Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18221 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:
undertow írta:
kdako írta:Szerintetek milyen játékkal küldi ki a csapatot José a Pool ellen? hiszen emlékezzünk csak vissza, mi volt két éve: azt hittük, hogy úgy rohanjuk le őket hazai pályán, ahogy a Barcát és a Bayernt is. Erre egy uncsi meccs után az anfield kapaszkodtunk. de most nem bízhatunk csak abban, hogy majd a visszavágón összejön, ahogy a valencia ellen. legalább kétgólos előny kell!!!
otthon nem jo golt kapni a blben. ebbol fogunk kiindulni.

oszinten, en egy 0-0t szeretnek, aztan egy 1 szabalytalan gollal nyerni az anfielden. hatalmas elegtetel lenne :evil:
Valahogy ettől tartok én is, mármint egy 0-0-s első meccstől. Bár kétszer ugyanabba a folyóba nemlehet belelépni...
Igen esélyes a 0-0, vagy a max 1 gól. A Pool elleni meccseken - legyen PL, kupa, vagy bármi - ritkán esik sok gól. A Pool kicsit-anit-játékának akkor van esélye, ha lőnek az elején két gólt, mint legutóbb a PL-ben. Ha az első fél órában nem szereznek gólt, szerintem 1-0-ra nyerünk. A téli meccset leszámítva a Pool ellen igen hatékony a védelmünk, ebben bízhatunk. Sajnos a Pool az idény végére nagyon összekapta magát, s legalább annyira jó, mint amennyire sz@r volt az idény elején. Arra nem leszünk képesek, mint az Arsenal, de verhetőek. Olyan játékkal, önbizalommal és akarattal, mint amit a Mastellaban nyújtottunk, két 1-0-lal továbbjutunk. Na persze gondolom én...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#18222 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Steffi írta:
bilhacica írta:elkondolkodtam és rájöttem még jobban utálom Ballackot meg Sevát. de ez most ilyen ironikus utálat mert amugy kezdem megkedvelni őket. az utálat lényege és oka az az, hogy ők még nincsenek kiöregedve, csak lesz@rják ugy az egészet ha nem bl meccsről van szo... Blbe hihetetlen... francba is állandoan jok és golt is szereznek... jo lenne ha a plbe is igy nyomnák akkor most a mu pont hátránnyal mehetne a SB -re...
Én mind a kettőt kifejezetten kedvelem. Nem utálok egy Chelsea játékost sem.
ironikus utálat mondom... kezdem egyíre jobban kedvelni őket, Sevát mindeképp. Ballackot is szeretném ha ugy játszana az átlagos napjain mint most a valencia ellen...

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#18223 Hozzászólás Szerző: Steffi »

bilhacica írta:elkondolkodtam és rájöttem még jobban utálom Ballackot meg Sevát. de ez most ilyen ironikus utálat mert amugy kezdem megkedvelni őket. az utálat lényege és oka az az, hogy ők még nincsenek kiöregedve, csak lesz@rják ugy az egészet ha nem bl meccsről van szo... Blbe hihetetlen... francba is állandoan jok és golt is szereznek... jo lenne ha a plbe is igy nyomnák akkor most a mu pont hátránnyal mehetne a SB -re...
Én mind a kettőt kifejezetten kedvelem. Nem utálok egy Chelsea játékost sem.
Hajrá Kékek!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#18224 Hozzászólás Szerző: mourinho »

hat mert a blhez mar hozza vannak szokva. a plhez meg nem. majd kovetkezo szezonban legfeljebb

