Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Bajnokok Ligája

#3101 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

a Wolfsburg a második góljánál nem kicsit nullázta a MU védelmét, érdemes megnézni

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3102 Hozzászólás Szerző: Chester »

A MU ha nem veszi meg az utolsó napon Martialt, akkor tuti hogy az alsóházban lennének most, kb az a gyerek húzta ki őket a posványból, De Geával csak az X-ek jönnének, de őt is elvihetné már a Real... :roll: A City is az utolsó napon mentette meg a "szezonját", De Bruyne és Otamendi is nagy erősítés, főleg most, hogy egy csomó sérültjük van (btw, Silva > De Bruyne + Sterling, nem kicsit, főleg látva mire mennek nélküle).

Én a PL-t rettentő mód megutáltam, tele van semmirekellő ostoba klubbal, akik ész nélkül szórják a temérdek pénzt, ez alól mi sem vagyunk kivételek, hogy nem tudunk normális jobbszélsőt találni, és sorra b*sszuk el játékosok karrierjét amíg itt vannak.

Teixeirat tényleg jó lenne elhozni, csak ahhoz valakinek mennie is kéne, így sem játszik se Traoré, se Kenedy, de még Oscar is ritkán jut szóhoz.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#3103 Hozzászólás Szerző: Szabi »

marknagy írta:Teixerrat telen elkene hozni nehogy valamelyik másik nagy csapat elvigye.
Adom, egy (jó formában lévő) Hazard - Teixeira - Willian trió nagyon ütős lenne.
marknagy írta: Az angol bajnokság válságáról mindent elmond hogy az OT-n simán leikszel egy nyáron meggyengült PSV, a City oda-vissza kikapott az átalakulóban lévő Juventustol, Arsenalnak keményen meg kell küzdenie hogy tovabbjusson, magunkat tudjuk. Nem csoda hogy a Leicester vezeti a bajnokságot.
Igen, nem is tudom, hogy melyik nagyobb szégyen a PL-re nézve, az, hogy a Leicester vezeti vagy az, hogy a United ilyen elképzelés nélküli bődületesen fos játékkal második tud lenni. Ha nem lenne egy ilyen stabil védelmük és klasszis kapusuk, nem sokkal lennének felettünk, ez valószínű. A PSV tükörsimán nyerhetett volna ma, ha elhiszik ezt és az utolsó passzoknál jobban koncentrálnak. Az is benne van bőven, hogy kiesnek, mert amennyiben a motivált PSV otthon megveri a félig-meddig hitehagyott CSZKA-t (akik ugye csak győzelemmel futhatnak be EL-t érő harmadik helyre, ki tudja, mennyire érdekli őket ez úgy, hogy vezetik az orosz bajnokságot), akkor a MU-nak nyerni kell a Wolfsburg otthonában, ami a Bayernen kívül nem sokaknak sikerült az utóbbi egy évben. A farkasoknak ráadásul tökéletes az X (ezzel biztos továbbjutók), ha a PSV csak egy góllal nyerne, még a döntetlennel is csoportelsők lennének, úgyhogy fel van adva a lecke a MU-nak.

A City is csak a két hajrábeli gólnak köszönheti a továbbjutását, különben ők is bajba lennének. Ez a Juve messze van a jótól, mégis oda-vissza kikaptak tőlük. Az Arsenalnak pedig két góllal kell nyernie Pireuszban (vagy 3-2-re, 4-3-ra....), azért az se tűnik egyszerűnek egy katlanban egy várható betonfal ellen.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#3104 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Teixerrat telen elkene hozni nehogy valamelyik másik nagy csapat elvigye.

Az angol bajnokság válságáról mindent elmond hogy az OT-n simán leikszel egy nyáron meggyengült PSV, a City oda-vissza kikapott az átalakulóban lévő Juventustol, Arsenalnak keményen meg kell küzdenie hogy tovabbjusson, magunkat tudjuk. Nem csoda hogy a Leicester vezeti a bajnokságot.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#3105 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

marknagy írta:
Николаевич írta:Willian 5 meccsen 4 gólos a BL-ben. Ezt ki gondolta volna tavaly? :D

Múltkor a Real-meccsen mondta Knézy hogy Cé az utóbbi 80 szabadrúgásából 2 gólt szerzett(de természetesen nem adná át a pozíciót), Willian ebben ráver rendesen.
Ajjaj, nem is értem miért nem ő játszik Madridban Ce helyett....
.

