinhot ilyen körülmények után, akármennyire is fáj valakinek a menesztése.

Noha becsúszott három olyan X is (ráadásul otthon), amit meg kellett volna nyernünk, plusz ugye nem vagyunk olyan helyzetben, hogy beleférjenek ezek a botlások, sajnos nem a bajnoki címünk úszik rajta (az a hajó már rég elment), de így megint feljöhetnek ránk a kiesőjelölt csapatok... :roll: Hiddink sem tökéletes, de meccsről meccsre alakul. Sajnos nem az Arsenal ellen fog bekövetkezni, hogy nem lesz a pályán egyik szerb sem, illetve a Pedro/Oscar kettős a padon kezdi a mérkőzést, ennyire nem tökös azért.

Viszont, most már én is azon vagyok, hogy a bajnokikon inkább játszanak többet az ígéretes fiatalok. Kiesni úgy sem fogunk, viszont az FA Kupával vagy a BL-lel még menthető lenne ez a szezon, a bajnokikon meg rutint szerezhetnének a fiatalabbak és a keveset játszók. Érdekes, hogy amint kap Mikel zsinórban 3 meccset, egyből a legjobb középpályásunkká válik, lehet játszatni kéne, és akkor nem tűnne reménytelen esetnek... :roll:

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#7991 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

casma írta:Marknagy

Szerinted most jól teljesítettek ?
3 szerencsés góllal ( a 3. les volt )
A jól teljesítés ebben a helyzetben a meccsek megnyerése lenne, nem eleve döntetlen taktikával felállni.
Mindenki odavan Hiddinkért, hogy vele még nem kaptunk ki. Na és kikkel játszottunk ? Egy igazán kemény csapat sincs benne. A szar MU is lőtt 2 kapufát ellenünk és nem kapott meg egy tizit.
A hátrányunk meg nőtt az elől állókkal szemben.
Nyugi casma Joseval a Bournemouth, Palace, Southampton jart gyozni hozzank, ugyhogy e tekintetben maris javultunk. Amugy Hiddink sincs szetszopkodva, mert neki is vannak fatalis baromsagai, de hogy megegy elorelepest hozzak elo ott van peldakent Kenedy, aki eddig tobbet jatszott ezen a par meccsen, mint Jose alatt osszesen.
Nem mukodott vele mar semmi, ideje lenne mar tultenni magunkat rajta es lezarni. Emlekezzunk a jora vele kapcsolatban es kesz.

Bandi
Hozzászólások: 2754
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#7992 Hozzászólás Szerző: Bandi »

casma írta:Marknagy

Szerinted most jól teljesítettek ?
3 szerencsés góllal ( a 3. les volt )
A jól teljesítés ebben a helyzetben a meccsek megnyerése lenne, nem eleve döntetlen taktikával felállni.
Mindenki odavan Hiddinkért, hogy vele még nem kaptunk ki. Na és kikkel játszottunk ? Egy igazán kemény csapat sincs benne. A szar MU is lőtt 2 kapufát ellenünk és nem kapott meg egy tizit.
A hátrányunk meg nőtt az elől állókkal szemben.
Te sztem rossz fórumot olvasol. Nem hiszem hogy bárki is odalenne Hiddink eddigi munkájáért, de azt maximum a nagyon elvakult Mourinho fanok nem látják csak be hogy azért érzékelhető a fejlődés. Costa és Fabregas egyértelműen jobban játszanak és míg mondjuk Mourinho-val képesek voltunk kikapni a Bournemouth-tól is hazai pályán, addig Hiddink-el azért olyan nagyot még nem égtünk senki ellen. Nem lehet pár hét alatt megjavítani azt, ami ennyire elromlott, azt meg hülyeség hajtogatnod hogy nőtt a hátrányunk, lehet hogy José-val még nagyobb lenne.

casma
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 20:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#7993 Hozzászólás Szerző: casma »

Marknagy

Szerinted most jól teljesítettek ?
3 szerencsés góllal ( a 3. les volt )
A jól teljesítés ebben a helyzetben a meccsek megnyerése lenne, nem eleve döntetlen taktikával felállni.
Mindenki odavan Hiddinkért, hogy vele még nem kaptunk ki. Na és kikkel játszottunk ? Egy igazán kemény csapat sincs benne. A szar MU is lőtt 2 kapufát ellenünk és nem kapott meg egy tizit.
A hátrányunk meg nőtt az elől állókkal szemben.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#7994 Hozzászólás Szerző: marknagy »

gerawba írta:
marknagy írta:Én inkabb a pozitiv oldalarol tekintem es szerintem most tenyleg elindulunk felfele, hatalmas mentalis loket lehetett a kapitany golja.
Mondjuk én nem értettem, hogy Terry meg az egész csapat mi a reteknek ment ki úgy ünnepelni mintha a BL-t nyertük volna meg a döntetlent jelentő gól után, ahelyett, hogy visszasprinteltek volna, hátha még egy fél támadást enged a bíró...
Mert eddig szarul teljesítettünk, most pedig az Everton ellen kétszer tudtunk felállni a padlóról (mentális fejlődés, amit eddig te is hiányoltál), ráadásul a 90. percben kerültünk ismét hátrányba, hadd szabadjon már örülni, mi is ordibáltunk haverommal a gólnál, már nagyon régen nem tudtam így örülni egy gólnak mint tegnap.
We are the famous, the famous Chelsea!