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#18225 Hozzászólás Szerző: Megyó »

elkondolkodtam és rájöttem még jobban utálom Ballackot meg Sevát. de ez most ilyen ironikus utálat mert amugy kezdem megkedvelni őket. az utálat lényege és oka az az, hogy ők még nincsenek kiöregedve, csak lesz@rják ugy az egészet ha nem bl meccsről van szo... Blbe hihetetlen... francba is állandoan jok és golt is szereznek... jo lenne ha a plbe is igy nyomnák akkor most a mu pont hátránnyal mehetne a SB -re...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#18226 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

kdako írta:Szerintetek milyen játékkal küldi ki a csapatot José a Pool ellen? hiszen emlékezzünk csak vissza, mi volt két éve: azt hittük, hogy úgy rohanjuk le őket hazai pályán, ahogy a Barcát és a Bayernt is. Erre egy uncsi meccs után az anfield kapaszkodtunk. de most nem bízhatunk csak abban, hogy majd a visszavágón összejön, ahogy a valencia ellen. legalább kétgólos előny kell!!!
Én csak könyörgöm, hogy ne azon kelljen majd vitatkozni, hogy ben volt-e a labda vagy sem. Tiszta gólok kellenek, lehetőleg nálunk!

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#18227 Hozzászólás Szerző: Steffi »

nandorfipeti írta:
pat1994 írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=138710

Végre egy ember aki nem Chelsea szurkoló és belátja, hogy a meccs végén rúgott gól nem szerencse és hogy a pénz nem minden.Ez az első normális cikk az NSO-n a Chelsea-ről. :D
Remélem, hogy az utolsó mondata meg igaz lesz. 8)
Igen, én is olvastam. Tökéletes cikk lenne, ha az első bekezdés nem lenne, de így... Megmondom őszintén eléggé fájt, hogy ilyet írt (gondolom, aki meg nagyon régóta CFC-drukker annak meg mégjobban), attól, hogy nincs minden második emberen Chelsea-s mez attól még igenis vannak Chelsea-drukkerek Magyarországon is, bármennyire hihetetlen még ha ő nem is látott ilyet.
Egyébként honnan a francból tudja, hogy olyan sok MU-drukker van??!! :evil:
Én egy csomó embert láttam már Chelsea-s mezben, sapiban, melegítőben az utcán. Igaz, MU-drukkereket is, ilyenkor mindig rájuk sandítok egyet. :?
Hajrá Kékek!

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#18228 Hozzászólás Szerző: Steffi »

szpecnaz írta:
Steffi írta:Nem követik el azt a hibát, mint a Roma: támadójátékkal kezdeni az old traffordon. visszaállnak: 1, kapus, 9 védő, és Kaká. Gattuso odapakol párszor Cigány roninak, majd nem szaladgál annyit. egy hiba: marha lassú a védelem.
Én is remélem, hogy odapakolnak párszor annak a kis nyálas krisztiánónak.-))) :lol: :evil:
pedig ő is ronaldo.... :lol:[/quote]

Ja, Ronaldo néven fut, mikor az csak a második neve. :evil
Vagy Christianonak kéne a mezén lenni, vagy a vezetéknevének, de ő inkább a második keresztnevét rakja a mezére. Vajon miért? Nyálas féreg, szívből gyűlölöm! :twisted:
Hajrá Kékek!

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#18229 Hozzászólás Szerző: Straboo »

A nyakamat merném rá tenni,hogy ez a meccs nem lesz 0-0..
Nemtom,tippem sincs mi lesz az eredmény - remélem fölényes Chelsea győzelem - de azt gondolom,hogy gólokat tuti fogunk látni!!
Európa elit csapatainak két nagyágyúja csap össze...a Liverpool mostanában rettentő erős - gondolok az Arsenal elleni 4-1-re; vagy akár a Barca elleni idegenbeli BL játékukra; nem utolsó sorban a PSV elleni sima továbbjutásra!!
És azért mi sem panaszkodhatunk.. 8)
Úgy érzem ez a gólok és a színvonal szempontjából nem olyan elődöntő lesz,mint 2 éve...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18230 Hozzászólás Szerző: kdako »

undertow írta:
kdako írta:Szerintetek milyen játékkal küldi ki a csapatot José a Pool ellen? hiszen emlékezzünk csak vissza, mi volt két éve: azt hittük, hogy úgy rohanjuk le őket hazai pályán, ahogy a Barcát és a Bayernt is. Erre egy uncsi meccs után az anfield kapaszkodtunk. de most nem bízhatunk csak abban, hogy majd a visszavágón összejön, ahogy a valencia ellen. legalább kétgólos előny kell!!!
otthon nem jo golt kapni a blben. ebbol fogunk kiindulni.

