Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Átigazolások

#6241 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Bár rohadtul nem kedvelem Pedro-t (ahogy egyik katalánt sem), de 28 millió EURO-ért (ami kb. 20 millió font) simán megéri, még, ha bukta is lesz egy 15-ért tovább tudunk adni rajta.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#6242 Hozzászólás Szerző: Chester »

Csak azt sajnálom, hogy nem nyár elején igazoltuk le, amikor kb fele ennyibe került, egyébként bárminemű erősítés jól jön most, látva a kaotikus állapotokat (de hogy ezt miért egy 3-0 jelezte bárkinek, azt nem értem...)

Zalán

Re: Átigazolások

#6243 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Oziris írta:
Na Cuadrado 2.0 !
Nem vágom miért tőle várja itt "mindenki" a nagy megváltást?!?

Megint egy ilyen kétségbeeset igazolás, mindegy ki csak jöjjön...
1, azért pedro szerintem már bizonyított eleget egy top bajnokságban és a bl-ben is nem egy agyon hypolt Kolumbia aki az olasz bajnokságban játszott
2, mert gólerős nem úgy mint Willian aki a shaktarban sem volt gól vágó és nem igazi jobb szélső

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Átigazolások

#6244 Hozzászólás Szerző: Oziris »

zoli0415 írta:Pedro flies to London ahead of £21.1m Chelsea move, according to Sky sources. #cfc
Na Cuadrado 2.0 !
Nem vágom miért tőle várja itt "mindenki" a nagy megváltást?!?

Megint egy ilyen kétségbeeset igazolás, mindegy ki csak jöjjön...
Chelsea FOREVER!!!

Zalán

Re: Átigazolások

#6245 Hozzászólás Szerző: Zalán »

focimark írta:kép
Azért ehhez hozzá tartozik, h Pedro támadó és a spanyol bajnokság de remélem itt is hoz egy ilyen statisztikát mint a barcában

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#6246 Hozzászólás Szerző: focimark »

Kép

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#6247 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Pedro flies to London ahead of £21.1m Chelsea move, according to Sky sources. #cfc

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#6248 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

focimark írta:
rafanadal írta:
AwayRoller írta:A másik topicban is láttam, hogy mindenki elvan, hogy Abra igazol... Szokjatok már hozza, hogy minden ilyen megírt sz*rt ne egyetek meg. A változatosság kedvéért tessék egy kicsi az ellenkezőjéből: It is believed that Jose Mourinho called Pedro after Chelsea’s 3-0 loss to Manchester City, and his former Barcelona teammate Cesc Fabregas helped convince him to choose Stamford Bridge over Old Trafford.
Volt még olyan is, hogy Pedro elbeszélgetett valamelyik ottani spanyollal (már nem tudom pontosan melyikkel) és az is azt mondta, hogy nem tetszenének neki LvG módszerei. Szerintem ez a mai nap már ilyen lesz, tele lesz mindenféle pletykákkal. Remélem Mourinho igazolásai ezek és akkor minden rendben lesz.
Elvileg Valdes győzködte Pedrot, hogy ne menjen a Unitedbe :DD
HEhhhe, ez jó :lol: :mrgreen:

Komolyra fordítva, azzal amit írtam, nem azt akartam mondani, hogy az most a 'valóság', hanem, hogy nem kell bevenni minden körítést. Az is lehet, mindkettő süttette a seggét, és Abra a jachtról felhívta JM-et a jachton, hogy ne haver lett fölös 100 millám palljuk a csapatra.

Ha az újságírók helyébe gondoljátok magatok, ti is max annyit tudtok lehozni, hogy XY ide vagy amoda igazol, de ettől még nem lesz cikk. Na és ilyenkor jönnek az oldaltöltő marhaságok, hogy az agent apjának a testvérétől meghallotta a takarítószemélyzetből valakinek a neje és épp Ervinke fültanúja volt, ahogy pletyizte a padon a többi nyannyónak... Olvassátok a lényeget és ne a körítést :wink:

Szerk: az idézettek ne vegyék magukra, ez úgy az egész fórumnak szól kb.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#6249 Hozzászólás Szerző: focimark »

rafanadal írta:
AwayRoller írta:A másik topicban is láttam, hogy mindenki elvan, hogy Abra igazol... Szokjatok már hozza, hogy minden ilyen megírt sz*rt ne egyetek meg. A változatosság kedvéért tessék egy kicsi az ellenkezőjéből: It is believed that Jose Mourinho called Pedro after Chelsea’s 3-0 loss to Manchester City, and his former Barcelona teammate Cesc Fabregas helped convince him to choose Stamford Bridge over Old Trafford.
Volt még olyan is, hogy Pedro elbeszélgetett valamelyik ottani spanyollal (már nem tudom pontosan melyikkel) és az is azt mondta, hogy nem tetszenének neki LvG módszerei. Szerintem ez a mai nap már ilyen lesz, tele lesz mindenféle pletykákkal. Remélem Mourinho igazolásai ezek és akkor minden rendben lesz.
Elvileg Valdes győzködte Pedrot, hogy ne menjen a Unitedbe :DD

