Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#9601 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Védelmünk:
Kép
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Beni17
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009. április 17., péntek 22:07
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Játékosok

#9602 Hozzászólás Szerző: Beni17 »

Katasztrófa ez a csapat élén Ivával és Cahillel valami borzalom amit csinálnak a pályán...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#9603 Hozzászólás Szerző: laczze »

Eddig nem mondtam ki de most már nem bírom. Iva egy gyökér...
Drogba,Lampard,Terry <3

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Játékosok

#9604 Hozzászólás Szerző: petr »

kiskacsa08 írta:Legalább most a másodikat nem Iváról kaptuk. Ez is haladás.
Ha nem rug vilagi nagy luftot a szoglet elott,akkor nincs gol belole

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#9605 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Legalább most a másodikat nem Iváról kaptuk. Ez is haladás.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Játékosok

#9606 Hozzászólás Szerző: petr »

Iva=katasztrofa

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#9607 Hozzászólás Szerző: Chucky »

rafanadal írta:
Dízel írta:Ooo igen, megerdemelte costa, de hany olyan eset volt mar, hogy rosszul dontott a biro es utolag se lett belole lofaszse, mert arra hivatkoztak, a dontes mar megszuletett a palyan. Ott volt drogba vs evans esete amikor mellberugta drogbat es meg sargat is kapott, vagy hogy ne is emlitsem azt a bizonyos bl meccset... Persze mi is vétoztuk meg ezerszer pl lamps piros lapjat, es nyertunk is, de ez akkor sem ugyan az.
Kifelejtesz egy fontos reszletet: a biro nem latta a Costa-Koscielny esetet, szoval buntetheto, ellentetben azokkal az esetekkel amikor a biro latta es itelkezett, amit termeszetesen nem irnak felul.
Én is ezt mondtam és jogos is Costa eltiltása. DE! A bíró látta Gabri törlesztését, ami MINDENHOL piros. Azt a törlést nem értem. Mivel nincs eltiltás, ergo érvénytelen, jogtalan a piros. És az milyen indok, hogy "csak felult a provokacionak"??? És Zidane 2006-ban (?) ??? 3 meccs és szevasz.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#9608 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Gebesz írta:Costa megérdemli az eltiltást igen. De hogy Gabri nem a piros lapot hááát nem tom mit néztek az FA-nál.
Nem azt mondtak, hogy nem erdemli meg a pirosat, szerintem csak annyit, hogy az eltiltasat nem, mert o "csak felult a provokacionak". Egyebkent ez az ugy meg nincs befejezve, mert meg hatra van a violent behaviour eset is amit azt hiszem ma targyalnak.
Dízel írta:Ooo igen, megerdemelte costa, de hany olyan eset volt mar, hogy rosszul dontott a biro es utolag se lett belole lofaszse, mert arra hivatkoztak, a dontes mar megszuletett a palyan. Ott volt drogba vs evans esete amikor mellberugta drogbat es meg sargat is kapott, vagy hogy ne is emlitsem azt a bizonyos bl meccset... Persze mi is vétoztuk meg ezerszer pl lamps piros lapjat, es nyertunk is, de ez akkor sem ugyan az.
Kifelejtesz egy fontos reszletet: a biro nem latta a Costa-Koscielny esetet, szoval buntetheto, ellentetben azokkal az esetekkel amikor a biro latta es itelkezett, amit termeszetesen nem irnak felul.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#9609 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ooo igen, megerdemelte costa, de hany olyan eset volt mar, hogy rosszul dontott a biro es utolag se lett belole lofaszse, mert arra hivatkoztak, a dontes mar megszuletett a palyan. Ott volt drogba vs evans esete amikor mellberugta drogbat es meg sargat is kapott, vagy hogy ne is emlitsem azt a bizonyos bl meccset... Persze mi is vétoztuk meg ezerszer pl lamps piros lapjat, es nyertunk is, de ez akkor sem ugyan az.

Gebesz
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. március 17., vasárnap 18:49
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#9610 Hozzászólás Szerző: Gebesz »

Costa megérdemli az eltiltást igen. De hogy Gabri nem a piros lapot hááát nem tom mit néztek az FA-nál.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#9611 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bandi írta:http://www.thefa.com//news/governance/2 ... hree-games?
Costa hivatalos, 3 meccs. Csodálom hogy egyáltalán a Ligakupa meccs előtt meghozták a döntést, nem lepődtem volna meg, hogyha elhúzzák még pár napig a döntést. Így a Newcastle és a Southampton elleni meccseket kell kihagynia. Igazából a formáját nézve akkora veszteség nem lesz, reméljük hogy Remy és Falcao meg fogja oldani a pótlását.
Puncilistát felmentik, Costát meg elmeszelik. Ezaz FA, csak így tovább :lol: Mostmár minden fronton felülírták a saját bírójuk döntését, lassan nem is kell megfizetni azt a 4 faszit meccsenként. Menjen le a mérkőzés ilyen free-for-all-ban, a végén meg majd kiosztogatják a lapokat meg a gólokat :mrgreen:

Bandi
Hozzászólások: 2754
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#9612 Hozzászólás Szerző: Bandi »

http://www.thefa.com//news/governance/2 ... hree-games" onclick="window.open(this.href);return false;?
Costa hivatalos, 3 meccs. Csodálom hogy egyáltalán a Ligakupa meccs előtt meghozták a döntést, nem lepődtem volna meg, hogyha elhúzzák még pár napig a döntést. Így a Newcastle és a Southampton elleni meccseket kell kihagynia. Igazából a formáját nézve akkora veszteség nem lesz, reméljük hogy Remy és Falcao meg fogja oldani a pótlását.