oszinten, en egy 0-0t szeretnek, aztan egy 1 szabalytalan gollal nyerni az anfielden. hatalmas elegtetel lenne :evil:
Valahogy ettől tartok én is, mármint egy 0-0-s első meccstől. Bár kétszer ugyanabba a folyóba nemlehet belelépni...
GO BLUES!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#18231 Hozzászólás Szerző: Oziris »

undertow írta:
kdako írta:Szerintetek milyen játékkal küldi ki a csapatot José a Pool ellen? hiszen emlékezzünk csak vissza, mi volt két éve: azt hittük, hogy úgy rohanjuk le őket hazai pályán, ahogy a Barcát és a Bayernt is. Erre egy uncsi meccs után az anfield kapaszkodtunk. de most nem bízhatunk csak abban, hogy majd a visszavágón összejön, ahogy a valencia ellen. legalább kétgólos előny kell!!!
otthon nem jo golt kapni a blben. ebbol fogunk kiindulni.

oszinten, en egy 0-0t szeretnek, aztan egy 1 szabalytalan gollal nyerni az anfielden. hatalmas elegtetel lenne :evil:
A fenét!Rugjunk 3-4 gyönyörű gólt és akkor legalább kusba maradna ez a mákos gól téma!Aminek persze azért van alapja sajna!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18232 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Szerintetek milyen játékkal küldi ki a csapatot José a Pool ellen? hiszen emlékezzünk csak vissza, mi volt két éve: azt hittük, hogy úgy rohanjuk le őket hazai pályán, ahogy a Barcát és a Bayernt is. Erre egy uncsi meccs után az anfield kapaszkodtunk. de most nem bízhatunk csak abban, hogy majd a visszavágón összejön, ahogy a valencia ellen. legalább kétgólos előny kell!!!
otthon nem jo golt kapni a blben. ebbol fogunk kiindulni.

oszinten, en egy 0-0t szeretnek, aztan egy 1 szabalytalan gollal nyerni az anfielden. hatalmas elegtetel lenne :evil:

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#18233 Hozzászólás Szerző: Oziris »

kdako írta:Szerintetek milyen játékkal küldi ki a csapatot José a Pool ellen? hiszen emlékezzünk csak vissza, mi volt két éve: azt hittük, hogy úgy rohanjuk le őket hazai pályán, ahogy a Barcát és a Bayernt is. Erre egy uncsi meccs után az anfield kapaszkodtunk. de most nem bízhatunk csak abban, hogy majd a visszavágón összejön, ahogy a valencia ellen. legalább kétgólos előny kell!!!
Hát igen,és akkor a bajnokságba a Poolt megvertük mindig,most meg 3 meccsböl eddig a Pool kettőt nyert!Szóval nem lesz egyszerű!2gól elöny?:)
Hát nagy csapatott idén sztem nem is vertünk egy gólnál többel,de lehet én emlékszem rosszul!:)
Sztem nálunk a szokásos bruszt foci szélsőjáték nélkül Valenciai kezdő 11el!
Chelsea FOREVER!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18234 Hozzászólás Szerző: kdako »

Szerintetek milyen játékkal küldi ki a csapatot José a Pool ellen? hiszen emlékezzünk csak vissza, mi volt két éve: azt hittük, hogy úgy rohanjuk le őket hazai pályán, ahogy a Barcát és a Bayernt is. Erre egy uncsi meccs után az anfield kapaszkodtunk. de most nem bízhatunk csak abban, hogy majd a visszavágón összejön, ahogy a valencia ellen. legalább kétgólos előny kell!!!
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18235 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Érdekes. Crouch lőtte a legkevesebb idő alatt a legtöbb gólt a BL-ben!:)
http://www.uefa.com/competitions/ucl/st ... index.html