Nem azt írtam hogy Willian a jobb játékos, szerintem ez világos abból amit leírtam :)

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... ol-2452067" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#3106 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Николаевич írta:Willian 5 meccsen 4 gólos a BL-ben. Ezt ki gondolta volna tavaly? :D

Múltkor a Real-meccsen mondta Knézy hogy Cé az utóbbi 80 szabadrúgásából 2 gólt szerzett(de természetesen nem adná át a pozíciót), Willian ebben ráver rendesen.
Ajjaj, nem is értem miért nem ő játszik Madridban Ce helyett....

Egyebként szép ez a 2 győzelem, de Norwich meg Maccabi ellen, hétvégén Sp*rs ellen játszunk, ha ellenük nyernenk akkor tényleg megindultunk felfelé.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1307
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#3107 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

gerawba írta:
AwayRoller írta:
trueblue11 írta:Közben fél szemünket tartsuk a másik meccsen is - ha minden így marad (0-1), egy otthoni döntetlennel nagyon könnyen lehetünk harmadikok.
Nem az egymás elleni meccsek számítanak? Mert akkor döntetlen esetén is 2.-ak vagyunk. Akkor a gk dönt?
Hát ha kikapunk otthon a Portotól akkor eshetünk csak ki (de erre kizárt dolog, hogy sor kerüljön)
Never say never Justin b_zi biber (vagy hogy irjak)...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#3108 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hawaii írta:A Portónál csak keményebb ellenfelek lesznek a továbbiakban, szóval, ha a Portót nem verjük meg hazai pályán, akkor egész egyszerűen semmi keresnivalónk a BL-ben.
Jogos, de azt is szem előtt kell tartani, hogy most már évről évre nevetséges csoportokba kerülünk, nem is tudom már, hogy mikor volt olyan, hogy komoly rangadónk volt csoportmeccsen (és nem az ilyen José Porto meg hasonló kötődések miatti meccsekre gondolok, ami a múlt miatt számít rangadónak, mert máskülönben a kutyát nem érdekelné), és mégis bukdácsolunk, már nem először. Az idei szégyenteljes szereplést nem kéne megkoronázni, akkor inkább essünk ki a 16 között, presztízsszempontból kevésbé lesz megalázó.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Bajnokok Ligája

#3109 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Szabi írta:Igazán lehetett volna döntetlen a Porto - Kijev, mert akkor a továbbjutás már most biztosan meglett volna, és ugyanúgy győzelem kéne az utolsó meccsen a csoportelsőséghez, de legalább felszabadultan lehetett volna játszani annak tudatában, hogy nem eshetünk ki. Így azért eléggé izzasztó lehet még a továbbjutás is...

A Porto is évezredek óta bitang erős hazai pályán, nem is tudom, mikor kaptak ki utoljára ott, erre pont ma ettől a Kijevtől sz*pnak... Rendesen bekavartak, én úgy számoltam, hogy ma továbbjutunk. :(
Legalább megmutathatják a játékosok (és Mou), hogy ki tudnak lábalni ebből a lassan egy éves szenvedésből és végre a jó útra térni (azért ez csoport továbbjutás mégiscsak jobban mutatja ezt, minthogy sikerült végre egymás után két meccset megnyerni :roll: )

Ha pedig nem jutunk tovább, legalább lesz értelme újra írni itt a fórumon az Európa Liga topicba :D másrészt José megmutathatja, hogy tud nyerni nemzetközi trófeát velünk is :roll:

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#3110 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

A Portónál csak keményebb ellenfelek lesznek a továbbiakban, szóval, ha a Portót nem verjük meg hazai pályán, akkor egész egyszerűen semmi keresnivalónk a BL-ben.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#3111 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Igazán lehetett volna döntetlen a Porto - Kijev, mert akkor a továbbjutás már most biztosan meglett volna, és ugyanúgy győzelem kéne az utolsó meccsen a csoportelsőséghez, de legalább felszabadultan lehetett volna játszani annak tudatában, hogy nem eshetünk ki. Így azért eléggé izzasztó lehet még a továbbjutás is...

A Porto is évezredek óta bitang erős hazai pályán, nem is tudom, mikor kaptak ki utoljára ott, erre pont ma ettől a Kijevtől sz*pnak... Rendesen bekavartak, én úgy számoltam, hogy ma továbbjutunk. :(
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Bajnokok Ligája

#3112 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

trueblue11 írta:
zzzzz írta:Ja, de ha 3 csapat van ugyanannyi ponttal, akkor "minitabellát" csinálnak, szóval a Porto-meccsek is számítanak. Azaz a Porto teperni fog a győzelemért, de nekünk is kéne, mert egy iksszel csak másodikok lennénk.
Pontosan. A mostani eredmények tükrében (és természetesnek véve, hogy a Kijev otthon nyer a Maccabi ellen), a döntetlennel a Kijev mögött leszünk másodikak.