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#6250 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

AwayRoller írta:A másik topicban is láttam, hogy mindenki elvan, hogy Abra igazol... Szokjatok már hozza, hogy minden ilyen megírt sz*rt ne egyetek meg. A változatosság kedvéért tessék egy kicsi az ellenkezőjéből: It is believed that Jose Mourinho called Pedro after Chelsea’s 3-0 loss to Manchester City, and his former Barcelona teammate Cesc Fabregas helped convince him to choose Stamford Bridge over Old Trafford.
Volt még olyan is, hogy Pedro elbeszélgetett valamelyik ottani spanyollal (már nem tudom pontosan melyikkel) és az is azt mondta, hogy nem tetszenének neki LvG módszerei. Szerintem ez a mai nap már ilyen lesz, tele lesz mindenféle pletykákkal. Remélem Mourinho igazolásai ezek és akkor minden rendben lesz.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#6251 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Zala0821 írta:
bNc írta: Abban reménykedek hogy gyorsan haladnak majd a tárgyalások mivel már így is elcsesztünk 2 fordulót a bajnoksából, és jó lenne ha ez a szám nem nőne tovább.
Sztem a hétvégén még nem biztos, h játszanának vagy ha csereként akkor szokásos csere majd a 80. perc után
Ugye még szó van KH-ről, ha mondjuk nem Stones jönne bár sztem Abra most olyan ideg h kifizetné érte a 35-40 milliót is. De ha nem jön ti kit tudnátok elképzelni???
Remélem Pedro (ha minden klappol továbbra is) nem 10 percet kap. Teljesen játékban van, ráadásul 6x jobb kondiban, mint a fél csapat.
They do now.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#6252 Hozzászólás Szerző: Spring »

Na végre már a utcalány életbe, eddig nem gondoltam, hogy kell igazolni de most én is azon vagyok, hogy muszáj a verfrissites ennek a csurhenek. Pedro után meg Isco és Stones, asszem mindenki megtanul újra focizni a csapatból igen gyorsan...
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
bNc
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Átigazolások

#6253 Hozzászólás Szerző: bNc »

Zala0821 írta:
bNc írta: Abban reménykedek hogy gyorsan haladnak majd a tárgyalások mivel már így is elcsesztünk 2 fordulót a bajnoksából, és jó lenne ha ez a szám nem nőne tovább.
Sztem a hétvégén még nem biztos, h játszanának vagy ha csereként akkor szokásos csere majd a 80. perc után
Ugye még szó van KH-ről, ha mondjuk nem Stones jönne bár sztem Abra most olyan ideg h kifizetné érte a 35-40 milliót is. De ha nem jön ti kit tudnátok elképzelni???
Engem az se zavarna ha nem jönne Stones, ha azpi visszakerülne az eredeti helyére, baba a bal oldalon középen meg Zouma illetve Terry /Iva/Cahill elég lenne még idén, jövőre mindenképp kell egy középhátvéd. Isco (vagy más kreatív emberre) sokkal nagyobb szükség van jelenleg. (Na meg arra hogy 1-2 játékos kapjon egy apai pofont Josétől és ráébredjen hogy elkezdődött a szezon).

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#6254 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

A másik topicban is láttam, hogy mindenki elvan, hogy Abra igazol... Szokjatok már hozza, hogy minden ilyen megírt sz*rt ne egyetek meg. A változatosság kedvéért tessék egy kicsi az ellenkezőjéből: It is believed that Jose Mourinho called Pedro after Chelsea’s 3-0 loss to Manchester City, and his former Barcelona teammate Cesc Fabregas helped convince him to choose Stamford Bridge over Old Trafford.

Zalán

Re: Átigazolások

#6255 Hozzászólás Szerző: Zalán »

bNc írta: Abban reménykedek hogy gyorsan haladnak majd a tárgyalások mivel már így is elcsesztünk 2 fordulót a bajnoksából, és jó lenne ha ez a szám nem nőne tovább.
Sztem a hétvégén még nem biztos, h játszanának vagy ha csereként akkor szokásos csere majd a 80. perc után
Ugye még szó van KH-ről, ha mondjuk nem Stones jönne bár sztem Abra most olyan ideg h kifizetné érte a 35-40 milliót is. De ha nem jön ti kit tudnátok elképzelni???