Zalán

Re: Játékosok

#9613 Hozzászólás Szerző: Zalán »

almos írta:Costa 3 meccs eltiltas.
Hivatalos??? Mivel indokol az FA?? Tudom, h jogos egyet értek, mert patkány volt de kíváncsi lennék

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#9614 Hozzászólás Szerző: almos »

Costa 3 meccs eltiltas.
LAMPARD#8

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#9615 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én is szeretem a korrekt bíráskodást, de most őszintén, hányszor tévednek a részünkre a bírók? Ráadásul bőven vitatható a dolog, mindenki adott, kapott, törlesztett, aztán Costa-nak volt annyi esze (mert ehhez kell) hogy kiharcolta Gabriel hülyeségét. Már mindenféle átlagos csatárnak van elmondva csak mert ma ezt csinálta, viszont nem árt nem elfelejteni miért igazoltuk le. Kiemelkedő a teherbírása, amit nagy intenzitással tesz meg, és a helyzetkihasználása is elég jó, bőven a top csatárok között van. Nyilván nem Suarez meg Agüero, de az összehasonlítás nonszensz, ha az a szint lenne akkor ő lenne a világ legjobb csatára...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#9616 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Diego is love, Diego is life <3

Zseniális a pali :D Nagyon remélem hogy nem tiltják el, a tavalyi Barnes-Matic-féle ügy után egyáltalán nem szégyellném a dolgot. Nyilvánvaló faszság, hogy nem lehet valakit eltiltani ha a bíró hibásan szankcionált egy esetet, végre egyszer nekünk kedvezne ez a szabály.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#9617 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

tibi71 írta:Áljunk már meg srácok ! Azért a mi Drogbánk is tudott görényül játszaniaz akkori keménymag a fórumon le is ìrta. ! Essienről akit szintén imádtam,de lehet hogy Lamps asszem Xabi alonsót rugta agyon, hogy hetekre kidőlt ! Várnék azzal a pálcával amit Diego fölött akartok eltörni ! Tavaly azêrtnem volt ilyen tajparaszt
Az ilyen játékosoknál evidens h ha nem megy a játék és nem jönnek a gólok akkor parasztabb lesz mint volt, ami már eredetileg is bőven az átlag feletti értéket takart. Engem speciel hidegen hagy, bár azért néha amikor meghülyül kicsit szégyenlem, dehát tudtuk mire fizetünk, amikor idehoztuk.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Játékosok

#9618 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Áljunk már meg srácok ! Azért a mi Drogbánk is tudott görényül játszaniaz akkori keménymag a fórumon le is ìrta. ! Essienről akit szintén imádtam,de lehet hogy Lamps asszem Xabi alonsót rugta agyon, hogy hetekre kidőlt ! Várnék azzal a pálcával amit Diego fölött akartok eltörni ! Tavaly azêrtnem volt ilyen tajparaszt

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#9619 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Pethy írta:
dankodavid írta:Josénak meg volt arca lenyilatkozni, hogy nála Costa a meccs embere :D :D
Van erről vidi? BTSporton csak egy 50 másodperces semmi van.
http://www.bbc.com/sport/0/football/34303523" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Horváth Ádám
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. október 15., kedd 9:59
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#9620 Hozzászólás Szerző: Horváth Ádám »

Costa mai produkcióját elnézve újra eszembe jutott, mennyire gyűlöltem, amikor az Atleticoban játszott és ellenünk mutatta be mocskosságait a BL-ben. Egyszerűen sportszerűtlen, kulturálatlan gyökér. Nem tudom, van-e még sportág a focin kívül, ahol az ilyen sportszerűtlen embereket megtűrik. Döbbenet, amit csinál, arról már nem is beszélve, hogy egy erősen túlértékelt, közepesen jó csatár, akinek inkább a játékra kellene összpontosítania a folytonos stiklik helyett. Nem említhető egy lapon egy anno fénykorát élő Drogbával, vagy egy mai Suarezzel, Agüero-val.

Bízom benne, hogy előbb-utóbb olyan szankciókat alkalmaznak majd vele szemben, hogy azután kétszer is meggondolja, hogy miként viselkedik a pályán. Ha Mourinho nem tudja és láthatóan nem is akarja kontrollálni, akkor a szövetségnek kellene. Eljön még a nap, amikor valami fontosat veszítünk majd a patkánykodása és az azt követő emberhátrány miatt.

Nem szeretem, ha így nyerünk...

Válasz küldése