Győzelemmel csoportelsőség, vereséggel kiesünk (mindkettő megérdemelt lenne adott helyzetben.)
Ha nem tévedek nagyot, akkor a Kijevnek ugye a második gólja jelentette a biztos továbbjutásukat...(megelőlegezve, hogy a MTA ellen nyernek)

Avatar
trueblue11
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011. augusztus 14., vasárnap 15:33

Re: Bajnokok Ligája

#3113 Hozzászólás Szerző: trueblue11 »

zzzzz írta:Ja, de ha 3 csapat van ugyanannyi ponttal, akkor "minitabellát" csinálnak, szóval a Porto-meccsek is számítanak. Azaz a Porto teperni fog a győzelemért, de nekünk is kéne, mert egy iksszel csak másodikok lennénk.
Pontosan. A mostani eredmények tükrében (és természetesnek véve, hogy a Kijev otthon nyer a Maccabi ellen), a döntetlennel a Kijev mögött leszünk másodikak.

Győzelemmel csoportelsőség, vereséggel kiesünk (mindkettő megérdemelt lenne adott helyzetben.)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#3114 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Citromgróf írta:
AwayRoller írta:Másrészt hatalmas taps a csapatnak, és JM-nek is. Persze ebből messzemenő következtetéseket nem lehet levonni, de úgy tűnik képes változtatni a kőfejű portugál.
Csak tudnám mi a f*sz tartott eddig... :roll:
Há' mondom kőfej b+ :lol: :mrgreen:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#3115 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Willian 5 meccsen 4 gólos a BL-ben. Ezt ki gondolta volna tavaly? :D

Múltkor a Real-meccsen mondta Knézy hogy Cé az utóbbi 80 szabadrúgásából 2 gólt szerzett(de természetesen nem adná át a pozíciót), Willian ebben ráver rendesen.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3116 Hozzászólás Szerző: Chester »

AwayRoller írta:Másrészt hatalmas taps a csapatnak, és JM-nek is. Persze ebből messzemenő következtetéseket nem lehet levonni, de úgy tűnik képes változtatni a kőfejű portugál.
Csak tudnám mi a f*sz tartott eddig... :roll:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#3117 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Citromgróf írta:Na, valami ilyesmire gondoltam meccs előtt, szép volt. Bár néha nem ártana lőni az n+1. passz helyett.
Nekem Matics volt rendkívül pontatlan és körülményes. Nem tudom mi lett a tavalyi év betonbiztos pontjával. Másrészt hatalmas taps a csapatnak, és JM-nek is. Persze ebből messzemenő következtetéseket nem lehet levonni, de úgy tűnik képes változtatni a kőfejű portugál.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Bajnokok Ligája

#3118 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Felesleges számolgatni, ezt a Portot, aki otthon simán kikap a Kijevtől, nekünk a SB-n simán kell verni.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

#3119 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Николаевич írta:
trueblue11 írta:1 gólos kijevi győzelem esetén ugyanannyi pontja van a 3 csapatnak. Ezután 3 csapatos minitabellát kellene létrehozni (a Maccabi meccsek nem számítanak). Így lesz mindhárom csapatnak szintén ugyananyi pontja és gólaránya (1 gólos győzelem, két döntetlen, 1 gólos vereség). Ezután a lőtt gólok számítanak, amiben mi vagyunk az utolsók.

Egy 2:2-vel még feljönnénk a Kijev nyakára, de akkor az idegenbeli gólok miatt lennénk utolsók. Tehát 3:3 vagy győzelem kell.

Röviden: szurkoljunk, hogy maradjon 0:2 a másik meccs. :D

Az egymás elleni eredmény számít, nem? A Dinamo nem előzhet minket ha egy pontot szerzünk a Porto ellen.
Ja, de ha 3 csapat van ugyanannyi ponttal, akkor "minitabellát" csinálnak, szóval a Porto-meccsek is számítanak. Azaz a Porto teperni fog a győzelemért, de nekünk is kéne, mert egy iksszel csak másodikok lennénk.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3120 Hozzászólás Szerző: Chester »

Na, valami ilyesmire gondoltam meccs előtt, szép volt. Bár néha nem ártana lőni az n+1. passz helyett.

Válasz küldése