Remélem a válogatottban is folytattja a remeklést! Egyre inkább imádom!!
furcsa, hogy problemazol az unalmas jatekunkon, de pont azt a csatart imadod, akit ha meglatnak a tarsak a palyan mar ivelik is neki hosszan felfele a labdakat... kulonosen igaz ez, amikor a valogatottban jatszik. :? :wink:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#18236 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

A Valencia ellen végig olyan érzésem volt még hátrányban is, hogy kézben van a meccs. Gondoltam egyet biztos szerzünk, legfeljebb hosszabbítás lesz, de szerencsére még kedvezőbben alakult. :)
Londonban szerintem jobb volt nálunk az ellenfél, de most vagy "eltaktikázták" vagy ekkorát javultunk. :?: :!:
Úgy érzem, hogy a BL-t tekintve az utóbbi évek egyik legjobb idegen-beli teljesítményét hozta a csapat. A játékunk továbbra sem volt szép, de szenzációs érzés volt az a magabiztosság és "tartás", ami a csapatot jellemezte.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#18237 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

ToreAndre írta:
zirkonium írta:Gattuso akkor színészkedett focipályán, amikor megnyerték az olaszokkal a VB-t és a társai lerángatták a gatyáját. Csupaszív játékos.
Ez tény! Fantasztikus munkabírású, csupaszív játékos. De tegnap undorító volt...Nesta-val együtt.
Gattuso-nak pont az a feladata többnyire, hogy "undorító" legyen és ezt remekül megoldja. (mármint rendkívül kellemetlen ellenfél) :wink:

Nekem (meglepő módon) Kaká jön be és persze Seedorf az "emberem". Szenzációs technikai tudású játékosok és az utóbbi fizikailag sem gyenge. 8)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#18238 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Érdekes. Crouch lőtte a legkevesebb idő alatt a legtöbb gólt a BL-ben!:)
http://www.uefa.com/competitions/ucl/st ... index.html

Remélem a válogatottban is folytattja a remeklést! Egyre inkább imádom!!
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#18239 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

nandorfipeti írta:
pat1994 írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=138710

Végre egy ember aki nem Chelsea szurkoló és belátja, hogy a meccs végén rúgott gól nem szerencse és hogy a pénz nem minden.Ez az első normális cikk az NSO-n a Chelsea-ről. :D
Remélem, hogy az utolsó mondata meg igaz lesz. 8)
Igen, én is olvastam. Tökéletes cikk lenne, ha az első bekezdés nem lenne, de így... Megmondom őszintén eléggé fájt, hogy ilyet írt (gondolom, aki meg nagyon régóta CFC-drukker annak meg mégjobban), attól, hogy nincs minden második emberen Chelsea-s mez attól még igenis vannak Chelsea-drukkerek Magyarországon is, bármennyire hihetetlen még ha ő nem is látott ilyet.
Egyébként honnan a francból tudja, hogy olyan sok MU-drukker van??!! :evil:
Ja hát az első bekezdésen én is nagyot néztem...

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#18240 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

pat1994 írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=138710

Végre egy ember aki nem Chelsea szurkoló és belátja, hogy a meccs végén rúgott gól nem szerencse és hogy a pénz nem minden.Ez az első normális cikk az NSO-n a Chelsea-ről. :D
Remélem, hogy az utolsó mondata meg igaz lesz. 8)
Igen, én is olvastam. Tökéletes cikk lenne, ha az első bekezdés nem lenne, de így... Megmondom őszintén eléggé fájt, hogy ilyet írt (gondolom, aki meg nagyon régóta CFC-drukker annak meg mégjobban), attól, hogy nincs minden második emberen Chelsea-s mez attól még igenis vannak Chelsea-drukkerek Magyarországon is, bármennyire hihetetlen még ha ő nem is látott ilyet.
Egyébként honnan a francból tudja, hogy olyan sok MU-drukker van??!! :evil:

Válasz küldése