Avatar
bNc
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Átigazolások

#6256 Hozzászólás Szerző: bNc »

Tomi26 írta:
Zala0821 írta:
Tomi26 írta: persze e ket ember erkezesevel bl eselyesek vagyunk. pedro 100% es szerintem is isco is. tul sok lenne a veletlen. kovacic nem hiaba ment madridhoz. abranak meg kinyalhatjuk a hatsojat hogy ilyen tulajunk van.
Mondjuk már vártam is, h a Real ezen a nyáron is igazoljon vkit és akkor vkit el kell adniuk és az valószínű a PL-be jön tehát ez tényleg egyre valószínűbb. Viszont a Real is nagyot húzott a horváttal.
Egyébként Isco-ról mennyi pénzt írnak???
45 millio eurot.
Abban reménykedek hogy gyorsan haladnak majd a tárgyalások mivel már így is elcsesztünk 2 fordulót a bajnoksából, és jó lenne ha ez a szám nem nőne tovább.

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#6257 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

Zala0821 írta:
Tomi26 írta: persze e ket ember erkezesevel bl eselyesek vagyunk. pedro 100% es szerintem is isco is. tul sok lenne a veletlen. kovacic nem hiaba ment madridhoz. abranak meg kinyalhatjuk a hatsojat hogy ilyen tulajunk van.
Mondjuk már vártam is, h a Real ezen a nyáron is igazoljon vkit és akkor vkit el kell adniuk és az valószínű a PL-be jön tehát ez tényleg egyre valószínűbb. Viszont a Real is nagyot húzott a horváttal.
Egyébként Isco-ról mennyi pénzt írnak???
45 millio eurot.

Zalán

Re: Átigazolások

#6258 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Tomi26 írta: persze e ket ember erkezesevel bl eselyesek vagyunk. pedro 100% es szerintem is isco is. tul sok lenne a veletlen. kovacic nem hiaba ment madridhoz. abranak meg kinyalhatjuk a hatsojat hogy ilyen tulajunk van.
Mondjuk már vártam is, h a Real ezen a nyáron is igazoljon vkit és akkor vkit el kell adniuk és az valószínű a PL-be jön tehát ez tényleg egyre valószínűbb. Viszont a Real is nagyot húzott a horváttal.
Egyébként Isco-ról mennyi pénzt írnak???

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#6259 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

Zala0821 írta:
Tomi26 írta:
Zala0821 írta:BLUES' PEDRO DEAL IMMINENT

Mundo Deportivo are reporting that discussions between Chelsea and Barcelona for forward Pedro are now at an advanced stage.
And the Catalan newspapers also says that a deal for the player could be concluded within a matter of hours.

A Mundo is lehozta és ők is megbízhatók lassan ott vagyunk, h még ma vagy holnap aláír remélem játszani is fog.
Én is inkább Isco párti vagyok mint h Griezman bár bírom a franciát de Isco többet tud segíteni egyébként nekem ez azt vezeti elő, h legkésőbb jövő nyáron Oscar távozhat, de lehet tévedek
a marca szeint orvosin van.
Spanish newspaper Marca have reported that the Blues have met the Spain international's £21.4m buy-out clause and that the player is already in London for a medical.
http://www.skysports.com/football/news/ ... ea-move-in" onclick="window.open(this.href);return false;?
a bbc szerint kesz az uzlet.

megrakom iscot 200 fontal hatha megduplazom mert erosen benne van a pakliban o is. nem szamitottam ilyen volomenu igazolasokra.
Amikor ennyire a levegőben lóg vkinek az érkezése az szinte mindig bejön és most Pedro-val ez a helyzet, de Isco-ról is sokat beszélnek tehát lehet igaz. Ezek után gondolom duplán szurkolsz, h Isco is érkezzen :D
persze e ket ember erkezesevel bl eselyesek vagyunk. pedro 100% es szerintem is isco is. tul sok lenne a veletlen. kovacic nem hiaba ment madridhoz. abranak meg kinyalhatjuk a hatsojat hogy ilyen tulajunk van.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#6260 Hozzászólás Szerző: Dante »

edeskeves írta:Itt azért amikor megkapta a lehetőséget (tény, hogy keveset), akkor nem nyújtotta azt, amit most és kicsit meg is volt illetődve a sok sztár között. Az idő majd eldönti.
Itt pont kiderülhetett volna, csak ha valaki fél évig nincs játékban akkor nem csoda hogy fos azon az egy meccsen - Mata és KdB is ilyen volt.
Amazing24 írta:Pedro és vélhetően Isco leigazolásával szerintetek Cuadrado kuka?
Szerintem ő nélkülük is az
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2015. augusztus 19., szerda 14:41-kor.

Válasz küldése