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#7995 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Nem Mourinhot kellett volna elküldeni, hanem megritkítani ezt a lelketlen, motiválhatatlan, túlfizetett zsoldos bandát, azokkal a vezetőségi tagokkal együtt, akik a játékosuralomat segítik...

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#7996 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

gerawba írta:
marknagy írta:Én inkabb a pozitiv oldalarol tekintem es szerintem most tenyleg elindulunk felfele, hatalmas mentalis loket lehetett a kapitany golja.
Mondjuk én nem értettem, hogy Terry meg az egész csapat mi a reteknek ment ki úgy ünnepelni mintha a BL-t nyertük volna meg a döntetlent jelentő gól után, ahelyett, hogy visszasprinteltek volna, hátha még egy fél támadást enged a bíró...
Későn egyenlítettünk, azért volt ez a tulfűtöttség,meg aztán had szabadjon már örülni. Különben is egy ponttal közelebb vagyunk a 40 pontos célunkhoz is. Kicsit belerondít, hogy ordas nagy les volt, de hát csak nem hagynak minket kiesni.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#7997 Hozzászólás Szerző: gerawba »

marknagy írta:Én inkabb a pozitiv oldalarol tekintem es szerintem most tenyleg elindulunk felfele, hatalmas mentalis loket lehetett a kapitany golja.
Mondjuk én nem értettem, hogy Terry meg az egész csapat mi a reteknek ment ki úgy ünnepelni mintha a BL-t nyertük volna meg a döntetlent jelentő gól után, ahelyett, hogy visszasprinteltek volna, hátha még egy fél támadást enged a bíró...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#7998 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Én inkabb a pozitiv oldalarol tekintem es szerintem most tenyleg elindulunk felfele, hatalmas mentalis loket lehetett a kapitany golja.

Hiddink eddig taktikailag Mou-hoz hasonlit, kezdoosszeallitas es a jatek miatt, de az allurok nelkul es ez nem mindegy.
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#7999 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

OFF ugyan, de ha itt van róla szó már nem viszem el máshová. Járok heti rendszerességgel a kolozsvári kosárcsapat meccseire. Egy szerény csapat, nincsenek túlfizetett játékosok, nincsenek Euróliga vagy bármilyen európai kupa elvárások, a bajnoki címért próbálnak harcba szállni és átlagban a dobogón vagy annak közelében végeznek. Na most ez a csapat ezerszer inkább lázba tud hozni, mint ami mostanában úgy önmagában foci szintjén zajlik. Ezerszer inkább beszélgetünk erről a baráti körben, mintsem arról, hogy a Chelsea éppen kitől kapott ki és a Real éppen ki miatt nem nyeri meg a bajnokságot, mert ennek a csapatnak van lelke, a játékosok végigordítják a meccset egymással, buzdítják egymást, kérik a szurkolók segítségét, mindent megtesznek a cél eléréséért és amikor 1 ponttal jutnak tovább a kupa negyeddöntőben egy utolsó másodperces kosárral akkor kijönnek a közönséghez és megköszönik a támogatást. Ehhez képest nézzétek meg a Chelseat vagy úgy általában bármelyik nagy foci csapatot mostanság. Olyan szinten siralmassá váltak a játékosok, hogy hányingerem van tőlük és elkényeztetett majomnak tartom majdnem az egészet. Hol vannak azok akik a lelküket is a pályán hagyták a sikerért? Hol van egy Lampard vagy Inzaghi vagy Zidane? A mai fociban nincsenek egyéniségek, nincsenek akikre példaképként nézhetünk, van pénz, igazolások és eredmények ami miatt még érdemes beszélni róla. Mintha a tőzsdéről lenne szó esküszöm. Szóval nem szóltam hozzá a témához, csak elmélkedtem egyet így a mai nap margójára két nagyon ellentétes élményt követően.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#8000 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

gerawba írta:
Norbertoo írta:Nem tudom te mit tartasz izgalmasnak, de ez így leírva nem hangzik valami monotonnak... :D :D
Én az április közepéket/végéket szoktam izginek tartani, amikor a Barca elleni BL elődöntők között rangadón toljuk az Arsenallal, hogy ott maradjunk az élboly elején, utána meg a Wembleyben a Spurst mossuk le az FA-kupa elődöntőben...

Na de hát most ez van, amit el is viselnék szurkolóként, ha nem ilyen keretünk lenne... Elb*szott egy szezon ez.
Milyen régi szép időket vázoltál fel.. :roll: :(

Válasz küldése